Kapanış Konuşması

EndlessAbys

Mızrakçı
Selamlar cümleten bize de dil uzatanlar olmuş. Rm klanında devam ederken arkamdan fırtınalar kopartan, iftiralar savuran tayfanın devamlılığını görüyorum burada da. Rm klanıyla girdik bu dünyaya ve en çok emek verenler arasında olduğumu düşünüyorum. k34 ve balyoz bölgesinde oyuncuların bunu kabul edeceğini düşünüyorum. RM klanı ile ilişiğimizi kesişimizde herhangi bir problem yok. Ayrılacağımızı söyledim ve ben rm ile geçirdiğim süre zarfında bu dünyayı kapatmak için geldiğimi çokca dile getirdim. RM klanında olup birlikte savaştığımız fakat arkamdan iş çevirenler oldu, hiç alakamın olmadığı meselelerde altından benim adım çıkartıldı. Hiçbirine bir sitemim yok ama aynı şekilde de alnım ak. Verdiğim emeği hepsinin gördüğünü düşünüyorum. Şimdi gelelim önemli kısma:
Artiz klanları esmiş gürlemiş, harita onlarınmış, her vurduğunu almış falanmış filanmış. ARTİZ klanları ile sınırda ve içeri oplarda savaşan biri olarak şunu çok açık ifade etmeliyim ki. Kami mis atmayı bilmeyen adamlarsınız özellikle çok konuşanlarınız. İsimde vereyim AMO senin burda anlattığın dünyada ben oynamadım. VİRA cephesini falan pek bilmem ne yaptığınızı ettiğinizi ama. RM cephesinde bir hiçtiniz. Bir operasyonunuzda hesap silde 3 oyuncudan köy aldınız. isimlerini köylerini bile sayarım sana. Aynı operasyonda paşa ekibinden geldiğin 10 köyde değil köy almak tek köye 25 kami atıp sur oynatmadığının da farkında olman gerek çünkü bana attınız 25 kami. burda esip gürlersin tabi kami attığın bir Allah ın kulu yok cevap veren. Ben karşıladım operasyonunu gönül rahatlığıyla diyorum ki k34 k44 zerre başarın yok. senin kıtanda ne yaptıysan onu burda rahatlıkla konuşabilirsin.
Son olarak RM klanlarında çok sevdiğim dostlar kazandım hepsinin emeğine sağlık, Herkesin emeğine sağlık. Dentist35 ve koçar61 ikilisiyle dünyanın başından sonuna kadar seviyeli çok güzel bir iletişimim ve savaşım oldu. Bu dünyada bana iz bırakanlar onlar olmuştur. Birde KULAKSIZZ ve POLİCEMANN kardeşlerime de ayrı olarak teşekkür ediyorum. Zoru olanla istediği her dünyada klan seçmeksizin karşısında kapışırım şahsen.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Yöneticilerinizle az çok muhabbetlerimiz oldu onlar dahi bizim o bölgede nasıl direnç gösterdiğimizi ve hatta mislerin girmesine 1 saat kalmış ara atın diye ağlıyorlar ben napayım bu adamlara diye cevap vermiş.. simdi sen hesap silde diyosun ss i duruyor o mesajın :) Kapama uğruna klanını satıp bide iyi gözükmeye calısıyosun hücumdakilerin ss leride duruyor bildiğin rm i satmışsınız hücum söyletmiş helallik alın satmadık diye :)

EndlessAbys

Mızrakçı
ya senin köy aldığın hesaplar hesap silde sen neyin başarısından bahsediyorsun. sana o mesajı atan adam xeanfender bak isim veriyorum. canberk denen bi çocuk. biz rm ekibiyle vedalaşırken bizimleydi. ardından attığı mesajlar duruyor. ilk önce ixirlegend e vuralım olur mu diye. sen küçücük dünyandan 2tane mesajla neye esip gürlüyorsun? Bu dünyaya ne tarafına faydan dokunmuş ne de düşmanına zarar verebilmiş. Çenenin nedenini anlayabiliyorum ama. "paşadan bile kapatıyorlar bize kapattırmadınız" ağlayışlarını da duydum ben. Bence usuldu dur amocuk. edebimide bozdurma oyun için konuşuyoruz. gireceğin dünyayı yazmışsın. son olarak da, ben bu dünyada savaştığım hiçbir klana 1 tane köy vermedim. seninkilerde iyi bilir nasıl köy aldığımı.

EndlessAbys

Mızrakçı
Yöneticilerinizle az çok muhabbetlerimiz oldu onlar dahi bizim o bölgede nasıl direnç gösterdiğimizi ve hatta mislerin girmesine 1 saat kalmış ara atın diye ağlıyorlar ben napayım bu adamlara diye cevap vermiş.. simdi sen hesap silde diyosun ss i duruyor o mesajın :) Kapama uğruna klanını satıp bide iyi gözükmeye calısıyosun hücumdakilerin ss leride duruyor bildiğin rm i satmışsınız hücum söyletmiş helallik alın satmadık diye :)
hahahahahahah senin operasyonun girdiğinde 5 köy alındı. gecesinde gece modunda aldınız köyler op öncesi ve sonrası. operasyonunla değil. baktınız hesaplar boş, köylerde öyle. gece modunda girip almışlar ben her şeyi hatırlıyorum amo. sen burda uzaktan izleyenler için esmeye devam et. çok güvendiğin dünyanda görüşmek üzre

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Ulan twstats diye birşey var hepsini sabah 8 girişli 3 er misle almışız yalan söylüyorsun bari sonunu düşün tüh bak yalan attım ama twstatsda herşey var diye. 1 birim dibinde düşen köyleri alamamış kişi yok köy bermedim yok onu vermedim yok şunu vermedim. Yakalarsam hesabına attığınız savunmalara kilit atarak dünyanın kesimini yaptım sen ordaki savunmalarını günlerce çekmeyi akıl edemeyen birisisin

EndlessAbys

Mızrakçı
totalde aldığın köy sayısı 34 ya da 36 idi. hesaplarda oyuncular yoktu. twyi iyi kurcala amocuk.
hahahahahahahha ulan yalanın böylesini görmedim ya. yakalarsam hesabına giden desteklerimin 1tanesi bile kesilmedi. kimi kestiğini bilmem hepsi full çiftlik döndü. hatta doğrudur 24 saat sonra çektim hepsini ve sağsalim döndüler :D . bak diyorlardı bu çocuk kuru sıkı diye ama çok aldırmıyordum. tebrik ederim, senide kuru sıkı diye kazıdım w61 için. bu son mesajım olsun sana büyük laflar eden ama küçük işleri bile başaramayan amocuk. görüşmek dileğiyle.

Tibelda

Emekli Görevli
Herkese iyi akşamlar. Mümkün olduğunca tartışmalarınıza müdahale etmemeye çalışıyoruz. Yine de gösterdiğimiz bu esnekliğe karşı attığınız postlar amaçladığımız genel forum kullanımına uymamaktadır. Tartışmalarınızın birbirinize hakaret olarak devam etmesi durumunda konu kilitlenecek ve işlem uygulanacaktır. İyi oyunlar dilerim.

EndlessAbys

Mızrakçı
peki ben de sana burdan diyorum ki. bu ss in aynısı bende de mevcut. masaya oturulup her şey konuşulmaya başlandığından beri. artiz paşaya taktı diye bir sürü cümle geldi ve BU MESAJIN ATILACAĞINDAN HABERİMİZ VARDI. Dönüp vurmama kısmı da bana ait direkt. @kulaksız kardeşim ikimizin konuşmaları sende duruyorsa yayınlayabilirsin. yani bunu sizin anlayabileceğiniz şekilde şöyle özetleyeyim. ARTİZ ısrarı bıraksın diye geçiştirildi bu mesajlarla... Delil diye attığınız şey bile size bedel ödetiyor. Paşa öyle paşa böyle diye ağlamayı kesip haketmediğiniz halde size lutfedilene razı olsaydınız bu gözyaşlarınız olmayacaktı. Ben hala iddia ediyorum. Dünyanın başından beri @Policemann talip kardeşimle irtibatım var. hücumda tanıdığım sevdiğim bir çok insan olmasına rağmen hiçbiriyle bir iletişimim olmadı.

klandan çıkışımızın özetide şudur. Kuşatmaya operasyon düzenliyordum. Feryat bir türlü kami sayısı vb vermedi. bir akşam saçma sapan mesajlar attı ve o konuşmanın da sonunda biz siliyoruz ne yaparsanız yapın dedi. Biz bu mevzunun ardından dünyanın kapanışının süresini kısalttık. maalesef övüneceğiniz bir metin olarak saklamış sunmuşsunuz burada ama. ağzınız durmuyordu. yakalarsam a destek attı
beni kesti diye amonun ağlama mesajları da geldi bana.

KALDIRILDI DÜZENLEYİP TEKRAR PAYLAŞTIM.

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Bak hala ağlıyor diyorsunuz artiz içinde öyle bir durum yok. Öyle olsaydı dünya kapanmadan önce paylaşılırdı bu bilgiler tüm klanlarla. Biz kapatmadık evet ama bizimle beraber diğer klanlardan da kapatmayanlar olurdu. Ağlamalık bir durum yok onda bi anlaşabilsek keşke.

theobeorn

Kılıç Ustası
klandan çıkışımızın özetide şudur. Kuşatmaya operasyon düzenliyordum. Feryat bir türlü kami sayısı vb vermedi. bir akşam saçma sapan mesajlar attı ve o konuşmanın da sonunda biz siliyoruz ne yaparsanız yapın dedi. Biz bu mevzunun ardından dünyanın kapanışının süresini kısalttık. maalesef övüneceğiniz bir metin olarak saklamış sunmuşsunuz burada ama. ağzınız durmuyordu. yakalarsam a destek attı
beni kesti diye amonun ağlama mesajları da geldi bana.

KALDIRILDI DÜZENLEYİP TEKRAR PAYLAŞTIM.

Açık açık ekip olarak o akşam truva atacaktık ama vuslat hesap silince truvayı araya kaynattık klandan ayrılışımız bahanesi oldu deyin, net olun.

EndlessAbys

Mızrakçı
Açık açık ekip olarak o akşam truva atacaktık ama vuslat hesap silince truvayı araya kaynattık klandan ayrılışımız bahanesi oldu deyin, net olun.
sana söz hakkı düşmüyor burada bence. aylarca oyuna girip bakmayıp, klanına küçücük emeği olmayan adam. Nasıl kabul etmek istiyorsanız öyle kabul edin

theobeorn

Kılıç Ustası
sana söz hakkı düşmüyor burada bence. aylarca oyuna girip bakmayıp, klanına küçücük emeği olmayan adam. Nasıl kabul etmek istiyorsanız öyle kabul edin

Benim klanıma emeğimin olup olmadığını hangi merciden öğrendin acaba. Yoksa ortaya bir şeyler yazarım illaki tutar herhalde diye salladın mı?
Bilgileri doğru öğren sonra cevaplamaya gelirsin...

Mr.Yellow

Baltacı
aylar sonra foruma bakınca insan ne kadar aptalmışım diyor :D tebrik ediyorum kapatanları. eğer siz olmasaydınız hala bu oyunu oynuyor felan olurdum. teşekkürler ve tebrikler.