Kapanış

• Konuyu başlatan Deleted User - 5441926
  • Başlangıç tarihi

grimandalina

Mızrakçı
Ben kişisel olarak çok tanıyacak kadar vakit geçirmedim ama oyunculuk anlamında güneyde işler yolundayken kuzeye kış erken geldi. Güzel savaşlar verildi kuzeyde :)
Kolpa klanlarındayken sınırdaki oyuncularını desteklemek hoşuma gidiyordu. 0 asker ile oynuyordum arka tarafta. Hepsi topyekün sınıra. Ama işte dilin kemiği yok kötü şeyler yasandı :D

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Cidden klanlarıyla kötü şeyler yaşamayan kalmadı heralde bu kısa dünyada :)
Korona etkisi de olabilir sıkıntıdan mı sardık birbirimize acaba

LOFA Sifteri

Okçu
SENİN BİR KÖYÜN İÇİN BİZ 1 HAFTA SABAHADIK ARAMADIĞIMIZ İNSAN KALMADI ÜSTÜNE SUR BAS DİYE PRE BİLE ATTIK müttefiklerinizdn bir kişi yek size savaş açtığında savaşa girmeye yemedi gözümüz kapalı girdik sizin için başımızda onca dert olmasına rağmen biz size gelin toplu op yapalım diyoruz siz gelip yek den bize geçen 1 adam için 1 hafta tatava yaptınız üstüne gelmiş video atıyosunuz kimseyle savaştan kaçmayız diye kasırga size okları yönelttiğnde hemen yeke sığındınız arkasınızda sizin için savaşa giren arkanızı kollayan bi ekip bıraktınız , ben müttefikliğimi bile sizinle bitirdiğimde sana bile dedim anlaşmazlıklar olabilir ama sizinle bi yola girdiysek bitene kadar bu savaşa sizin için devam edicez dedim wp konuşmaları var üstüne aradım seni . ama sen utanmadan daha bizim savaştığımız adamlara sırf içinizden biri kapatmaya girsin diye yek in kuklası oldunuz size gecenin bi yarısı sırf müttefikimize saldırı geliyor diye klanı aya kladıran insanlara büyük ayıp ettiniz . zuhur ekibi zaten suriyeli mülteci gibi nerde ekmek orda . Önemli değil biz kapatamadık ama sordukları zaman KOLPAÇİNO ekibi delikanlı gibi diplomasisine ve savaşlarına bağlı kaldı aslanlar gibi oynadı gitti diyorlar bu bize yeter oyun olduğunu unutmadık . ama utanmadan sürekli bize biz sizin yüzünüzü biliyoruz diyorlar kardeşim ne yüzsülüğümüzü gördünüz kimin arkasından iş tutmuşuz diyinki ekrem abi şöyle şöyle birşey yaptı diyin bana ya numaram var sizde olum arayın diyin lan varsa hatam özür dilicem .

Berkcan kasırga klanı ile benim sınırım yoktu onlardan sığınıp neden yek'e sığınayım 1 hafta uykusuz kaldın sağolasın valla zahmet oldu LOFA olarak oyunun başından beri birileriyle savaşıyoruz yek ile olan diplomasimiz kimseye sığındığımızdan değil güya dünyaya birlikte girdiğimiz kolpaçino klanlarının bizimle diplomasisini bozduğu ve kasırga klanları ile de iletişime geçtiğiniz bilgisinin gelmesinden di bu durumda 2 seçenek vardı birincisi düşman hattının ortasında kalmak ikincisi ise yek ile diplomasi yolunun izlenmesi ki daha mantıklı çünkü öte yandan müttefik bildiklerimiz içimizden truva çıkarırız diye bize söylüyorlardı. Bu dünyanında bize getirisi çok oldu, çok güzel dostluklar edindik.

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Berkcan kasırga klanı ile benim sınırım yoktu onlardan sığınıp neden yek'e sığınayım 1 hafta uykusuz kaldın sağolasın valla zahmet oldu LOFA olarak oyunun başından beri birileriyle savaşıyoruz yek ile olan diplomasimiz kimseye sığındığımızdan değil güya dünyaya birlikte girdiğimiz kolpaçino klanlarının bizimle diplomasisini bozduğu ve kasırga klanları ile de iletişime geçtiğiniz bilgisinin gelmesinden di bu durumda 2 seçenek vardı birincisi düşman hattının ortasında kalmak ikincisi ise yek ile diplomasi yolunun izlenmesi ki daha mantıklı çünkü öte yandan müttefik bildiklerimiz içimizden truva çıkarırız diye bize söylüyorlardı. Bu dünyanında bize getirisi çok oldu, çok güzel dostluklar edindik.
Şu anlattıklarının 10 katını ben yaşadım genede tek başımıza savaştık ve altından kalktık umarım bi sonraki w de sırf biri oyuna iyi para bastı gelişsin diye bütün klanı harcamassınız

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Benim anlayamadığım bir nokta var. Şimdi bu paylaşım sayesinde edilen onca hakaret, onca küfür, ailesel değerlere yapılan onca saygısızlıklar, uygunsuz içerik paylaşımı, diplomasiye olan sadakatsizlik vs. hepsi bir anda unutulacak ve KOLPA ismiyle size oyun mu oynatılacak ? Şahsen ben buna imkan vermiyorum. Kesinlikle kazanmak, kaybetmek, bunlar önemli şeyler değil, ama her bireysel oyuncunun bir "Racona",bir "Karaktere" sahip olması gerekir. Denilebilecek daha çok söz olsa da kendimi seviyenize düşürmekten çekindiğimden dolayı burada susuyorum...
Doğru söylüyor bütün kolpaçino klanlarındaki 500 oyuncu oyunu felen bıraktı bütün klanların anasına avradına sövdü

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Benim anlayamadığım bir nokta var. Şimdi bu paylaşım sayesinde edilen onca hakaret, onca küfür, ailesel değerlere yapılan onca saygısızlıklar, uygunsuz içerik paylaşımı, diplomasiye olan sadakatsizlik vs. hepsi bir anda unutulacak ve KOLPA ismiyle size oyun mu oynatılacak ? Şahsen ben buna imkan vermiyorum. Kesinlikle kazanmak, kaybetmek, bunlar önemli şeyler değil, ama her bireysel oyuncunun bir "Racona",bir "Karaktere" sahip olması gerekir. Denilebilecek daha çok söz olsa da kendimi seviyenize düşürmekten çekindiğimden dolayı burada susuyorum...
İftira atacağına sus istersen mesajların hala elimde mevcut sen hiç konuşma :)

LOFA Sifteri

Okçu
Şu anlattıklarının 10 katını ben yaşadım genede tek başımıza savaştık ve altından kalktık umarım bi sonraki w de sırf biri oyuna iyi para bastı gelişsin diye bütün klanı harcamassınız

Kıtanızdaki bütün klanları klanlarınıza dahil ettikten sonra 10 katını nasıl yaşayabilirsin ki bizim kıtada milyartane klan vardı birisi oyuna para bastıdan ziyade yapılması gerekenin eğer ki dünya sonu görmek istiyorduysak o günün şartlarında birleşim şarttı ki birleşimden sonra neyin ne olduğunu, kimin kapattığı ortada

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Kıtanızdaki bütün klanları klanlarınıza dahil ettikten sonra 10 katını nasıl yaşayabilirsin ki bizim kıtada milyartane klan vardı birisi oyuna para bastıdan ziyade yapılması gerekenin eğer ki dünya sonu görmek istiyorduysak o günün şartlarında birleşim şarttı ki birleşimden sonra neyin ne olduğunu, kimin kapattığı ortada
Hala kapatma diyor

Şimdi burda gelip birkaç kişi toplanıp bir şeyler yazınca ne haklı oluyorsunuz ne de doğru söylemiş oluyorsunuz...

Yapılan bir yanlış varsa bidaha tekrarlanmaz, doğru yol bulunur,insanların gönlü alınır.Ama ağzınızdan düşürmediğiniz KARAKTER olayına birazcık sizler sahip olsaydınız keşke.

Bahsetmek istemediğim o efsane discord muhabbetleri de var :) Neler neler söylendiğini az çok bu wde birileriyle muhabbeti olan herkes duymuştur, ederiniz kadar konuşun.

Klavyeye tükürmeler falan bunları geçelim.Benim ne senle ne de belli başlı kişilerle bir sorunum yok wyi de aldınız, allem etti kallem etti bazıları ama olsun.Wyi kapattınız helal olsun tebrik ederim.Ama bu oyunculuktan falan değil. Ben sanmıyorum ki aksi bir örnek olsun bir klana opa gidilsin ve bırakın köy almayı köy dahi açama üstüne bir de köy ver :D

Kulaksız kardeşime selam olsun w başından beri bu olaylar içinde kendini bozmayan nadir kişilerdendir.

He bu arada sadece iki klan olarak kolpaçino klanlarıyla savaştık ve savaşmaktan da çok zevk aldım, her dcde exit'i ha sildik ha silecez diye diye insanları kullanıp sonra da kullandıkları insanları toplayanlara da selam olsun, güzel kafa :)

Her şey çok farklı olabilirdi, insan olmayı öğrenebilseydi bazıları...

Hepiniz mükemmelsiniz...

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Neyse sağlık ola, güzel bi kadro kazandık bu dünyada, başka w ler inşallah bu w gibi boş olmazda herkesin birbiri ile savaşmaya mecbur kaldığı diplomasilerin değil savaşların hakimiyeti belirlediği dünyalar olur sevenlerimiz sevmeyenlerimiz hepinize hakkım helaldir bi sonraki w lerde görüşmek üzere...

*KepçeciX*

Okçu
Kolpa klanına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyisiyle kötüsüyle savaşlarımız oldu. Umarım bir sonraki dünyalarda daha büyük işler yaparsınız. Üniversiteli dünyalarda malesef savaşlar kısa vadeli olduğundan keyif alınması zor oluyor.

rakib olduklarınızla sadece o dünyada olun. Diğer dünyalarda beraber oynamak için kazanın. Birbirinizi kırmaya gerek yok.

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Bu dedigini yapmayan klan söyle bana da şaşırayım :)

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Hemen ben söyleyeyim ZUHUR,YEK,LOFA ve YASAL klanları kıtalarını kapatamamış kendi aralarında savaşan klanlardı oyun başında diğer herkesin aksine
Ve 1 Ay sürdü , yinede tebrik etmek gerek en azından denediler :)

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Arkadaşlar haritanın çıkış noktası birleşmekse birleşme yapılır neden bu kötü bir şey gibi lanse ediliyor anlamıyorum :D