Katil Aramızda 2

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SungurAlp

Markiz
Bu dediğin çok saçma değil mi ? O kadar suçlandın sonra başkasına verdin ?

eğer şuan içinizden birinin farklı düşündüğü ihtimalini düşünmemiş olsaydım kendime verirdim.Son anda aklıma geldi.Dedimza ten kurt bana vermiştir.diye.diğer iki kişide verir beni 3 e 2 eler dedim.Ben suikastçi değilim.En baştan beri diyorum zaten Tapatesi elemek hataydı diye.Sonra vivere gitti.Ben Tapatesi ne azından öldürmezdim.

SungurAlp

Markiz
sen ensara verdiysen benle strafe sana verdiysek ensarda bana oy verdiyse oluyor tek acıklaması bu :D ama ensar niye bana verdi ki sana verse zaten kazanıyordu

İşte benim dediğim planı uygulayacaktınız.Ben elenirsem hanginiz suikatçiyse ona göre şuna şuna verin dedim.Strafeyse ensara,ensarsa sana vermesini istedim kazanmak için.Kurt şuan farklı verdi galiba.İyi düşündü.Suikatçinin kafasını karıştırdı.

StayCool

Okçu
ama zaten bütün oklar sendeydi sana verse kazanmıştı :D ama iyiki vermedi senin karga oldugun ve linç oldugun durumda kendimi vampir köylüden azat ederdim ağlayarak :D

SungurAlp

Markiz
En son oylamada o ihtimali düşünemeseydim yine sıkıntıydı,o 1 oyu benden sanacaktınız.

StayCool

Okçu
hala elimde kalem kağıt senin kurt oldugun ihtimalleri deniyorum biliyor musun :D kurt olmamanı yediremiyorum kendime...

SungurAlp

Markiz
şuan bu kadar planlama yapmanız beni sizin masum oldunuza ikna etti gibi.Ensar kurt büyük ihtimalle.Oyumu doğru kullandım gibi :D

StayCool

Okçu
valla bende kaçıyorum... @3nsar açık konusayım kanka iyi oynadın diyemem bi önceki oyuda kurtlar 50 den fazla post atmıştı ama yanlış anlama sakın çok iyi saklandın diyebilirim

Black Swan.

Markiz
Hepınızden de cok sıkıldım bişeyi çözemediniz, sizi takıplemekten uyuyamadım gidiyorum yatmaya bu ne beceriksizliktir karşimm :D

3nsar

Kılıç Ustası
Ben kurt olsam teklifini kabul etmezdim sunguralp çünkü dediğin gibi dezavantaj ben oyumu sungura verdim zaten en başta söylemiştim staycoola inandığımı ona göre kullandım.

Ortalama Biri

Misyoner
Birazdan kurt adam oy verdikten sonra gündüz aşamasına yine geçeceğiz. Belki de oyun biter bakalım :p Hazır mısınız gencolar?(Genco kelimesini de hiç sevmem oysa ki) ahsha :D

SungurAlp

Markiz
Ben kurt olsam teklifini kabul etmezdim sunguralp çünkü dediğin gibi dezavantaj ben oyumu sungura verdim zaten en başta söylemiştim staycoola inandığımı ona göre kullandım.

Staycool kahin değilse ya sen ya strafe kahin, hanginiz suikastçiyse iyi düşünsün o zaman

Durum
Konu yanıtlara kapalı.