Emek Hırsızlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser65835
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61627

Ziyaretçi
Kesin bir şeyden haberi yoktur arkadaşın bunu sevenler varya ona köy ayarlamıştır, durduk yere girmiştir adamin prelerinide köye basmıştir al demiştir biride biz ayarlayıp sana vermeye karar verdik köyü demiştir maşallah ne düşünceli arkadaşların var.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Kesin bir şeyden haberi yoktur arkadaşın bunu sevenler varya ona köy ayarlamıştır, durduk yere girmiştir adamin prelerinide köye basmıştir al demiştir biride biz ayarlayıp sana vermeye karar verdik köyü demiştir maşallah ne düşünceli arkadaşların var.

Dediginiz laflari aciklamayinca lafi cevirin neyse troller bn aldim bakici snra mis attim prelerini kndime aktardim bakiciliktan hadi size bye

DeletedUser65817

Ziyaretçi
dualshard wolce der hunne khan1724
klansavasları 1. world den itibaren oynuyorum oyunu senin görüp görmemen ne forumdaki herkezi ne de beni bağlamıyor

salimcani

Hafif Atlı
Kardes hersey gorundugu gibi ddgildur bunu bil ben mobilim ve gurbetteyim işim cok ağır bir is ve biln biliyor empati sempatik de biriyim zırvalik sen ve buraya bosyere konu acan troll pesinde olan. Yaptiysam iyi yaptim hep görunen seylere bakin. Bu oyuncunun twts bir bakin snra yorum yapın adam sana küfur etse ne diecktin burada merak ediyorum
Hangi dil bu

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Forum kurallarina uymayi davet ediyorum . Muhabbet sohbet tartismada yapabilirsiniz . Ancak kurallarin icerisin de olmaniz gerektigini biliyorsunuz ve lutfen bunlara uyun.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Eger ki bir oyun yapsaydim.neden bunu yapayim mislerin girmesine 25 dk kala davet attim.

ki 21
00:06 kje1998, Ruhun Labirentleri tarafından davet edildi.
Eki 20
23:58 asireis23 klanı terketti.
Eki 20
23:57 çöpteyam klana katıldı.
Eki 20
23:57 çöpteyam, Ruhun Labirentleri tarafından davet edildi.
Eki 20
23:49 çöpteyam kuduzz tarafından atıldı.
Eki 20
23:42 kje1998 Ruhun Labirentleri tarafından atıldı.
Klanı terket

DeletedUser65817

Ziyaretçi
Olayı bilmem de birileri sana hatan olmadığı halde iftira atsa savunma moduna geçmez misin bence saçma olmuş bu cümle
benim iftiram nerde yahu adama zırvaladığını söylediği için empati yap dedik artık hangi memlekette ne yediyse bize kustu

barbod

Kılıç Ustası
ben gayet makul sorular sordum hepsine geçiştirme cevaplar verdin. Burada benim eleştirdiğim kişi bakıcılık yapan şahıs. Sana sorduğum sorularda da bakıcılık yapan hesapla ilişkin var mı yok mu onu teşhis etmeye çalıştım. Ama sen alakasız şeyler yazmışsın ben anlayacağımı anladım. Bu konuya son msjımdır

DeletedUser65817

Ziyaretçi
Sucsuz insan hakkini arar bn yazacktim
sucsuz insan hakkını aramaz demedim ki bilader burda noluyor diyen kişiye yumruk atmaya benzer yaptığın
biraz saygılı ol her soru soran sana birşeyler söylüyor demek değildir
ama görünen gösteriyorki bu dünyada bu çocuga bir haksızlık yapılmış
hadi ben körüm telefonumda 100 kişi aynı cümleyi söylediyse vardır bu işte birşey

DeletedUser65817

Ziyaretçi
ben gayet makul sorular sordum hepsine geçiştirme cevaplar verdin. Burada benim eleştirdiğim kişi bakıcılık yapan şahıs. Sana sorduğum sorularda da bakıcılık yapan hesapla ilişkin var mı yok mu onu teşhis etmeye çalıştım. Ama sen alakasız şeyler yazmışsın ben anlayacağımı anladım. Bu konuya son msjımdır

anlatmaya çalıştığım şey tam olarak bu ama sen konuyu kavrayamadın
benimde son mesajımdır.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Eğer arızalı ise at misleri al böyle karaktersizliklere girme bir oyun için değmez bu acizliktir cocuğa üzüldüm
Hocam klandan attigimi buraya da ãtttim ama vicdanim.el vermedi davet attim.geri 19 yasinda kanı hizli cocugun bunu dusunemedim dedigi laflar yasınin verdigi seyler ben bir köy icin dalavere yapamamm yapsam derdim. Bak sen guzelce yazdin cvp verdim oyle islerden de anlamam bn

DeletedUser59311

Ziyaretçi
sucsuz insan hakkını aramaz demedim ki bilader burda noluyor diyen kişiye yumruk atmaya benzer yaptığın
biraz saygılı ol her soru soran sana birşeyler söylüyor demek değildir
ama görünen gösteriyorki bu dünyada bu çocuga bir haksızlık yapılmış
hadi ben körüm telefonumda 100 kişi aynı cümleyi söylediyse vardır bu işte birşey
100 kisi mi 3 4 kisi be :))cogu kisi bnm yapmicagimi soylemis zaten

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Ben senin klana davet etmeni kesilmekten korkuğun için attığını dşünüyorum sen yapmamıs başka biri yapmıs cok da önemli değil organize sekilde cocuğu silmeye calısmısınız cocukta haksızlık karaısında her kulvarda aramıs

Durum
Konu yanıtlara kapalı.