GLORY dağılmıştır...

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Evet çok tartışıyorsun diyen arkadaşlar, takkesini önüne alıp düşünsün şimdi. :D hayatların da sadece 1 world. Onuda Benim ve klanım GassaL ın verdiği şans ile oyunun 5 ayını tamamlayabilmiş bir klan, aynı şartlar ve denge geçerli iken bölgemizde başlamadıkları gibi, bize en uzak başladıkları bölge de de hiç bir çabamız gayretimiz olmamasına rağmen kendi kendilerini dağıtmışlardır :D Aşağıdaki yazı Ali Sami Yen sokaktan alıntıdır.

hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahha
hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhaha
hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahha
hahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahahhahha

Ulan olm çok büyük konusuyon sonra da millet niye bana düşman oluyor tt2 az laf atma la millet e tebrik et geç boşver

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ulan olm çok büyük konusuyon sonra da millet niye bana düşman oluyor tt2 az laf atma la millet e tebrik et geç boşver

Kendal sen millete SiNSeR benim hesabım mı diyorsun :D günde 1 tane fix mesaj hazır "Kendal sen misin" :D tt2

Önce benim soruma cevap ver :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yöneticilik kabiliyeti olmayan yöneticileri oyunculuk kabiliyeti olmayan oyuncuları yüzündendir

Klan limiti 35 olunca w33ten de az direndiler burda

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Aynen mesajlaşmayı buraya koymak istemiyorum gelen cevap "10 klan idare edemedikleri için" oldu tt2

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Acik ve tek sebebi var ;
Tek konuda haklisin serhat hakkini yemiyeyim simdi;
Gercekten icanadolu ya guven olmazmis arkandan vururmus :) o arkadan vurma denemeleri yapti ,sonuc olarakta glory i dagittik ,pasa pasa gitti:) ama bizim ekip icin oyun daha yeni basliyor :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ya olm yapmayın şöyle şeyler asdasdasdaqeqwjeqe :D

DeletedUser60861

Ziyaretçi
Hadi yaa :( ben bu ekibi sevmiştim. Karşısında savaşmaktan büyük zevk almıştım. Bana bi ilki yaşattılar ilk defa gelen misleri saat dakika saniye olarak değilde saat gün ay şeklinde kaydetmiştim excele :D

İyi yine aralık ayında falan yapmadılar operasyonu.. bide yıl yazacaktık tam rezillik :D

Şaka bir yana 33'te iki hafta dayanamadı bu ekip gassalsız. Bence çok bile oynadılar.

Profilleri okuyup okuyup gülüyorum haberiniz olsun. Biz gassal ailesine profilden laf sallayan adamların tek cümlelik sitemlerini gördükçe daha bir gülüyorum. Dilerim bundan sonra oyunun oyun oldugunu unutmaz kimse hakkında profilinizde sacma sapan yazılar yazmazsınız.

Hepinize iyi oyunlar :)

Çok konuştuk darısı başımıza.. :p

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ya işte ne oldum demeyeceksin hayatta da , oyunda da nefes aldığın her yerde demeyeceksin... Miğde bulandıran durumlar da hesap silmek, böyle başlıklar da kepaze olmaktan daha iyidir. Biz konuşuyoruz en azından DESTEKLİ konuşuyoruz. Tartışıyoruz en azından destekli TARTIŞIYORUZ. Laf olsun diye değil :)

Artık tüm SS'leri alıyorum... Kimseyi hakkımda konuşturmayacağım gibi. Konuşanı da böyle kepaze etmek için ;)

Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz şimdi kimin muhteşem oplarıyla eğlenicez? :(

Sabotaj-Glory ekibine c6da başarılar diliyorum. Orda dağıldığınızda da gelip w36da dileyeceğim :D

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Ben bugün ne söyledim. Geldim yine ne görüyorum. Ben gassal ve ekibini sevdiğimden saatlerce uzaklıkta olmama rağmen sonuna kadar gassal dedim. Ancak Başkanımız görüyorum ki kaç seferdir forumda hep birilerini rencide etme, karalama çabasında. Bu tarz hareketler değil bir klan başkanına hiç bir oyuncuya yakışmayan hareketler. Uyarmama rağmen devam ediyor bu tavırlar. Ben klandan an itibariyle çıkmış bulunmaktayım umarım en azından benim çıkışım bir şeyler ifade eder sana Serhat kardeşim. İyi oyunlar..

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Kuzey batıya geçince güneydoğuda neler oluyor kaçırmışım eski hesaba gerimi dönsem acaba çok eğlenceli olmaya başlamış g.d

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Acik ve tek sebebi var ;
Tek konuda haklisin serhat hakkini yemiyeyim simdi;
Gercekten icanadolu ya guven olmazmis arkandan vururmus :) o arkadan vurma denemeleri yapti ,sonuc olarakta glory i dagittik ,pasa pasa gitti:) ama bizim ekip icin oyun daha yeni basliyor :)

Aile klanları yönetmek zor iş yöneticiler hiyerarşiyi sağlayamıyor ve beceremiyeceği işin altına girince sonuç ortada sizin peşinize Reis de gelir

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Doğru söylüyor bence, bunlar kendi kendini dağıtmış :D tt2

icanadolu Haz 18, 18:39
ZTN ONUN YÜZÜNDEN DAGILDIK KARDEŞ BOŞA SEVİNMENEDE GEREK YOK O BEBEYİ BANA ŞEY YAPMANADA