GLORY dağılmıştır...

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Arkadaslar tartismanin luzumu yok alti ustu bir savas :) laflar yerine askerler savassin ,basarilar her iki tarafada :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben kötü birşey demedim bir oyun yüzünden delikanlı olun denilmez bence genelleme yapılmaz yani saygısızlık yapmak istemiyorum hepiniz benden büyüksünüz ama delikanlılığı oyun için ortaya koymayın hiç birimiz reelde birbirimiz görmedik gelipte burda delikanlı olun denilmez yani hem ben yine kötü birşey demedim öylemi düşünüyorsunuz dedim ordan biri önüne gelen atar yapıyor diyor

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Ya kardeşim, bize buradan yazma, laf atma, konuşma. Bu kadar basit. ELEMENT klanlarından bahsetmeyin. Hoşunuza bu tabir gidecekse : muhatap almayın. Oyundan yazarsın, arkadaş olunur; buradan yazarsın, kavga edilir.

DeletedUser61595

Ziyaretçi
laf atan kim size onu anlamıyorum.ben orada alıntı ile birisine cevap verirken diplomaside savaş görüken element klanı örneğini verdim ve teşbihte başkası olsaydı başkasını dicektim isim olarak.sürekli yok laf atma yok adresim belli yok şöyle yok böyle.hayırdır forumdamıyız yoksa kahvehane köşesinde mi ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Kavga etmem asla zaten forum güzel kullanılmalı kavgaya gerek yok yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

DeletedUser61060

Ziyaretçi
yeknesak çok boş adamsın, derdin varsa yaz özelden ben çözicem derdini, uzatma buradan..

DeletedUser

Ziyaretçi
Gençlik şimdi burda atıp tutuyorsunuz iyi hoş da boş be. Çok değil bak 2-3 haftaya çoğu kişi mis basmış olacak işler o zaman kızışacak mis arası yapan veya adam akıllı ortaklaşa mis saldırısını yapan öne geçicek. Ha element 3 klanla savaşıyor 5 klanla savaşıyor bunun bi önemi yok zaten akıllı oynarlarsa herşey olur oyunda polemik yapmaya gerek yok yenerlerse tebrik ederiz yenersek de biz bekleriz.
Sonuçta oyun oldugunu unutmayalım burda bordo klavyelik taslayacagınıza oyunda birşeyler yapın ki anlayalım kimin haklı oldugunu

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Ya kardeş, birbirinize whatsapp tan yazıp bana mı geliyorsunuz buraya? Delikanlı olana klavyesiz gelirim dert etme sen o konuyu fazla..
Bizde bunu diyoruz sabahtan beri, burada laf atılmasın, susup gidilsin. Muhabbetse muhabbet edilsin ama birilerine iğne ucu dokundurulmadan edilsin. Söylenecek çok şey var, konuşmuyoruz. Sizde konuşmayın işinize bakın, oyununuza bakın. Burada mahallenin korkak çocukları gibi 3-5 adam toplayıp, birbirinize haber verip foruma yeni üye olup konuşmaya dalmayın. Sorunun varsa yaz özelden, veririm cevabını açık ve net şekilde. Borda klavyelik taslıyormuşum ya, onu da çözeriz sıkıntı yok.

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Terbiye sınırlarını aşmadan konuşulsun kalp kırmaya gerek yok sonuçta bu bir oyun abartmaya gerek yok..Bu arada konuyla alakam yok lütfen benide katmayın olayın içine :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eğer sırf bu konu için üye olmuşsam biri haber vermişse bu oyunu oynamak nasip olmasın bana hala laf çakıyorsun lütfen gerek yok yapmayın.
Tehdit mesajlarıda atmayın klavyesiz gelirim diyorsun arkadaş kimsiniz siz gayri meşru adamlarmısınız kabadayımısın mafyamısınız ya oyun için bunlar yazılırmı

DeletedUser61595

Ziyaretçi
3 5 adam toplamak mı bak yukarıda Allah şahidimiz ne kimseye mesaj ne de kimseye gelin şuna cevap verin tarzında bir şey dedim.kafanda senaryolar felan üreteceğine boş yapma diyip boş yapmazdın sen.harbiden sokak ağzıyla konuşuyorsun burada tıpkı mahalle serserileri gibi.neyse bende yazmicam daha boş muhabbetten fayda yok yazma sende daha lütfen.harbi ortam boşluğa düşüyor :/

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Kardeş, sana yazmadım. Sen zaten yapman gerekeni yaptın ve gittin. Senden sonra biri daha yazdı...
Klavye erkekliği yapıyorsun diyorsan birine, klavyeyi bırakmayı göze alman gerekir. Tahrik edilmediğim sürece bunu demem zaten..
Her neyse ben az önce dedim, laf atmayın, söz etmeyin ben birinize laf atıp söz etmem zaten.
Konu benim için kapanmıştır. Tanışmak isteyen varsa o kadar nickim belli. İyi oyunlar, tatlı sohbetler.