Kapanış

• Konuyu başlatan Deleted User - 5441926
  • Başlangıç tarihi

Sulo309

Acemi
Benim anlayamadığım bir nokta var. Şimdi bu paylaşım sayesinde edilen onca hakaret, onca küfür, ailesel değerlere yapılan onca saygısızlıklar, uygunsuz içerik paylaşımı, diplomasiye olan sadakatsizlik vs. hepsi bir anda unutulacak ve KOLPA ismiyle size oyun mu oynatılacak ? Şahsen ben buna imkan vermiyorum. Kesinlikle kazanmak, kaybetmek, bunlar önemli şeyler değil, ama her bireysel oyuncunun bir "Racona",bir "Karaktere" sahip olması gerekir. Denilebilecek daha çok söz olsa da kendimi seviyenize düşürmekten çekindiğimden dolayı burada susuyorum...

SpaceDandy

Milis
50 tane sirkü atmışısızdır 1 tanesi okumussundur sonra burda boş boş konuşma bize diğer sirküleride vaktin olursa bi okursun kıskanç arkadaşım

Kıskançlık? Neyinizi kıskanacağım? Ben burada yaptığınız yanlış ve kirli bir tutumdan bahsediyorum. Görüyorum ki yapmadık da diyemiyorsunuz. Neden yaptığınız hatayı kabul edip özür dilemek yerine, "boş boş konuşma" gibi bir ifade de bulunuyorsunuz? Açılmış olan konunun ana metninde o kadar asil ifadeler kullanıyorsunuz. Fakat hatanızı söyleyince neden bu kadar seviyenizi düşürüyorsunuz? Yakışıyor mu hiç sizin gibi elegant birine?

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Worldü dışarıdan takip edebildiğim kadarıyla kolpa klanları ilk defa kurulmasına rağmen gayet etkili bir rol almıştı ve tabi ki çok daha önemlisi kimseye katakulle yapmamış sözlerinde durmuş bir klan oldu sanırım. Yeni kurulan klanlar benim çok hoşuma gidiyor. Umarım kurmaya devam eder kimsenin peşine düşmezsiniz. World kapatmak da çok önemli değil yeteri kadar insan kazanıp önemli olanı yapmışsınız zaten :)

sTRoker*

Acemi
W59 da gelecektiniz asacağız keseceğiz diyordunuz ne oldu

ayrıca çok konuşuyorsunuz hepte boş konuşuyorsunuz her zamanki gibi neymiş Truva vs kendinize yediremeyip başarısızlığınızı üzerinizden atmak için böyle bir söylenti çıkartıyorsunuz haksızlık yapıyorsunuz adaletsiz davranıyorsunuz sizden ayrılanlar Truva oluyor sizden habersiz köy alınıyor atıyorsunuz köyleri topluyorsunuz klandan Truva diyorsunuz pasifleri hep kendiniz topluyorsunuz vs.vs. Konuşalacak çok şey var ama kendi başarısızlığınızı egale etmek için burda kendinizi tatmin edin. Heee bu arada EXIT olmasa siz hiç birşeydiniz bu zamana kadar kalmazdınız Onlar bitirir şunlar bitirirdi sizi demiyorum ama çok hızlı dağılırdınız zaten son zamanda yaprak dökümü gibi dağılıyordunuz sizin en büyük eksiğiniz başınızda adam gibi bir Yöneticiniz yoktu belli bir süre Ekrem abi. Yapmaya çalıştı olmayınca galerici Şahin’e verdi oda beceremeyince en doğru hareketi yaparak R4gn4r ile devam ettiniz yola size yöneticilik yaptı en azından oda dayanamayıp bıraktı artık bunuda biz şu Truva’lar yüzünden şu sebepten bırakıyoruz demeyin bir karşınızdaki rakip iyi baş edemediniz 2. Olarakta sizi yönetecek bir yönetici bulamadınız en son bulduğunuzuda oyuna küstürdünüz.
sdfhlsdhlkşmsdhldhkkjş olum harbiden iq'un düşük senin dşklfhlkdşfhsdkflhldkşfhşlkf

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Ceset klanlarındaki çoğu ekibin yüzünü bildiğimiz için? Berkcan keşke sadece tebriğini edip çekilseydin de bu post yerine bende sizi tebrik edebilseydim ama ne yazık ki bu postu atıyorum. Çok şükür kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.
SENİN BİR KÖYÜN İÇİN BİZ 1 HAFTA SABAHADIK ARAMADIĞIMIZ İNSAN KALMADI ÜSTÜNE SUR BAS DİYE PRE BİLE ATTIK müttefiklerinizdn bir kişi yek size savaş açtığında savaşa girmeye yemedi gözümüz kapalı girdik sizin için başımızda onca dert olmasına rağmen biz size gelin toplu op yapalım diyoruz siz gelip yek den bize geçen 1 adam için 1 hafta tatava yaptınız üstüne gelmiş video atıyosunuz kimseyle savaştan kaçmayız diye kasırga size okları yönelttiğnde hemen yeke sığındınız arkasınızda sizin için savaşa giren arkanızı kollayan bi ekip bıraktınız , ben müttefikliğimi bile sizinle bitirdiğimde sana bile dedim anlaşmazlıklar olabilir ama sizinle bi yola girdiysek bitene kadar bu savaşa sizin için devam edicez dedim wp konuşmaları var üstüne aradım seni . ama sen utanmadan daha bizim savaştığımız adamlara sırf içinizden biri kapatmaya girsin diye yek in kuklası oldunuz size gecenin bi yarısı sırf müttefikimize saldırı geliyor diye klanı aya kladıran insanlara büyük ayıp ettiniz . zuhur ekibi zaten suriyeli mülteci gibi nerde ekmek orda . Önemli değil biz kapatamadık ama sordukları zaman KOLPAÇİNO ekibi delikanlı gibi diplomasisine ve savaşlarına bağlı kaldı aslanlar gibi oynadı gitti diyorlar bu bize yeter oyun olduğunu unutmadık . ama utanmadan sürekli bize biz sizin yüzünüzü biliyoruz diyorlar kardeşim ne yüzsülüğümüzü gördünüz kimin arkasından iş tutmuşuz diyinki ekrem abi şöyle şöyle birşey yaptı diyin bana ya numaram var sizde olum arayın diyin lan varsa hatam özür dilicem .

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Kıskançlık? Neyinizi kıskanacağım? Ben burada yaptığınız yanlış ve kirli bir tutumdan bahsediyorum. Görüyorum ki yapmadık da diyemiyorsunuz. Neden yaptığınız hatayı kabul edip özür dilemek yerine, "boş boş konuşma" gibi bir ifade de bulunuyorsunuz? Açılmış olan konunun ana metninde o kadar asil ifadeler kullanıyorsunuz. Fakat hatanızı söyleyince neden bu kadar seviyenizi düşürüyorsunuz? Yakışıyor mu hiç sizin gibi elegant birine?
ya kardeşim gidin kumda oynayın hadi

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
k43 de daha düş
W59 da gelecektiniz asacağız keseceğiz diyordunuz ne oldu

ayrıca çok konuşuyorsunuz hepte boş konuşuyorsunuz her zamanki gibi neymiş Truva vs kendinize yediremeyip başarısızlığınızı üzerinizden atmak için böyle bir söylenti çıkartıyorsunuz haksızlık yapıyorsunuz adaletsiz davranıyorsunuz sizden ayrılanlar Truva oluyor sizden habersiz köy alınıyor atıyorsunuz köyleri topluyorsunuz klandan Truva diyorsunuz pasifleri hep kendiniz topluyorsunuz vs.vs. Konuşalacak çok şey var ama kendi başarısızlığınızı egale etmek için burda kendinizi tatmin edin. Heee bu arada EXIT olmasa siz hiç birşeydiniz bu zamana kadar kalmazdınız Onlar bitirir şunlar bitirirdi sizi demiyorum ama çok hızlı dağılırdınız zaten son zamanda yaprak dökümü gibi dağılıyordunuz sizin en büyük eksiğiniz başınızda adam gibi bir Yöneticiniz yoktu belli bir süre Ekrem abi. Yapmaya çalıştı olmayınca galerici Şahin’e verdi oda beceremeyince en doğru hareketi yaparak R4gn4r ile devam ettiniz yola size yöneticilik yaptı en azından oda dayanamayıp bıraktı artık bunuda biz şu Truva’lar yüzünden şu sebepten bırakıyoruz demeyin bir karşınızdaki rakip iyi baş edemediniz 2. Olarakta sizi yönetecek bir yönetici bulamadınız en son bulduğunuzuda oyuna küstürdünüz.
k43 de rakibe 1 tane casus atmaya cesaretiniz yok 1 ay boyunca bana op yaptır buraya diye ağlayan ekipmi söylüyo bunu ben üni bölgesinde kaçtane hesap bakıcılığı alığ köy tutdum orda rahat rahat gelişip atacağınız 2 kamiyle orayı toplayacakken 1 ya ağlayıp 1 tane balta basmadınız gelmişsin ahkam kesiyosun önce bi saldırı at butonunu kullanın önce o enginede selam söyle daha benle konuşurken sesiniz titremesin önce burda yazması kolay

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
şu foruma vasıfsızlar toplanmasın knk
Bu arada bu oyunu azcık biliyorsam sizden gelecek hamleyi keyifle bekliyor olacağım..
Kasırgayı bir kenara atıyorum siz böyle bırakıp gitmezsiniz tahmin ediyorum.
Mücadeleci bir klansınız hakkını verirsiniz :)

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Bende pre kasmaya giricem itinayla köy büyütülürrr :)

-AzraiL-

Yasaklı
Bu arada bu oyunu azcık biliyorsam sizden gelecek hamleyi keyifle bekliyor olacağım..
Kasırgayı bir kenara atıyorum siz böyle bırakıp gitmezsiniz tahmin ediyorum.
Mücadeleci bir klansınız hakkını verirsiniz :)

Sonuç belli zaten.Bosa emek vermeye gerek yok bence

grimandalina

Mızrakçı
Bu oyunda sadece oyun gözüyle bakacaksak gerçekten iyi oyuncular vardı ama konuştuklarında her şey batıyor.
Oyunculukları 8/10
Karakterleri 5/10
Terbiyeleri 2/10
:D

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Olsun ya herkes son kurşununu saklar bu oyunda :) ya rakibe ya kendi kafasına

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Bu oyunda sadece oyun gözüyle bakacaksak gerçekten iyi oyuncular vardı ama konuştuklarında her şey batıyor.
Oyunculukları 8/10
Karakterleri 5/10
Terbiyeleri 2/10
:D
Ben kişisel olarak çok tanıyacak kadar vakit geçirmedim ama oyunculuk anlamında güneyde işler yolundayken kuzeye kış erken geldi. Güzel savaşlar verildi kuzeyde :)