Klanlar İtiraf

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser17537

Ziyaretçi
buraya haftasonu uzun baya net bi yazıcam basımdan gecen gercek hikaye ve itirafdır inşallah sıkılmadan okuyoruz :) benim biraz calısmam lazım hatırlamam için :)

DeletedUser52783

Ziyaretçi
Ne talihsiz adammisim ki bu sayfayı yeni gördüm 1 2 güne güzel bi olay yazcam ins

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bugün bir çıtıra " fıstık naber" dedim planlı bişi değildi, radyo programı dinliyordum anlık gaza geldim, öle camdan yani çaktırmadan :p yanımda ayhan vardı, o söyledi sandı kız, yanındaki arkadaşına döndü "sana söylüyor" dedi ayhanı işaret ederek, ayhan laf attı sandılar, oysaki o terbiyesiz bendim :D hemen vayy pislik herif moduna geçtim ,ayhan ne olduğunu bile anlamadı garibim :D öle melul melul sağa sola bakındı durdu , bende masum ama kızgın arkadaş bakışı atıp cıks cıks ayıp ayıp evli barklı çoluk çocuk sahibi adamsın demek sureti ile giydirdim epeyce :p adam 1 saat yemin etti bana , ben bişi demedim diye, hala söylemedim ben dedim diye, çok çok uzun yıllarca da söylemeyeceğim, azıcık ezilip büzülsün karşımda :D

DeletedUser58407

Ziyaretçi
İtiraf ediyorum şuan puanlar birbirine çok yakın. Sonucu öğrenmenize dakikalar kaldı. :) Takibe devam.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
İtiraf ediyorum. Son bi kaç aydır oyun oynama amacım glee klanı kurucusu C E R E N ile tanışmak..

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Bugün gold bilgisayara gittim alışverişe yapalım biraz diye,enesle tabletlerin dolduğu rafa ilerlerken,ayhan altkata inicem ben boardlara bakim dedi gitti, biz enesle tablatlere bakmaya başladık, 2 tane güzel kız geldi yanımıza ay sen ne tatlısın mavi gözlü güzel çocuk falan diye sevmeye başaldılar enesi, bende fırsattan istifade ettim direk yürüdüm uzun boylu olana, telefonunu aldım bu muhabbet esnasında sadece bakalım dediğimzi tableti almak zorunda kaldım :D ayhan geldiğindede hiç bir şey anlatmadım tabi, çocuğa tablet aldık olm eskimişti falan diye ayaküstü sıraladım yalanları , maaşşıdan kesicem bunu demek sureti ilede devam ettim :D amcası değilmisin la sen al bana ne kitliyorsun dediğindede tam sövecektimki kızlar geri geldi :D benim olay meydana çıktı, çok pis laf soktu ayhan ,ama allahtan kızlar anlamadı yırttık :D çok fena utandım vede bozuldum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
İtiraf ediyorum ben gerçek Noel Baba değilim sizleri kandırdım :D

bicfakir

Mızrakçı
beşiktaşa içmeye çağırmıştım seni baba yakıştı mı bu yaptığın baba dedik sana be

DeletedUser614

Ziyaretçi
bugün bir çıtıra " fıstık naber" dedim planlı bişi değildi, radyo programı dinliyordum anlık gaza geldim, öle camdan yani çaktırmadan :p yanımda ayhan vardı, o söyledi sandı kız, yanındaki arkadaşına döndü "sana söylüyor" dedi ayhanı işaret ederek, ayhan laf attı sandılar, oysaki o terbiyesiz bendim :D hemen vayy pislik herif moduna geçtim ,ayhan ne olduğunu bile anlamadı garibim :D öle melul melul sağa sola bakındı durdu , bende masum ama kızgın arkadaş bakışı atıp cıks cıks ayıp ayıp evli barklı çoluk çocuk sahibi adamsın demek sureti ile giydirdim epeyce :p adam 1 saat yemin etti bana , ben bişi demedim diye, hala söylemedim ben dedim diye, çok çok uzun yıllarca da söylemeyeceğim, azıcık ezilip büzülsün karşımda :D

Abi söyledin mi yoksa bekliyor musun hala? :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
İtiraf ediyorum. Genel forumda o kadar alıştım ki alt+s'e basıp cevap göndermeye bazen alakasız yerlerde göndermek için alt+s'e basıyorum.

İnsanlardan genel olarak nefret ediyorum. Kişisel bir problemim yok ama çok garip davranıyorlar ya da ben çok garip davranıyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
İtiraf ediyorum diplomat olarak görev aldığım zamanlarda hiçbir zaman karşı tarafa teklif götürmüyorum. Klana gelen teklifleri değerlendiriyordum sadece.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Abi söyledin mi yoksa bekliyor musun hala? :D

08-07-2016 tarihindeyiz hala söylemedim,ramazandan evvel yazlıkta sohbet ederken aklıma geldi yine sardım gülüştük biraz :D söylemeyeceğim bi 5-10 sene daha :D safın tekidir benim kankam,çocukken de çok keklerdim bunu :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
08-07-2016 tarihindeyiz hala söylemedim,ramazandan evvel yazlıkta sohbet ederken aklıma geldi yine sardım gülüştük biraz :D söylemeyeceğim bi 5-10 sene daha :D safın tekidir benim kankam,çocukken de çok keklerdim bunu :D

:D :D Abi yapma günahtır :p Beni de safım diye keklerdi arkadaşlar. Artık ben onları trollüyorum. Devir değişti :D 5-10 seneye devir değişirse şaşırma Abi :D

İtiraf kısmına gelecek olursak buraya bu kadar yazıyorum fakat normal hayatta konuşmayı pek sevmiyorum. Dinlemek gibisi yok.