KASIRGA KLANLARI VE ŞAHSIM HAKKINDA

Fatal Error

Milis
İyi günler klanlar ailesi,

Öncelikle yazım biraz uzun oldu okumak istemeyenler olacaktır bu konuda yazabildiğim kadar kısa yazmaya çalıştım.

Size 58. Dünya da yaşadığım konulardan bahsetmek istiyorum. İsmim Muzaffer. Öncelikle bu dünya ya başlamadan önce kasırga klanların da ki arkadaş ekibimizle oynadım w49 ve w56. W58 e de kasırga ile girecektim fakat kendi klanımı kurmak istediğimi ceset klanında da dostlarım olduğunu ve gün geldiği zaman da gerekli paktı kurabilme ümidimden dolayı ve birkaç sebepten ötürü suskunlar klani olarak kendi klanımı kurdum. İsmim farklı olsa dahi yolumuzun aynı olduğunu belirttim.

Sonra server başladı kasırga klanı ile başlayan bozkurtlar ekibi dostumdu. O ve ekibine ışınlanma olmadığı için sizi davet edebilirim yanıma bölgeme gelebilirsiniz dedim ve bölgeme geldiler.

Şu an ki ksrg3 klanı benim bölgeme bana ışınlanarak gelmiştir. Gel zaman git zaman diplomasi ile alakalı sıkıntılar yaşamaya başladım. 2 ay öncesine yan yana oynadığımız insanlar. Ne kadar yazsam da diplomasilerine beni eklememe konusunda ısrar ediyordu. Sebep olarak sürekli bize katıl diyordu. Ben de klan isminin önemli olmadığını zaten yanında olduğumu vurgulamıştım. Fakat ardindan,Kasırga klanından saldırı gelmeye başlamıştı saldırı geldiğine dair uyarmama rağmen sıkıntılar devam etti. Saldırıların devam etmemesi için diplomasi eklenmesini deyince yine aynı cevabı almıştım. Bu beni çok üzmüştü. Diyecek bir şey bulamadım bireysel konuşmalar eşliğinde saldırılar durdurulmaya çalışıldı bu da klan içi tartışmalara yol açtı sonrasında suç yine bana atıldı :) Halbuki ceset klanları ile o kadar samimi olmamama rağmen kendileri beni oyun başında diplomasilerine eklemişti. Sonrasında saldırılar durdu bu sefer de efsane klanları saldırmaya başlamıştı. Efsane oyuncularının üzerimize rez attıklarını gördükleri zaman bzk çeçen beni telefonla arayıp aynen şu cümleyi kurdu. Kardeşim yarın bir gün efsane ile ne olacağımız belli değil ya klana gel ya da köylerini ver toplayalım :). Bu kurulan cümle karşısında şok olmuştum ve diyecek bir şey bulamadım sinirden telefon konuşmasını bir şekilde bitirdim. Bu adamlar benim önceden dostumdu. Destek atmak bir tanesinin bile aklından geçmedi ve klandaşlarımın köylerini toplamaya başlamışlardı gün geçtikçe yaptıkları hareketlerin karaktersizlik boyutu artıyordu. Sonrasında bölgede ben ve iki arkadaşım kaldık. Efsane savaşı başlayınca efsaneden bir köye op yapacağımı belirttim lord guiding e bizzat özelden yazarak. Gideceğim köyün koordinatını verdim rez sıkıntısı olursa geri aldırtırım sana dedi. Tamam dedim ardından operasyonumu yaptım hatta yaptığım operasyona destek kami rica ettim ksrg klanlarındaki dostumdan ve bunu habersiz de yapmadım. Op sonrasi yaklaşık 16k ya yakın birim kestim. Köyü aldım.

Köyü alır almaz bozkurtlardan gelen pişkince mesajlar oldu. Sen bizim bölgemizden bize sormadan nasıl köy alırsın? Köyünü bize aldırtma. Köyü geri ver bizden habersiz hareket etme tarzı mesajlar geldi. Ben de cevap vermedim. (Ekran görüntüsünü aldığım birkaç konuşmayı linkte belirttim.)

Sonrasında saldırı çıkmaya başladılar ve cevap yazdım k*raktersizsiniz dedim ve bu ettiğim hakaret yüzünden uyarı aldım ve köylerimi tek tek vurup topladılar. O kişiye ettiğim hakaret yüzünden ne kadar haklı olsam da ses çıkartmadım hesap silip gittim. Kasırgadan kimseye gönül koymadım bzk klanı hariç kimseye sinirlenmemiştim ki sonrasında kalan iki arkadaşımı da cesete aldırttım onların bir suçu olmadığını oynamaya devam edeceklerini bizzat belirttim. Ama sonrasında arkadaşlarımı vurdular. Engel olması gerektiğini bizzat söylememe rağmen beni dinlemedi ve vurmalarına göz yumdu ısrarla yazmama konuşmama rağmen bana tek kelime demedi ben de onu sildim ve kendisine başarılar diledim sonrasında onunla geçmişte o kadar muhabbetimiz olmasına rağmen tek bir mesaj dahi atmadı (beni bilen biliyor sevdiklerimin hep arkasında durdum). Bu hareketi bana çok koydu ve bundan sonra kendisi ile aynı klanda bir daha beraber olarak yer almayacağımı belirttim.

Kendimi kullanılmış hissettim çünkü bu olaylar yaşanırken perde arkasında ceset bürküt ve kasırga paktını kurmak için çaba gösterdim. Ceset i ksrg ile sa yaptırıp bürkütü kolpaya vurdurup okları efsaneye çevirmeleri gerektiğini efsanenin tehdit olmaya başladığının farkına varmalarını gerektiğini aktardım. Ve bu planı bizzat ben yaptım kişilerle bizzat ben görüştüm. Üç taraftan hiç kimse yüz yüze bir konuşma yapmadan sadece benimle bana güvenerek bu anlaşmaya uyup uyguladılar. Cesetle sa yapıldı bürküt kolpaya vurmaya başladı. İşler tam istediğim gibi gidiyordu sevdiğim insanlar için bir şey yapmak istiyordum ve yolun başını kastetmiştim. Sonrasında yukardan bahsettiğim bzk olayı yaşandı hesap sildim gittim.

Ardından ne kadar hesap silip gitsem de insanların vermiş olduğu sözler yerinde duruyordu ve bunda değişen bir durum olmamalıydı. Anlaşma gereği k54 den ksrg barbar dahi alamayacaktı ve k45 den ceset aynı şekilde köy alımı yapmayacaktı. Aynı günlerde kasırga içinde olan kayı klanları, sırf anlaşmaya uymadıkları için klanlardan ayrılmıştır ek olarak sonrasında da aynı şekilde ceset klanından hard klanları k45 te ayrılmıştır. Sonrasında k45 anlaşma olmasına rağmen ksrg barbar almaya devam etmiştir ve iadelerini yapmamıştır sözünü tutmamıştır, sebep olarak hard klanları yüzünden geri alamadıkları barbarları bahane etmişlerdir. Halbuki hard klanları ile ayrıldıktan hemen sonra sa yapmıştır ve o bölgeden çekilmiştir. Ve ayrılmamdan birkaç hafta sonrasında ksrg bürkütü zorlayarak kolpa ile sa yaptırdı sözünü tutmadı ki en başından zaten verilen savaşın göstermelik savaş olduğunu bürküte özelden bunu söylediğini sonradan öğrenmiştim. Bu anlaşma yapılırken bir konunun üzerinden altını çizerek bahsetmiştim üç tarafta bunu biliyordu. Abi dedim eğer bu anlaşma sonrası bir sıkıntı çıkarsa aranızda çıkar çatışması ki olabilir bunu engellemek için hiçbir şey yapmayacağımı dile getirdim. Sonuçta klanlar bana ait değildi ve ilerde ne olacağını hesap edemezdim. Sadece kendilerinden istediğim şu anda vermiş oldukları sözü tutmalarıydı. Ama sonrasında yapılan her hareket te kendimin kullanıldığını bir kez daha anladım.

Sonrasında bürküt ile aralarında geçen konuşmada beni ayrıca şok etmiştir “muzafferi kendi çıkarlarım doğrultusunda harcadım.”, "muzaffere acımadım" Bu konuşmayı söylemesi de bürküte bir mesaj vermekti. Bugüne kadar özellikle w56 da teber klanlarına karşı her kelimesini savunduğum insanın bana karşı böyle bir cümle kurması beni çok kırmıştır. Bürküt klanları ne kadar ayrı klan ismi olsa da kasırga ile beraber olduklarını her zaman belirtmiştir ama kasırga tarafı bürkütü ve oyuncularını o kadar kışkırtacak hamle yapmasına rağmen sırf yönetimi dostumuz saldırı yok dediğinden ötürü bir hamle yapmamıştır ve bürkütü server başlarında alt klanları olarak tanıtarak her zaman küçük görmüştür. Bürküt ile pakt iken kendi çıkarları doğrultusunda haritada başka paktlar kurup durdu. Bugüne kadar ki bürkütün kolpa ile olan tek savaşını desteklemedi söz verdiği halde arkasında durmadı ve savaşı bitirmek için elinden geleni yaptı. Bugüne kadar açık ve net bir şekilde kendi amaçları doğrultusunda kullanmıştır. Bugün bürküt teki birkaç oyuncu bizzat ksrg yönetiminden rahatsız oldukları için ksrg klanlarından bürküt klanlarına geçmişlerdir kasırga hala oyuncu kaybetmektedir ve izledikleri doğrultudan hiç sapmamıştır. Burada bürküt kasırga olaylarını da anlatmak isterdim ama tek bir olayla altını çizeceğim. Oyun başında anlaşan en iyi 2 klan Kasırga bürküt bir anda olan mütlüğü bürküte tek bir mesaj bile yazmadan konu hakkında görüşmeden tek bir mesajla nötre çekmiştir ve peşine bürkütün oyuncuları sıfırlanmaya başlamıştır. Aynı akşam senle birleşmedik diye yaptık bizi anlaman için, sonrasında efsane klanlarını yanıltmak istedik ondan böyle bir hamlemiz oldu denildi. Bürküt yönetimi haritada hala kasırgayı dost görerek 1 aylık sa yapmıştır. Bu nötr geçirilen bir gün içerisinde ise kasırganın bürkütten aldığı geri iade edeceğini söylemiş ama iade etmemişlerdir. Halbuki bürküt kasırgadan alınan köylerin birçoğunu geri iade etmiştir.

Lord guiding bu serverda ne kadar dost kazanmıştır bilemem ama kaybettiği dostluklar vardır ve bunlardan birisini ortada aracı olduğum anlaşma olsa bile beni kullanarak ve yanımda bulunmayarak harcamıştır. Bu yazıyı yazmamın sebebi kendisini zamanında çok sevdiğim için yaptıklarından sonra ona karsı çok doldum ve bu yüzden bu yazıyı yazmak istedim.

Ben bu serverda dost dediğim insanları tanıyamadığımı kötü tecrübelerle anladım. Ama bunun yanında ceset tarafından olsun bürküt tarafından olsun güzel dostluklar kazandım.

Kasırganın ekibi ile lord guiding(şu an ki nicki *tony montana*) dışında herhangi bir sıkıntım yoktur. Bu yazıyı yazdım çünkü yanında bulunan kişilerin bu konudan haberdar olmalarını bilmelerini istedim. Onunla beraber oynayan dostlarım var kimsenin arasına girmek istemem kimse ile de yanında bulundugu için aramı açmam. Hala görüştüğüm insanlar vardır severim sayarım bunu belirtmek istedim.

Bunu buraya yazmak istedim bugüne kadar ama o gün bugünmüş. Eden buluyor elbet bir gün hepinize iyi oyunlar klanlar ailesi.

anlaşılabilir bir metin değil. yarıda kestim okumayı ama az çok tahmin ediyorum neler dönmüş olabileceğini. Çok dert etme w58 aşırı iğrenç bir dünya ve klan yöneticileri özellikle kasırganın maalesef sınıfta kaldı. Diğer klanlarda özellikle bürküt oyun oynamaya değil kim var kim yok klana katmaya gelmişler. w58 de adam akıllı oyun oynamaya bir kolpa klanı gelmiş. gerisi sürekli kurtlar sofrasi. dün dostum bugun düşmanım yarın yine dostum ve dost olanım da düşman olabilir. böyle garip bir dünya. ceset kapatır gibi.

ey storm ünili dünya açmayın ltf ya. adamlar 2000 kişi dünya kapatacak :D

Olaylara uzak olan birisi için anlaşılması güç bir metin olmuş. Bu başlığa kasırganın gerçek yüzü falan yakışırdı sanırım.

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Kimsiniz tanımıyorum ama cesetin sizi içinizden nasıl sildiğini gayet iyi biliyorum. Ağlayacak biri varsa bu ben değilim sizsiniz.
Kim kimi silmiş anlamadım? W55 dede dejavuyu silmişlerdi güya dünyayı kim kapatmıştı biliyosundur zaten azcık savaşmasını öğrenin forumu ağlama ekranına çevireceğinize

Fatal Error

Milis
Kim kimi silmiş anlamadım? W55 dede dejavuyu silmişlerdi güya dünyayı kim kapatmıştı biliyosundur zaten azcık savaşmasını öğrenin forumu ağlama ekranına çevireceğinize

w55 de bizzat oynadım w55 te djv yu silemediler silmekten kastın tam olarak ne onu da anlamış değilim. Şu anda oyun başındayız ve bulunduğunuz bölgeden sizi taşınmak zorunda bıraktılar. 55 te böyle bir şey yaşanmadı. Çok merak edersen w55 oyun sonu mapine bakar anlarsın

-AzraiL-

Yasaklı
Seni dinleyerek hata yapmışlar işte . Efsane büyük tehditmiş.Kasirga çok yanlış yapti.Bizi tehdit yerine dost olarak gorseydi bugün bu duruma düşmezdi.