Katil Aramızda 2

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
İlk 2 oyunla ilgili tüm katılımcılar ve takip edenler geri bildirimlerinde bulunsunlar. Bunlar üstünden 3. oyunun kurgusunu tamamen geliştirelim. :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Birde isimleri düzgün seçerseniz iyi olur. Suikastçisin dediğinde, rolleri okumadan kötü tarafta olduğumu düşündüm birini öldürdüm :D

3nsar

Kılıç Ustası
Detaylı bir şekilde geri bildirim yaptım, diğer arkadaşlarda eksiklik gördüğü noktaları paylaşırsa bir daha ki oyun çok daha zevkli hale gelir.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Ne olaylar dönmüş burda

Kurt sürüden ayrilmadikca hep lider odur :

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

3nsar

Kılıç Ustası
Arkadaşlar moderatöre yazdığım önerileri burdanda yazıyorum şimdi eklemek istediğiniz bir nokta olursa yazarsanız sevinirim.

3nsar

Kılıç Ustası
Öncelikle Köylülerde çok fazla rolü olan kişi var en fazla yarısının rolü olması daha mantıklı olur yada rollerin güçsüzleştirilmesi gerekiyor. Oyunda 10 kişi var 2 si kurt adam 8 köylünün 7 sinin rolü olması kurtların bir hayli işini zorlaştırıyor. Bu kadar rol verilecekse daha fazla oyuncunun olması gerekli ciddi bir dengesizlik oluyor yoksa. Örneğin 20 köylü olursa toplamda en fazla 8 10 kişinin rolü olsun

3nsar

Kılıç Ustası
Vampir köylüde ki kral vampir gibi bir karakter eklensin biraz oyun dengelenmiş olur çünkü burdaki roller cidden çok güçlü köylülerin açık ara kazanma olasılığını yükseltiyor. Her ne kadar şuana kadar köylüler kazanamasa da bu oyundaki pasiflikten kaynaklanıyor bunu gözardı etmeyelim. Şimdi bunun için de bir önerim olucak.

3nsar

Kılıç Ustası
Aktiflik meselesine gelince o konuda da şöyle bir fikrim var şimdi insanlara konuşmak için verilen süre çok uzun bir süre ve birçok kişi aynı anda konuşamıyor ve o yüzden insanlar aktif olarak tartışamıyorlar bundan dolayı bu sürenin kısaltılması lazım biraz. O da şu şekilde olabilir insanlar genelde meşgul oldukları için oylamadan önce ve sonrasında daha fazla foruma giriyorlar, oyunu vermek ve çıkan oylama sonucunu görmek için. Bu nedenle konuşma zamanı sadece oylama öncesinde bir saat oylama sonrasında bir saat olarak düzenlenebilir.

3nsar

Kılıç Ustası
Oylamaların açık oylama olması çok daha mantıklı insanlar, kim kime oy vermiş ona göre daha yerinde kararlar verebilirler. Çünkü burda insanların nabzını yeterince yoklayamıyorsun benzer oyunlardaki gibi sesli konuşma özelliği yok, sadece yazarak oynandığı için bir yerlerden ipucu almak için bu kesinlikle gerekli bir unsur.

3nsar

Kılıç Ustası
Bu oyundaki geri bildirimim bu kadar anlayamadığınız bir nokta olursa daha detaylı anlatabilirim. Diğer rolleri bu oyunda aktif olarak görmediğim için onlar için bir yorum yapmıyorum. Bir daha ki oyunda daha derinlemesine bir gözlem yapıp görüşlerimi sunarım. İlgililere duyurulur.

SungurAlp

Markiz
Belirli sayıda post atma şartı getirilirse iyi olur.Gİrecek olan ona göre girer.Ne yazıcam sıkıntısı oluyor elbet ama oyun önce muhabbetle başlıyor açılmaya başlıyor sonra.Ama boş boş yani oyunla alakasız çok post olursa onlar posttan sayılmasın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.