GLORY dağılmıştır...

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Kusura bakmayında , o kadar olaydan sonra çok pis dalga geçmek hakkım benim tt2

S i N S e R. Haz 18, 16:08
Naptın da dağıttın bakim icanadoluyu :D asdasdasddqeıqweqwıasdkasşdas Noldu abinle aran mı açıldı :D

fcbalkes1010 Haz 18, 16:09
hayır acılmadı 10 klan actı toplayamadı :D 3 klan kalsaydık boyle olmayacaktı :D

S i N S e R. Haz 18, 16:11
asdaskldşasdlaskdasd :D

DeletedUser56593

Ziyaretçi
Tek 6 klan dağıtan glory klanına selam olsun tek gerçek Reis :)

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Karı koyamazdınız zaten Oğuz.. :)) Çaylak açıldığından beri saldırıyoruz. Bir geri atağınız olmadı.

DeletedUser54286

Ziyaretçi
1000 tane klan olan bir w dağılmak kadar normal bir sey yok yeni w yada clasic açılsın oyuncuların yarısı kaçar zaten...böyle bir w de oynuyanlara allahdan sabır diliyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
1000 tane klan olan bir w dağılmak kadar normal bir sey yok yeni w yada clasic açılsın oyuncuların yarısı kaçar zaten...böyle bir w de oynuyanlara allahdan sabır diliyorum

Bu konunun en güzel sözü bence... w36 yı 20 kişilik klanlar yapmazlar inşallah...

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Değerli dostum Sinser(Serhat) bir kez daha haklı çıkmıştır. Kendisini tebrik eder dağılan klan ların oyuncularına başarılar dilerim :)

Ben olsam 36. Dünyada klanları 25 kişi 37'de 15 kişiye düşürürdüm belki bu sülale klanlarından vazgeçilir 20 tane aynı isimde klan kurulmaz çünkü 2 şerden 40 tane yönetici yapar onun yerine 40 kişiden 2 klan kur adam gibi oyna daha iyi

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Değerli dostum Sinser(Serhat) bir kez daha haklı çıkmıştır. Kendisini tebrik eder dağılan klan ların oyuncularına başarılar dilerim

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Ya bu sülale klanları güzel değil tabi ki onun yerine klan üye sayısı artsa daha pratik olur diye dusunuyorum.
Bknz: Rakip oyun da Aile klanları diye bi olay yok ve üye limitide yok haliyle..(of Allah sizleri bildiği gibi yapsın yine o işeyaramaz bi halt bi cacık olmayan o oyunu aklıma getirdiniz gece gece..)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ben olsam 36. Dünyada klanları 25 kişi 37'de 15 kişiye düşürürdüm belki bu sülale klanlarından vazgeçilir 20 tane aynı isimde klan kurulmaz çünkü 2 şerden 40 tane yönetici yapar onun yerine 40 kişiden 2 klan kur adam gibi oyna daha iyi

Bana mı gönderme yapıyorsun alttan alttan canem :D tt2

Değerli dostum Sinser(Serhat) bir kez daha haklı çıkmıştır. Kendisini tebrik eder dağılan klan ların oyuncularına başarılar dilerim

:) boş konuşmuyoruz da , çok konuşuyoruz hatayı orada yapıyoruz, az konuşsak herkesin fikri de bu olacak farkındayım ;)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Serhat senin kadar dobra dobra konusan pek birine ben rastlamadım senın gıbı ınsanlara ıhtıyac var bu sayfalarada :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Serhat senin kadar dobra dobra konusan pek birine ben rastlamadım senın gıbı ınsanlara ıhtıyac var bu sayfalarada :D

Eyvallah canem :)

Üye sayısı konusunda genel bir zihniyet değişikliği şart canem... Böyle limit arttır, indir ile olmaz bu...

Günümüzde oyuncuları tatmin etmek klanlar ekibi için neredeyse imkansız hale gelmiş durumda

2 hızında açarsın, çok hızlı derler yada çabuk oyundan düşerler yeni world isterler.
1 hızında açarsın yavaş derler , hızlı isterler.
1.5 hızında açarsın, gece bonusu neden yok derler

Derler güzelim derler, onuda derler bunu da derler. :D

Bence dünya özellikleri anlamında klanlar ekibi elinden geleni yapıyor. Yalnız farklı yeni özellikler ile algılar silinmeli bence :)
Mesela 75 kişilik klanlar da klanı terketmenin yasak olduğu bir world olabilir :D hem klandaki adamı toplama biter hem aile klanları biter :D

Ama önce wiki ve forumdaki taleplerin karşılanması gerek. Buradaki talepler karşılanmıyorken kalkıp oyun için bir şey beklemek sıkıntı.

DeletedUser

Ziyaretçi
ELEMENT klanları olarak çaylak açıldığından beri sürekli glory klanlarını vurduk bunun biraz etkisi olduğunu düşünüyorum ama asıl etki beceriksiz yöneticiler oldu , savaş er meydanından daha çok masada kazanıldı. Bu savaşta yanımızda olan tüm müttefiklerimize teşekkür ediyorum :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Çok uzun bile sürdürdünüz o halde savaşı tt2
Kuzey batıda başlasalardı çaylaktan sonraki 3. günü göremezlerdi asdasdqweqwıe :D

PANDA*

Kılıç Ustası
Boş, çaylak, acemi klan toplulugu sabotaj(glory) hayırlı olsun dagılmıssınız 35 tede :D