HAMLE - BRO

-SonD4ns-

Kılıç Ustası
Son dakika culu37 : klan içi pasif toplamada yapılan haksızlık ve savaşta düşen köylerden dolayı klan adını Adalet olarak değiştirdik ve köyleri en çok hangi klandan korkarsak ona salıp bırakacağız çünkü bizde oynayacak, savaşacak tampon yok

-SonD4ns-

Kılıç Ustası
Dünya baslamadan dedim ki bu hamle sizi tokatlayacak, adam akıllı gelin sorun dedim benimle dalga geçtiler bende saldım ne yapıyorlarsa yapsınlar dedim. Bana diyorlardı sen klasikte oynuyorsun, 85 de oynuyorsun 84 biz üstlendik. 85 de en rahat harita Bro klaninda Burkut, Zorba, Tork ile diplomasi yapmışım hepsi bize gebe olacaklar. Herkese sadece köy toplamak kalmış, oyun bildikleri falan yok. Yok klan ayarlancakmis, bölge ayarlancakmis, bazi koylere sav gidecekmis. Ula gardas düşman yok. Zorba, Burkut ve Tork benim dostum. Klanı ben kuruyorum, savaş yapıyorum klasikte en iyi klan biziz açık ara fark atacağımız dönem bana truva attiniz. Dünyadaki bütün klanlar anlaşma yaptınız ne oldu hangisi elinizde kaldı? Klasik, 84 ve 85 neyiniz kaldı arkadaş. Birde ben tiranmışım. Klasikte başkan köy var mı pasif var mı diye mesaj atan dalkavuklar beni diktatör görüyordu. Klan benim yaptığım şekilde yönetilir adam olsanız hem klasiği hem 85 i hem 84 u kapatirdik. Ama adam değilsiniz.

T.Rex

Mızrakçı
Geldim geldim aşırı seviyesiz birine cevap vereyim derken modum görevini başarıyla görevini ifa edip kendime gelmemi sağladı.
Artık düşük kalitedeki insanlarla iletişim kurmayacağım:D
Yalnız biri hamle vurursa köy alamaz alsada tutamaz demişti üşendim mesajları incelemeye:D Aşırı iyi he kimsenin gelip yorum yapmaya yüzü yok:D

deccal31

Mızrakçı
temennim hiçbir köyün düşmemesi, bu saatte ayaktaysak bunun icin. 20-25 cok absürt bir sayı olur 5-10 tane kalırsa öpüp başlarına koymaları lazım
hocam üstün başarılarınızın devamı dilerim cok başarılı savunmusunuz geriye tek adım kaldı ayarlar girin hocam hesabıma tıklayın sayfanın en alt bölümün de burası çok önemli bi boşluk var orıya mevcut sifrenizi yazıp üstüne düşeni yapıp olay yerini terk etmek teşekurler