Klanlar İtiraf

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Buraya komik, hüzünlü, acı,aşk,sevgi, okul anıları olsun efendime söyleyim sevipte söyleyemediklerinizden tutun ayrılıpta unutamadıklarınıza dair itiraflarınızı bekliyorum :)

Herkes ciddi ve alıntı yapmadan kendine öz anılarını paylaşırsa keyifli bir başlık olabilir.

Siz yazın bende kendimce bişeyler karalarım hadi bakalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanlar'a ait itiraflar olursa daha makul olur bana göre.O yüzden ben klanlar'a ait bir anımı hatırlatacağım :)

World 12'de oynarken.Çok yoğun bir savaş dönemi geçirmiştik.Bir kaç arkadaşımız reel hayatında sıkıntı yaşadığı için oyunu bırakma kararı aldı.Bizde hesapları sağlam oyunculara verelim dedik.Bu sırada yönetimden bir arkadaşımız "benim tanıdığım var" diyince şifreyi ona bıraktım.Daha sonrasında verilecek oyuncuya farklı bir dünyadan ulaşmış bizim arkadaş.O hesabada Pusula'dan birisi bakıcılık yapıyormuş :D ( O hesapta Pusuladaydı ) İlk 2-3 gün oyuna girdiler fakat sonra oyuna girdiği halde mesajlar okunmamaya başladı.Bizde kıllanıp ( Pusula ile bizim hiç aramız iyi olmadı - aktif savaşmamış olmamıza rağmen ) hesabı verdiğimiz kişiyi aradık.Daha doğrusu hesabın verildiği kişiyi tanıyordum ben aradım.

- Abi niye mesajlara geri dönmüyorsun
+ Esat ben oyunda değilim ki
- Nasıl abi xxx sana hesabı vermiş , oynayacağım demişsin
+ Esat 1 aydır hesabım bakıcıda ben girmedim
- Benim beyin.error

Sonra ne mi oldu ? Gece operasyonu yapıp hesabı temizledik.Fakat hesap gitti yalan oldu :D

Buradan olay ile ilgisi olan , bilgisi olan herkese selamlarımı gönderiyorum.Buda bizim şapşallığımız ile yaptığımız hatadan güzel bir anı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahaha. Unutmaya çalıştığım bir rezillikti adam klan forumunda iyi makara yaptı bizimle :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Geçen gün Emre laf soktu yine :D Hesabımı yalan ettiniz diye :D unutamıyorum ki abi :D Adam her gördüğünde kendi hesabımı kullanamıyorum diyip duruyo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi çok büyük rezillikti o yaa. Çocuk klanda kasap videoları filan paylaşmıştı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynen biz Cüneyt abide nasılsa kasap diye yemi yuttuyduk :D
İlk zaten paylaştığı videoların 3 ündede farklı adam için bu benim demesinden kıllanmıştım :D
Cüneyt abiyle 2 sene birlikte oynadım 1 kere fotosunu dahi görmedim :D
Tek bildiğim Subarum var İstanbula 4 saate gelirim dediği troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Sercan bilsek zaten hesabı alırdık yada gider kapısını çalardık :D Kim olduğunu bilmiyoruz :D Tek bildiğimiz kasap videoları vs.. paylaşarak bizi makaraya aldığı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Cafe klanlara pek bakan olmuyo sanırım :D Yok mu gençler itiraflarınız

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen patlat belki ilham alırlar olmadı karşılıklı yazışırız Sercan :D
Eski günlerde ki gibi troll

DeletedUser

Ziyaretçi
O zaman geçen sene de ünide geçen bi muhabbeti yazayım :D
o 3lüyü görsel olarak görmediğiniz için itiraf biraz yabancı gelebilir ama o 3lüyü gözünüzde canlandırın işte :D

Her iki kişiden biri aynı soruyu mu sorar yav. Bölümümü söyleyince sizin sınıfta mı o podyuma çıkar gibi gelen sarı kızıl kumral kızlar ? Sanki koskoca istatistikte bu 3lü var. Geçen günde arkadaş bombayı patlattı ,kardeşim herşey tamamda sizin sınıfta ki o trafik lambası gibi dolaşan kızlar nedir ya.

DeletedUser38087

Ziyaretçi
Benim De var Bitane ;)

W14 De oynayan varsa bilir HUCUM klanlarını adamların oynadığı bütün Wordler de ilk 3 de oluyolar Eskiden geçen sene HUCUM Klanları açık ara birinci Bizde İlk 20 de biyerdeydik ben Klanda Yöneticiydim Klandaki Herkes SAVAŞ diye bağrıyolar Gittim HUCUM u düşman ekledim Savaş Açtım Aradan 1-2 gün geçti bizim klan Dağıldı Adam Kalmadı Yha :D Sıfır Bizim klanın puanı 1 köy bile bırakadılar klandan Ve EN ÖNEMLİSİ İSE BİDAHA YÖNETİCİ OLMADIM :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim De var Bitane ;)

W14 De oynayan varsa bilir HUCUM klanlarını adamların oynadığı bütün Wordler de ilk 3 de oluyolar Eskiden geçen sene HUCUM Klanları açık ara birinci Bizde İlk 20 de biyerdeydik ben Klanda Yöneticiydim Klandaki Herkes SAVAŞ diye bağrıyolar Gittim HUCUM u düşman ekledim Savaş Açtım Aradan 1-2 gün geçti bizim klan Dağıldı Adam Kalmadı Yha :D Sıfır Bizim klanın puanı 1 köy bile bırakadılar klandan Ve EN ÖNEMLİSİ İSE BİDAHA YÖNETİCİ OLMADIM :D

Süper yaa :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok mu reel hayatınıza dair itiraflarınız bu ne klan klan :D

DeletedUser46536

Ziyaretçi
hoşlandığım kıza açılmak için spor yapıyor biraz asosyal yaşamdan kurtulmaya çalışıyordum ancak gelin görünki kendi kendime ;
- ya bir aralar klan savaşları vardı ne zamandır hiç oynamıyorum bir tanıdık varmıdır. Diyerek üye oldum oyuna girdim.

ve bir daha çıkamadım. olum hastalık gibi resmen ya

DeletedUser

Ziyaretçi
mezarlar senin klana savaş ilanı edeyim ben troll

itiraf konusuna gelince de sercan,burada anlatılmaz bence benim itiraflarım asfmşlaf :D