Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
ABEDDON HODRİ MEYDAN GEL W 44 TEKE TEK SAVAŞALIM AKLINI ALIRIM SENIN VARMISIN YOKMUSUN KIMSEDEN ZERRE DEFANS ALMADAN ERKEKCE VARMISIN YOKMUSUN HADİ HODRI MEYDAN ŞAMPIYONLAR LIGIYIM DIYORSUNYA HADİ ASLAN PARÇASI VARMISIN

BENLE TEKE TEK SAVAŞACAKSIN :)
HAYIRDIR YÜREKMİ YEDİN ?

DeletedUser63514

Ziyaretçi
5 .Abeddon CiN 54 19 6.093.896 29.642.496
80 Mhmet36 HUCUM3 8 8 4.318.828 1.517.572

böyle bir savaş istatistikleri varken insan teklif etmekten utanır ya

dn: temurdan aldığım 13 14 köy dahil değildir ama verdiğim köylerde temurdan alıp benden geri aldıklarınız dahildir :)

maer14

Acemi
birimiz tamam hadi öyle olsun deriz diye zorluyor galiba, şu durumda bile onu düşünüyor hani. yazık yav o_O

kral ruta mıyız biz ay parçası :D kimi kandırıyosun sen tek rakamdan oluşan iq unla

yokmuş gibi davranalım da, gider herhalde?
Konu saptırılıyor olayın üstü örtülmeye çalışılıyor
Dejavudan çıkan oyunculardan nerdeyse 10 gün önce bu olay yaşanmış kilit nokta burası etik etik derken bu olayın patlak vermesi de manidar oldu
Bu savaşta kural falan kalmamalı artık ki zaten kurala uyulmamış gibi duruyor :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
@maer14 aynen katılıyorum :D bir hareket yaptıktan sonra sonuçları olmayacağını düşünmek saçma zaten, alt klan diye dalga geçtikleri CİN tarafından yargılanmak güzel bir ceza oldu. :D

w44 evimiz, @.Abeddon hakimimiz :p

DeletedUser2466

Ziyaretçi
Misyonumuz

DEJAVU klanı kendisini yıpratmaya çalışan düşünce sistemi ve güçlerin herzaman üzerinde olmuştur... Bu doğrultuda herzamanki asil duruşumuzdan taviz vermeyeceğimizi, daima düşmanın üzerine yürüyeceğimizi ve yürüttüğümüz mücadelemizde sonuna kadar direneceğimizi herkes bilmelidir...

misyona bak sığıntılar cesareti olan bu haritada artistlik yapmasın dünya söylesin gelsin
cin olmasa sizi kim alıcaktı elimizden cin geldide kurtuldunuz korkudan en arkadaki barbara kadar topladınız acemi caylaklar sizi arkalara kadar size izin verildi dikkatinizi cekerim ( izin verildi ) ama siz bunu kullanacak kadar aciz ve çaresiz bir klansınız bekliyorum cin veya herhangi bir dejavu klanı şu dunyaya baslıyoruz yazsın ...

Ben bu anlaşma yapıldığında dejavu kendini toparladıgında bozulacagını biliyordum ama öyle ama böyle dejavulu oyuncu cine gecip destek atıyor hani teke tekti ne oldu yemedi mi aslan parcaları
konuyu tartısmak bu konuyla alakalı reelde görusmek isteyen varsa o bana nasıl ulaşacagını bilir hadi eyvallah

yer mekan KAYNARCA

DeletedUser63465

Ziyaretçi

Yaw aglıcam artık :D kamiyi attıktan sonra kaminin ardına destek attım mis takar bu multici arkadas diye gitti benim destegin arkasına mis attı kendi kendine mis arası atan ilk arkadas
ula hadi ben aptallk yaptım kami ile destek arasına 300 ms gibi fazla bi fark bıraktım, pek sen nasıl bi kralsında kami ile mis arasına 350 ms bıraktın ben bu oyunu bırakıcam artık ben fazlayım bu sw ye xd xd xd

@spy20000

Beyler kendi kendine mis arası atan kardeşimiz SİHİRLİSİLAH da gelmiş Hoş geldin bro orda havalar nasıl bu Arada kendine mis arası atmayı nerden öğrendin ?

DeletedUser2466

Ziyaretçi
kardeşim siz baska birsey mi yapıyorsunuz atılan kaminin arkasına mis takılmaz mı yani sırf konusmak icin sacmalamyın
350 ms program kullanmadıgım icin gayet normal bunda dalga gecilcek bir konu bulamadım çocuk gibi herseye sevinceksieniz sizin oyuncularının da attıgı destegi unutup kendi kendini kestiinimi resmedip koyalım buraya gercekten zeka yaşı dusuk neyse siz devam edin böyle ben diyecegimi dedim dünya söyleyin gelelm.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Misyonumuz

DEJAVU klanı kendisini yıpratmaya çalışan düşünce sistemi ve güçlerin herzaman üzerinde olmuştur... Bu doğrultuda herzamanki asil duruşumuzdan taviz vermeyeceğimizi, daima düşmanın üzerine yürüyeceğimizi ve yürüttüğümüz mücadelemizde sonuna kadar direneceğimizi herkes bilmelidir...

misyona bak sığıntılar cesareti olan bu haritada artistlik yapmasın dünya söylesin gelsin
cin olmasa sizi kim alıcaktı elimizden cin geldide kurtuldunuz korkudan en arkadaki barbara kadar topladınız acemi caylaklar sizi arkalara kadar size izin verildi dikkatinizi cekerim ( izin verildi ) ama siz bunu kullanacak kadar aciz ve çaresiz bir klansınız bekliyorum cin veya herhangi bir dejavu klanı şu dunyaya baslıyoruz yazsın ...

Ben bu anlaşma yapıldığında dejavu kendini toparladıgında bozulacagını biliyordum ama öyle ama böyle dejavulu oyuncu cine gecip destek atıyor hani teke tekti ne oldu yemedi mi aslan parcaları
konuyu tartısmak bu konuyla alakalı reelde görusmek isteyen varsa o bana nasıl ulaşacagını bilir hadi eyvallah

yer mekan KAYNARCA

Sizin neden tutmadığınız sözlerden hiç bahsetmiyorsunuz...
Ama ben sana birşeyler ilave edeyim...

1...Cin olmasa siz şu zaman kadar zaten gelemezdiniz...
SEBEBİ : oyun başında 2 seçeneğiniz vardı ya CESET klanlarının Diplomasine uyucaktınız buda çok erken CİN - HUCUM savaşı olucak demekti ve sizde buna cesaret edemediniz çünkü oyun başında çok hızlı geliştiğimizi biliyordunuz hatta öyleki bu dünyada CİN klanı kıtasını inanılmaz hızlı temizledi hatta diğer dünyalarda oynayan oyuncular bile buna cidden çok şaşırdılar CİN klanı dünyayı tek başına silip süpürcek dediler...açık ara dünyada en çok köye sahip olan klandık iyi hatırlayın ozamanları...
Cin cephesinde yer almayı seçerkende planınız programız çok güzeldi ve hepsi takır takır işledi...meteor cin klanın önünü kesicek meteorla diplomasimiz sizin isteğiniz için yapılmıştı sizde bu arada cesetin köylerini toplıcaktınız ve bunuda yaptınız...cin klanı ceset bölgesine yerleşmeye başladığı için ceset 3 klanla aynı anda savaşamıcak diye hesap sildiler bunu bizzat senin liderin dedi...ama ceset klanın köylerinin %85 ini hucum klanı topladı ve köy üstünlüğünü dünyada eline geçirdi...siz müttefikleriniz gelişmemesi üstüne plan yaptınız sadece kendinizi düşündünüz...Ve öyle bir durum geldiki bizim dejavu yanında olmamız size zor geldi ama sormazlarmı
dejavu ile biz oyunun 1.gününden beri hep beraber hareket ettik...sizde bunu çok iyi biliyordunuz ve bütün hazırlığınızda bu yönde idi...

2. 9 unda konuşma metni yukarda valla dejavudan bize destek atan oyuncu ayın 16ında atıyor...siz 9 unda cin klanının arkasında oluşum yapmaya çalışırken siz çok adil savaşıyorsunuz 1 tane dejavudan oyuncu destek atıncamı sorun oluyor...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Burdan sunu anliyoruz dejavu bunlara yuz verse dejavuyuda sokarlar savasa: ) puani bizden bir oyuncunun 5 te 1 i olan klana bile dusmusler her yola girer bunlar.

Mhmet36 sen ciddi anlamda sorunlu birisin. Yazdiklarin falan meczup bu dedirttiriyor. Milleti kandirmayi birakin. Cin kafaniza kafaniza vuruyor. Size buyuk geldik bir beden.

Casus sokmusmusuz klana biz sokmadik onlar hep ordaydi. Sizin cinde oldugu gibi komutlara kadar goruyorsunuz. Oyun tecrubesidir bir klan yikilcagi zaman bu bahaneleri dillendirmeye baslar: )

Tskyi elimizden dejavu aldi diyen arkadas dejavu tskya destek mestek atmadi hicbir zaman. Ne kadar tatli hesaplariniz varmis sizin beceremiyorsunuz bu oyunu. Bu oyunu telefonla sagi solu arayarak cakallik yaparak oynamaya calismaktan oteye gidemiyorsunuz. İki klanin ayni anda op yaptigi tarihe bakin sonra gelin tekrar cini yenceginizi idda edin.

Buyuk kalite farki var iki klan arasinda

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Misyonumuz

yer mekan KAYNARCA

Dejavuya korkak diyorsun ama icinizdeki barbarlari almalarina korktugunuz icin musade etmediniz mi?

DeletedUser57868

Ziyaretçi
NEYSE YÖNETİM SANA CEVAP VERECEKTİR

sulh ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

229787_large

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Ne halledebilecekse: ) bide gaza gelmis cik teke tek savasalim diyor: ) world sonu gel hesap vereyim savas kimle istiyorsan. Senin gibi luzumsuz icin adammi verelim : )

Bide bana sen yenisin git beni sagda solda arastir diyor az biraz oyun bilse bunun onune hic gecilmez he: )

kılbıll

Milis
Şimdi benim merak ettiğim bizim tüm oyuncular ayın 25 inde diplomasinin nötr e çekileceğini biliyor forumda duyurular kısmında da yazıyor bu sizden biriyle konuşulmuş ki böyle birşey söyleniyor ama hucum klanı yöneticileri bunu üyelerine söylemiyor neden dejavu bizi arkadan vurdu algısı yaratmak için mi yenilginize kılıf yaratmak için mi ne gibi bir mantığı olabilir bu yaptığınızın bize söyleyinde bizde bilelim ayrıca ilk başta klan olarak op yapılmayacak bireysel olarak takılında dendi ve şuan bireysek olarak takılıyoruz

DeletedUser67615

Ziyaretçi
Allah affetsin

Yaşından ötürü abi diyorum onur abiyi (mhmet36) w42 de tanımıştım , sonra bırakma sebebim oldu

Aynen cümleler şu

Kardeşşş Soaya bir koydum w40 da adamlar bir daha hiçbir dünyaya gelemez

Siz köylerimi doldurun 100 er k bırakın tüm köyleri saldırı yapayım Galaxy nin içinden gecicem

Bu Galaxy nin yarısı benim oyuncum

Bunlar benim nasıl oyuncu olduğumu biliyorlar iki fake de hesap silip gidecekler göreceksiniz

Patladıktan sonra

Bak imkan vermiyorsunuz saldırı yapayım köyleri az olunca patlıyorum ahdjdjajs :D

100 er k asker nedir ya bu kadarmı korkmuş :)
kimseden savunma dilenmez senin yanlışın var

Mhmet36 dün saat 22:11
Bende kimsenin savunması yok abim ben sen degilim ona buna yalvarayım

DeletedUser67615

Ziyaretçi
oksijennn hesabının sifresine ulasmaya calıstıgınızı ve dejavudan oyun basından bu yana destek aldıgınızı tsk yı dejavu elimizden aldıgını ve serverin acıldıgı günden bu yana hucuma karsı savas planında oldugunuzu neden anlatmıyorsun da simdi herkesin önünde masum rolü oynuyosunuz lazzz ve yanında dejavu oyuncularını aldınız klana arka bölgede savunmasız köylerimize mis cıktıklarınızı unuttunuzmu
utanmıyorsun değilmi burda yalan söylemeye oyun için bukadar küçülürmü insn sende hiç şeref haysiyet yokmu sanki herşyi görmüş gibi dejavu aldı elimizden diyorsun bunu ispatla silmesem seni gibi şerefsiz olayim hadi yoksa burda boş konuşma dejavudan ban1 tane asker gelemdi aksini idaa eden olursa silerim

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Murat sakin bunlar hep boyle atarlar ortaya lafi asli astari varmi bilmezler. Belii biri yer diye konusuyorlar. Nopta dahil olmak uzere aramadiklari klan kalmadi yetisin diye. Milletide kandiriyorlar hile hurda yapiyorlar diye. Neyseki toparladim durumu cinin nasil hucumun kafasina kafasina vurdugunu onlarada gosterdim. Bu dunyadan sonra hucumu kurmayin insan icine cikamaZsiniz. Her zaman aaa cinin ezdigi hucum olarak lanse edileceksiniz ;)

DeletedUser67615

Ziyaretçi
köy alamayınca çapsız beceriksiz op yapıppatlayınca tsk yıdejavu kurtardı oluyor çmur at izi kalsın hesabı sadece boş beleş konuşuyorlar atavrat nedim sna kaç yaşında adamsın yaşından başından damı unatmıyorsun gelip yalan söylüyorsun bukadr acizmisin