Kapanış Konuşması

*Who* infirat27

Mızrakçı
Aylar boyunca emek verdiğimiz world 61’in sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Yaşanan çok fazla kötülüğe, psikolojik baskıya ve kaoslara rağmen doğru bildiğimiz yolda pakt olarak hareket ettik ve dünya kapanışına kadar geldik.

Bizi gece gündüz demeden yalnız bırakmayan, yanımızda olan, bizimle birlikte savaşan, yeri geldiğinde kahrımızı çeken Tüm Dostlar! Hepinize çok ama çok teşekkür ederiz..

Başka Dünyalarda Tekrar Görüşmek Dileği İle...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Dünya kapatmak meşakkatli iştir kendi hayatından ve hatta kendinden en fazla fedakarlıkta bulunan, ödün verenler bu başarıya nail olmuştur.

Diğer dünyalara nazaran 61 de verilen ödünler daha çok kişisel olmuştur.

Kapatan 4 klanlık(!) pakta tebrikler. Ellerinize sağlık arkadaşlar..

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
ARTİZ KLANI OLARAK 61. Dünyaya girdiğimiz ilk günden son güne kadar savaşımız devam etmiştir.

Oyunun devam ettiği sürede hiçbir zaman yatmamış rakipleriyle savaşmaya ve yenmeye devam etmiştir.

Bunun aksine bir ton truva çıkarmasına rağmen hücum klanları vuslat klanını tam olarak yenememiştir.

Yasal klanını söylemeye gerek yok artizin arkasına saklanıp gelişip büyüyen ve kendilerini yüksekte göstermeye calısan ama aslında kendilerini hücum klanıyla beraber rezil eden bir klandır.(hücumdan bi cacık olmaz artiz-yasal olarak kapayalım diyen kendi yöneticileridir)

Artiz klanı olarak kapatmama kararı aldık. Verilen sözlerin dışına çıkıp kendilerini küçük düşüren miniminnacık kişilerle beraber kapatmayı kendimize yediremedik. Anlaşılan 10 dünya bitince söylenen sayı 5 di. Bize söylendiğinde ise hücum ve yasal klanlarına anında yol verdik ve ekledik girdiğiniz her w sizi silmeye geliyoruz :)

Ha şunuda söyledim hepsine dünya kapatan malesef ADAM olmuyor :)

Artiz klanı ilk günden son güne kadar savaşmış ve dünya kapamayı elinin tersiyle itmiştir.

Yasal ve hücum eğerki girebilirse başka bir dünyaya hodrimeydan diyoruz yüreğiniz yeterse bekliyoruz.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Toplam kesim ve destekci kesimide artiz tarafından hücum ve yasal klanlarının elinden sökülüp alınmıştır. savunma kesimini ise dünya kapama süresini uzatarak zor bir şekilde sadece 8m fark ile kazanabilmişlerdir.

malaga9057

Acemi
ARTİZ KLANI OLARAK 61. Dünyaya girdiğimiz ilk günden son güne kadar savaşımız devam etmiştir.

Oyunun devam ettiği sürede hiçbir zaman yatmamış rakipleriyle savaşmaya ve yenmeye devam etmiştir.

Bunun aksine bir ton truva çıkarmasına rağmen hücum klanları vuslat klanını tam olarak yenememiştir.

Yasal klanını söylemeye gerek yok artizin arkasına saklanıp gelişip büyüyen ve kendilerini yüksekte göstermeye calısan ama aslında kendilerini hücum klanıyla beraber rezil eden bir klandır.(hücumdan bi cacık olmaz artiz-yasal olarak kapayalım diyen kendi yöneticileridir)

Artiz klanı olarak kapatmama kararı aldık. Verilen sözlerin dışına çıkıp kendilerini küçük düşüren miniminnacık kişilerle beraber kapatmayı kendimize yediremedik. Anlaşılan 10 dünya bitince söylenen sayı 5 di. Bize söylendiğinde ise hücum ve yasal klanlarına anında yol verdik ve ekledik girdiğiniz her w sizi silmeye geliyoruz :)

Artiz klanı ilk günden son güne kadar savaşmış ve dünya kapamayı elinin tersiyle itmiştir.

Yasal ve hücum eğerki girebilirse başka bir dünyaya hodrimeydan diyoruz yüreğiniz yeterse bekliyoruz.
aglama :(

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Şimdi biten bir dünya hakkında buraya gelip algı yaratmana gerek yok.oynadık iyi kötü muhabbetimiz sohbetimiz oldu enesi de severim
Dünya başı bunu defalarca hucum için geldik diyen enesdi. Dünya başı yukarıda savaştınız sadece savunma modundaydınız yine hucumun iyi veya kötü yeterli yada yetersiz attığı destekler ile direnenildiniz. Yine bazı arkadaşların emekleri ile kişisel dostluklar vesilesi ile yukarı bölgede çıkan truvalar klan bölünmleri dağılmaları ile orda yaşayabildin klansız kalan 10-15 oyuncuya op yapıp savaştık demen biraz hadsizlik olmuş. Artise verilen söz 10 değildi 5 di. ++ isim hakkı vs yoktu
Dünya kapanmasına sayılı günler kuşatma köylerininde yasal klanında olduğu ortamda enes çıkıp ben 10 kişi isterim isim hakkı isterim düne kadar hucum için geldik diyen birinin son günlerde böyle atarlanması yakışmadı sonuç olarak hak ettiğini verdiler enese.
Gelip doğru düzgün konuşsa bir daha dünya kapamak belki nasip olmaz hucum yasal olacak artisi de yzın oraya dese emin ol onu kırmazlardı bi şekilde orta yol bulunurdu. Enesi severim sayarım ama kendi ayağına kendisi sıktı

Policemann

Acemi

Bi doktora görün sen :D Psikolojik sorunlarınla beraber şizofreni de başlamış :D

Narkoz44

Okçu
YAŞANAN ÇOK FAZLA KÖTÜLÜĞE, PSİKOLOJİK BASKIYA VE KAOSLARA RAĞMEN DOĞRU BİLDİĞİMİZ YOLDA PAKT OLARAK HAREKET ETTİK VE DÜNYA KAPANIŞINA KADAR GELDİK.
Şurayı Açıkla bakim Çok merak ettik ne tür Baskı Yediniz Kötülük yapıldık size
İnsanlar Bilgi sahibi Olsun

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Konuşmalarda benmi vardım yoksa senmi anlamadım :) 10 liste anlasıldı isim hücum-yasal-artiz yapıldı. 10 kişi kapama klanına girildi daha sonrasında 5 dendi ve reddettik

husky

Acemi

Ahaha Özkan sizi yaptığınız saygısızlıktan atmasaydı klandan bu sayıp sövdüğünüz adamların yanında 3 5 kişi olarak dünya kapatacaktınız ya. Yok madem öyle olduklarını biliyordunuz niye devam ettiniz o güne kadar? Ben sizi klasiklerden de biliyorum. Yatış ekinisiniz. Her zaman büyük bir klanın gölgesinde yer tutmaya çalışıyorsunuz. Bundan sonraki dünyaları bi dar edin de görelim sizi. Hadi bakalım.

Bu arada kızsak da kırılsak da dünya sonunu güven vererek bizimle kapatan Yasal klanına ve Hucum aileme selam olsun.

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Herşeye eyvellah.
Hücumu yasalı geçtim

westpoint gibi bir klanın dünya başından beri soluksuz savaşan oyunun hakkını fazlası ile veren bir klanın 4-5 kişi kontenjan hakkı olduğu yerde artiste hangi akla hizmet 10 kişi verilir.
Westpoint in 4-5 aldığı yerde artiste 10 vermek westpoint e küfür demektir

Konuşmalarda benmi vardım yoksa senmi anlamadım :) 10 liste anlasıldı isim hücum-yasal-artiz yapıldı. 10 kişi kapama klanına girildi daha sonrasında 5 dendi ve reddettik
Hayatımda senin kadar ağlak birini görmedim :D Yol almayı bile beceremiyorsun
gel şimdi burda zaferini kutlayanların yorumları altında ağlamaya tek tek devam et

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Abi cidden saygısız insanlarsınız. Bu kadarda olmaz diyorum her yazdığınız mesajla.. Hala kapatan hucum yasal klanlarını tebrik ederken insanların emeklerini hiçe sayıyorsunuz. Artiz klanı savaşmadığı için mi kıta kapandıktan sonra rm savaşında sınıra inen artiz ekibiydi. Köy almayı başarabilen oplara imza atan artiz ekibiydi. Yatarak mı yapıldı bunlar?

Hadi bizi geçtim özkana saygısızlık yapmışız skxkspkdpd hani böyle diyince dışardan insanalr bizi hatalı görecekler ha göredebilirler sıkıntı yok biz kendimizi biliyoruz o bize yeter.

Siz insanların yüzüne karşı dalga geçeceksiniz, hafife alacak ve onları küçültmeye çalışacaksınız ve karşınızda ki insan sizi hep alttan alıcak?? Bu daha önce yaşandıysa peygamber sabrına nail olmuş arkadaşı tebrik ederim buradan :)

Bizim için güzel bi dünya oldu. Yeni dostlar edinip savaşımızı elimziden geldiğince verdik. P1pijonun her zaman arkasındayız.. P1pijo nun 61 de kaybettiği tek bir savaş yoktur.

p1pijo

Yasaklı
Şimdi biten bir dünya hakkında buraya gelip algı yaratmana gerek yok.oynadık iyi kötü muhabbetimiz sohbetimiz oldu enesi de severim
Dünya başı bunu defalarca hucum için geldik diyen enesdi. Dünya başı yukarıda savaştınız sadece savunma modundaydınız yine hucumun iyi veya kötü yeterli yada yetersiz attığı destekler ile direnenildiniz. Yine bazı arkadaşların emekleri ile kişisel dostluklar vesilesi ile yukarı bölgede çıkan truvalar klan bölünmleri dağılmaları ile orda yaşayabildin klansız kalan 10-15 oyuncuya op yapıp savaştık demen biraz hadsizlik olmuş. Artise verilen söz 10 değildi 5 di. ++ isim hakkı vs yoktu
Dünya kapanmasına sayılı günler kuşatma köylerininde yasal klanında olduğu ortamda enes çıkıp ben 10 kişi isterim isim hakkı isterim düne kadar hucum için geldik diyen birinin son günlerde böyle atarlanması yakışmadı sonuç olarak hak ettiğini verdiler enese.
Gelip doğru düzgün konuşsa bir daha dünya kapamak belki nasip olmaz hucum yasal olacak artisi de yzın oraya dese emin ol onu kırmazlardı bi şekilde orta yol bulunurdu. Enesi severim sayarım ama kendi ayağına kendisi sıktı

Hucum için geldik diyen enes değil.Diger klanlar enes dunyaya ılk gıren klandır hucum sonradan geldi .Ben yancı klan değilim .Benim sayemde 1 dunya aldın bakalım karşındayken ne yapabılceksın.%99 her zaman ki gibi zor harita görünce silen taraf olcaksınız