KASIRGA KLANLARI VE ŞAHSIM HAKKINDA

KURMAY**

Milis
Ortalık cadı kazanı gibi Kaynıyoo WoW

hikayeler ve finaller hep aynı hep bi atıf hep bi karşılıklı didişme sürtüşme
klanlar üzerinden çeyrek asırda geçse hep aynı olmaya devam edecek sanırım

Fatal Error

Milis
Ortalık cadı kazanı gibi Kaynıyoo WoW

hikayeler ve finaller hep aynı hep bi atıf hep bi karşılıklı didişme sürtüşme
klanlar üzerinden çeyrek asırda geçse hep aynı olmaya devam edecek sanırım

Kadir abi benim hakkımda ne düşünüyorsun bilmiyorum ama orda kimse yardım etmezken bana sen yardımcı oldun o yüzden yaptığın iyiliği hiç unutmadım. Sonradan tanışmış olsak bile sorgusuz sualsiz ricamı kabul etmiştin. Sana o yüzden bir kere daha teşekkür ediyorum. İleride tekrardan beraber oynamak dileğiyle..

KURMAY**

Milis
Ben senin hakkında olumsuz bişey düşünmüyorum geçmişimiz ve mazimiz olan kasırga ve bürküt oyuncularıyla aynı şekilde olumsuz herhangi bişey düşünmüyorum kimse üstüne alınmasın ama Nebiliyim böyle didişmeler atıflar kendi düşüncemle hoş karşılamıyorum oyun oyun olarak kalmalı biraz klişe olacak

mücadelini verirsin savaşına dewam edersin kaybettiğin noktada tebrigini eder önüne bakmaya dewam edersin neyse bu olanlarda kendi kanatimce sizlere birer tecrübe katmıştır ilerde başka worlerde bireysel degerlendirmenizi yaparken bu olaylar etkili olur
en azından olayları ve şahısları akıl terazisinde tartıp ona göre kararlar verirsiniz oyununuza ve eglencenize kaldıgınız yerden dewam edersiniz

İlerde oynarmıyız denk gelirmiyiz orasını bilemem bu oyun çok emek isteyen uğraş isteyen bi oyun oyüzden söz veremiyim

Neyse Fazla uzatmayım

Günleriniz saglıklı geceniz ise güzel olsun kalın sağlıcakla

*KepçeciX*

Okçu
Ben senin hakkında olumsuz bişey düşünmüyorum geçmişimiz ve mazimiz olan kasırga ve bürküt oyuncularıyla aynı şekilde olumsuz herhangi bişey düşünmüyorum kimse üstüne alınmasın ama Nebiliyim böyle didişmeler atıflar kendi düşüncemle hoş karşılamıyorum oyun oyun olarak kalmalı biraz klişe olacak

mücadelini verirsin savaşına dewam edersin kaybettiğin noktada tebrigini eder önüne bakmaya dewam edersin neyse bu olanlarda kendi kanatimce sizlere birer tecrübe katmıştır ilerde başka worlerde bireysel degerlendirmenizi yaparken bu olaylar etkili olur
en azından olayları ve şahısları akıl terazisinde tartıp ona göre kararlar verirsiniz oyununuza ve eglencenize kaldıgınız yerden dewam edersiniz

İlerde oynarmıyız denk gelirmiyiz orasını bilemem bu oyun çok emek isteyen uğraş isteyen bi oyun oyüzden söz veremiyim

Neyse Fazla uzatmayım

Günleriniz saglıklı geceniz ise güzel olsun kalın sağlıcakla

işte en beğendiğim görüş ve yorum. Böyle yapanlar her zaman kazanıyor. Dünyayı kaybetmek veya kazanmak boş işler:)