Hucum Klanının Gizli Oyunları...

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Dejavunun savaşa dahil olmadığını sakın söyleme klan olarak savaşa dahil olduklarını ansızın çıktıkları casuslarla ve mislerle bu gece söylediler.

Dejavudan transfer ettiğiniz kasap ceza yiyince lazz ve lettilium da patır patır köy vermeye başlayınca başka çareniz kalmadığını anlayarak komple klanı dahil etmekten başka çareniz kalmadı
Siz tek başınıza bir hiçsiniz anca birinin yancısı yada alt klanı olursunuz bunu bu akşam dejavuyu ANİDEN (ki biz tarih önceden belirlenirse problem yok dedik) savaşa dahil ederek bir kere daha gösterdiniz
ayın 17 yada 18 inde dejavu klanı vedat ile konuşma yaptı 25inde diplomasiyi bitirceklerini söyledi...
yani kasap ile yada başkası ile bir alakası yok liderine sor o sana söyler...

biz ne alt klan oluruz ne yancı biz sadece DOST oluruz...
HUCUM klanı gibi
BARZO klanı gibi
MRBEY klanı gibi
dünyada bir dünya oyunlar oynayıp sadece kendilerini bir yerlere gelsin diye oyuna emek veren insanları kullanan insanlara karşı dimdik dururuz...
ne amacımız en iyi klan CİN dedirmek
ne CİN klanı şukadar dünya kapattı dedirtme...
Tek Amacımız DÜRÜST ADAMLARLA AYNI TARAFTA OYNAMAK...

DeletedUser3191

Ziyaretçi
Neyse gece gece bir oyun için daha fazla senin gibi yok ağlama r yap gibi tabirler kullanıp klavye efeliği yapmayacağım.

Her zaman söylerim klanlar artık sadece hızlıserverda oyanacak hale dönüşüyor.
Çünkü orda oyun çevirmeye kimsenin vakti olmuyor.
Herkese tavsiye ederim.

DeletedUser67752

Ziyaretçi

Dombıra eşliğinde okuyorum şuanda. Dünyaya renk geldi tekrardan :D :D
Atalarımızın jenerik müziği ben elimden geleni kadar oyunu bilmeyene yardım ederek w40 kapattırttım ama adam olmayana emek harcamam bu videoyuda ben atmadım rakibim emeklerimden ötürü koymuş bilgim olmadan

DeletedUser67752

Ziyaretçi
beni nerden tanıyorsun da adamlığımı sorguluyorsun, kaldı ki bu kadar saçma hareketleri bile beceremezken zekamı da sorguluyorsun :D

sen benim anca dalga malzemem olursun :D utanmadan gelmiş bi de adamlıktan bahsediyor ahshsdahjadjkdsa

SEN ÖNCE ADAMLIK NEDİR NASIL YAPILIR ONU ÖĞREN UNUTMA ALLAHTAN ÖTÜRÜ İNSANLARI SEVERİM
ONA SAYGIM VAR
İNANCIM VAR

SEN EVDEKI LAVABO KAGIDI OLAMAZSIN BOŞA KONUŞMA BENCE BATIYORSUN KOÇUM

DeletedUser63514

Ziyaretçi
SON YAZIM FORUMU SEVMEM AMA ŞUNU YAZAYIM BİRAZ CIK ADAMSAN BÎRAZ MERTLİK İÇİNDE VARSA SÖZ BİZDE NAMUSTUR KUTSALDIR
EĞER ÇOK DELİKANLI ADAMSAN TEKE TEK SAVAŞALIM HA BUNDAN KORKUYORSAN

20 GÜN SA EDELİN SİZ+DEJAVU SAVAŞALIM MERT ADAMSAN
HİÇ BİR SAVAŞTA SA OLUP DİREK SAVAŞİLMAZ AMATÖRLÜK YAPMA

YİGITSEN TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAZSIN

BEN ALAYINIZA YETERİM AKŞAM BENI CASUSLUYOR BEN CASUSCU DEĞILIM BIR GEL DİMMİ TAM GELİRİM

SA TEKLİFİNİZİ AŞAĞIDA BELİRTİĞİM ŞARTLARI UYGULARSANIZ KABUL EDİCEM...
1.Mhmet36 --- HESAP SİLİCEK VE CİN İÇİNDE KALAN KÖYLERİ CİN ALICAK GERİSİ HUCUM ALSIN SIKINTI YOK (OYUNCU AYARTMAYA ÇALIŞMAK SAVAŞ KURALLARINA UYMADIĞI İÇİN)
2.OKSİJENNN --- HESAP SİLİCEK VE CİN İÇİNDE KALAN KÖYLERİ CİN ALICAK GERİSİ HUCUM ALSIN SIKINTI YOK (OYUNCU AYARTMAYA ÇALIŞMAK SAVAŞ KURALLARINA UYMADIĞI İÇİN)
3.TEMUR MELİK YENİ BİR HESABA GEÇTİ DİREK KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK...
4.15 AĞUSTOSTAN ÖNCE BARBAR ALAN BÜTÜN OYUNCULAR İHRAÇ EDİLCEK İÇİMİZDEKİ KÖYLERİNİ CİN KLANI ALICAK..

5.15 AĞUSTOSTAN ÖNCE KAMİ ATAN CASUS ATAN BÜTÜN HESAPLAR KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK CİNİN İÇİNDEKİ KÖYLERİ CİN ALICAK...
6.CİN KLANINA FORUMDA VE OYUNDA KÜFÜR EDEN HESAPLAR DİREK KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK CİNİN İÇİNDEKİ KÖYLERİNİ CİN ALICAK...
7.İSLAM GÜNEŞİNE 100 BALTA 1 MİS ATIP KÖY ALMAYA ÇALIŞAN HESAPLARIN HEPSİ KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK CİNİN İÇİNDEKİ KÖYLERİNİ CİN ALICAK GERİSİNİ KİM ALIRSA ALSIN...
BUNLARI KABUL EDERSENİZ 20 GÜN SİZDEN 10 GÜNDE BENDEN 1 AY SA YAPARIZ YOKSA BOŞUNA KONUŞMAYIN...

KABUL ETMEZSENİZDE BENDE ŞUNU DERİM...

AĞLAMA
RRRRRRRRRRRR YAP....

DeletedUser67752

Ziyaretçi
Seni
SEN ÖNCE ADAMLIK NEDİR NASIL YAPILIR ONU ÖĞREN UNUTMA ALLAHTAN ÖTÜRÜ İNSANLARI SEVERİM
ONA SAYGIM VAR
İNANCIM VAR

SEN EVDEKI LAVABO KAGIDI OLAMAZSIN BOŞA KONUŞMA BENCE BATIYORSUN KOÇUM

Seni tanımama gerek yok söz namustur sözünüzde özünüzde duramayan sizsiniz

O yüzden boşa konuşuyorum adam olsaydın sòz tutamayan klanına

1 dakika hemşerim bir söz verildi tutulsun
Emeğimizle savaşalım demen gerekti bunu demiyen adamlık kulvarında olamaz

Deleted User - 222510

Ziyaretçi
CiN-HUCUM savaşında neden CiNden savaşa ara vermesi isteniliyor?
Savaşa sonradan katılmak isteyen DEJAVU klanı ve bu klan HUCUM klanını vurmak istiyor. CiNi ilgilendirmez. HUCUM-DEJAVU kendi aralarında anlaşıp ona göre bir tarih yada bişeyler anlaşır ve iki klanda o şekilde ayar çeker.
HUCUM-DEJAVU diplomasisi CiNi hiç bir şekilde ilgilendirmiyor, DEJAVUnun savaşa girip girmemesi CiNi ilgilendirmiyor, HUCUMu ilgilendiriyor, CiNi vurmak istedikleri an CiNi ilgilendirir. Bu iki klan CiNi araya sokmadan anlaşması lazım, HUCUM süre istiyor, konuşun anlaşın aranızda, CiN neden bu diplomasiye ve karara bağlı kalmak zorunda?

CiN-HUCUM savaşı devam ediyor. Savaşa DEJAVU katılmak istiyor ve bu sürede CiNden ara verilmesi istiyor. Mantıksız değil mi? Süre istiyorsan savaşa sonradan katılacak klandan isteyeceksin.

HUCUM açısından CiN-DEJAVU vs. HUCUM olarak gözükebilir ama bana göre bu savaş CiN-DEJAVU vs. HUCUM olsaydı savaşa 2 ay önce yada HUCUM-DEJAVU ilk savaştığında CiN-DEJAVU olarak girilirdi.

CiNin de bu savaşta yaptıkları ortada, tek başınıza bir hiçsiniz vs. cümlelerden vazgeçilsin artık. Bireysel savaşta CiN açık ara önde, operasyonlarda savunma konusunda CiN çok daha önde, ve genel istatistiksel olarak da önde, köy, savunma, kesim olsun.
CiNin eski worldlerde de yaptıkları da ortada. Tek başınza hiçsiniz diyenler W44 yetmiyorsa, en azından W31 CiNi hatırlasınlar yada baksınlar

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Seni

Seni tanımama gerek yok söz namustur sözünüzde özünüzde duramayan sizsiniz

O yüzden boşa konuşuyorum adam olsaydın sòz tutamayan klanına

1 dakika hemşerim bir söz verildi tutulsun
Emeğimizle savaşalım demen gerekti bunu demiyen adamlık kulvarında olamaz

hiç öpmiiim cnm yılan sevmiyorum, hadi üstte anlaşma var bak adamsan kabul edersin diyeyim ben de senin seviyeye düşeyim biraz ajksdhjdasl

DeletedUser63514

Ziyaretçi
BEN SEN DEĞİLİM ARA SÖYLEYEYİM BİR BİR ORDAN BİLE AÇAMIYIRSUN AĞLAMALAR DİYORSUN YA ÖNCE ERKEK OL BAK SANA TAVSİYEM GEL MİSAFIRIM OL SANA İNSANLIK VE ADAMLIK DERSİ VEREYİM İLK VE DÖVÜŞTE BILE TEKE TEK OLDUĞUNU ÖĞRETEYİM BİZİM KABİREYE GEL SÖZ NAMUSTUR ONUDA ÖĞRETEYİM NE DERSİN
SENİN SÖZÜNÜN NAMUS OLDUĞU HİÇ SANMIYORUM...
ÇÜNKÜ GÖRDÜĞÜM KADARI İLE OYUNDA BİLE MİLLETİ SADECE KANDIRMAYA ÇALIŞIYORSUN...
AYRICA ARAMA OLAYINI BENİM BİRİ İLE KONUŞMAM İÇİN BİR SEBEP OLMASI LAZIM SENLE KONUŞCAK BİR SEBEP GÖREMİYORUM...BENİM GÖZÜMDE AĞZI SÜT KOKAN BEBENİN TEKİSİN...ERGENLER GİBİ KURU SIKI TABANCA İLE FOTOLARDA HAVA ATIP...
OYUNDA MİLLETİ TEHTİT EDİYORSUN YOK GELİRİM SENİ KALDIRIRIM EDERİM VS VS VS...
BEN SEVMİYORUM BÖYLE ŞEYLERİ GELİRSİN YANLIŞLIKLA BENİ TAHRİK EDERSİN ONDAN SONRA BENİMDE BURDAN KALKIP 2 3 GÜNÜMÜ SENİN GİBİ BEŞ PARA ETMEZ BİRİ İÇİN FEDA EDİP GAZİANTEPE GELİP SENDEN HESAP SORMAM GEREKİR...
SONRA BUNU YAPINCADA BANA OYUN İÇİN BU KADARMI ÇİRKİNLEŞİYORSUN DİYORLAR...
ÖNCEDEN ÖYLE DEDİLER NİĞDEYE GİDİP SADECE RAHMETLİ ANNEME SÖVDÜĞÜ İÇİN BİRİNİ KALDIRDIĞIMDA...

O OLAYDAN SONRA BIRAKTIM TANIMADIĞIM İNSANLARLA KONUŞMAYI
KLAVYEDE DELİKANLIKLIK YAPANLARLA MUHATTAB OLMAYI...
GELECEK KAYGIM OLMADI İÇİN BAZI KONULARDAN HİÇ ÇEKİNMİYORUM HUYUM KURUSUN...

maer14

Acemi
Bildiğim kadarıyla Dejavu klanı hiç bir klan ile aktif olarak savaşmıyor şuan için he ilerisi için ne olur bilemem ama Dejavu şuan savaşta değil karambole konuşmayalım

DeletedUser67752

Ziyaretçi
SA TEKLİFİNİZİ AŞAĞIDA BELİRTİĞİM ŞARTLARI UYGULARSANIZ KABUL EDİCEM...
1.Mhmet36 --- HESAP SİLİCEK VE CİN İÇİNDE KALAN KÖYLERİ CİN ALICAK GERİSİ HUCUM ALSIN SIKINTI YOK (OYUNCU AYARTMAYA ÇALIŞMAK SAVAŞ KURALLARINA UYMADIĞI İÇİN)
2.OKSİJENNN --- HESAP SİLİCEK VE CİN İÇİNDE KALAN KÖYLERİ CİN ALICAK GERİSİ HUCUM ALSIN SIKINTI YOK (OYUNCU AYARTMAYA ÇALIŞMAK SAVAŞ KURALLARINA UYMADIĞI İÇİN)
3.TEMUR MELİK YENİ BİR HESABA GEÇTİ DİREK KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK...
4.15 AĞUSTOSTAN ÖNCE BARBAR ALAN BÜTÜN OYUNCULAR İHRAÇ EDİLCEK İÇİMİZDEKİ KÖYLERİNİ CİN KLANI ALICAK..

5.15 AĞUSTOSTAN ÖNCE KAMİ ATAN CASUS ATAN BÜTÜN HESAPLAR KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK CİNİN İÇİNDEKİ KÖYLERİ CİN ALICAK...
6.CİN KLANINA FORUMDA VE OYUNDA KÜFÜR EDEN HESAPLAR DİREK KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK CİNİN İÇİNDEKİ KÖYLERİNİ CİN ALICAK...
7.İSLAM GÜNEŞİNE 100 BALTA 1 MİS ATIP KÖY ALMAYA ÇALIŞAN HESAPLARIN HEPSİ KLANDAN İHRAÇ EDİLCEK CİNİN İÇİNDEKİ KÖYLERİNİ CİN ALICAK GERİSİNİ KİM ALIRSA ALSIN...
BUNLARI KABUL EDERSENİZ 20 GÜN SİZDEN 10 GÜNDE BENDEN 1 AY SA YAPARIZ YOKSA BOŞUNA KONUŞMAYIN...

KABUL ETMEZSENİZDE BENDE ŞUNU DERİM...

AĞLAMA
RRRRRRRRRRRR YAP....

1 Madem 15 temmuz diyorsunya 14 dünde kami atan hesaba. Casus çıkıldı

2 . MADEM BUNLARI DERT ETTİNİZ NEDEN O VAKİT DEJAVU SAVAŞMADI

3. DEJAVUYA KITA35 VE 36 VERİP
ŞIMDI PIYASADA ERKEKLİK MODELI EDIYORSUN

4.İSTERSEN 100 DÜNYA KAPAT ADAM OLAMAFIKTAN SONRA ŞEREF SÖZÜNÜ TUTAMADIKTAN SONRA NEYE YARAR

5 BENDEN OKSIJENDEN TEMURDAN ÖYLE KORKUYORSUNKİ KENDİ SÖZLERİNI TUTMAYIP ONLARI YAZMAYIP
BU 3 KIŞI VE MIS ATANLAR SİLSİN ISTİYORSUN

6 EĞER GERÇEKTEN BÜYÜK OYUNCUYUM
ADIM HIDIR ELİMDEN GELEN BUDUR DİYORSAN OYUNU ADAMLIK YAPMADAN KAZAN
7 EĞER GERCEJTEN CİN KLANINI HERKEZE MERT CESUR ADAM GİBİ ADAM DİYE TANITACAKSAN

20 GÜNE SA EDİP 2 KLANA TEK KLAN
SAVAŞALIM
BAHANELERE GELECEKSE BENIM AILEME KUFUR EDILDIĞINDE NEREDEYDINIZ

ŞİMDİ KLANINA OYUNCUNA ADAMLIGINA MERTLIGINE INANIYORSAN

2 KLANA TEK KLAN KABULUM

20 GÜN SA YAPIP

SAVAŞA VARMISIN YOKSA ADAMLIK VE NANUS SÖZLERİNİZİ TUTMAYACAM DEVAM MI DİYECEKSİN

ADAMIN BÜYÜKLÜĞÜ DÜŞMANIN ĆOKLUĞUNDAN BELLİ OLUR ABEDDON

HUCUM PUSU KURMAZ KURANIDA UNUTMAZ YARIN SA. YAPIP KASIM 15 ŞINDE ADELETLİ MERTCE SA YAPACAKMISIN
YADA NAMUS SÖZÜNÜZÜ UNUTUP ÇİĞNEYECEKMISINIZ BIR OYUN IÇIN.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
senin ailene kim niye küfür etsin şaka mısın?

yalan söylemekten toprak seni kabul etmeyecek kardeşim bu kadar düşme ya bu bir oyun. 0 ve 1 lerden oluşuyor, bak cidden bu bir hastalık dikkat et kendine. tamam gülüp eğleniyoruz da daha gençsin kendini psikopat yaparsın bu ne böyle ya?

4.İSTERSEN 100 DÜNYA KAPAT ADAM OLAMAFIKTAN SONRA ŞEREF SÖZÜNÜ TUTAMADIKTAN SONRA NEYE YARAR

5 BENDEN OKSIJENDEN TEMURDAN ÖYLE KORKUYORSUNKİ KENDİ SÖZLERİNI TUTMAYIP ONLARI YAZMAYIP

7 EĞER GERCEJTEN CİN KLANINI HERKEZE MERT CESUR ADAM GİBİ ADAM DİYE TANITACAKSAN

SAVAŞALIM

2 KLANA TEK KLAN KABULUM

20 GÜN SA YAPIP

SAVAŞA VARMISIN YOKSA ADAMLIK VE NANUS SÖZLERİNİZİ TUTMAYACAM DEVAM MI DİYECEKSİN

HUCUM PUSU KURMAZ KURANIDA UNUTMAZ YARIN SA. YAPIP KASIM 15 ŞINDE ADELETLİ MERTCE SA YAPACAKMISIN

Brskr-RTV

Mızrakçı
Ya hâlâ konuşuyor ya utanma olur insan da susayım diyorum kaşınıyor hangi adamliktan bahsediyorsun o laf sana ağır gelir su su düştüğün duruma bak neyi savunuyorsun burada konusacak olan liderin oksijen sen şimdi sus çekil kenara başkanın gelsin hadi yandan yandan

DeletedUser63465

Ziyaretçi
La sinyamıdır nedir adın bak konuşulanları oku orda hiç biseyden haberin yok sana anlatılanlarla gelme dejavu savaşa nerde girmiş git bak ?
Dejavudan 4 oyuncu gelmeden önce siz gk klanı nı ayartmıssınız bak msjlar orda oku gidipte shop deme..

Yaw harbi komedi bunlar kimse muhattap olmasın bunlarla birisi ben bisey yapmadım der msjları ortaya çıkar diğer oyuna ailesini katar değmez konuşmaya bu kadar aciz insanlarla

DeletedUser67752

Ziyaretçi
1---BENİM HİÇ BİR ZAMAN HİÇBİR KLANDA AJANIM OLMADI ÖYLE SENİN GİBİ BİR DÜNYA İLE MUHABBET EDEN BİRİ DEĞİLİM...KENDİ KLANIMDA BİLE KONUŞTUĞUM ÜYE SAYISI 15 İ GEÇMEZ TEKTEK SORABİLİRSİN...TELEFONLARINI BİLE AÇMAM ÇOĞU ÜYEMİN...
2---SENİN ÇOK DEĞERLİN DEMİSSİN MESAJLARDA BİLE 9 EKİMDE TANIŞTIĞIN CİN KLANINA KARŞI KUMPAS YAPMAYA ÇALIŞTIĞIN ORTADA...YANİ DEJAVU KLANINDAN HİÇ BİR OYUNCU CİNE GEÇMEDEN ÖNCE SEN HAİNLİK PLANLARINI YAPMISSIN...
3---KORMAKMI ? CESETE OP YAPIN DİYEN KLAN MI BANA KORKAK DİYOR ? CESETİ TEK BAŞINA BİTİREMEYECEĞİNİ ANLAYIP CİN KLANI ACİL SİZİNDE CESET İLE SINIR OLMANIZ LAZIM DİYEN KLANMI...
4---SEN BANA OYUNCU DİYEBİLCEK KAPASİTEDE DEĞİLSİN...ARAMIZDA İNANILMAZ GÜÇ FARKI VAR SEN AMATÖR LİGDE BİLE YEDEK KALIRSIN BEN ŞAMPİYONLAR LİGİNDE BANKO OYNARIM KAPİŞ...
5---SÖZ KONUSUNA GELİNCE
A)METEOR DİYORUM
B)İSLAMGÜNEŞİ DİYORUM
C)BARBAR ALIMI DİYORUM
D)15 AĞUSTOSTAN ÖNCE DALMAK DİYORUM
E)KLANIMDAKİ OYUNCULARA MESAJ ATIP KLANA ÇAĞIRMANI DİYORUM

F)AĞLAMA RRRRRRRRRR YAP...
ABEDDON HODRİ MEYDAN GEL W 44 TEKE TEK SAVAŞALIM AKLINI ALIRIM SENIN VARMISIN YOKMUSUN KIMSEDEN ZERRE DEFANS ALMADAN ERKEKCE VARMISIN YOKMUSUN HADİ HODRI MEYDAN ŞAMPIYONLAR LIGIYIM DIYORSUNYA HADİ ASLAN PARÇASI VARMISIN

DeletedUser66224

Ziyaretçi
birimiz tamam hadi öyle olsun deriz diye zorluyor galiba, şu durumda bile onu düşünüyor hani. yazık yav o_O

kral ruta mıyız biz ay parçası :D kimi kandırıyosun sen tek rakamdan oluşan iq unla

yokmuş gibi davranalım da, gider herhalde?

DeletedUser63514

Ziyaretçi

SAVAŞALIM

2 KLANA TEK KLAN KABULUM

20 GÜN SA YAPIP

1- KAMİ ATAN HESABA KAMİ ATILDIKTAN SONRA CASUS ÇIKILMIŞTIR HAYIRDIR NE YAPIYOR BU DİYE...
2- VALLA ONU DİREK KLAN LİDERİNİZE SORMAK GEREKİYOR..
3- BİZDE SİZE METEORDAN 200 300 KÖY VERDİK DAHA DOĞRUSU ALDINIZ AĞZIMIZI AÇTIKMI YADA SİZİ KÖY VERİN DİYE ZORLAYAN OLDUM...
4- OYUN KAPATIP KAPATMAMAK İLE ADAMLIK ARASINDA BİR BAĞLANTI KURAMIYORUM...SÖZÜ TUTMAYAN BOZAN BEN DEĞİLİM SİZSİNİZ BAK SENİN KONUŞMALARINDA ORTADA...
5- VALLA TEK TEK NİCK BAKAMIYORUM BİLDİĞİN NİCKLERİ YAZDIM...KORKMAK ? TEMURU W35 DE SİLDİK SİLDİĞİM ADAMDAN NEDEN KORKAYIM ? SENİN DALIŞ ŞEKLİNİ GÖRDÜM DALDIĞIN 3 HESAPTA BAKICI BENDİM UYUDUM MİS GİRİŞLERİNDE UYANMADIM BİLE OKADAR SAÇMA SAPAN MİS ATMIŞTIN DÜN OYUNA BAŞLAYAN BİRİSİ DAHA İYİ ATAR...VEDATTAN KORKUM ? VALLA OYUNCULUĞU -- SEVİYELERDE OLAN VEDATTANMI KORKUCAM...
DAHADA ÖNCEDE DEDİM BEN BU OYUNDA 1 OLAYDAN KORKARIM DAHA DOĞRU ÇEKİNİRİM ODA GEREKSİZ YERE HADDİNDEN FAZLA OYUN BAŞINDA ZAMAN HARCAMAKTAN...
6- BÜYÜK OYUNCU DEMİYELİM SEN DEME YANİ :) AMA KLAN LİDERLİĞİMLE GURUR DUYARIM HAK YEMEDİĞİM İÇİN
7- PATLAYAN MULTİ HESAPLARINIZI TOPLAMANIZ İÇİNMİ...
MADEM OKADAR BÜYÜK KLANSINIZ ÇOK RAHAT 2 KLANLADA SAVAŞIP MULTİLERİNİZİ TOPLAYABİLİRSİNİZ BEN YILLARDIR OYUN BIRAKAN HESAPLARI SAVAŞIRKEN TOPLADIM ŞUANDA ÖYLE YAPIYORUM ÖRNEK SİZLE SAVAŞIRKEN BİR YANDADAN HESAP TOPLUYORUZ SIKINTI YOK BUNDA YANİ...

AĞLAMA
RRRRRRRRRRR YAP...