KURT-OSMANLI savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Neyin ss ni atmısım Allah için attıgım tek ss glad klanlarının forumda silme kararı almasıydı o kadar :)

Ben Emre abiye de dedim sen oldugun sürece geçmem ben glada verdiğim sözü tuttum gerisi kimseyi alakadar etmez inşallah bi dünyada kapısırız ama bu kadar yazısmak yeterli bence bos yere vakit kaybı :))

DeletedUser58532

Ziyaretçi
Neyin ss ni atmısım Allah için attıgım tek ss glad klanlarının forumda silme kararı almasıydı o kadar :)

Ben Emre abiye de dedim sen oldugun sürece geçmem ben glada verdiğim sözü tuttum gerisi kimseyi alakadar etmez inşallah bi dünyada kapısırız ama bu kadar yazısmak yeterli bence bos yere vakit kaybı :))

demin hiç bişey atmamıstın bekiri yeni tanıyordun :D biraz daha konussak nere gidicez allah bilir artık neyse yeter bu kadar sohbet seninle 30 da oynamana bak basarılar sana başka dünyalarda bulundugun klanları satmadan oyna ama bi dahakine bu ufacık bi tavsiye benden sana :)

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Nerenle okuyorsun abicim benim ss imin bekire gittiğini söyledin ben de evet ss attım dedim o da ona gitmiş demek ki.

Ve ss in de neyle alakalı oldugunu dedim.

Satmaya gelince de benimki satmak değil sözü tuttuktan sonra söz verdiğin dünyada kalmayınca klanına geçmek oluyor.Satmak görmemişsin :)

Yani okuması yazması olan anlar bunu lütfen okumayı yazmayı ögren öyle konusalım hadi iyi geceler :)

DeletedUser58532

Ziyaretçi
biz başladıgımız dünyalarda klan klan dolanmadıgımız için bize ter geliyor böyle şeyler ama sizde normal herhalde kucaktan kucaga neyse daha tartısmicam seninle gece gece yeter bu gecelik forum..

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Kurucusu oldugun klanda da herkes silince bi zahmet sil ama kusura bakma da ben oyuncusu oldugum klan hesap silince başka dostlarımın yanına gecebilirim bu gayet tabidir.İyi geceler.

DeletedUser58094

Ziyaretçi
Nerenle okuyorsun abicim benim ss imin bekire gittiğini söyledin ben de evet ss attım dedim o da ona gitmiş demek ki.

Ve ss in de neyle alakalı oldugunu dedim.

Satmaya gelince de benimki satmak değil sözü tuttuktan sonra söz verdiğin dünyada kalmayınca klanına geçmek oluyor.Satmak görmemişsin :)

Yani okuması yazması olan anlar bunu lütfen okumayı yazmayı ögren öyle konusalım hadi iyi geceler :)

biz satmak gördük türkiyenin her ilinde senin gibilerin satıldığı yerler var :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bu yagiziz glad maiden ayrılırken tüm forumu silip kaçan ergen değil mi? :) Aaa evet o :)

DeletedUser57249

Ziyaretçi
gökhan abi haklıdır W gereksiz,kapatın gidiyoruz : D
Zamanında kaçmakla iyi yapmışsın kalitesiz ve sıkıcı bi dünya.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Bakıyorumda tüm OSMANLI zedeler bi araya gelmiş şov yapıyor burada; herneyse biz işimize bakalım.

Osmanlı Kurt savaşı bitiş tarihi: 22.01.2016 Kısa ama zevkli bir savaştı; keşke bazı tatsız hadiseler yaşanmayıp dostane bi savaş geçirebilseydik ama herkes o mantalitede değil.

DeletedUser

Ziyaretçi
Temiz :D
YrELMa.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Varsa elinde mesajın kopyala yapıştırla değil, sslerini alarak koy önce. Ondan sonra oyundaki nikini saklayarak boş boş tatava yapan insanların çenesini çekecek durumda değiliz. Hani bu kadar erkeksiniz ya oyundaki niklerinizi yazın buraya öyle konuşalım. Tabi 1 tane nikiniz varsa sadece.

Yazıyımmı ben atılan davetin haddi hesabı yok :D :D

DeletedUser58478

Ziyaretçi
Pato adam mı oldun dolanıyor sun buralarda bu işlere meraklıysan böyle aç savas istatistiklarini bak dua et evde değilim vaktin varken diğer koylere de gel adamsan