Klanlar İtiraf

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Evet gördüm diğer başlıkta. Adam banlanmış geldi bir de beğendi. Biz de olsa beğeniyi kaldırırlar banlı birisi niye gelip beğendi diye. İsyan et. Yani sen isyan başlat. Ben başlatamam ceza yiyorum çünkü :D

DeletedUser

Ziyaretçi
güncelleme hakında ne düşünüyorsunuz diye başlık açtılar mr.strom du sanırım çok hojdir ama benena yazdım kaldırıp uyarı atmışlar

DeletedUser62626

Ziyaretçi
eski klansavaslari.net w-speed hatıramdır...

Crespo20 sirkü mesaj ceker ;

xxx,xxx koordinatına destek gerekmektedir , misyonerli saldırı altındadır ,

gelen bir cevap ;

--başkan ben misyonerli destek atıyorum sadakat yükseltebilir

o zaman classic 4 ten bir hatıramı anlatayım . klandaşım canım ciğerim arkadaşım olan werower07 arjantinin crespo kentinde öğrenimini sürdürmekte o sıralar . tabi bakıyor sıralamada 1. cres yaşadığı yer arjantin . mesaj atıyor işte sizde mi crespo da yaşıyosunuz filan . fakat o sıralar Anatol cadı kazanı bizle birleşme arifesinde .cres çok sinirli .basıyor azarı benim biricik oğuzuma . tabi bu benim kulağıma geliyor tanışlığım olsada henüz bir samimiyetim olmayan cres'e yaptığınız ayıp yakışıyor mu tarzında mesaj atıyorum . cres beni de tersliyor , üslubum normaldi gücenecek birşey yoktu diyor . fakat imam-ı azam olarak durur muyum . yapıştırıyorum cevabı . "o zaman aynı üslubu kullanmamda size karşı bir sakınca yoktur umarım" . bu cümle cres'in zihninde şimşekler çakmasına sebep olup neden imam-ı azam ı bunca world bulamadığını sorgulatıyor kendine .

işte bu crespoyla nasıl tanıştığımın hikayesidir.

artık birbirimizin sesini duymadığımızda uyuyamıyoruz .

DeletedUser12293

Ziyaretçi
bayadır forumda uzzaktım en azından kırıcı olmıyan bir bölüm :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
@sunguralp34 nickini her gördüğümde Süngüt köyünün ismi aklıma geliyor. Hatta içimden de süngüt diye okuyorum nicki. Nick sahibini de hiç tanımıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
eski klansavaslari.net w-speed hatıramdır...

Crespo20 sirkü mesaj ceker ;

xxx,xxx koordinatına destek gerekmektedir , misyonerli saldırı altındadır ,

gelen bir cevap ;

--başkan ben misyonerli destek atıyorum sadakat yükseltebilir

Eski klansavaşları w9 olabilir hatırlamıyorum, ilk kez tr sunucusuna girmişim, öncesinde tribalwars.net oynuyordum. Baktım herkes Türk :p klan kurdum ben de. Bölge'de Yıldırım'ın klanı vardı. Diplomatik görüşmek için mesaj atmıştım, 3-5 atarlaştık sonra köylerimi toplamışlardı galiba :D hatırlamıyorum pek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir gün bir gece speedinde saat 04.55 gibi bişeydi :)

Birini mislemiştim abi saldırma diye mesaj attı. Bende birazdan kapanıcak zaten dedim 5 de kapanıyordu round. Beni modaratör sandı arkadaş ne zaman kapatırsın abi demişti, 2 dk ya kapatıcam oyunu demiştim :D :D :D Pişman değilim :D :D

myw**

Dük
klan savaşları w 3 mü w 4 mü öle bişi öylesine oynuyoruz oyunu arada girip bakıyorum yakınımda crespo vardı casus atmış tabi dayadım msjı öyle yaparım böyle yaparım köyünü nü alırım diye oda kusura bakma abi saldırmam tarzında msj attmıştı ,aha dedm tmm bu daha saldıramaz korktu , ertesi gün bir girdim baktım benim köyü patetess tarlası etmiş sonra bi daha kimseyi tehdit etmedim oyunda :)

Black Swan.

Markiz
Klanlar forumda gördüğümden beri sanırım nickinden ötürü ( ne alakaysa hiçte cinsiyet belirleyici bir kavram olmasada) Mayıs Yağmuru'unu bayan sanıyordum uzunca bir süre hemde :) tanıdık arkadaşlara söylediğimde skypede konustum erkek o dediklerinden sonra tamam dedim :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Klanlar forumda gördüğümden beri sanırım nickinden ötürü ( ne alakaysa hiçte cinsiyet belirleyici bir kavram olmasada) Mayıs Yağmuru'unu bayan sanıyordum uzunca bir süre hemde :) tanıdık arkadaşlara söylediğimde skypede konustum erkek o dediklerinden sonra tamam dedim :)

Aaaa erkek miymiş :eek:

DeletedUser59677

Ziyaretçi
bende casual de oynuyorum adam benim rezervemi aldı dedim rezervemi bırak boşalt köyü mislerde yolda öldürme dedim.adam inat yaptı yok vermem bilmem ne.dedim bende adminlerden birisini tanıyorum reeleden arkadaşım şimdi arıyayım sana ban atsın dedim :D pişman da değilim :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben Mayıs'a gidip direkt sormuştum yanlış hitap etmeyeyim diye :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bende sinsilikle planlanmış bir itiraf yapayım.
x oyuncu vardı (birden çok da olabilir :p) uyuz oluyordum dedim op var sana koordinat vereceğim oraya ordunu atacaksın ondan sonra bana haber vereceksin. gitti attı ve haber verdi... gerisini siz tamamlayın :D