Kapanış Konuşması

*SRM*

Okçu
biz şahsen ne yaptıysak gayet açık açık söyleriz milletin evi arabası size dert olmuş o neden çözemedim :)
bizim kimseyi satmayız ve ya satmadık diye bir şey söylediğimizi nereden çıkardın ? sadece diğerleri gibi yaptıklarımızı inkar etmediğimiz için kusura bakmazsın umarım
aha satmadıklarımızın sonucu ortada gelip buraya boş yapıyolar
adımızdan da hiç sakınmadık herkesin ne olduğu belli sen kendi toz pembe dünyanda yaşamaya devam et
önceden de dediğim gibi sana yazacağım başladığımız dünyada rahat ol sıranı bekle sabırsız olma bu kadar

Madem satış yapmakla ünlüsünüz ve bunu da kabul ediyorsunuz, e neden gelip satış yedik de satış yedik diye velveleye veriyorsunuz ortalığı. Gelip tebrik edin, kendi silahımızla bizi vurdunuz diyin madem :)

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Okumak yoruyor tatavadan ibaretsiniz sözler verildi inşallah korkup kaçmasınızda savaşırız hücum için gelmedik gülmeler etmeler bütün suç doğunun bırakacak idi sizi silecekler idi 100 tane arabası olan arkadaş satardı arabasını dünya kapatır idi ama zevkle bekliyoruz artizciler ne kadar iyi imişsiniz o profilden yazan bir kuş mu balık mi ne vardı bakalım hücum a birdaha oyun oynatmayacak aslan sen gel hele bı gel Enes adam akıllı doğruları anlat cıvkını çıkarmışsınız müttefiklerinin satan klan olarak adınız var Özkan sizi neden ihraç etti klandan attı onuda söyle üyelerine sonrası er meydanı zaten savaşacaz hücum ile ilk dünyam artizin nasıl bir klan olduğunu gösterdiğiniz için teşekkürler.

Sana beyoglundan dolayı sempatim vardıda yok yani değmezmiş :)) bizi oyun başı satmaya gücünüz yetmezdi bunu herkes biliyo keşke ozaman satsaydınız :) biz geliriz 68 e siz yeterki hücum adı ile girin. Hücum ismiyle bekliyoruz 68 e..

Biz doğruları söyledikce siz inkar etmeye devam edeceksiniz. Özkanmıdır nedir o gelip enesle dalga geçer gibi konuşursa enesde tehtit eder biz sözümüzün arkasındayız 68 e bekliyoruz bakalım hücum ismiyle gelebilcekmisiniz.

burakaan

Baltacı
HÜCUM bağımlılık yapar Sen merak etme biz de sırf sana özel kampanya olarak seni tokatlarken klan adını HÜCUM yaparız

Sana beyoglundan dolayı sempatim vardıda yok yani değmezmiş :)) bizi oyun başı satmaya gücünüz yetmezdi bunu herkes biliyo keşke ozaman satsaydınız :) biz geliriz 68 e siz yeterki hücum adı ile girin. Hücum ismiyle bekliyoruz 68 e..

Biz doğruları söyledikce siz inkar etmeye devam edeceksiniz. Özkanmıdır nedir o gelip enesle dalga geçer gibi konuşursa enesde tehtit eder biz sözümüzün arkasındayız 68 e bekliyoruz bakalım hücum ismiyle gelebilcekmisiniz.
Kanka sen biraz ağlıyor gibisin yanlış anlama beni sadece iyiliğin için alt tarafı oyun sal gitsin bu kadar takarsan kafayı yersin senin kendi başkanın milleti arkadan vurmakla mutlu oluyor sıra size gelince atom karınca delleniyor olmaz böyle bir şey bir kerede siz ağlayı verin hem hikayeniz olur anlatıcak

kerxikas

Mızrakçı

Bir kısım insan bunu biliyor ama sen madem ki bilmiyorsun gereksiz bir açıklama yapayım sana. Hücum-Shelby isimleri farklı değildir bu iki klan aynı klandır. W68e Shelby girecektir ve sen de o klanı Hücum olarak göreceksin, seni arkadaş ekleyeceğim ve direkt olarak bana ışınlanacaksın. Ben de sana iki kez bu forumda ciddi bir şekilde burada tartışma dönmesin ben Enesle zaten konuştum Hücum hakkında ileri geri yazılar yazmayın dememe rağmen hâlâ gücünüz yetmezdi vs dediğin için seni kırbaçlayacağım. Ama yok lafım kâfi gelmiyorsa ve "beni sen alâkadar etmezsin ben illa da Hücum görmek istiyorum" diyorsan seni döverken ki kısımda klanımın adını Hücum yaparım problem yok kardeşim benim
Sakaryale54

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Kanka sen biraz ağlıyor gibisin yanlış anlama beni sadece iyiliğin için alt tarafı oyun sal gitsin bu kadar takarsan kafayı yersin senin kendi başkanın milleti arkadan vurmakla mutlu oluyor sıra size gelince atom karınca delleniyor olmaz böyle bir şey bir kerede siz ağlayı verin hem hikayeniz olur anlatıcak

Ben niye ağliyim burda konuşuluyor cevap veriyoruz. En baştada düşüncelerimizi yazdık. Siz anlamıyonuz galibada bizim kapama umrumuzda değil ortada bir yanlış var biz bu yanlışı söylüyoruz

Ben niye ağliyim burda konuşuluyor cevap veriyoruz. En baştada düşüncelerimizi yazdık. Siz anlamıyonuz galibada bizim kapama umrumuzda değil ortada bir yanlış var biz bu yanlışı söylüyoruz
Hakkını savunur beklersin sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorsun bu ağlamak hani bebeğe istediğini vermeyince susmazya seninki de o misal hücum bana bunu yaptı kabul etsin diyene kadar susmayacak gibisin Yanlış dediğin kavram da kime göre neye göre ona bakicaksin senin doğru gördüğünü bir başkasına dayatamazsın ancak senin şuan yaptığın algı operasyonu dünyada haberi olmayan kişilere kendi doğrunu kabullendirmeye çalışıyorsun yanlış hareketler

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Yalnız arkadaşlar dünyada olmayanlar "satış-arkadan vurma" olaylarını yanlış anlayabilirler. Ancak savaş durumu yaşanmadı. Yaşansa ve kaybetsek burda olmazdık merak etmeyin. Olay kazandığımız ve kapatmayı hakettiğimiz dünya da kapama klanına davet edilen arkadaşlarımız kapama garantilendikten sonra klandan atıldılar. Yanlış bilgi vermeyelim. Enes başkanımızın kaybettiği tek bir savaş yoktur.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Hakkını savunur beklersin sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorsun bu ağlamak hani bebeğe istediğini vermeyince susmazya seninki de o misal hücum bana bunu yaptı kabul etsin diyene kadar susmayacak gibisin Yanlış dediğin kavram da kime göre neye göre ona bakicaksin senin doğru gördüğünü bir başkasına dayatamazsın ancak senin şuan yaptığın algı operasyonu dünyada haberi olmayan kişilere kendi doğrunu kabullendirmeye çalışıyorsun yanlış hareketler

Sürekli inkar edilirse ben çıkar sürekli dediklerimi tekrarlarım

Poyrazz27

Yasaklı

Konuyu takip ediyorum baştan beri.Sizin kendi oyunculariniz bile her dünyada müttefiklerimizi sattık arkadan vurduk diyor.Burda da satsaydik keşke diyor.Sizin başkalarına yaptığınızı onlarda size yapmış gibi.önceki dünyalarda Sattiginiz klanlarin durumunu anlamışsınızdır o zaman.

honey badger

Okçu
Madem satış yapmakla ünlüsünüz ve bunu da kabul ediyorsunuz, e neden gelip satış yedik de satış yedik diye velveleye veriyorsunuz ortalığı. Gelip tebrik edin, kendi silahımızla bizi vurdunuz diyin madem :)
bir kere de satmayalım dedik olan bu asfgh satılmayı hak etmeyen klan olmadığını anlamış olduk yeniden :) classta da hücum sildi diye bırakmıştık hatta
neyse sorun değil eğlensinler şimdilik

honey badger

Okçu
ayrıca çoğu dünyanın konularına bakarsanız bir satış görürsünüz herkes bizim gibi açık konuşamıyor tabi genelde bize durum hakkında daha hızlı bilgi gelirdi hallederdik ama maalesef bu dünyada diplomatımız biraz yoğundu :)

p1pijo

Yasaklı
Okumak yoruyor tatavadan ibaretsiniz sözler verildi inşallah korkup kaçmasınızda savaşırız hücum için gelmedik gülmeler etmeler bütün suç doğunun bırakacak idi sizi silecekler idi 100 tane arabası olan arkadaş satardı arabasını dünya kapatır idi ama zevkle bekliyoruz artizciler ne kadar iyi imişsiniz o profilden yazan bir kuş mu balık mi ne vardı bakalım hücum a birdaha oyun oynatmayacak aslan sen gel hele bı gel Enes adam akıllı doğruları anlat cıvkını çıkarmışsınız müttefiklerinin satan klan olarak adınız var Özkan sizi neden ihraç etti klandan attı onuda söyle üyelerine sonrası er meydanı zaten savaşacaz hücum ile ilk dünyam artizin nasıl bir klan olduğunu gösterdiğiniz için teşekkürler.

Benim muhattabım sen değilsin başkanlarla tartışma yapabilirim.Benim karaktere laf ediyorsanda edebilirsin.Ama ben sadece mütttefik satıyorum.Kendi klanımı değil .Bulunduğum klanıda satmıyorum:)Bi mazini gözden geçirirsen sevinirim.Ha burda konuşacaksan söyle konuş gel enes şu dünya harcım seni.Diyemiyorsanda sen değil abilerin gelsin desin.