HAMLE - BRO

Esat*

Acemi
Bu oyunda ne gördüm biliyomusunuz kaybeden herkes süt kuzusu oluyor tebrikler keyifli oyunlar iyi günler başarılar dilerim havalarda uçuşuyor heralde dinamiklerinden olsa gerek neyssse
İnsanlar mütevazı oldukça sizin gibi agresif tutum sergilesin istiyorsunuz. Herkes kendine yakisani yapıyor. Sen ve senin gibiler kazansın su oyunu lütfen sonra bilgisayarı kapatıp reel hayatin varsa tabi dönersin anlatırsın işte şöyle vurduk böyle vurduk diye. Klanlari tr üzerinde oynayan çok küçük bı azınlık bulursun umarım sokakta :)

İnsanlar mütevazı oldukça sizin gibi agresif tutum sergilesin istiyorsunuz. Herkes kendine yakisani yapıyor. Sen ve senin gibiler kazansın su oyunu lütfen sonra bilgisayarı kapatıp reel hayatin varsa tabi dönersin anlatırsın işte şöyle vurduk böyle vurduk diye. Klanlari tr üzerinde oynayan çok küçük bı azınlık bulursun umarım sokakta :)
Önce pasif listesinden çık oyunu yeterince oyna foruma öyle gel hade aslanım buraya yazı yazmaktan kendini toplatıyosun hayde IMG_1968.jpeg

USTA58

Acemi
Çok lafa girmek istemiyorum ama bir SA’yı 23.59 da bozma kararı aldıktan sonra o saate kadar SA’mız devam ediyor demektir buda ondan sonra veya once giren saldiriları alakadar etmez o vakte kadar saldiri cikilmamasi anlamina gelmektedir. Bu saygisizligi hamle 81’de bunyesinde bulundugum SOJ klanlarinida ayni sekilde yaparak ne kadar degerli klan oldugunu bana bir kes daha gosterdiler.
Ayrica Masayi bu kadar ayiplayip bize masaya yonlendirmeye calisip SA nizi bozun vurun onlar yapti dedikten sonra biz aramizdaki SA’ya saygi gostermistik. Ve vaktinden once vurmayacagimizi belirttik. Ama gel gelelimki masanin yaptigi saygisizligi ayiplayan Hamle klani sirf kendi cikarlari icin ayni saygisizligi bize karsi yapmis oldu:) acaba diger worldlerde neler yapacaksiniz onlari merak ediyorum, insanlar sizin SA’niza guvenecek mi veya oyuncular sizinle oynamak isteyecek mi?
Klan mi yonetiyorlar yoksa kole mi kullaniyorlar orasi aşikar zaten:)
Sen onu negro ya sor o 81 de pro ile ne yapmış anlatsın sana hak edene hak edileni yapmışlar alkışlar hamleye

Esat*

Acemi
Önce pasif listesinden çık oyunu yeterince oyna foruma öyle gel hade aslanım buraya yazı yazmaktan kendini toplatıyosun hayde 49403 adlı eklentiyi görüntüle
Foruma yazıp yazmayacağımı sana mı soracağım ? Sen kimsin ki ? Vasfin ne ? Ne başarın var da böyle konuşuyorsun truvacik seni :) işin gücün hangi taraf güçlüyse o taraftan olup Sana verdikleri kabın şeklini almak değil mi ? Benim kedi de aynı sen gibi. Çöp torbasinin içine girip onun şeklini alıyor . Sürekli mir mir mir mir. Dişi bide :D

Foruma yazıp yazmayacağımı sana mı soracağım ? Sen kimsin ki ? Vasfin ne ? Ne başarın var da böyle konuşuyorsun truvacik seni :) işin gücün hangi taraf güçlüyse o taraftan olup Sana verdikleri kabın şeklini almak değil mi ? Benim kedi de aynı sen gibi. Çöp torbasinin içine girip onun şeklini alıyor . Sürekli mir mir mir mir. Dişi bide :D
Hasetinden kudur kafanıza vuruyoruz bam bam bamm !

ZeRo54-

Milis
O bizim dostumuz herzamanda öyle olucak.Sanırım size birazcık dokunmuş

Esat*

Acemi
O bizim dostumuz herzamanda öyle olucak.Sanırım size birazcık dokunmuş
Bana dokunan bişey yok dostum. Vuran siz başarı gösteren siz. Ama vurdugunuz davulun ekosu bu w denen şahıstan geliyor. Seviyesini lugatini bozacaksa yazdirmayin salmayin böyle tipleri foruma

Bana dokunan bişey yok dostum. Vuran siz başarı gösteren siz. Ama vurdugunuz davulun ekosu bu w denen şahıstan geliyor. Seviyesini lugatini bozacaksa yazdirmayin salmayin böyle tipleri foruma
Aferim böyle taktir edeceksin tabiki emek veriyoruz aslanım elbette yazarım çizerim ahlak bekçisi mi oldun başıma senin puanının 10 katı köye gidiyorum en az 1 günde laf değil icraatınızı gösterin 2 aydır siz konuşuyosunuz birazda biz konuşalım

MXVII

Acemi
Bro klanı tarafsız bir yorum yapacak olursak. Geri plandaki köyleriyle tüm gücüyle masa ile beraber siyah klanına vurur ve masa ile sınır olusturabilirse belki haritadan çıkar :)
Biz öldük de toprak mı atmaya geliyorlar
Alt taraftaki siyah oyuncularına dikkat çekmek isterim, Öyle her önüne gelen mise Köy verecek tipler değiller hanny