Emek Hırsızlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser65835
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi

Yasin abi adaşımsın Nop'da son klasik de aynı ortamda da bulunduk öyle biri de olmadığını biliyorum fakat burada kendini şuanhiç yeteri kadar savunamadın. Savunmaktan ziyade başka şeyler söyleyip durdun

1. Bu köyü sana kim al dedi mesela?
2. Bu köye sen bakıcılık yapmadın evet sen saldıramazsın zaten, ama bu hesaba bakıcılık yapan kim?
3. Bu arkadaş atıldıktan sonra organize şekilde saldırılması illaki arkadaşın kötü bir oyun kimliğine sahip olduğunu mu gösterir?
4. Arkadaşa davet attığını fakat sonradan hakaret ettiği için geri çektiğini söyledin fakat gösterilen mesajlarda önce daveti attın sonra çektin sonra hakaret yedin. Yani ben öyle gördüm, el vicdan napıyosunuz siz böyle :D

upload_2017-10-21_23-23-44.png

Oyunda 4-5 günlük de değilsin Geçen hafta daha saldıray klanına savaş ilan edildiğinde o konu başlığında tek başına direndiğini söyledin sonrasında dirilişe geçtin. Burda da 22 yaşında senden ufak ama çocuk olmayan biri var :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Ben senin klana davet etmeni kesilmekten korkuğun için attığını dşünüyorum sen yapmamıs başka biri yapmıs cok da önemli değil organize sekilde cocuğu silmeye calısmısınız cocukta haksızlık karaısında her kulvarda aramıs
Hocam ben kesilmkten korkmamm:)vicdanim el vermedi cocuga da yazdm zaten organize olsaydi koyu giderdi

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Yasin abi adaşımsın Nop'da son klasik de aynı ortamda da bulunduk öyle biri de olmadığını biliyorum fakat burada kendini şuanhiç yeteri kadar savunamadın. Savunmaktan ziyade başka şeyler söyleyip durdun

1. Bu köyü sana kim al dedi mesela?
2. Bu köye sen bakıcılık yapmadın evet sen saldıramazsın zaten, ama bu hesaba bakıcılık yapan kim?
3. Bu arkadaş atıldıktan sonra organize şekilde saldırılması illaki arkadaşın kötü bir oyun kimliğine sahip olduğunu mu gösterir?
4. Arkadaşa davet attığını fakat sonradan hakaret ettiği için geri çektiğini söyledin fakat gösterilen mesajlarda önce daveti attın sonra çektin sonra hakaret yedin. Yani ben öyle gördüm, el vicdan napıyosunuz siz böyle :D

4390 adlı eklentiyi görüntüle

Oyunda 4-5 günlük de değilsin Geçen hafta daha saldıray klanına savaş ilan edildiğinde o konu başlığında tek başına direndiğini söyledin sonrasında dirilişe geçtin. Burda da 22 yaşında senden ufak ama çocuk olmayan biri var :)

Guzel yazmissin bazi eksikler var ben boyle msj da anlatamiyorum ama gerekli aciklama gelir sikinti yok:)

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Yani gittim geldim 4 saat oldu daha hala sen şöyle dedin ben böyle yaptım tartışması var gerekeni yapacak bir Allah'ın kulu yokmu şurada

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Yani gittim geldim 4 saat oldu daha hala sen şöyle dedin ben böyle yaptım tartışması var gerekeni yapacak bir Allah'ın kulu yokmu şurada
Gerekeni sen yapacan:) kim yaptiysa bana kaldi tabi saf gibi geldim buraya yazdim sikinti yok :)tartismayada

angry zeynep

Hafif Atlı
Eger ki bir oyun yapsaydim.neden bunu yapayim mislerin girmesine 25 dk kala davet attim.

ki 21
00:06 kje1998, Ruhun Labirentleri tarafından davet edildi.
Eki 20
23:58 asireis23 klanı terketti.
Eki 20
23:57 çöpteyam klana katıldı.
Eki 20
23:57 çöpteyam, Ruhun Labirentleri tarafından davet edildi.
Eki 20
23:49 çöpteyam kuduzz tarafından atıldı.
Eki 20
23:42 kje1998 Ruhun Labirentleri tarafından atıldı.
Klanı terket

Kardeş davet atabilen insan klandan atamıyomu ;D

angry zeynep

Hafif Atlı
Bazı şeyleri açıklıyamadıgına göre ortada dönen dolaplar var kardeşim burda arnavutça kusa kısa yazılar yazarak milleti oyalıyosun bildigin adamı tecrübesiz görünce üstüne yapışmıssınız akbabalar gibi

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Tamam kardeş hadi ben okuma özürlüyüm sen benim anlıyabilicegim dilde kendini bi savun bana X kişisi bu köyü al dedi de bakıcılık atılmasında hiç bir şekilde kendi parmagının olmadıgını açıkla inanalım sana hadi
Sen neye inanmak istiyorsan ona inan.
Bakici aldirdim farz edelim hesaptan kufur edip ban yedirip askeri disari atip sabah alirdim bombos gece bonusu olmadan. 00.00 dan snra.
Saldiri atip bildirim sesi getirtmezdim degil mi eger bildirim kullaniyorsa arkadas. Yeterli mi bu sana

Durum
Konu yanıtlara kapalı.