HAMLE - BRO

MXVII

Mızrakçı
Bro klanlarında çok kıymetli arkadaşlar var. O yüzden çok konuşasım gelmiyor kişisel ama bazı şeyler uyumsuzdu. O kaliteli adamlarla aynı sayfada olmaması gereken isimler vardı hala var. İnş o kaliteli insanları kurtaracağız.
Açıkcası ne zamandır saldırı ordusu basan yağmada çok yukarılarda olan dolayısıyla çok daha hızlı gelişen bir ekip vardı. İlk opda bu olması normal. Şimdi sınavımız köyleri tutmakta. Sınırda basılan mislerle pazartesiye kadar bu kaos sürer gibi duruyor.
Emek veren dostların eline sağlık. Rakibi de tebrik ederim.

T A N K hesabı konusunda da bu worlde girme sebeplerimizden biriydi. Enes de sağolsun unutamayacağı bir metraj film çekti Halim'e de vurdurdu o adamı. En yüklü o adama gidildi. Göstere göstere gittik göstere göstere aldık dönüyoruz.
Öyle bırakan adamların köyünü alıp laf sokmalı köy adı koyarsan, sana böyle film çekerler "yoğunluktan yeğenime vermiştim hesabı ben yoktum" dersin.

Ps : Halim ve Volkan Konak'a dikkat edin.

Hamle ile SA yapayım. MASA ile SIYAH savaşı izleyim, arada bir şirin gözükeyim ama napacagim belli olmaz tarzında konuşup,
Misyonerleri basıp düşen olursa Red Kid teki gibi leş beklersen, bir Siyah direnci seni şoka uğratır, iki şoka uğrarken bir günde 15 köyün gider. Siyahı zaten Masa yer bende Masayı yerim diye hayaller kurarken, Hamle tarafından böyle işgale uğrarsın.
Sadece sözünde duracaktın, o zaman her şey tamamdı.
Bu oyunda cidden söz veren ilk satma adeti mi oluşuyor nedir. Eskiden bu tarz olayları yapan dışlanırdı.

Stratejist-

Hafif Atlı
Hamle ile SA yapayım. MASA ile SIYAH savaşı izleyim, arada bir şirin gözükeyim ama napacagim belli olmaz tarzında konuşup,
Misyonerleri basıp düşen olursa Red Kid teki gibi leş beklersen, bir Siyah direnci seni şoka uğratır, iki şoka uğrarken bir günde 15 köyün gider. Siyahı zaten Masa yer bende Masayı yerim diye hayaller kurarken, Hamle tarafından böyle işgale uğrarsın.
Sadece sözünde duracaktın, o zaman her şey tamamdı.
Bu oyunda cidden söz veren ilk satma adeti mi oluşuyor nedir. Eskiden bu tarz olayları yapan dışlanırdı.

negronun kafasındaki fikir masayı yeriz, orda pakt yaparaız masaya yöneliriz değildi, haritadaki güçsüzlüğünün farkındaydı. Hamle SA sı bize yaradı oh iyi zaman kazandık hamle şahiye vurur bizde palazlanırız sonra hamleye vururuzdu. Bunu düşünmesi bu haritanın gereğidir, bunu düşünmemiş masaya vururuza inanmıssa buda gerçekci değildi. Bir çok oyuncusu zaten bizim sınırımıza bize vurmaya girmişti. Ekibini koordine edemiyor, içerde şüpheye düştüğü birçok oyuncusuda var. Özetle, bro klanı yerleşimi itibariyle özgüvenini bir türlü kazanamadı. Biz şahiye vursak evet kazanıcaktı. Ama bizim için belirsizlik dahi tölere edilebilir değildi. Daha öncede söyledim, 81de sağımızda şahinin bu w deki gücünden daha güclü klan oyuncularına karsı durup, solumuzdada brodan daha güçlü 2 klanı yenmeyi başardık. Bu w de de hikaye böyle olacak. Yine de bro tarafına inanmayı istedim. İçimizden sırf broya vurmak isteyenler var diye broya vurmadık. Bu klanda ben dahil, kimse kendi çıkarını kinini nefretini bu kadar insana empoze edemez. Bu w de değersiz gördüğüm tek kişi lafleurdur kinime nefretime gözümü bürüyüp, orda hoplayıp zıplamasına ragmen gel bana vur demesıne rağmen ve bize tehtit oluşturmasına rağmen broya melankolik yaklaşsak yarın biz üzülürdük ve bu da benim hatam olurdu. Amet istediği kadar hoplasın zıplasın, kendisini zerre ciddiye almıyoruz. Dediğim gibi işimize, harita şartlarına ve klanların aksiyonlarına bakmaya devam edicez. Herkese de aynısını öneriyorum. Dürüst ve akıllı olun hikayenın sonunda da kazanıp kaybetmeyi düşünmeyin. Bunların hepsi boş.

MXVII

Mızrakçı
negronun kafasındaki fikir masayı yeriz, orda pakt yaparaız masaya yöneliriz değildi, haritadaki güçsüzlüğünün farkındaydı. Hamle SA sı bize yaradı oh iyi zaman kazandık hamle şahiye vurur bizde palazlanırız sonra hamleye vururuzdu. Bunu düşünmesi bu haritanın gereğidir, bunu düşünmemiş masaya vururuza inanmıssa buda gerçekci değildi. Bir çok oyuncusu zaten bizim sınırımıza bize vurmaya girmişti. Ekibini koordine edemiyor, içerde şüpheye düştüğü birçok oyuncusuda var. Özetle, bro klanı yerleşimi itibariyle özgüvenini bir türlü kazanamadı. Biz şahiye vursak evet kazanıcaktı. Ama bizim için belirsizlik dahi tölere edilebilir değildi. Daha öncede söyledim, 81de sağımızda şahinin bu w deki gücünden daha güclü klan oyuncularına karsı durup, solumuzdada brodan daha güçlü 2 klanı yenmeyi başardık. Bu w de de hikaye böyle olacak. Yine de bro tarafına inanmayı istedim. İçimizden sırf broya vurmak isteyenler var diye broya vurmadık. Bu klanda ben dahil, kimse kendi çıkarını kinini nefretini bu kadar insana empoze edemez. Bu w de değersiz gördüğüm tek kişi lafleurdur kinime nefretime gözümü bürüyüp, orda hoplayıp zıplamasına ragmen gel bana vur demesıne rağmen ve bize tehtit oluşturmasına rağmen broya melankolik yaklaşsak yarın biz üzülürdük ve bu da benim hatam olurdu. Amet istediği kadar hoplasın zıplasın, kendisini zerre ciddiye almıyoruz. Dediğim gibi işimize, harita şartlarına ve klanların aksiyonlarına bakmaya devam edicez. Herkese de aynısını öneriyorum. Dürüst ve akıllı olun hikayenın sonunda da kazanıp kaybetmeyi düşünmeyin. Bunların hepsi boş.

Senin sözünü hatırlıyorum hatta bak bizimkilere dedim, açık ve net ol diyor bu adamı tuttum dedim. Orada net şekilde konuşamayan tek adam vardı. O da inanmak istediğin kişiydi sanırım.
Ben neysem oyum tarzında oyuncuyum. Gidecekse hesap gidecek öyle sözü sağa sola döndürmeye gerek duymam.
Güçlü klanlar stratejileriyle hareket eder, diplomasiler elbette el değiştirir ancak sözü verdin mi tutacaksın.
Açıkçası bu savaşın olacağını biliyordum, gölgelerdeki konuşmalarda bizim köyleri izlemek( ban yemem korkum yok valla ama bizim çocuklara söz verdim ağır kelime kullanmayacam) e. sığmaz açıkçası.
Evelallah 3 katimiz büyüklüğündeki klanla dişe diş mücadele vermeye çalışıyoruz. Eşit şartlarda olsak, şu an hamlenin broya yaptığını çoktan masaya yapmıştık.
Ancak script-multi bunlar oyundan soğutan şeyler sayın yöneticiler.
Adamın 6 misini kestik bugün, yarın 4 misle yeniden dalacak kıvama gelecek biliyorum. Çünkü multilerden ham çekimi var.

#Dürüst ve #akıllıyım. Gidecek bir köy için tehdite boyun eğmem.
Sözüm ona, kimse dürüstlüğüme laf edemez. Düşmanın eski klanımın şu anki başkanı bak,tl tek bilgi vermedim vermem de, oyunu kazandıracak bilgi elime geçse gene vermem. İnsan şerefi için yaşar.
Bu konuda w84'de benim için tek durum Siyahtır.
Her zaman beterin beteri vardır. Bu oyun için de geçerli ancak Hz.Hamza sözü aklıma gelir" Gözümün gördüğü hiç bir şeyden korkmam."

Alpers00

Milis
@Alpers00'ciğim hep sen duyum alacak değilsin. Ben de bir duyum aldım. Hesap sil moduna geçen oyuncular varmış. Doğvu mu?
O kadar dayak yedikten sonra hesap silmeleri normal değilmi ? Kaldı ki tek köye 9 tane mis atmışsınız :) tüm köyleri giden oyuncular var. Tabrigini eder eyvallahini çeker giderler sifirlananlar. Gelip burada cingenevari konusacaklarini sanmıyorum.

Sanchex

Kılıç Ustası
böyle olunca foruma girmeye korkuyor arkadaş ne zaman girse bir köy düşmüş oluyor

O şahısla ismim yan yana gelmesin mümkünse. Beni Bro'dan ayrılmaya zorlayan kişi o şahıstır. Truva olarak ilan ettiğim komuta karşı gelen klan ayarları açmayan adamları savunan (onlar benim arkadaşım diyen) kişi de aynı şahıs. Ben hesap bakıcılığı ile 1'er K kılıç mızrak ile elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. O yüzden vicdanım rahat.

Hamle bu operasyonda bir zafere ulaşmış olarak görünüyor veriler ortada elinize sağlık. 2 ay sabredişin sonucu umarım tatmin etmiştir.

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Kılıç Ustası
O şahısla ismim yan yana gelmesin mümkünse. Beni Bro'dan ayrılmaya zorlayan kişi o şahıstır. Truva olarak ilan ettiğim komuta karşı gelen klan ayarları açmayan adamları savunan (onlar benim arkadaşım diyen) kişi de aynı şahıs. Ben hesap bakıcılığı ile 1'er K kılıç mızrak ile elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. O yüzden vicdanım rahat.

Hamle bu operasyonda bir zafere ulaşmış olarak görünüyor veriler ortada elinize sağlık. 2 ay sabredişin sonucu umarım tatmin etmiştir.
Sabah lak lak konuşuyodun yok başarısızlık yok bilmemne noldu kepaze oldunmu yeterince yoksa ilerleyen saatleri mi bekleyelim ?

Sanchex

Kılıç Ustası
Sabah lak lak konuşuyodun yok başarısızlık yok bilmemne noldu kepaze oldunmu yeterince yoksa ilerleyen saatleri mi bekleyelim ?
Hala konuşuyorum farkındaysan. 1'er k kılıç mızrakla 7 mis kestim yapabileceğim buydu yaptım. Alıp veremediğin ne benimle söylesene. 42 saatten düşmana gece bonusunda sattığın köyleri ifşa ettiğim için mi kırgınsın bana. :D

LaFleur01-

Baltacı
la laf döndü dolaştı bana geldi enesin kabusu olmuşum haberim yok :)))) Kin ve nefretin gözünü bürümüş la hoplayıp zıplama :p

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Kılıç Ustası
Hala konuşuyorum farkındaysan. 1'er k kılıç mızrakla 7 mis kestim yapabileceğim buydu yaptım. Alıp veremediğin ne benimle söylesene. 42 saatten düşmana gece bonusunda sattığın köyleri ifşa ettiğim için mi kırgınsın bana. :D
Seninle alıp veremediğim yok sabah başarız op bilmene diye nağralar atıyodun noldu diyorum sadece ama sen hala boş yapmaya devam ediyorsun yakında şuanda olduğun yerde seni atıp şapalaklar haberin olsun :D