Klanlar İtiraf

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
itiraf ediyorum, yalnız değilsin ata,bende yürürken birşey içemem su cola felan ne olursa sıvı gıda içemiyorum, arasıra hırslanıp deniyorum her seferinde üzerme dökülüyor:D

forum şifremi sürekli unutuyorum,ara sıra geliyorum ama her geldiğimde hesap kitleniyor,şifremi unuttumu tıklayıp yeniden şifre alıyorum :confused: geçen sefer nickimi bile unuttum eski nickimle girmeye çalıştım şifresinide doğru girdim üstelik,banlandın yazısını gördüm şaşırmıştım,1-2 dakika sonra ayıktım yeniden:p

4 kere nişanlanmış 1 kere evlenmiş bir insan evladı olarak 5 başarılı 2 tanede başarısız olmak üzere toplam 7 kız isteme faslımız oldu, hepsi birbirinden eğlenceliydi ,bayağı uzman olduk bu konuda, en kötü durumdan bile bir eğlence çıkarabilme yeteneği kazandım :eek: 30 undan sonra nirvanaya erdim,aydınlandım, istemeye olayını geçtim, çok gereksizmiş zaten :D kızın ailesini karıştırmıyoruz artık olaya :D

geçen hafta sonu,arkadaşlarla denize iken yüzme bilmeyen bir arkadaşımı fena korkuttum ve işlettim,acıdımmı kendisine ?? aslaaaaa,bir daha olsa yine acımam ,çok eğlendim :D tekyi kıyıya yaklaştırdık,tamam dedim bu mesafe yeterlidir, bota bindik kıyıya en yakın yere geldik,bu kamil sordu tamamı diye, bekle dedim suya girdim, tamam dedim gel ayağım yere değiyor,girebilirsin, haliyle sevgili arkadaşına yani bana güvendiği için,atladı suya ve hooop dibe:D ,birkaç saniye sonra,ayağım yere değmiyor layyynn diye bağırarak suyun üzerine çıktı, ve inanılmaz bir şekilde yüzmeye başladı kıyıya doğru:D ama ne yüzmek görmeniz lazım:Dbir yüzüyorki sanırsın feribot geçiyor o derece dalga yapıyor ,doğrusu çırpınıyor :D ama başardı bizim yardımımız olmadan ayağını yere basacağı yere kadar yüzdü :D botun önündeki su altı kemarası herşeyi çekti , akşama kadar yalvardı sakın faceye atma rezil olurum diye:cool: bende tamam hacı rahat ol atmam faceye dedim,akşamı bile beklemeden faceye yükledim video yu ve hala duruyor 938 beğeni almış,ulan yıllardır video atarız ama bu sefer rekor kırdık hemde ne ile :D pazartesinden beri peşimde geziyor sil o video yu diye:eek:

DeletedUser

Ziyaretçi
itiraf ediyorum, yalnız değilsin ata,bende yürürken birşey içemem su cola felan ne olursa sıvı gıda içemiyorum, arasıra hırslanıp deniyorum her seferinde üzerme dökülüyor:D

forum şifremi sürekli unutuyorum,ara sıra geliyorum ama her geldiğimde hesap kitleniyor,şifremi unuttumu tıklayıp yeniden şifre alıyorum :confused: geçen sefer nickimi bile unuttum eski nickimle girmeye çalıştım şifresinide doğru girdim üstelik,banlandın yazısını gördüm şaşırmıştım,1-2 dakika sonra ayıktım yeniden:p

4 kere nişanlanmış 1 kere evlenmiş bir insan evladı olarak 5 başarılı 2 tanede başarısız olmak üzere toplam 7 kız isteme faslımız oldu, hepsi birbirinden eğlenceliydi ,bayağı uzman olduk bu konuda, en kötü durumdan bile bir eğlence çıkarabilme yeteneği kazandım :eek: 30 undan sonra nirvanaya erdim,aydınlandım, istemeye olayını geçtim, çok gereksizmiş zaten :D kızın ailesini karıştırmıyoruz artık olaya :D

geçen hafta sonu,arkadaşlarla denize iken yüzme bilmeyen bir arkadaşımı fena korkuttum ve işlettim,acıdımmı kendisine ?? aslaaaaa,bir daha olsa yine acımam ,çok eğlendim :D tekyi kıyıya yaklaştırdık,tamam dedim bu mesafe yeterlidir, bota bindik kıyıya en yakın yere geldik,bu kamil sordu tamamı diye, bekle dedim suya girdim, tamam dedim gel ayağım yere değiyor,girebilirsin, haliyle sevgili arkadaşına yani bana güvendiği için,atladı suya ve hooop dibe:D ,birkaç saniye sonra,ayağım yere değmiyor layyynn diye bağırarak suyun üzerine çıktı, ve inanılmaz bir şekilde yüzmeye başladı kıyıya doğru:D ama ne yüzmek görmeniz lazım:Dbir yüzüyorki sanırsın feribot geçiyor o derece dalga yapıyor ,doğrusu çırpınıyor :D ama başardı bizim yardımımız olmadan ayağını yere basacağı yere kadar yüzdü :D botun önündeki su altı kemarası herşeyi çekti , akşama kadar yalvardı sakın faceye atma rezil olurum diye:cool: bende tamam hacı rahat ol atmam faceye dedim,akşamı bile beklemeden faceye yükledim video yu ve hala duruyor 938 beğeni almış,ulan yıllardır video atarız ama bu sefer rekor kırdık hemde ne ile :D pazartesinden beri peşimde geziyor sil o video yu diye:eek:

Gülmekten ağladım arkadaş ya :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
çookk uzun bir zaman önce ,ben 16 yaşında toy bir delikanlı iken yaşadığım bir olayın acısını 2016 da almanın keyfi var bugün üzerimde :cool:

okullar tatil olmuş haliyle her zamanki klasik yazlık sezonu açılmıştı, bizim yazlık silivrideydi,halamınkide gümüşyakada idi,ben haftada 2-3 gün halamın yazlığına gidiyordum rahmetli halamı annem kadar severdim çünkü,10 numara bir halaydı :cool: neyse zaten uzun yazıcam sıkıcı detayları geçeyim baride darlanmasın kimse :D yine halamın yazlığına çöktüğüm bir gündü, hala kızımın bir arkadaşıda misafirliğe gelmiş, kızı ilk gördüm çarpıldım anlatılacak gibi değil, bem beyaz at gibi diyim erkekler anlar beni, boy pos yapılı falan ,sarışın mavi gözlü felan öyle böyle değil :D benim boy 1.55 falan kızınki 1.70 gibi,o zaman haliyle etkilendik kızdan, hemen yazmaya başladım tabi, nede olsa ergeniz o zamanlar farklı çalışıyor beyin :D baya baya samimi olduk biz, hala kızı çakal tabi kuzenini tanıyor, ayıldı bana uyarı verdi, kuzen yazma kıza arkadaşım lan o benim demek sureti ile, ama ben ne tınlanırım kuzen muzen , libido tavan yapmış dönemler zaten:D sabah beraber iniyoruz sahile falan akşama kadar yapmadığım maymunluk kalmıyor bütün aktiviteleri yapıyoruz beraber,arada kuzen hişt pişt yapıyor ,ok diyorum bildiğimi okuyorum yinede :D en sonunda halama şikayet etti beni, halamda halden anlıyor, kızım erkek çocuğu o normaldir en aktif zamanları şimdi ,napalım hadımmı edelim çocuğu hoşlanmış kızdan ,ayıp bir şey yapmıyor ya, yaparsa o zaman gel bana şikayet et demişti masada,banada dönüp, uslu dur ayıp şeyler yapma bizi utandırma oğlum,sadece arkadaşlık et ötesine iznimiz yok bilesin demişti vs vs, (halam halden anlıyan insandı be) öyle böyle derken ben kıza açıldım,o konularda hala daha çok aktifimdir çekinme utanmam yani, klasik kız usulü naz yaptı ,işte sen arkadaşımın kuzenisin falan fıstık, 2 gün sonra cevap vercem sana dedi ,ok dedim ( ama içimden ne iki günü bene huur çocuğu modunda saydım yani :D) 2 gün her dakika beraberiz ama tek kelime etmiyorum bizim cevap ne oldu diye, özgür bırakan baskı yapmayan erkek tribindeyiz görünüşte :D neyse 2 gün doldu, kahvaltıya inicez bahçeye halam bağıyıyor elinizi yüzünüzü yıkayın çocuklar felan, ben odadan çıktım, banu ile kuzende çıktı, arzı sen git ben birşey diycem yamana dedi,neyse, 2 gün dodlu cevap vermem lazım sanadimi dedi tabi bir sürü şirin mimikler falan yapıyor o esnada , bende saf saf evet dedim, tamam dedi kabul ediyorum , birde öptü dudağımın kenarından :D beni sormayın artık halimi keyifden 4 köşeyim,sevgili yaptık olm nede olsa :D bal 40 ıma geldim,o heyecanımı hiç kaybetmedim duygusal adamım nede olsa, her sevgilide mutlu oluyorum yani ,çok tutarlıyımdır :p eh artık bir sevgilimizde vardı benden iyisimi olur la dünyada :D tam iki ay el ele gözgözeyiz,çokda mutluyuz :D bir gece sahildeki cafeye gittik bar cafe karışımı canlı müzik olan bir yer,bir kaç arkadaşınıda çağırmıştı,tüm hesap bana kitlenmişti ,param yetmemişti,işletmeci tanıdıkdı (can abi,hala görüşüyrouz yani) ,adam durumu çaktı,bende açık açık söeldim zaten, abi bende o kadar para yok ödeyememki demiştim,kalanını sonra verim demiştim, idare etti sağolsun :D sonra tabi yaz sonu geldi , yazlıkdan ayrılma vakti geldi,o zaman cep teli felan yok gençler bilginiz olsun, ev telefonları var, birbirimize ev telefonlarınımı verdik görüşücez ya sürekli (güya) uzun lafın kısası herkes evine döndü okullar açıldı , ben arıyorum banuyu ,annesi çıkıyor hep tele banu yok ,yazlıkdan sonra 1 ay böyle geçti, en son dedim bu böyle olmaz , çok saçma bir ilşki,okulu kırdım hafta içi bunun okulunun karşısındaki bir cafede soteye yattım, öğlende okul dağıldı , servise binmeden yakaladım banuyu,sürpriz yapıyorum kamuflajı felan, arıyorum seni sürekli annen söylemiyormu, görüşemiyrouz biz sevgili değilmiydik falan fıstık işte,sonra servisi salladık beraber otobüse bindik evine doğru gidiyrouz sohbet ediyoruz ama bende hala bir sinir var ufakdan,detayı geçiyorum yine, biz 1 ay yine görüşemedik, ben dedim bitiricem bu işi, ne saçma olduk yahu diye düşünüyorum, hafta sonu kuzen ben bir iki arkaşa felan grupca korukente gittik bowling oynayalım dedik, demez olaydık :D banuyu sevgilisi ile yakaladım,sevgiliside bayaa abi diyeceğimiz yaşda birisiydi, ben sevgilisi değilmişim meğersem, aslında o gün öğrenmiş oldum aldatılmanın ne kadar pis bir duygu olduğunu :) bir ilişkiyi bitirmeden yeni bir ilişkiye hiç başlamadım bu nedenle sırf,sebebide banu kişisidir esasında,ama işte benim huyum taa gençlikden beri aynı,çaktırmadım orda olduğumu ,bozuntuya vermedim, yani o beni görmedi...tabi o dönem ayrılalım konuşması yapmadan ayrıldık biz ,ben aramayı sormayı bıraktım o zaten aramadığı için doğal olarak bitmiş oldu :D aradan uzzunnn uzunn yıllar geçti lise üniversite felan iş hayatı felan, ama tabi arada sırada denk geliyorduk müşretek dostlarımız çokluğundan dolayı, merabalaşıyorduk felan nabıyon ne ediyon havadan sudan muhabbetler işte ama içimde hep bir kırıklıkla yani o muhabbetlerdi,öle yarım ağız meraba işte bilirsiniz o halleri,en son 10 sene evvel merabalaştık sonra evlendi kayboldu ortadan,, bugün ortaköye gittim hiç işim yoktu napi napim derken hisarüstünde bir kahvaltı yapim ordan ortaköye iniyim kimseye haber vermiyim tek tabanca kafa dinliyim dedim,planım bu, ortaköye indim, oturdum çay içiyorum nargilemi fokurdatıyorum bir yandan, kahvemi içmek için eğildim masaya tam fincanı aldım başımı kaldırdık sureti ile doğrultum, aaaa yamannnnn diye bir ses, bi bakarsın banu :confused: hiç davet edilmeden buyur denilmeden oturdu, yılışık yılışık selam verdi, baya bayaaa mutluydu beni gördüğüne , ben biraz şaşkınlık hali tabi, napıyon ne ediyon ,hayat nasıl gidiyor muhabbeti felan, akşam 5 oldu, uzun süreli bir sohbet, konu eninde sonunda geldi eskiye haliyle yani, kendince yorumluyor olayı, benimde komiğime gitti bıyıkaltından gülüyorum resmen o anlatırken napim yani :D bana yıkıyor suçu resmen ,aramadın sormadında bilmem ne diye :eek: yahu ben seni sevgilinle gördüğüm için aramadım dedim, kısa süreli bir şok yaşadı ne sevgilisi be dedi, bende anlattım işte yukarda yazdığım günkü olayı, kıvırmaya çalıştı yanlaış anlamışsın işte erkekler hep böle diye vs, yahu ne anlatıyorsun kime anlatıyorsun hem arzuda doğruladı onun sevgilin olduğunu, ki o zaman arzuyada kızmıştım sözde kuzenimsin niye söylemedin madem biliyorsun diye vs, şimdi onca yıldan sonra kalmış beni suçluyorsun , eh bende gülüyorum bu haline banu,üzerinden onca sene geçmiş işte boşver, koca insanlar olduk, büyüdük işte bir şekilde, hatta bazılarımız hayatın en büyük kazıklarını yiyerek,aldatılarak kandırılarak ihanete uğrayarak büyüdük,he yanlış anlama senin için söylemiyroum genel konuşuyroum ,eşimiz dost dediğimiz insanlarad dahil yani bu dedikelrime,kimileri kadar şanslı veya başka tabirle geniş meşrepli değildik vs diye thug life yapmak sureti ile bir kaç kelam ettim....biraz bozuldu sanırım , ama yani üzerinden onca yıl ve insan geçmiş bu kadar üzerinde durmamak lazım gençtik,kimi zaman hoş anılar kimi zaman nahoş anılarımız oldu,büyüdük ,halada oluyor yani napim öleyimmi hayat acımasız insanalr kötülükden zevk alıyor diye dedim,ki bir an evvel konuşma bitsin diye,hakkaten sıkıldım yani ,o kadar saat eski sevgili ile konuşmak harbiden sıkıcı oluyor,insanlığımızdan s,git demiyoruz ama karşındakinide anla azıcık dimi ,kalk git işte istenmiyorusn :D çünkü zaman geçmiş ve eski önemin yok hayatımda,alalade bir insan modundasın 24 seneden sonra :D işte insanoğlunun fıtratı bozuk derler ya, bende insanoğluyum :rolleyes: gideceği felanda yok, kahveyi nargileyi bıraktım, rakı açtırdım , buyur ettik , bari kafam güzel olsunki çekilebilir hali olsun dedim :D yine çekilmedi abiya çok konuştu, ulan bu kadın bu kadar geveze değildi diyorum kendi kendime , makineli tüfek gibi 2 dk susmadı :D çok değil 2 kadeh içmek yetti, sonra sustu bir anda gözleri doldu,öle bi 5 dk sustuk, hesabı istedim, kalktım, elinden tuttum, kaldırdım ,(hiç ses çıkarmadı, dedim tamam olm pislik zamanın geldi senin, bakalım ne hissedecek dedim içimden) caddeye çıktık,ayhanı aradım ,senin mecidiyeköyde ki eve gel pampa acil ,anahtarları unutma gelirken dedim,kapattım ,taksi çevirdim ,balmumcuya çıktık,oradan mecidiyeköye geçtik 25 dk felan sürdü belki daha fazla aradım, ayhanı nerdesin geldinmi dedim, evdeyim olm seni bekliyorum ne oldu falan fıstık , bekle dedim geliyorum, gittim zili çaldım açtı kapıyı noluyor ol dedi, sus işareti yaptım,banuyu işaret ettim, s.git dedim yarın konuşuruz,ok diyip gittim, bu kısmını sansürlüyorum mecburen anlayın sizde azıcık her şeyi devletten beklemeyin:eek: neyse giyindik, indik aşşağı taksi çevirdim banuyu bindirdim,adama verdim 200 tl hanımefendiyi nereye gidecek bırak usta dedim,banuyada iyi geceler dedim, öle saf saf yüzüme baktı,pislik dedi, beni sen böyle yaptın, yüzlerce kadının günahına girdin sen,senin yüzünden pisliğin teki oldum ve daha bir kaç bişi daha söyledim burada söyleyemeyeceğim şeyler:( geri ortaköye döndüm arabamı aldım otoparkdan yola çıktım, içimden sürekli ulan şimdi bu bana beddua ederde kaza yaparmıyım ankara diye düşüne düşüne ayhanın eve kadar geldim, anahtarı verdim, sağol pampa dedim, ayıpsın kanka her zaman dedi lafı bilmez olmaz dedi ( nede olsa kankam ne diyecekti :D sıkıysa desin :p ) şimdi vicdanım sızlar bir iki gün sonra geçer biliyorum,hayatımda ilk kez hakkaten bir pislik yaptım kabul ediyorum o_O 3 yıldır içmiyordum bırakmıştım, bugün tövbeyi bozduk,yarın yeniden bir tövbe etmek lazım:eek::oops:

şuanki ruh halim :confused::eek:

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Hikayenin ayrıntılarını anlatmak istersen özele beklerim <3 :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
+18 lik bir şey anlatmadım ki :cool:

hem onlara gerek yok, şu çok meşhur olan adını burada zikredemeyeceğim gelinlerin yeni evlilerin olduğu , düğün ve gelinlik fotolarını paylaştığı sitede son derece popülerim zaten , orada anlatıyorum +18 leri :eek::D kadın milleti bizden daha yürekli o kadar diyim sana :cool: neler anlatıyorlar neler, perdeyi yırttım bir gece gülerken nasıl kaptırmışsam kendimi gülmeye :p

ben kimseye detay anlatmadım ömrüm boyunca,anlatmamda :cool:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bilmemek değil öğrenmemek ayıptır madem, ben o izlere basarak yürürüm gerekirse :p

DeletedUser

Ziyaretçi
davraz kurt tim klanı yıkılmasa bile biz eşkıya klanına geçicektik imbiim le dost acı söyler zeki ustura'yı sattık ama klan satanın klanı olmazmış derler

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yalan söyledim ve vicdanım rahat değil =( İlk defa birisine karşı yalan söyledim. Pişmanım. Mesaj atıp her şeyi itiraf etmek istiyorum.