Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sana bir şey koyulmaz aslan parçası size adamlık etmek koyar onuda anlayacak zeka ve adamlıkta değilsiniz malesef

beni nerden tanıyorsun da adamlığımı sorguluyorsun, kaldı ki bu kadar saçma hareketleri bile beceremezken zekamı da sorguluyorsun :D

sen benim anca dalga malzemem olursun :D utanmadan gelmiş bi de adamlıktan bahsediyor ahshsdahjadjkdsa

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Keşke hep beraber her klana vursaydınız da en son iki klan kalınca kapışsaydınız =) Bu sorunlarda ortadan kalkardı çoğunlukla =)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
TAMAM HADİ HUCUM KLANI HAKSIZ VE SİZ HEP SÖZLERİNİZİ TUTTUNUZ. İSTATİSTİKLERDE ÖNDEYİZ DİYE BİR HAFTADIR BURDA YAZIYORSUNUZ TAMAM ONUDA KABUL ETTİK.
PEKİ SORARIM SİZE SAVAŞA KATILMAYACAK DENEN DEJAVU BİR GECE SAVAŞA NEDEN GİRME GEREKSİNİMİ DUYDU.

Şimdi Hucuma karşı almış olduğunuz sözde bu büyük galibiyete gölge düşmüyor mu
yoksa ilmiik ilmik işlediğniz bizans siyasetinin son halkası bu muydu?
Sizin 1 e 1 savaşta geri düştüğünü söylediğiniz hucum klanı büyüklük yaparak diyor ki
dejavu-cin e karşı hucum savaşı olsun ama belli bir süre ara verilsin ki bizde sözünü güvenip boşladığımız dejavu bölgesine sdizayn verelim. Gerçi ben gene yazdığımla kalıcam siz türlü bahaneler uyduracaksınız ama en azından bu forumu okuyanlar belki başka dünyada sizinle diplomasi yaparken bunları göz önüne alır.

1--- DEJAVU SAVAŞA KATILMADI...TEMÜR MELİK 1 OYUNCUNUN ÖZELİNE KÜFÜR ETTİĞİ İÇİN 4 OYUNCU CİNE GEÇTİ...KÜFÜR ETTİĞİ HALDE HUCUM KLANINDAN İHRAÇ EDİLMEDİĞİ İÇİN...
2---EVET SÖZ VERDİK AMA SÖZÜ BİZE VERİLEN SÖZLERİN KARŞILIĞINDA VERDİK...
A)METEOR KLANINDA SÖZÜNÜZÜ TUTMADINIZ
B)OYUNCU AYARTMAKTA SÖZÜNÜZÜ TUTMADINIZ
C)15 AĞUSTOS TARİHİ İÇİN VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTMADINIZ
D)BARBAR KÖY OLAYINDA SÖZÜNÜZÜ TUTMADINIZ

E) AĞLAMA...RRRRRRRRRRRRR YAP....

DeletedUser67752

Ziyaretçi
AĞLAMA
RRRRRRRRRRRRR YAP...
Ağlayanmı ulan varya tro beni iyi dinle gülüyorum şuan hepte neden bilirmisin Adam olmayanı takmamda anladınmı Aslan Parçası dejavuya güvenerek burada konuşuyor zavallı sen bundan sonra oyun oynayacağına inancın varmı sen değilmiydin öncrki worde kendi arkadaşını oyun için satan burada ne çabuk bitirim oldunuz

DeletedUser3191

Ziyaretçi
Haydi o zaman hayatında kimseye teke tek savaşamamış cin gene teke tek savaşa anca 2 ay dayanabildi onda da dejavudan aldığı destekleri ve oyuncuları dahil etmiyorum.
Çok merak ediyorum cin ve dejavu kalınca savaşacaklar mı ?
Gerçi bu sorunun cevabını daha önce vermişlerdi. Biz hucumu yenelimde dejavu dünyayı kapatsada olur diye bir cümleleri var.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
biz bir kere beleş dünya bırakmıştık =) beleş bir dünya daha kalacak desene dejavu ya =)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Keşke hep beraber her klana vursaydınız da en son iki klan kalınca kapışsaydınız =) Bu sorunlarda ortadan kalkardı çoğunlukla =)

ya yine kalkmazdı çünkü bir korku var, korkunun da çözümü yok başkan :D

en basitinden adamlara köyleri desteklemedik diyoruz desteklediniz diyorlar yemin etmek gerekiyor tek tek hepsine jkahsdkdsjal :D hücumdan zaten bize gelmek isteyenleri alsak susacaklar ama büyüklük bizde kalsın :D eğlenelim biraz dedik

DeletedUser67752

Ziyaretçi
1--- DEJAVU SAVAŞA KATILMADI...TEMÜR MELİK 1 OYUNCUNUN ÖZELİNE KÜFÜR ETTİĞİ İÇİN 4 OYUNCU CİNE GEÇTİ...KÜFÜR ETTİĞİ HALDE HUCUM KLANINDAN İHRAÇ EDİLMEDİĞİ İÇİN...

Aslan parçası Sen kimsin ki ağlamalar edelim dejavu savaşa girdimi diyorsunya şuan saldırıyor sözünuz sizin gibi sepet AMA HUCUMDA İLK KEZ OYNUYORUM GURUR DUYUYORUM NEDEN BİLİYORMUSUN BİZ SİZLER GİBİ KORKAK DEĞİLİZ ALLAHA ŞÜKÜR DEJAVU EKİBİNE AĞLAMAYIZ ÇOK DELIKANLI ADAMSAN KENDİN GEL HADİ BEKLİYORUM ASLAN PARÇASI

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Haydi o zaman hayatında kimseye teke tek savaşamamış cin gene teke tek savaşa anca 2 ay dayanabildi onda da dejavudan aldığı destekleri ve oyuncuları dahil etmiyorum.
Gerçi bu sorunun cevabını daha önce vermişlerdi. Biz hucumu yenelimde dejavu dünyayı kapatsada olur diye bir cümleleri var.
dayanabildi mi? savaşta 1 tane başarılı operasyonunuz yok? boş hesaplara getirdiğiniz adamlar gidiyor sizle oynanmaz diye? :D az ufak atın yav

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Ağlayanmı ulan varya tro beni iyi dinle gülüyorum şuan hepte neden bilirmisin Adam olmayanı takmamda anladınmı Aslan Parçası dejavuya güvenerek burada konuşuyor zavallı sen bundan sonra oyun oynayacağına inancın varmı sen değilmiydin öncrki worde kendi arkadaşını oyun için satan burada ne çabuk bitirim oldunuz
KİMİ SATMIŞIM OYUN İÇİN CİDDEN MERAK ETTİM...
SÖYLESENE KİMMİŞ ?

AĞLAMA....RRRRRRRRRR YAP...

DeletedUser3191

Ziyaretçi

Dejavunun savaşa dahil olmadığını sakın söyleme klan olarak savaşa dahil olduklarını ansızın çıktıkları casuslarla ve mislerle bu gece söylediler.

Dejavudan transfer ettiğiniz kasap ceza yiyince lazz ve lettilium da patır patır köy vermeye başlayınca başka çareniz kalmadığını anlayarak komple klanı dahil etmekten başka çareniz kalmadı
Siz tek başınıza bir hiçsiniz anca birinin yancısı yada alt klanı olursunuz bunu bu akşam dejavuyu ANİDEN (ki biz tarih önceden belirlenirse problem yok dedik) savaşa dahil ederek bir kere daha gösterdiniz

DeletedUser67752

Ziyaretçi

SON YAZIM FORUMU SEVMEM AMA ŞUNU YAZAYIM BİRAZ CIK ADAMSAN BÎRAZ MERTLİK İÇİNDE VARSA SÖZ BİZDE NAMUSTUR KUTSALDIR
EĞER ÇOK DELİKANLI ADAMSAN TEKE TEK SAVAŞALIM HA BUNDAN KORKUYORSAN

20 GÜN SA EDELİN SİZ+DEJAVU SAVAŞALIM MERT ADAMSAN
HİÇ BİR SAVAŞTA SA OLUP DİREK SAVAŞİLMAZ AMATÖRLÜK YAPMA

YİGITSEN TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAZSIN

BEN ALAYINIZA YETERİM AKŞAM BENI CASUSLUYOR BEN CASUSCU DEĞILIM BIR GEL DİMMİ TAM GELİRİM

DeletedUser3191

Ziyaretçi
dayanabildi mi? savaşta 1 tane başarılı operasyonunuz yok? boş hesaplara getirdiğiniz adamlar gidiyor sizle oynanmaz diye? :D az ufak atın yav
Madem öyle neden bir gece aniden dejavu savaşa dahil oldu. Sizin kesin haberiniz olmuştur. Neden demediniz bizim başarımıza gölge düşürmeyin niye demediniz.

DeletedUser63514

Ziyaretçi
BENDE SANA SÖYLE BİR ÖRNEK VEREYİM...
W20 --- HUCUM KLANI DOSTUMSUNUZ DEDİK SAVAŞMADIK...
W24 --- KENDALLAR DOSTTUMSUNUZ DEDİK BEN VARKEN SAVAŞILMADI...SONRASINI BİLMEM SİLDİM GİTTİM
W31 --- HUCUM KLANI DOSTUMSUNUZ DEDİK SAVAŞMADIK...
W35 ---STALKER KLANI DOSTUMSUNUZ DEDİK SAVAŞMADIK...(AÇIK ARA BU OYUNDAKİ EN DEĞER VERDİĞİM KLAN OLDULAR)
W44 ---DEJAVU KLANI EYÜP DOSTUMUSSUNUZ DEDİ SADECE 2 KLANDA KALSA SAVAŞ OLMICAK...

YANİ BİZ ÖYLE DÜNYA KAPATMAK İÇİN DOSTUMUZU ARKASINDAN VURAN KLANLARDAN DEĞİLİZ...

DOST DEDİKLERİMİZİN ARKASINDANDA İŞ ÇEVİRMEYİZ...GELİŞMELERİNİ ENGELLEMEYELİZ DAHA ÇOK GELİŞMELERİNİ SAĞLARIZ...
SENİN KLANIN BUNU W20 VE W31 DEN ÇOK İYİ BİLİYOR GELİŞMELERİ İÇİN ETTİĞİMİZ YARDIMLARI NE ÇABUK UNUTTULAR...

VE SON OLARAK

AĞLAMA
RRRRRRRRRRRRRR YAP...

DeletedUser67752

Ziyaretçi
KİMİ SATMIŞIM OYUN İÇİN CİDDEN MERAK ETTİM...
SÖYLESENE KİMMİŞ ?

AĞLAMA....RRRRRRRRRR YAP...
BEN SEN DEĞİLİM ARA SÖYLEYEYİM BİR BİR ORDAN BİLE AÇAMIYIRSUN AĞLAMALAR DİYORSUN YA ÖNCE ERKEK OL BAK SANA TAVSİYEM GEL MİSAFIRIM OL SANA İNSANLIK VE ADAMLIK DERSİ VEREYİM İLK VE DÖVÜŞTE BILE TEKE TEK OLDUĞUNU ÖĞRETEYİM BİZİM KABİREYE GEL SÖZ NAMUSTUR ONUDA ÖĞRETEYİM NE DERSİN

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Madem öyle neden bir gece aniden dejavu savaşa dahil oldu. Sizin kesin haberiniz olmuştur. Neden demediniz bizim başarımıza gölge düşürmeyin niye demediniz.

gölge düşmüyor dedim ya? sana göre düşüyorsa düşsün çok sıkıntı değil zaten yeniyoruz sizi. hayırlı olsun bir kere de siz 2 klanla savaşın.

maer14

Mızrakçı
Bu kişi benim değerli kişimdir haa :D:D:D:D

- bır numaranı verebilirmisin kardeşim

+ numaramı nr yapacan kardeş tanımazsın etmessin

DeletedUser66224

Ziyaretçi
BEN SEN DEĞİLİM ARA SÖYLEYEYİM BİR BİR ORDAN BİLE AÇAMIYIRSUN AĞLAMALAR DİYORSUN YA ÖNCE ERKEK OL BAK SANA TAVSİYEM GEL MİSAFIRIM OL SANA İNSANLIK VE ADAMLIK DERSİ VEREYİM İLK VE DÖVÜŞTE BILE TEKE TEK OLDUĞUNU ÖĞRETEYİM BİZİM KABİREYE GEL SÖZ NAMUSTUR ONUDA ÖĞRETEYİM NE DERSİN

her söylediğin yalan için sana bir köy hediye etsek, şu an worldü tek kapatıyodun he onur :D