Kapanış Konuşması

DeathRoll

Yasaklı
Yaw kardeşim artiz varken hücümda neymiş bırakın bu işleri kendi dengimle takılıyom pro kankamla o arabaları ben otobusleri çekicem kapıya

EnesKOSOVA1

Yasaklı
la ben biş yazınca hemen banlıyorlar :D yalan yok geçen bişi yazdım 10 sn içinde 2 gün ban yedim :d

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Okumak yoruyor tatavadan ibaretsiniz sözler verildi inşallah korkup kaçmasınızda savaşırız hücum için gelmedik gülmeler etmeler bütün suç doğunun bırakacak idi sizi silecekler idi 100 tane arabası olan arkadaş satardı arabasını dünya kapatır idi ama zevkle bekliyoruz artizciler ne kadar iyi imişsiniz o profilden yazan bir kuş mu balık mi ne vardı bakalım hücum a birdaha oyun oynatmayacak aslan sen gel hele bı gel Enes adam akıllı doğruları anlat cıvkını çıkarmışsınız müttefiklerinin satan klan olarak adınız var Özkan sizi neden ihraç etti klandan attı onuda söyle üyelerine sonrası er meydanı zaten savaşacaz hücum ile ilk dünyam artizin nasıl bir klan olduğunu gösterdiğiniz için teşekkürler.

honey badger

Okçu
biz şahsen ne yaptıysak gayet açık açık söyleriz milletin evi arabası size dert olmuş o neden çözemedim :)
bizim kimseyi satmayız ve ya satmadık diye bir şey söylediğimizi nereden çıkardın ? sadece diğerleri gibi yaptıklarımızı inkar etmediğimiz için kusura bakmazsın umarım
aha satmadıklarımızın sonucu ortada gelip buraya boş yapıyolar
adımızdan da hiç sakınmadık herkesin ne olduğu belli sen kendi toz pembe dünyanda yaşamaya devam et
önceden de dediğim gibi sana yazacağım başladığımız dünyada rahat ol sıranı bekle sabırsız olma bu kadar