KASIRGA KLANLARI VE ŞAHSIM HAKKINDA

Fatal Error

Milis
Maalesef sonunda beklenen oldu. Geçen ki bürküt kasırga operasyonunda adamlar def çekip ara atıp savunacaklarına düşen köyleri arkasına mis takıp kendileri toplamayı tercih etti. Bu da oradaki oyuncuları yıprattı çoğu hesap sil moduna aldı. Ayriyetten ekipleri içine katıp oynamanın zararlarından biride bu, o oyuncuların kötü etkilenmesi içerideki ekipleri etkiliyor ve bölünmeler başlıyor. Bu oyunda ya kemik kadronda olacaksın ya da aldığın ekipler ile beraber tek ekipmiş gibi oynayacaksın.
Bugün bölünen kasırga yarın olabilitesi düşük olan çoğu sonucu doğuracaktır. Oturup izleyelim ve görelim..

Ve dediğim gibi bir şeyler oldu kolpa klanı kendi içersinde bölündü..

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Demiştim demiştim diyorsun
nerde dedin gösterde bizde bilelim
?
Oturduğun yerden sallıyorsun sonra demiştim diyorsun ??

JOG Marj

Milis
Benim anlamadığım bu kadar yaygara Discord’da Caner abi beni topluyorlar alt odaya geçelim mi ağlayan bir veled için mi koptu :) Sen kimsin de hangi sıfatla kasırgaya laf söylüyorsun meydanı boş bulmuşsun kafandan hikaye yazıyorsun burada.

-AzraiL-

Yasaklı
Benim anlamadığım bu kadar yaygara Discord’da Caner abi beni topluyorlar alt odaya geçelim mi ağlayan bir veled için mi koptu :) Sen kimsin de hangi sıfatla kasırgaya laf söylüyorsun meydanı boş bulmuşsun kafandan hikaye yazıyorsun burada.

Ooo klanlarin en itibarlı kişisi gelmiş.Ne oldu sizin çok övündügünuz itibarıniz.Kac klana bölündünüz :)
Bu işler arkadan vurmaya benzemiyormus değil mi.

Fatal Error

Milis

:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Bu laflari kasirganin kemik kadrosunda olmayan biri mi soyluyor :D Cok guldum valla :D Sen kimsin kimi ne kadar taniyorsun da o klanda boyle konusabiliyorsun :D

Yukarida da belirttim beni toplamalarindan dolayi kendisini suclu gormedim onun da altini cizeyim :D
Sen o adamla benim su ana kadar ettigim muhabbetin ceyregini bile yapamamissindir, kime neyi anlatiyorsun acaba :D
Bu arada iyi agliyorsunuz suan yakinda bir op daha yersiniz bu sefer 5 e bolunursunuz belki :D
Komiksiniz vesselam :D:D

JOG Marj

Milis
Biz beraber başladığımız adamı satmayız.Arkasından da konuşmayız.Burada ağlayanın da kim olduğu ortada.Mesele ağlamanda değil.Mesele hem ağlayıp hem delikanlılık taslamanda.Bildiğim kadarıyla Bozkurt ekibi tarafından sıfırlandın.Oyun kurallarına aykırı olarak ya multi hesapla ya da başka birinin hesabıyla oyuna mülteci olarak devam ediyorsun.Ben gördüğümü ve duyduğumu söylüyorum.Sığıntı bir velede de daha fazla söyleyecek bir lafım yok.Kaybettiğimiz en fazla oyun olur gururumuz değil.

JOG Marj

Milis
Ooo klanlarin en itibarlı kişisi gelmiş.Ne oldu sizin çok övündügünuz itibarıniz.Kac klana bölündünüz :)
Bu işler arkadan vurmaya benzemiyormus değil mi.
Sen cevabını aldın diye düşünüyorum.Oyun başında sana yapacaklarımı zaten söylemiştim.Almışsın yanına kendin gibi bir zavallıyı burada hikaye anlatıyorsun.

Fatal Error

Milis
Biz beraber başladığımız adamı satmayız.Arkasından da konuşmayız.Burada ağlayanın da kim olduğu ortada.Mesele ağlamanda değil.Mesele hem ağlayıp hem delikanlılık taslamanda.Bildiğim kadarıyla Bozkurt ekibi tarafından sıfırlandın.Oyun kurallarına aykırı olarak ya multi hesapla ya da başka birinin hesabıyla oyuna mülteci olarak devam ediyorsun.Ben gördüğümü ve duyduğumu söylüyorum.Sığıntı bir velede de daha fazla söyleyecek bir lafım yok.Kaybettiğimiz en fazla oyun olur gururumuz değil.

Bilmediğin o kadar çok şey var şu anlatış tarzından bile anlayabiliyorum bunu. Yukarıda da söyledim benim sıfırlanmam mesele değildi arkadaşlarım haksız yere vuruldu yazıyı okursan anlarsın. Ek olarak beraber başladığımız adamı satmayız diyorsun biz zaten beraber başlamıştık ama satılan ben oldum bunu niye bana söylüyorsun :D arkasından da konuşmadım farkındaysan buraya herkesin göreceği şekilde yazıp çiziyorum :)

DeletedUser72195

Ziyaretçi
Kasırga denildiğinde aklıma w49 da ki sinsilikleri üçkağıtçılıkları geliyor. Yüzüne başka arkandan başka konuşan bir klan daha doğrusu birkaç kişi :)ha klanı bağlar mı bence bağlar ;)

-AzraiL-

Yasaklı
Sen cevabını aldın diye düşünüyorum.Oyun başında sana yapacaklarımı zaten söylemiştim.Almışsın yanına kendin gibi bir zavallıyı burada hikaye anlatıyorsun.

Sen ne yaptın sanki .En fazla kasirgayi arkadan vurmaya teşvik etmissindir.Ee ne oldu.Kaybeden siz oldunuz.Size dünya kapattirmadim o yeter.