Emek Hırsızlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser65835
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65835

Ziyaretçi
Öncelikle hepinize iyi oyunlar dilerim.Dün geceden beri uğraştığım bu olay hakkında hepinizin bilgilenmesini,oyuncu sandığınız insanların emek hırsızı olduğunu öğrenmenizi istiyorum.Bu olay hakkında yüzlerce insana mesaj attım,pekçok olumlu dönüş aldım,desteğe rapor attım ancak bunun yeterli olmadığını düşündüğüm için buraya da yazmayı düşündüm.
Dün akşama kadar içinde bulunduğum ''diriliş''klanı hala mantıklı bir sebep gösterememekte,bana karşı hiçbir mantıklı savunma yapamadığı için hakkımı bu şekilde savunabileceğimi düşündüm.

Bir süredir mesajlarıyla hesap bakıcılığını açmamı isteyen ,alenen tehdit eden ''kuduzz'' adlı kullanıcı,dün de yine bu özelliği ''draga54'' kullanıcısına açmamı istedi.Ben de yetkili bir insan olduğuna bakarak bu özelliği açtım.Yaklaşık 5 dakika sonra bu işin kontrolden çıktığını tahmin ederek hesaba geri giriş yaptım ve girdiğimde hesabımdan bir miktar premium puanın harcandığını,köyün o an ihtiyacı olmayan geliştirmelerin yapıldığını,klandan atıldığımı ve ''Ruhun Labirentleri'' adlı kullanıcıdan misyonerli saldırı aldığımı gördükten sonra hakkımı aramaya başlamam gerektiğini düşündüm.Dünya 1.si ama bence klanda yetkilerini sorgulaması gereken kullanıcıya mesaj attım ve aldığım cevaplar''görüşülüyor bekle'' haricinde birşey değildi.Sabaha kadar 4 saldırı aldım ve 2sinde köyüm boştu(yardım isteyip köyümü boşalttırmışlardı)ancak 2sinde askerlerim yağmadan döndüğü için 2 misyoneri de kestim.Sabah herşeyi halledebileceğimi düşünerek tekrardan mesaj attım ve yine aynı mesajları aldığım için pes ettim ve bana saldıran köyü yağmalamaya başladım ve daha sonra hala klanda geri dönebileceğimi umsam da öğlene doğru operasyon fake'leri almaya başladığımı,klanın beni gözden çıkardığını anladım ve son kez klan yöneticileriyle görüştükten sonra bana kendimden başka kimsenin yardımcı olamayacağını,kitlelere ulaşarak herkesin neyi hakettiğini öğrenilmesi gerektiğini düşündüm ve olayı oyunun ilk 250 kişisine mesaj olarak yolladım ve o andan sonra dünya 1.miz mesaj atarak ''insanlara mesaj atıyorsun şikayet edileceksin''mesajı geldi,kendisine neden saldırı aldığımı sorduğumda hiçbir mantıklı cevap vermedi ve klana geri dönüp klan forumunda konuşmamı istedi.
Kuduzz ile mesajlaşmalar;
1- Screenshot_3.pnglink:http://prntscr.com/h06dy2
2-Screenshot_1.pnglink:http://prntscr.com/h06ecr
3-Screenshot_2.pnglink:http://prntscr.com/h06ehe
Dünya 1.miz Xiahou Dun Han X ile olan mesajlaşmalarım;
1-x1.png link:http://prntscr.com/h06epc
2-x2.pnglink:http://prntscr.com/h06fao
3-x3.pnglink:http://prntscr.com/h06ffp
4-x4.pnglink:http://prntscr.com/h06fk6
5-x5.pnglink:http://prntscr.com/h06fpa
Sizlere sorum şu olacak,klanınızda aynı durum olsa ve klanda yetkili bir kişi olsanız;haksızlığa mı karşı olursunuz yoksa sırf bir kişiyi tanıdığınız için kayırır mısınız ?
Ayrıca mesaj yaymaya başladıktan sonra bir kişiden aldığım mesaja göre bu olayın ilk kişisi ben değilim;
-111111.png(ismini vermek istemedim çünkü sormadığım için arkadaşı da zan altında bırakmak istemedim)link:http://prntscr.com/h06fzp
Herkes bu klanın,bu oyuncuların ne olduğunu görsün,görsün ki zamanını harcayanlar boş klanlara harcamasın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu pre harcanma olayı ne ben ona takıldım daha çok.

DeletedUser65835

Ziyaretçi
premium puanı biliyorsundur,pazardan hammadde alabiliyorsun,bina sürelerini kısaltıyor falan,kullanıcı benim köyümü sömürmek için depolarımı hızlıca büyütüp envanterimdeki bütün eşyalarımı(hammadde %10 doldurma eşyaları vs)basarak köyümden olabildiğince verim almaya çalışıyor.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
bu arkadaşı klana davet ettim .gelip derdini orda anlatması .ruhun labirentlerin nasıl bir insan oldugunu göstermesini istiyorum ..
arkadaş evet yetkiliyim evet 1. vs vs ..lakin ruhun labirentlerini tanımıyorsun ...
İNANIYORUM Kİ BURAYA GELECEK VE YAZI YAZACAK

DİREN

kje1998
DİREN W43 HALKI SENİNLE..

DeletedUser

Ziyaretçi
Adam köyü ne kadar buyutsem kar hazır pre varken öyle alayım demiş işte :)

Ben aktarım felan yapıldı sandım :D Ya aslında Ruhun Labirentleri öyle biri değil diye hatırlıyorum ben ve de 3.800 puanlık bir köy içinde askerinde olmadığı biliniyorsa fakenin amacı ne? Sağlam 1 kami 5 mis ile olay çözülebilecekken neden bu kadar uğraştırılmış arkadaş onu da anlamadım. Her klanda böyle şeyler oluyor aslında verim alınamayan oyuncu şutlanır sabahına köyü alınır. Fakat böyle premium harcama, bakıcılık ver köyüne bakıcam felan bunlar yakışmamış. Bir de desteğin çok uzak bir yere yollanma olayı var...

upload_2017-10-21_18-1-56.png

Şurada da kinaye sezdim. Geçmiş olsun diyorum arkadaşa her klanda maalesef olabilecek şeyler. Kimisi sesini duyurabiliyor kimisi duyuramıyor.

Ve de arkadaşla dalga geçilecek postlar atılmasını da buradan ayıplıyorum. Hiç birimiz bu oyunda arkadaşlarımız hazır şekilde her şeyi bilerek başlamadık, bazen yardımcı el atmak gerekir.

DeletedUser65488

Ziyaretçi
bu arkadaşı klana davet ettim .gelip derdini orda anlatması .ruhun labirentlerin nasıl bir insan oldugunu göstermesini istiyorum ..
arkadaş evet yetkiliyim evet 1. vs vs ..lakin ruhun labirentlerini tanımıyorsun ...
İNANIYORUM Kİ BURAYA GELECEK VE YAZI YAZACAK

DİREN

kje1998
DİREN W43 HALKI SENİNLE..

Yasin sevdiğim bir arkadaşımdır orası ayrı konu ki zaten Yasinin bende ufak bir köy için böyle bir işe gireceğini sanmıyorum.Daha önceden yaşanmış, farklı bir durum vardır ortada büyük ihitmalle.

Ama sen burada gelip bir açıklama yapmak yerine neden boş boş dalga geçiyorsun? Benim bildiğim kadarıyla köyü alınan oyuncunun bir yanlışı olduysa açıklanır. Olmadıysa "insan" gibi özür dilenir. Telafi edilmeye çalışılır, gelip forumda dalga geçer gibi konuşulmaz.

He şu oyunda sevmediğim bişey vardır yetkiliyim, klanın kurucusuyum ama xxx ile başa çıkamıyorum. Eğer sen yanında oynayan adama söz geçiremiyorsan o klan profilinde ismin boşuna yazıyordur zaten.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
ARKADAŞI KLANA GERİ ALDIK ..ARKADAŞ AVUKAT ADAYI VE GÜZEL ACIKLAMA VE DELİLLERİ TOPLAMA KONUSUNDA GAYET BAŞARILI

DeletedUser65570

Ziyaretçi
ARKADAŞI KLANA GERİ ALDIK ..ARKADAŞ AVUKAT ADAYI VE GÜZEL ACIKLAMA VE DELİLLERİ TOPLAMA KONUSUNDA GAYET BAŞARILI
Buradakiler sana abi diyor bende abi diyorum.Abi arkadaşı burada ezmek yerine özür dilesen de en azından büyüklük sende kalsa

DeletedUser59599

Ziyaretçi
arkadaşın benle alakalı en ufak bir şey yok ..tamamen ruhun labirent sahsi düşmanlıgı ..
evet beyler .boşuna yorum yapıp laf etmeye gerek yok arkadaş konuşulup gerekli yardımlar yapldı..
bizim böyle şeylerle işimiz olmadıgı gibi tüm zararları tarafımca karşılandı ...
dalga gelince dalga gecmedim .aksine yaptıgı yorumlar ve deliller cok hoş ince ayrıntılı ...
1 köy icin ugraşması ayrı bir konu lakin haksızlık karşında direnmesi

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Aciklama yapacm islerim yogun klan sigintisi olanlar kufur eden klanda olamaz aksam yyazacm
Ruhun labirentleri

DeletedUser65835

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle bu açıklamayı yapmam gerekiyor,Diriliş klanı adına yapılan birşey olmadığı hakkında anlaştık ancak Ruhun Labirentleri hakkında düşüncelerim değişmedi,küfür ettiğimi insanlara söylüyor ve bütün mesajları gerekirse paylaşırım onun şahsına dair hiçbir küfrüm olmadı benim.Tek bir küfrüm oldu onu da açıkçası küfürsüz açıklamak istersen adam mı kandırıyorsunun küfür halidir.Ben sanalda dahi kimseye küfür etmemeye çalışan bir insanım bunu bilmesini isterim.

barbod

Kılıç Ustası
Arkadaşlar öncelikle bu açıklamayı yapmam gerekiyor,Diriliş klanı adına yapılan birşey olmadığı hakkında anlaştık ancak Ruhun Labirentleri hakkında düşüncelerim değişmedi,küfür ettiğimi insanlara söylüyor ve bütün mesajları gerekirse paylaşırım onun şahsına dair hiçbir küfrüm olmadı benim.Tek bir küfrüm oldu onu da açıkçası küfürsüz açıklamak istersen adam mı kandırıyorsunun küfür halidir.Ben sanalda dahi kimseye küfür etmemeye çalışan bir insanım bunu bilmesini isterim.

dostum dışardan öyle gözükmüyor senden bakıcılık isteyen yönetici, bakıcılık yapan ve hesaba zarar veren başka birisi, köyünü almaya çalışan başka birisi. Birde klan üyeleri fake atmaya başladı diyorsun. Klanla alakalı olması ıcın daha ne olması lazım?

DeletedUser59599

Ziyaretçi
dostum dışardan öyle gözükmüyor senden bakıcılık isteyen yönetici, bakıcılık yapan ve hesaba zarar veren başka birisi, köyünü almaya çalışan başka birisi. Birde klan üyeleri fake atmaya başladı diyorsun. Klanla alakalı olması ıcın daha ne olması lazım?
bakıcı alan yönetici degil ...
yıldıray saldıray klanları bize katılan ekip fake atmıs ..
yani olayı başka yerlere cekip laf carpıtmayın .olay aslı astarı yaşayan kişi anlattı ..

barbod

Kılıç Ustası
bakıcı alan yönetici degil ...
yıldıray saldıray klanları bize katılan ekip fake atmıs ..
yani olayı başka yerlere cekip laf carpıtmayın .olay aslı astarı yaşayan kişi anlattı ..

bakıcılığı alan yönetici demedim. Bakıcılığı ver diyen yöneticinin veya bakıcılığı yapanın hiçbir kusuru yok mu burada?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.