KASIRGA KLANLARI VE ŞAHSIM HAKKINDA

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Seni dinleyerek hata yapmışlar işte . Efsane büyük tehditmiş.Kasirga çok yanlış yapti.Bizi tehdit yerine dost olarak gorseydi bugün bu duruma düşmezdi.

iki gün önce kasırganın gerçek yüzü deyip Konu acan savaşınızda ceset klanlarına gelen savaşa katılın diyen paşa efsane klanları bugün yine pakt olmuş :) Afedersiniz ama siz arkadan yemeyi (Bıçak) seviyorsunuz anladığım kadarıyla

Cilesiz

Milis
boş cümleler boş adamlardan çıkar vesselam. Sen kulaksız ve arkadaşlarınız, Caner abi olmasa sizi kim muhatap alır :)

DeletedUser70389

Ziyaretçi
Uzun yazacağınıza video çekin video... Basın açıklaması gibi konuşacağınız tutuyor en azından dinleriz 2 dk 3 dk neyse :D bunu kimse okumaz.
muzafferim seni severim sayarım bu olaylar olduğunda her zaman seni destekledim desteklemeyede devam ettim ederimde ben olaylara karışmadım kimseyede kızmadım gönlüm isterdiki hepimizin bir arada olması inş bu kirizleri atlatır yeniden beraber oynarız

GermanBaby

Baltacı
muzafferim seni severim sayarım bu olaylar olduğunda her zaman seni destekledim desteklemeyede devam ettim ederimde ben olaylara karışmadım kimseyede kızmadım gönlüm isterdiki hepimizin bir arada olması inş bu kirizleri atlatır yeniden beraber oynarız
yanlış alıntılama oldu galiba :p

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Beni en çok şaşırtan bzk ekibinin bu hareketleri yapmış olması oldu. Benim tanıdığım bozkurtlar böyle değildi, umarım bu arkadaş taraflı anlatıyordur da tanıdığım temiz kalpli insanlar oyun için değişmemiştir :)