Emek Hırsızlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser65835
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir de karşıdan dinlemek lazım ki akşam açıklarım şuan işim var dedi, şuan gereksiz polemiğe gerek yok bence akşamı bekleyelim

DeletedUser65835

Ziyaretçi
nerde o masum saf kalpli adamlar oyun hırsına bürünmüş çapaklı gözler vayy ki ne vayy
2017 yılında bu oyunu hala oynayıp ADAM lık mücadelesi verenlere selam olsun,,,

(sadece konu için değil bu yazı üstüne alınan herkesedir)

-Şunuda ekleyim okadar yazışmanın ve dalga gecer gibi msj atılmasından sonra hiçbirşey yokmuş gibi ben klana girdim dersen sendede bi sıkıntı var derim kardaşşşş o kadar söylenmiş sözde varsa bide neysee fazla uzatmadan kaçayım :cool:
Amacım zaten sıkıntıyı çözüp müttefik bir klana geçmek ben de farkındayım barınamayacağımın.

DeletedUser65835

Ziyaretçi
madem mesajları paylaşmamı istedi hepsini paylaştım,oradaki sildiğim yeri anlayan anlar,şahsa bir küfür olmadığını da anlar.
Köyünü alırım dedim ve senin köyünü klanda o seni koruyan dostların olmasaydı yarın sabaha kadar ele geçirdim zaten öyle bir oyuncu ki 100 birim askeri var ama misyoner basmış :)) klandan desteği bıraksınlar sana da bana da sonra görüşelim hangimiz bu savaşı kazanacak hangimiz kaybedecek kabul ediyor musun ?
edit:öyle bir delikanlısın ki sabaha köyün sende kalacak dedikten sonra uyumamı bekleyip 2 misyonerli daha saldırı yapıyorsun keşke raporları silmeseydim de burada paylaşsaydım herkes senin ne olduğunu görseydi ..

Eklentiler

• ss1.png
    ss1.png
    74 KB · Görüntüleme: 55
  • ss2.png
    ss2.png
    83,4 KB · Görüntüleme: 55
  • ss3.png
    ss3.png
    19,3 KB · Görüntüleme: 56

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Gerekli aciklama aksam 10 dan snra yazacm.mis attim dogru vicdanim el vermedi tehdit ettigi halde klan daveti attim kufur ettikten snra geri cektim buraya kopyala yapistircm aksam .
Bni bilenler bilir 1 koy hile hurda ile isim olmz.pre harcanmus la bn 2 gunde 3 k pre harcadm koy gelissin diye sende oyle yapmissndir

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Bugün klanındaki dostların olmasaydı köyünü kurtaramayacağının farkındasındır hammadde deponu benim boşalttığımı biliyorsun.
4 gun once basladim yerde ve senin gibi pasif ukala haddsizlere yer yok yasın 19 bnm 29 aradaki fark bu msj da sana bak ne demusim sabah koyun yerinde davet atiorum sen ne diorsn ukalaca yaziyirsn koyunu alackkar ustune kufur hadi isine .sen.mut. klsna gecsende o koyu gideck sendn.
Prelerini harcamis buradan gunah cikartiyor

DeletedUser65835

Ziyaretçi
4 gun once basladim yerde ve senin gibi pasif ukala haddsizlere yer yok yasın 19 bnm 29 aradaki fark bu msj da sana bak ne demusim sabah koyun yerinde davet atiorum sen ne diorsn ukalaca yaziyirsn koyunu alackkar ustune kufur hadi isine .sen.mut. klsna gecsende o koyu gideck sendn.
Prelerini harcamis buradan gunah cikartiyor

benim yaşım 19 olabilir seninkinin 28-29 olduğunu da biliyorum zaten,senin şahsına hala hiçbir küfür,argo kullanmadığımın farkındasındır.Benim laflarım sadece senin oynadığın oyuna karşı oldu.Köyün yerinde davet atıyorum diyorsun davet attıktan 3 gün sonra daveti geri çekiyorsun bunları da ss atayım mı ? Benim yaptığım tek şey senin gözünü korkutmak için(amacım oydu köyümü kaybedeceğimi düşünüyordum senin asker sayının o kadar az olduğunu bilsem onu da yapmazdım)senin köyünü ele geçirecekler dedim senin bana dediğn tek şey ukalaca yazıyorsun oluyor ben seninle savaşmayı kabul ediyorum kimse desteklemesin seni bakalım o zaman ne olacak ? Madem öyle açıkla neden ''kuduzz'' hesap bakıcılığı açmamı istedi neden ''drago54''benim herşeyimi harcadı bunlar olmadan önce seninle hiçbir iletişimimiz olmadı bunu da biliyorsun,açıkla ben de bileyim rahatsız ettiğimiz onlarca insan da bilsin.

DeletedUser65817

Ziyaretçi
bu aralar yeni trendlerden birini yapıyorum

onlar köyünü alırsa bana mesaj yolu ile yeni bir email adresi yolla seni 4 günde aynı puana çıkarırm

bu arada günde 2k pre harcayan varmış

ben hediye olarak klana dağıttım ilk hafta o rakamı

1 günde 4000 den fazla pre harcadığım oldu 43. dünya için ise 15000 belkide daha fazla pre harcadım
ama hiç düşmedim hiçte küfür yiyecek pozisyona düşmedim herkez eğline sağlık diyip yeniden başladılar komşularımla da aram iyi (farklı klanlarda dahil belki 3 gün sonra köyünü alacam)

konuyu kişisel olarak algılamayın ama bu işte parmağındaki tırnağının kiri bile olan üstüne almasın direkt giysin sözlerimi

arkadaşın 2. köy alana kadar tüm masraflarını karşılayacam.

DeletedUser65817

Ziyaretçi
ruhun labirentleri ne kadar içten anlamı olan bir nickin var
birazda empati yapsan
belki zırvalık diye bahsettiğin şey arkadaşın haksızken kusmakta olduğu öfkesi olamaz mı?

DeletedUser61627

Ziyaretçi
asil sen burda boş yapma yaşın işin ne durumda oldun kimseyi ilgilendirmez sen bilinçli olarak hesaba girip preleri harçadın mi onu söyle özrün kabahatinden büyük

DeletedUser59311

Ziyaretçi
asil sen burda boş yapma yaşın işin ne durumda oldun kimseyi ilgilendirmez sen bilinçli olarak hesaba girip preleri harçadın mi onu söyle özrün kabahatinden büyük
Bak bir bomba daha :) kardes bakıci aldigin kişiye nasil mis atacaksin aciklar misin bunu.
2 pre gitmis adam.insaat yapmis
3.hesab bakiciligi alip bir guzel kufur eder global yedirrrdim degil mi
Simdi gel bunlari bana aćiklayin .
Goruntulerle yola ciktiniz ve ben size mantikli birsey dedim ve bnm msj goruntulerim orada davet atayim demisim ve 19 yasındaki bebe dalga geciyor ustune tehdit sonra kufur ediyor acikla hadi bekliyorum

DeletedUser65817

Ziyaretçi
bakıcılığı ruhun labirentleri aldı diye bir yazı gören bana watsaptan yazsın :D

barbod

Kılıç Ustası
benim yaşım 19 olabilir seninkinin 28-29 olduğunu da biliyorum zaten,senin şahsına hala hiçbir küfür,argo kullanmadığımın farkındasındır.Benim laflarım sadece senin oynadığın oyuna karşı oldu.Köyün yerinde davet atıyorum diyorsun davet attıktan 3 gün sonra daveti geri çekiyorsun bunları da ss atayım mı ? Benim yaptığım tek şey senin gözünü korkutmak için(amacım oydu köyümü kaybedeceğimi düşünüyordum senin asker sayının o kadar az olduğunu bilsem onu da yapmazdım)senin köyünü ele geçirecekler dedim senin bana dediğn tek şey ukalaca yazıyorsun oluyor ben seninle savaşmayı kabul ediyorum kimse desteklemesin seni bakalım o zaman ne olacak ? Madem öyle açıkla neden ''kuduzz'' hesap bakıcılığı açmamı istedi neden ''drago54''benim herşeyimi harcadı bunlar olmadan önce seninle hiçbir iletişimimiz olmadı bunu da biliyorsun,açıkla ben de bileyim rahatsız ettiğimiz onlarca insan da bilsin.
Doğru soruyu sormuşsun sonunda bu ismi geçen nickleri multiden şikayet etmeni tavsiye ederim.

DeletedUser61627

Ziyaretçi
sen bu işleri bizden daha iyi bilirsin baya tecrübelisin bakiyorum konuştukca sen batiyosun daha fazla konuşmada seni seven seni savunanlar daha fazla kırılmasın zor durumda kalmasin

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Doğru soruyu sormuşsun sonunda bu ismi geçen nickleri multiden şikayet etmeni tavsiye ederim.
:) beni istediginiz gibi edin ben mobilim hep ve multim 0:) 3 gun once davet yazisi var birde orada dikkat 3 gun once atilmissa klan genel bakisinda neden ayin 21 yaziyor atildigi dakikadsn 10 dk sonra davet atmisim:)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
sen bu işleri bizden daha iyi bilirsin baya tecrübelisin bakiyorum konuştukca sen batiyosun daha fazla konuşmada seni seven seni savunanlar daha fazla kırılmasın zor durumda kalmasin

Bak dostum tecrubelisn diorsun ya oyunu bilmese bile saldiri atmaya kalksan atamazsin saldiri sistem otomatik hata verior bni sevnler bilir sen rahat ol kirilmaz hicbiri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.