Katil Aramızda 2

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

3nsar

Kılıç Ustası
Ben söyliyim oylama muhabbetini strafe le staycool sungura verdi sungur bana vermiş ama bende sungur kendisine vermez onun da elenmesini istemediğim için staycoola verdim çünkü o mantığa uyulsaydı ben direk oyunu kaybediyordum

3nsar

Kılıç Ustası
Strafe teşekkür ederim bu arada sen olmasan bu oyunu kazanmam çok zordu

SungurAlp

Markiz
Kurtları bulmakta kolay olmuyor yalnız, diğerlerinin gücü fazla ama, suikastçi baya fazla sadece.Bizim birbimize düşme ihtimalimiz görüldüğü üzere çok yüksek

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Kurtları bulmakta kolay olmuyor yalnız, diğerlerinin gücü fazla ama, suikastçi baya fazla sadece.Bizim birbimize düşme ihtimalimiz görüldüğü üzere çok yüksek
Bence normal düzeyde sadece oyları görse daha çok akıl yürütebilir. Sonuçta bu tarz oyunlarda kim nereye oy veriyor önemli :)

3nsar

Kılıç Ustası
Hayır o kapalı oylamadan kaynaklanıyor cidden köylüler çok güçlü 8 köylünün 7sinin rolü olması bir kere çok güçlü yapıyor. Kurtların işi çok zor herkes aktif olarak katılım yapsa kurtların kazanma şansı neredeyse hiç yok

3nsar

Kılıç Ustası
Ciddi bir düzenleme yapılması lazım kime dönüş sağlıyayım bir sürü düşüncem var bu konuda

SungurAlp

Markiz
Hayır o kapalı oylamadan kaynaklanıyor cidden köylüler çok güçlü 8 köylünün 7sinin rolü olması bir kere çok güçlü yapıyor. Kurtların işi çok zor herkes aktif olarak katılım yapsa kurtların kazanma şansı neredeyse hiç yok

Evet aktiflikte zor tabi, düzenlenir, fikirlerimi @Ortalama Biri ne yaz istersen,

Durum
Konu yanıtlara kapalı.