GLORY dağılmıştır...

• Konuyu başlatan DeletedUser60166
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hala konuşabiliyor musunuz ? :D

ağlamak istiyorum ağlamak :( dün birbirini gömenler bu gün yine ekip olmuş tt2

DeletedUser39108

Ziyaretçi
sana teklifi sundum yanima gel kimse sana laf edemez :) yarin öbürgun yine dagilicaksiniz bak :)

Dostum sana dedigim gibi ,burda yonetim degilim ,kafam rahat ,dostlar icin duruyorum ,baktim isler ters gider gelicem merak etme :)

myw**

Dük
saka ya sen cok polemige giriyorsun kisilerle boyle sorunlulari klana almam zatentt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Balta arastirmayan adam glorynin dagilmasina laf ddiyor :)

Sakin beyler :) kimseyi tanimiyorum fazla kirip dokmeden muhabbete devam elementteyim bulundugum klani hatirlamiyorum 4 elementten biri olduguna eminim yalniz :)

angry zeynep

Hafif Atlı
Balta arastirmayan adam glorynin dagilmasina laf ddiyor :)

Sakin beyler :) kimseyi tanimiyorum fazla kirip dokmeden muhabbete devam elementteyim bulundugum klani hatirlamiyorum 4 elementten biri olduguna eminim yalniz :)

Herkesin kendine göre taktigi var kardeş bende daha baltayı araştırmadım mesela

DeletedUser

Ziyaretçi
Esprisine takildim millet ciddiye alip cevap vermis :)) gloryide tanimiyorum szide beni tanimaktan mahrum kalmayin diye yazdim ôyle :)

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Eheheheh ,oyun mizrakci diye birsey vermis ne ise yariyor bu dostlar ? Saldiri atmak icin mizrakmi basiyoz ?

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Kisik atestemi kizartiyorun yuksek atestemi ? Cunku marshmallow bu erir yani .

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Güneydoğu'da Usta Element ve Reis klanları var reisin toplama ve çok boş oyunculara sahip olduğunu düşünüyorum.Usta ve Element klanlarının savaşını bekliyorum.Fakat güney doğuda bu klanların hiçbirinde değilim süprüz yapacaz göreceksiniz :D