KURT-OSMANLI savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Evet KURT-VAHSET-DEHSET ve OSMANLI ittifağı dünya üstündeki tüm rakiplerini ekarte etmiştir,dünya 3 kutba düşmüştür.Gönül isterdiki bu kardeşhane birliktelik dünyayı birlikte kapasın ama bizlere göre dünya henüz orta çağını yaşamakta ve 40a yakın klan var. Kısaca pasif eksilt köy topla evresi bu dünya için uzakta. Herkesin oyun zevki adına bir dostluk savaşı verilmesine karar alındı. İki tarafada başarılar dileriz .

Savaş başlangıcı: 20\01\2016

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Vahset klani adina iki tarafada iki tarafada basarilar dilerim.

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Iki kere yazmisim bi kelimeyi :D editleme gelsin artik şu foruma.

DeletedUser220

Ziyaretçi
İki clan içerisinde de çok sevdigim insanlar,abilerim,kardeşlerim var.

Zevkli bir savaş olacağini biliyorum,iki tarafta işini iyi biliyor.Kaybedenin üzülmeyeceği bir savaş olması dileğiyle.İki tarafa da başarılar

Big.boss

DeletedUser49162

Ziyaretçi
Gerçekten çok çetin ve dostane savas olucak. Bu hayatta klan ve dünya egemenliklerini sağlayan klanlar işlerini bilen ve oyunun hakkını veren kişilerdir. Hayırlısı olması temennisi ile Bütün taraflara başarılar dilerim

DeletedUser58125

Ziyaretçi
Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun herkse başarılar.

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Kurt klanından bir kaç arkadaş klanının adını lekeleyecek hareketlerde bulunmazsa sevinirim. Bünyemizdeki oyunculara yazıp klana gelmek için teklifte bulunan şahsiyet bunu daha önce de yapmıştın bu kadar karaktersiz olunmazsa sevinirim. Sözüm kurt klanına değil bunu yapan şahsiyetleredir. Artık şahsiyet ya da 'siz' istediğiniz gibi okuyabilirsiniz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kurt ve Dehset ittifağı bildiğim kadarıyla dünyayı kapatır :)

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Edit oynuyorsan oyundaki nickini söyleyebilir misin merak ettim hangi klandasın :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Luciferr

Dük
Kurt isterse butun dunyayı alsın, beni toplamadıkları surece rahat uyku yok onlara

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Öncelikle kurt klanına başarılar dileyip,tüm kurt klanına değildir birazdan söyleyeceklerim.

Klanımdaki oyunculara durmadan mesaj atıp kendi klanına cagıran arkadaş nedir bu korkaklık ?

10 klansın sen daha klan arkadaşlarına güvenmeyip neden ona buna hala klana gelsene diye mesaj atıyorsun merak ediyorum.

Oyun bu oyun altı üstü verirsin köylerini kaybedersin gidersin.

Biraz düzgünce oynayın su oyunu artık.

Luciferr

Dük
Oha bunu şimdi duydum ahahahahha :D :D :D Onlara tuna selcuk ve sahini verdim. Daha ne istiyorlarmıs tt2

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Efenin Dediği Gibi Güzel Bir Savaş Olsun İki Tarafada Başarılar :)

Oğuz, İsmini Bilmediğim Anolifeq ve Crazy Sizleride Sadece Alkışlıyorum Bir İnsan Kendini Bu Kadar Temiz Göremez. Bana World 30'da Tek 1 Klan Gösterseniz Biz Dahil Bir Hatası, Yamuğu vs Olmayan. İlk Hata Bu Taraftan Gelmedi Karşılıklı Şeyler Oldu ve Efeyle Olsun Mustafayla Olsun Son Konuşmamızda Hepsini Kapattık Hıncınız Siniriniz Kızgınlığınız Varsa Lütfen Bu Saatten Sonra Bunu Ordularımızla Gösterelim Başta Oğuz Olmak Üzere Kişiselleştirirsek Benden KatKat İyi Oyuncularsınız...

joker-alkis-sahnesi.gif

DeletedUser843

Ziyaretçi
öncelikle kendi tarafım olmak üzerede iki tarafada başarılar :) iki ekibin dost olması sebebiyle dostane, etik çerçevesinde bir savaş olacak diye inanıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Efenin Dediği Gibi Güzel Bir Savaş Olsun İki Tarafada Başarılar :)

Oğuz, İsmini Bilmediğim Anolifeq ve Crazy Sizleride Sadece Alkışlıyorum Bir İnsan Kendini Bu Kadar Temiz Göremez. Bana World 30'da Tek 1 Klan Gösterseniz Biz Dahil Bir Hatası, Yamuğu vs Olmayan. İlk Hata Bu Taraftan Gelmedi Karşılıklı Şeyler Oldu ve Efeyle Olsun Mustafayla Olsun Son Konuşmamızda Hepsini Kapattık Hıncınız Siniriniz Kızgınlığınız Varsa Lütfen Bu Saatten Sonra Bunu Ordularımızla Gösterelim Başta Oğuz Olmak Üzere Kişiselleştirirsek Benden KatKat İyi Oyuncularsınız...

joker-alkis-sahnesi.gif

Sonuç da oyun oynanıyor dostlar bazen düşman bile olabiliyor fakat profiller de yazılan yazılar malesef üzücü hesabını sile çekme den once profilin de gitmeden şunlara bir laf atayım tarzında bayagi uzun yaz yazmışsın oyun oynuyoruz adabı şekilde hesap silmek varken bu tarz yazı yazman hiç hoş değil fakat duydum ki yeni hesaba geçiş yapmışsın en azından adabı şekilde savaşalim o profil yazılarını da kaldıralım ve ayrıca bir zahmet üyelerimize mesaj atılmaz ise daha da memnun olucaz :)

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Sayın yakamasi ailevi değerlerini ön plana atarak şu saatte silmezsem bilmem ne şeyiyim dedin hesabını o saatte SİLMEDİN :) Üzerine birde başka bir hesaba geçtin madem böyle yapacaksın neden aileni katıyorsun olayın içerisine yazık birde utanmadan gelmişsin burda söylemlerde bulunuyorsun :) Tabi bu değerler senin için önemli değildir belki bilemem

DeletedUser23398

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba, Genel anlamda savaşı köy alıp vermek olarak afişe eden arkadaşlara bütün dünyalarda başarılar dilerim....gerçek kişiliklerini meydana koymaktadırlar. yakamasi23 üstat bence nitelikli bir oyuncudur. savaşçılığını ve diplomasi anlayışını ortaya koymuş w30 kabullenmiştir. Ne insanlığına ne de oyun gücüne dil uzatmak hadsizlik çaresizliktir...Na kadar da acınası bir durum değil mi? Savaşta yok edile bilirsiniz...ayak oyunlarıyla alt edilmeye çalışa bilirsiniz...önemli olan hala ayakta durmaktır...Alnı açık, kılıcı keskin olmaktır ...

DeletedUser58478

Ziyaretçi
EKREM cocukken cok mu dayak yedin sen ?Mustafayla buluşcam ziyaretine de geliriz bizim buraların Nar'ı meşhurdur hele ki çubuğu görüşürüz bakalım :)