Kapanış

• Konuyu başlatan Deleted User - 5441926
  • Başlangıç tarihi

**KOMUTAN**

Mızrakçı
Diyorsun ki tam savaşalım üniverste devreye gırıyor ve ham atılması lazım E bır yandan asker de basacaksın mıs te basman lazım malum altın para bunlar hepsi hammadde gidiyor. Saçma sapan bi dünya ne oynadığımdan keyıf aldım.Nede adam gıbı bır savaş verdığımızden herşey boğazımdan kaldı. Girmem daha Girene de Ne dıyeyım Kolay Gelsın :D

uyznlar

Ağır Atlı
Diyorsun ki tam savaşalım üniverste devreye gırıyor ve ham atılması lazım E bır yandan asker de basacaksın mıs te basman lazım malum altın para bunlar hepsi hammadde gidiyor. Saçma sapan bi dünya ne oynadığımdan keyıf aldım.Nede adam gıbı bır savaş verdığımızden herşey boğazımdan kaldı. Girmem daha Girene de Ne dıyeyım Kolay Gelsın :D

aslında üniversite seviyeleri savaş kesim köy alımı felana göre artsa veya o klanda bulunan oyuncu kesimleri yağması felan filana göre seviye alsa belki güzel olabilirdi ama şu kesin geliştirilmesi lazım böyle olmaz bu dünya :D

GermanBaby

Baltacı
aslında üniversite seviyeleri savaş kesim köy alımı felana göre artsa veya o klanda bulunan oyuncu kesimleri yağması felan filana göre seviye alsa belki güzel olabilirdi ama şu kesin geliştirilmesi lazım böyle olmaz bu dünya :D
Ondan ziyade insanlar bir dünya kapatmak uğruna orantısız bir şekilde gaza gelip kalabalıklaşmamalı.
Bence hakimiyet dünyalarından daha zevkli bir dünya modeli lakin, bizim serverda dünyayı kapatan klan olmak adına oynuyor, oyundan zevk almak için değil ne yazık ki. :rolleyes:

uyznlar

Ağır Atlı
Ondan ziyade insanlar bir dünya kapatmak uğruna orantısız bir şekilde gaza gelip kalabalıklaşmamalı.
Bence hakimiyet dünyalarından daha zevkli bir dünya modeli lakin, bizim serverda dünyayı kapatan klan olmak adına oynuyor, oyundan zevk almak için değil ne yazık ki. :rolleyes:

çok doğru artık oyunda herkes birbiriyle birleşme çabası için de her dünya fark ettiysen aile klanları giderek artmakta :D a klanı bu dünya 3 klan 3 ay sonra açılan da bu dünyadaki birleşenler ile 6 oluyor böyle böyle w100 düşünemiyorum

GermanBaby

Baltacı
çok doğru artık oyunda herkes birbiriyle birleşme çabası için de her dünya fark ettiysen aile klanları giderek artmakta :D
Oyunu bırakıp kendimi foruma sürgüne yollama nedenim bu tamamen :D
Dünya'yı kapatacak kişi sayısı 20, bir aile akraba klanı 1000 kişiyi geçiyordu isim vermeyeceğim, harita yaparken gözlemlemiştim :D
Birazcık özeleştiri yapmak gerekiyor bence.
Bu oyunu ne için oynuyoruz. Neden oynuyoruz diye.
:rolleyes:

uyznlar

Ağır Atlı
Dünya'yı kapatacak kişi sayısı 20, bir aile akraba klanı 1000 kişiyi geçiyordu isim vermeyeceğim, harita yaparken gözlemlemiştim :D

yapacak hiçbir şey yok...

maalesef artmaya devam edecek bu klanlar

Oguz389

Okçu
Hayatımda oynadığım en rezalet dünyaydı, o 50-60 klanın profillerini düzenlemek, diplomasilerini tek tek ellerinle klan klan gezip eklemek, 5 klandan fazlası pişmanlıktır bu kanıya vardım.

Ayrıca üniversite dünyaları için de şunu söyleyebilirim, oynamayın oynattırmayın, 50 kere hammadde atın diye insanlara sirküler çekmişimdir, insanlar zevk almaya giriyorlar, fakat bizler baskı yaparak sırf 20 kişinin profiline çerçeve asılacak diye insanları alacakları zevkten mahrum bıraktık, bu dünyayı oynadığım için aşırı pişmanlık duyuyorum, an itibariyle de tork klanları üzerinde 61. Dünya için idman yapıyorum, en ufak bir stresim sinirim yok, hakimiyet dünyalarının canını gözünü yiyeyim bu sebepten ötürü.

Milletimizi meydanlara savaşmaya davet ediyorum... :)

*KepçeciX*

Okçu
Hemen ben söyleyeyim ZUHUR,YEK,LOFA ve YASAL klanları kıtalarını kapatamamış kendi aralarında savaşan klanlardı oyun başında diğer herkesin aksine
Üniversiteli dünyalar savaşma dünyası değil. Şu düşünceyi silin aklınızdan. Bu dünyalarda diplomasi yapıp üniyi hemen geliştirip kapatma dünyası. O yüzden ünili dünyaya girerken bida düşünün. Biz 55 de oynadık zevk almadık. Oradaki hatalarımızdan ders aldık buradada aynı hataya düşmemek için birleşme talep ettik. Tüm taraflarda uygun gördü en mantıklısıda buydu.

Yoksa 30-40 klanla uğraşmak diplomasini ayarlamak, sirkü çekmek oyun oynamaktan daha zor. Hem kendi hem rakip yöneticilerinide bu yüzden tebrik ediyorum. Uğraşılacak iş değil.

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Üniversiteli dünyalar savaşma dünyası değil. Şu düşünceyi silin aklınızdan. Bu dünyalarda diplomasi yapıp üniyi hemen geliştirip kapatma dünyası. O yüzden ünili dünyaya girerken bida düşünün. Biz 55 de oynadık zevk almadık. Oradaki hatalarımızdan ders aldık buradada aynı hataya düşmemek için birleşme talep ettik. Tüm taraflarda uygun gördü en mantıklısıda buydu.

Yoksa 30-40 klanla uğraşmak diplomasini ayarlamak, sirkü çekmek oyun oynamaktan daha zor. Hem kendi hem rakip yöneticilerinide bu yüzden tebrik ediyorum. Uğraşılacak iş değil.

Bende o mesajı yazarken bunu dile getirmeye çalısıyorum belki üniversite dünyasında ilk serüvenimiz lakin herkesin aksine dosthane bi olusum olusturup 4 lü ekibi bir araya getiren tüm yönetici dostlarıma abilerime arkadaşlarıma teşekkür ederim yorucu bi o kadar da keyif verici oldu

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
halk arasında hangi işte çalışırsa çalışsın hangi statüte olursa olsun kendini yetiştirememiş ve bu ezikliğini bu oyun üzerinden çıkarıp rahatlamaya çalışan insanların egolarını görüyoruz. oyunculuk 0 ama cebindeki parayla hava atmaya çalışılan bi ortam oldu . Sırf dünya kapatmak için insanlar herşeyi yapıyorlar . eee biz kapatamadıkda ne olduk oynadık kendi stratejimizi çizgimizi bozmadık he olmadı ne yapalım yani en azından bildiğimiz yoldan oynadık herkesle savaştık ben zaten biliyodum bizi savaşarak değil başka yolla yeneceklerini ama sırf kapatcam diye kimsenin arkasından iş çevirmedik güzel insanalr tanıdık şimdi bu güzel insanlarla başka w ye giricez tam kadro bu w yi kaybettik ama diğer w yi kazanıcaz belkide . Eski tadı tuzu yok özellikle böyle halk tarafından dikkate alınmayaak insanların sırf cebinde parası olması yüzünden millette bişi sanıyor :D . eskiden savaşanın kazandığı oyun olsa keşke paranın oyunu çok etkilemediği eski zamanlara dönse . w59 yerine keşke klasik dünyaya başlasaydık ...