HAMLE - BRO

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Bro klanı tarafsız bir yorum yapacak olursak. Geri plandaki köyleriyle tüm gücüyle masa ile beraber siyah klanına vurur ve masa ile sınır olusturabilirse belki haritadan çıkar :)

Levi

Kılıç Ustası
Bro klanı tarafsız bir yorum yapacak olursak. Geri plandaki köyleriyle tüm gücüyle masa ile beraber siyah klanına vurur ve masa ile sınır olusturabilirse belki haritadan çıkar :)
tarafsız bir yorum yapayım masa oynamayı falan bilmiyor eşit derecede bir klanla falan savaşamaz o kadar kötüler yani dua etsinler siyahtan 2-3 kat fazlalar başka yorum yok

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
tarafsız bir yorum yapayım masa oynamayı falan bilmiyor eşit derecede bir klanla falan savaşamaz o kadar kötüler yani dua etsinler siyahtan 2-3 kat fazlalar başka yorum yok
Her kkanda çürük yumurta oluyor. Çürük yumurta diğer yumurtaları da bozuyor işte ayiklamadan kırmızı yakarsan böyle olur :)

Senin yorumlarinin tarafsizligi tartisilir :)
Ama ben sana tarafsiz bir yorum yapayim. oynamadigin bir dunya hakkinda gereksiz konustugunu dusunuyorum. yada oynadigin bir dunyada kimligini gizleyerek yaptigin yorumlarin tarafsizligina kimsenin inanmasini bekleme.

Bir yorumda su olur. BRO klani icin uzulerek soyleyecegim tek sey baslarina getirdikleri sahsin hatalarina ragmen o klanda oyun oynamalaridir.

Negro ekibi kendi koyleri dusmesin diye ugrasirken diger koylerin resmen dusmesine goz yummustur.

Negro ekibinden bir oyuncuya ara atilirken dusen koyun savunmasi havada buhar oldu.

SAHI ve REIS paktinin arkasinda kalan REQ klani haliyle bulunduklari haritanin geregi Paktin bir parcasi haline gelmis. Ahmet attigi video nun basinda bu algiya oynamasi cok normal keystone ve beni video basinda burun burun a getirip bagliligi artiracak arguman algisina girmis :)

MASA yi zaten ne oynadiklari oyun nede yaptiklari diplomasilere bakildiginda bu dunyanin en zayif halkasi olarak goruyorum.
SIYAH i da oyuncu ve koy sayisi azligina ragmen hatta MASA nin soylenenden 3 gun once haince op a cikmasina ragmen oyun MASA da degil saha da oynanir demistir. kendilerini tebrik ediyorum.

YARGI klani dunya basinda 2 seceneginden 1 i olan REIS klani ile savasa girmistir ve halen savas devam etmekte + ve - leriyle.

Dunya ortasina giren YESILCAM ve METEOR kendi aralarindaki savastan oturu mu tam bilemiyorum suanda tekrardan bolunmeye giden bir BUZ+DUVAR olarak harita da yerini aliyor.

Bukadar yorum yaparken icinde bulundugum klani unutmusum... Biz HAMLE olarak bulundugumuz Haritanin gereklerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

Tum dunya donup bize vuracagini da bilsek, icimizden truvalarda ciksa, muttefigimiz arkamizdan da vursa, son koy son asker kalana dek harita ve klan cikarlari ile oyunculara keyifli bir oyun vaadiyle oyunumuza devam edecegiz.

Amma uzatmisim... okuyanlar hakkinizi helal edin.

Herkese iyi oyunlar.

Tepkisiz

Baltacı
Reqin yerinde olsam şahiye vururum hamle ile birlik olup :) 81deki teber misali sıkışık haritada hızlı gelişim imkanı olur, devamında hamle+req+siyah dünya kapatmaya çalışırım.

Arkadaşlar operasyon öncesi nasıl yorum yaptıysam sonrasında da sizin yorumlarınıza kayıtsız kalamadım. forumu AKTİF kullanan biri değilim fakat mesajlarınızı görmüşken cevap vereyim.

sınır savunmamız devam ediyor, ek olarak hamleden köy kaybetmeye devam ettiğimiz gibi köy almaya da devam ediyoruz. operasyon öncesi yapmış olduğum tahmini siz de taktir edersiniz ki gayet normal bir yorumdur. tutup da henüz op başlamamışken biz 50 köy kaybederiz gibi bir cümle kurmamı kimse beklemesin, sadece sahada değil aynı zamanda psikolojik bir savaş da veriliyor. Operasyona katılan ve düzenleyen tüm hamle klanı oyuncularını başarılardan dolayı tebrik ederim. nihayetinde bir oyun oynuyoruz, kimse kimseye kin nefret beslemesin, yaptığımız şeyler oyunda kalsın lütfen forumda çok agresif şeyler görüyorum kimseye yakışmıyor. savaşımız devam ediyor. herkese başarılar diliyorum : )

#FORZABRO

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Kılıç Ustası
Arkadaşlar operasyon öncesi nasıl yorum yaptıysam sonrasında da sizin yorumlarınıza kayıtsız kalamadım. forumu AKTİF kullanan biri değilim fakat mesajlarınızı görmüşken cevap vereyim.

sınır savunmamız devam ediyor, ek olarak hamleden köy kaybetmeye devam ettiğimiz gibi köy almaya da devam ediyoruz. operasyon öncesi yapmış olduğum tahmini siz de taktir edersiniz ki gayet normal bir yorumdur. tutup da henüz op başlamamışken biz 50 köy kaybederiz gibi bir cümle kurmamı kimse beklemesin, sadece sahada değil aynı zamanda psikolojik bir savaş da veriliyor. Operasyona katılan ve düzenleyen tüm hamle klanı oyuncularını başarılardan dolayı tebrik ederim. nihayetinde bir oyun oynuyoruz, kimse kimseye kin nefret beslemesin, yaptığımız şeyler oyunda kalsın lütfen forumda çok agresif şeyler görüyorum kimseye yakışmıyor. savaşımız devam ediyor. herkese başarılar diliyorum : )

#FORZABRO
Bu oyunda ne gördüm biliyomusunuz kaybeden herkes süt kuzusu oluyor tebrikler keyifli oyunlar iyi günler başarılar dilerim havalarda uçuşuyor heralde dinamiklerinden olsa gerek neyssse

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Kılıç Ustası
hamlenin oyun başı itibariyle stratejisi şu:

"herkes saldırı basacak, savunma basan toplanacak. bize yapılan ilk opta 100 köye kadar kaybetmeyi göze aldık. fakat sevgili askerlerim siz hiç merak etmeyin, sizden alınan köylere bizim ekibimiz peş atacak ve köyler bizde kalacak. çünkü sizi keriz yerine koyuyoruz siz bize güvenin ve arkada tekrar başlayın:D"

hamlenin 3-5 kişilik kemik kadrosundan olmayıp da böylesi yavaş dünyada şu stratejiyi benimseyip hamleyle yola çıkanın aklından şüphe edilmesi gerekir.
Sanki şu cümleleri hiç kurmamışcasına :D

ragnarlodbrok

Baltacı

#FORZABRO
kral uyumamaya devammı

kanka yazdığım mesajlar tamamen oyun etiğine uygun mesajlar, kışkırtma yok, hakaret yok. dediğim gibi forumu kullanan biri değilim buraya yazacağınıza dünyadan silinip gidecek olan arkadaşlarınıza destek atın ben de atıyorum oyununuza bakın:D

ShexWear**

Mızrakçı
kanka yazdığım mesajlar tamamen oyun etiğine uygun mesajlar, kışkırtma yok, hakaret yok. dediğim gibi forumu kullanan biri değilim buraya yazacağınıza dünyadan silinip gidecek olan arkadaşlarınıza destek atın ben de atıyorum oyununuza bakın:D
Sil sil devam et, sen kurtaracan ben inanıyorum sana. Kulak asma arkadaşlara sen işine bak bence, he birde sana zahmet uyumazsan olur mu ? :D

ZeRo54-

Kılıç Ustası

#FORZABRO
Kral adamsın