Kapanış

• Konuyu başlatan Deleted User - 5441926
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Öncelikle Kolpaçino adına emek veren bu uğurda savaşan günlerce haftalarca uykusuz kalan klan arkadaşlarıma teşekkür ederim Ve Ceset klanını değil Yek ekibini tebrik ederim .

Kolpaçino Klanını kurma hikayemiz basitti aslında w44 den beri küçük bi arkadaş grubum oldu bu arkadaş grubuyla cin dejavu hücum nop soa star kudret ve aklıma gelmeyen bir çok klanla savaşarak kendimizi sürekli geliştirdik . artık bu işte belli bi yere gelince kendi klanımızı kurma isteği geldi ve bu seferde kendimizi yöneticilik konusunda tecrübe sahibi olmak için hemde bu işleri öğrenmek için w58 e klan kurup başladık.

Dünya başında bu klanı kurarken hem troll niyetine hemde savaşlar yapıp insanlarla tanışıp kemik bir kadro kurup bu kadroyla başka w lerde oynama planımız vardı. Ben ve bu oyuna ilk başladığımdan beri sıkı dostum olan Galerici Şahin ile bu klanı kurup buralara kadar getirdik. Açıkcası Buralara kadar geleceğimizi düşünmemiştik tek amaç kemik kadro kurmak için insan tanımak ve isim yapmaktı . Ama dünyaya bizimle başlayan dostlarımız şans eseriki çok iyi oyuncular geldi bu konuda w56 da Kırmızı Alarm klanındaki Arkadaşlarımıda teşekkür ederim w56 dan bize gelen çok insan oldu ve bazıları presini kastı köy büyüttü verdi bazıları geldi bizimle delikanlı gibi oynadı.

Klanımızın asıl amacını eski abilerimizden öğrendiğimiz gibi ESKİ RACONA uygun yürütmeye karar vermiştim . Diplomasi bir kere yapıldımı değiştirilmez bir savaşa girildimi bir daha o savaştan dönülmez sonu ne olursa olsun . Ve bu klan misyonunu oyun sonuna kadar koruduk bu bağlamda dünyadaki oyuncularının bazılarının hem nefretini bazılarınında hem sempatisini kazanmış olduk. Ama şunu gördümki klanlar camiası eski tadı vermiyor. Artık klanlarda çok savaş dönmüyor dünyayı en iyi diplomasiyi yapan taraf kazanıyor herkesin istediği ben hiç savaşmıyım farm ville gibi oynayım ve dünyayı hemen kapatayım. Gerçekten nasıl bu şekilde oynayarak keyif alıyorsunuz ben anlamadım . Bu oyunun asıl tadını savaşarak uykusuz kalarak aralar at çekler aynı saniyeye toplu saldırı organizasyonları fake organizasyonlar operasyonlar olduğunda keyif alınması lazım. Ama türkiye serverinden gerçekten savaş odaklı az ekip ve klan kalmış bu gerçekten üzücü bizde savaş odaklı olan bir klan kazandırmış olduk klanlar camiasına.

İnsanlar kaybedeceklerini anlayınca yada zora düşeceklerini anlayınca hemen başka klanla birleşme kararı alıyor , dünya başından beri bize sonradan katılan exit ekibiyle birlikte 2 ekip 10 un üstünde ekiple savaştı gerek geriye düştü ama sonra toplardı öne geçti son mızrağa kadar savundu son baltaya kadar vurdu. Kime vursak başka klanla birleşti , biz nerdeyse dünyadaki her klanla her ekiple savaştık ama bir günde demedim şu klanla birleşelim yoksa silincez diye gitti yere kadar gider dedik.

Bu klan stratejisi ve dünyanın üniversiteli dünya olmasından dolayı diğer klanlara nazaran çok büyük zorluk çektik. Dünyaya güzel bi isim ve hatıralar bıraktık . Keşke sadece savaş konuşulsaydı ama herkes kendini savaştan uzak tutmak için truva çıkarmak yada anlaşmalı olduğumuz klanları yalan yanlış galyana getirip bizi vurmaları konusunda baskı yaptı. Bizim için gene sıkıntı olmadı arkadan vuran klanlarıda temizledik içimizden çıkan bir sürü truva yıda temizledik. Ama gerçekten herkese helal olsun ne olursa olsun yaşadığımız olayların yarısını yaşayacak w58 deki hiç bir klan ayakta kalamazdı . Oyun başından beri yemediğimiz küfür kalmadı , yemediğimiz iftira kalmadı , ve o kadar emek verdiğimiz bazı insanlar hatta anneleriyle babalarıyla konuşmadığı kadar benim onlarla konuştuğum insanların ihanetiylede karşılaştım. arkamızdan yüzümüze gülüp arkadan iş çeviren insanlara rağmen şu koskoca dünyada o kadar klan varken yek ekibiyle kapatma mücadelesine biz girdik .

He ne oldu bi w kaybettik ama bir dünya insan kazandık yürüttüğüm strateji ile düşmanın bile taktirini ve sempatisini bile kazanmış bulunmaktayız. Tebrik mesajları ve bir sonraki w de bizimle oynamak için can atan gerek başka klan dostlarımızdan gerek düşman klanlarından mesajlar geliyor. Gerek dostlarımıza gerek düşmanlarımıza güzel bi tat vermeye çalıştık. Oyunu bıraktığımızda bu duruma en çok düşmanlarımızın üzülmesi ve "siz hesap sil yaparsanız biz kimle savaşcaz sizde olmasanız boş dünya burası" tarzı mesajları çok alır olduk . saygı çerçevesinde bizede tat veren düşman ekiplerine saygılarımı sunarım .

Oyundan artık keyif alamamaya başladığımızda ve üniversite konusunda üstümüzdeki baskı iyice artınca özellikle müttefik klanlardan yeterli desteği göremeyince bu gerek konumları olsun gerek klanlarının güçleri olsun tüm sorumluluk nerdeyse bizim omuzlarımızdaydi . sayısız ekiple savaşıp bir yandan üniveristeye ham yetiştirmeye çalıştıkki buna rağmen hiç savaşmayan yek ekibiyle üniversiteyi kafa kafaya götürdük. Lakin içimizdeki bencil ve ortalığı karıştıran arkadaşlarında azizliğine uğruyarak klanda kutuplaşmalar oldu bu bağlamda bu kutuplaşmanın içerisine girmeyen emek vermeye devam eden arkadaşları kaybetmemek uğruna bu dünyadan çekilmiş olduk. Bizim hakkımızda iftira atan milleti galyana getiren insanların yaptığımız op lardan sonra dağılırkenki bize terbiye eğitimi vermeye çalışanları kaybederken ne tür terbiyesizlikler yaptığınıda bütün klanlar camiası gördü o arkadaşları savunan kişilerde görmüştür kimin ne olduğunu :D

Sonuç olarak bugün bir w kaybettik ama klanlar camiasına çok güzel bir ekip kazandırdık. (Klanların eskisi gibi güzel olması için bence bilindik klanlarda farmville oynayıp toplatılacağınıza kendi klanınızı ve ekibinzi kurun savaşın). içimizdeki çürükleri ayıkladık ve savaştığımız insanlar bile bundan sonra bizimle birlikte başka dünyalarda oynamak kaydı ile sözleştik ve ailemizi temeli sağlam savaş odaklı oyuncuların birleşiminden oluşturduk. Bu bağlamda kolpaçino-güntürkün-ceset klanlarında bizimle savaşan arkadaşlar olsun yeni bir birliktelik ile bundan sonraki w lerde oynayacağız , bizimle bu w de işi dolayısıyla oynayamamış arkadaşlarımızda bundan sonra bizimle birlikte başka w lere gelecekler. Yine aynı isimle yada farklı bir isim adı altında oynarız hiç problem değil lakin biz zaten dünyadan kazanacağımızın fazlasını kazandık. Klanlar camiasına çok güzel bir ekip kazandırdık ki bundan sonraki w lere girdiğimizde bunu herkese kanıtlayacağız zaten ...

Teşekkür edilesi insanlar
EXİT ekibi : bize gerek samimiyetleriyle gerek oyuncularıyla bize tecrübe kazandıran ve hoşça vakit geçirdiğimiz EXİT ekibinide teşekkürü borç bilirim. Özellikle rıdvan abi , levent abi , yunus emre ve tuğrula gerek samimiyetleri gerek oyunculuklarıyla bize yardım ettikleri için şahsım adına teşekkür ederim hakkınızı helal edin benim sonuna kadar helal olsun.
Güntürkün ekibi : dünya başından beri savaştığımız haftalarca hem uykusuz kaldığımız hem uykusuz bıraktığımız bu güzel insanlarada teşekkür ederim . samimiyetleriyle ve saygılarıyla güzelce savaştığımız ve sonra dostumuz olan bu arkadaşlara başta çağatay abi salih abi ve furkan olmak üzere hepinize teşekkür ederim.
Problem ekibi : cem abi başta olmak üzere üniversite konusunda hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan bu güzel ekibe ve başkanına sonsuz teşekkür ve sayıgılarımı sunarım.
Tugay (Kasırga Ekibi) : Yaptığımız anlaşmaya sadık kalarak bize her hangi yamuğu olmayan başta caner abi olmak üzere hepinizede sayıgılarımı sunarım hakkınız helal edin benim helal olsun.
Ceset klanları (yek ekibi) : ceset klanlarının içindeki çoğu ekibin gerçek yüzünü bildiğimiz için sadece sayılı bir kaç arkadaşa burdan selam ve saygılarımı sunarım. isim verirdim ama yanlış anlaşılacağı için gerek yok kendileriyle hala savaşmaya devam ediyoruz çünkü bunun oyun olduğunu biliyoruz , bu w de sonuna kadar savaşıp diğer w lerde bundan sonra bizimle oynayacak arkadaşlarada bu dünyada bize keyif verdikleri için teşekkür ederim .

Ve son olarakda kolpaçino klanımzdan bana gerek karakterleriyle gerek oyunculuklarıyla gerek bu aileye bağlılıklarıyla sonsuz güven duyduğum başta *-*KRAL KATİLİ*-* Galerici Şahin , kntekin olmak üzere , bu klan için uykusuz kalmış ve emekleri çok olan
yasinyagız
Magne Seier.
JoNyy BR
Ademahlat7676
Cocomocoo7
TGYBYS
esergs4884
YıldızCasper
Kral Bau
LİVA*
Smyrna.
Bantank
sebnem
Arkantos.
DeliKURTt
NANO.TECH.RANT
VİRÜS
TanTanTa
Sago483
garbiyar
donrul
polkan
ozencerkan

ve adını şu anda aklıma gelmeyen diğer bütün dostlarımıza emekleri için teşekkür ederim hakkınız helal edin .

Bi sonraki w lerde görüşmek üzere Saygılarımla ...

TGYBYS

Acemi
Sen ve bızım gibi kardeşlerimiz olduğu sürece ıstersek her w de kaybedelım ama dostluğumuz ve kardesımlıgımız bozulmasın bu w bızım acemılıgımızdı ama dıger w lerde kolpacınonun gerçek gücünu gorecek

Bi Kahve ?

Ağır Atlı

Tarafsız yorum yapmaya çalışacagım kopla klanları bi ara 20 klan (ben 28 hatırlıyorum ama 20 yazayım yalan söylemek istemem ) yaklasık 400 oyuncu yapar bir kısmı gidip baska bir klan kurdu bir kısmı düşman klana geçti bi ara klan alımlarını durdurup kendinizi digerlerinden üstün gördünüz neyse olan oldu kendinizi sürekli ( kendiniz dedigim ismini yazdıgınız su as kodronuzdan bahsediyorum ) dışarıdan fazla insan almayıp kendi kendinize bişeyler yaptınız buna kızan çok fazla insan olmuştur sonucta bu bi topluluk ile oynana oyun kimse tek basına çok fazla başarılı değildir sizde lütfen aldıgınız 35 köyün 20 sini barbar alıp 5 tanesinide kendi klanınızan alıp düşmandan da 5 6 tane sans eseri köy alıp biz savastık demeyin oyun basından heri benim haritam durdugu yerde duruyordu herkes yatmadan yarın ins bedeva köy bulurum duası edip yatıyordu neyse uzun lafın kısası kendi hatalarınızı benden iyi biliyorsunuz iyisi ile kötüsü ile umarım aynı hataları tekrarlamassınız

sTRoker*

Acemi
Tarafsız yorum yapmaya çalışacagım kopla klanları bi ara 20 klan (ben 28 hatırlıyorum ama 20 yazayım yalan söylemek istemem ) yaklasık 400 oyuncu yapar bir kısmı gidip baska bir klan kurdu bir kısmı düşman klana geçti bi ara klan alımlarını durdurup kendinizi digerlerinden üstün gördünüz neyse olan oldu kendinizi sürekli ( kendiniz dedigim ismini yazdıgınız su as kodronuzdan bahsediyorum ) dışarıdan fazla insan almayıp kendi kendinize bişeyler yaptınız buna kızan çok fazla insan olmuştur sonucta bu bi topluluk ile oynana oyun kimse tek basına çok fazla başarılı değildir sizde lütfen aldıgınız 35 köyün 20 sini barbar alıp 5 tanesinide kendi klanınızan alıp düşmandan da 5 6 tane sans eseri köy alıp biz savastık demeyin oyun basından heri benim haritam durdugu yerde duruyordu herkes yatmadan yarın ins bedeva köy bulurum duası edip yatıyordu neyse uzun lafın kısası kendi hatalarınızı benden iyi biliyorsunuz iyisi ile kötüsü ile umarım aynı hataları tekrarlamassınız
Bu klan arkadan çıkan truva serenity tufan ve ozaman ceset olan güntürk ekibinden köyler almıştır ceseti tek opta üni bölgesinden çıkarmıştır oyunla ilgenmiyorsun sanem abla bari boş yapma

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Allah şifa versin kardeşim sana

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Bu klan arkadan çıkan truva serenity tufan ve ozaman ceset olan güntürk ekibinden köyler almıştır ceseti tek opta üni bölgesinden çıkarmıştır oyunla ilgenmiyorsun sanem abla bari boş yapma

ufak köyümle hata bir giriyorum tw statstan baktıgımı söyledim ben
Ekrem Abi.
nickili oyuncunun aldıgı köylere bakarak

grimandalina

Mızrakçı
Hakedenin aldığı bir dünya oluyor, o yüzden sizi de olayları süngere çekip tekrar üzmek istemiyorum, kendimi de. Sonraki dünyalarınızda başarılar. Karşılaşalım bi ara ;)

Zift

Mızrakçı
Kolpaçino'yu tek geçerim. Gerek edepleriyle, gerek kurdukları stratejileri ile, gerek paktlarına olan sadakatleriyle, gerek oyun tecrübeleri ile, racon bilmeleriyle, güzel açıklamalar yapmalarıyla, oyuncu nickleriyle, duruşlarıyla, ayaklarıyla, maşallahlıklarıyla, ergen arkadaşlara gösterdikleri örnek davranışlarıyla, örnek birer vatandaş ve insan olmalarıyla, op tutuşlarıyla, opa gidişleriyle, hey yavrum heylikleriyle, beyefendilikleriyle, analar ne yiğitler doğurmuşluklarıyla ve benim saymakla, sizin de okumak ve anlamakla bitiremeyeceğimiz nice nice hasletleriyle... Bundan sonra ekibim ve ben müsaade buyururlarsa Kolpa saflarının -evet, bunu onlar da ilk kez burada duyacaklar, arkadaşlarım da öyle- en önünde çarpışmayı, bu kutlu davanın birer neferi olmayı heves ve gaye edinmiş bulunmaktayız ve bunu canı gönülden istemekteyiz. Saygılar!

Fatal Error

Milis
Kolpaçino'yu tek geçerim. Gerek edepleriyle, gerek kurdukları stratejileri ile, gerek paktlarına olan sadakatleriyle, gerek oyun tecrübeleri ile, racon bilmeleriyle, güzel açıklamalar yapmalarıyla, oyuncu nickleriyle, duruşlarıyla, ayaklarıyla, maşallahlıklarıyla, ergen arkadaşlara gösterdikleri örnek davranışlarıyla, örnek birer vatandaş ve insan olmalarıyla, op tutuşlarıyla, opa gidişleriyle, hey yavrum heylikleriyle, beyefendilikleriyle, analar ne yiğitler doğurmuşluklarıyla ve benim saymakla, sizin de okumak ve anlamakla bitiremeyeceğimiz nice nice hasletleriyle... Bundan sonra ekibim ve ben müsaade buyururlarsa Kolpa saflarının -evet, bunu onlar da ilk kez burada duyacaklar, arkadaşlarım da öyle- en önünde çarpışmayı, bu kutlu davanın birer neferi olmayı heves ve gaye edinmiş bulunmaktayız ve bunu canı gönülden istemekteyiz. Saygılar!

AKtrollerden mi çaldın bu mesajı doğruyu söyle :D

*Who* infirat27

Mızrakçı

Ersin bey çok eksik yazmışsınız. Üzüldüm. Kolpa klanı kelimelerle ifade edilebilecek bir klan değil diye düşünüyorum. Muhteşem ötesiler.