Elit

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30732

Ziyaretçi
Ne tarafa doğru ? sağa sola ? bi yön var mı tt2
Restten 4 klan daha fazlayız puanı söylemiyorum bile sana ne lazım biliyormusun bir çift takım beyin..

elitin sonunu bazıları görmüş ama Rest olarak eliti zaten alt klan almayız hepsi sav oynuyor artık korkudan mı bilemedim :) Tiran sözde saldırı saldırı oynuyor ama daha 11 çiftliği de puanda :D daha ne diyim yani :) siz düşünün gerisini :D Bi de bazıları sanıyor ki klan fazla olunca onlar her zaman kazanır diye hepsi toplama olunca :D

DeletedUser60333

Ziyaretçi
elitin sonunu bazıları görmüş ama Rest olarak eliti zaten alt klan almayız hepsi sav oynuyor artık korkudan mı bilemedim :) Tiran sözde saldırı saldırı oynuyor ama daha 11 çiftliği de puanda :D daha ne diyim yani :) siz düşünün gerisini :D Bi de bazıları sanıyor ki klan fazla olunca onlar her zaman kazanır diye hepsi toplama olunca :D

nie sallıyonki lA:)
alt klan mı olacaz :)
4 klasın ama biri yüksek sadece farkına varamadın sanırım :) neyse herşeyin zamanı var çiftligimde 11 degil tekrar gözeyebilirmisin :))

DeletedUser60333

Ziyaretçi
ayrıca varsa sıkıntınız icraat görelim burada yazması basit aha saha orada gereksiz konuşmanın anlamı yok oyununuzu oynayınn

rest güçlü bir ekip olabilir kendilerine başarılar dilerim tanıtım amclı formun altına saçma seyler yazmazsanız iyi olur :)

DeletedUser60717

Ziyaretçi

Sakin ol şampiyon :)
Ne kadar boş konuşmuşsun sen öyle ya :)

Hope

Mızrakçı
REST Klanı bir zahmet kendi alt klanları ile ilgilensin özellikle BEST klanınız harika bir şekilde uyuyor :) 48 kişiden 15 adam hesaba bile girmemesi çok acı verici.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Neden forumda oyun oynuyorsunuz :) Kendi klanlariniza bakin bence yakinimizdaki adamlariniz coktan tarla oldu. 500 puanda hesaba bakicilik yapiyorum istesem 2k puandaki adaminizi suanda temizleyebilirim :)

Pasif oyuncular varsa sorun degil hemen atarim klandan. Ama sunu bilki 2 gun once REST klanida 140. Siradaydi :) tavsiyem oyuna girip koyunuze bakin. Koyunuzu gelistirin bizim icin :) burada bos lafa gerek yok beyler :)

DeletedUser60677

Ziyaretçi
neden forumda oyun oynuyorsunuz :) kendi klanlariniza bakin bence yakinimizdaki adamlariniz coktan tarla oldu. 500 puanda hesaba bakicilik yapiyorum istesem 2k puandaki adaminizi suanda temizleyebilirim :)

pasif oyuncular varsa sorun degil hemen atarim klandan. Ama sunu bilki 2 gun once rest klanida 140. Siradaydi :) tavsiyem oyuna girip koyunuze bakin. Koyunuzu gelistirin bizim icin :) burada bos lafa gerek yok beyler :)

sensin abim sensin..

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Umarım güzel bir savaş olur erken bitirmeyin de bizde aşağıdan gelelim karambol ortamı oluşsun kim kime dum duma :)

DeletedUser60333

Ziyaretçi
Neden forumda oyun oynuyorsunuz :) Kendi klanlariniza bakin bence yakinimizdaki adamlariniz coktan tarla oldu. 500 puanda hesaba bakicilik yapiyorum istesem 2k puandaki adaminizi suanda temizleyebilirim :)

Pasif oyuncular varsa sorun degil hemen atarim klandan. Ama sunu bilki 2 gun once REST klanida 140. Siradaydi :) tavsiyem oyuna girip koyunuze bakin. Koyunuzu gelistirin bizim icin :) burada bos lafa gerek yok beyler :)

tabi tabi boş konuşmayın diyene bakarmısın :)

DeletedUser60333

Ziyaretçi

2 gü önce 140 sıradaydı :) tek klanınız ilk 50 sadece neyin havası la bu ona öyle bakarsan bizim ilk 50 de 6 tane :)

musa4113

Kılıç Ustası
Ya hiç beylik laflara gerek yok arkadaşlar. Daha kimin ne oalcağı bu saatte belli olmaz.
Kimse kızmasın ama ELİT inde- REST inde dağıldığı dünyaları gördüm :)))

W32 de Elit çok iyiydi. Ama nedenleri önemli değil dağıldı gitti. Meydan Eşkiya-Dejavuya kaldı vsvs sonuçta dağıldı.
Classic 2 ydi galiba. Arrow klanı REST-BEST üstüne 2 klan daha birleşti. Hepsini dağıtmıştı.

Uzun Uzun saydıran Beylik laflar yapan arkadaşlar... sakin :)))

DeletedUser60726

Ziyaretçi

http://inciswf.com/cal_splinter.swf Klan tanıtım videonuz güzelmiş thumbup

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
2016 da birkac hesaplar acilmis. Daha 2 3 bazilarinin 10 postu vs var. Direk bu konuya gelip cevap veriyorlar neden acaba :) iste bu yuzden oyununuzu oynamanizi oneriyorum :) istatistik isine hic girme açıkcası rezil olursunuz beyler :)

DeletedUser60677

Ziyaretçi
2016 da birkac hesaplar acilmis. Daha 2 3 bazilarinin 10 postu vs var. Direk bu konuya gelip cevap veriyorlar neden acaba :) iste bu yuzden oyununuzu oynamanizi oneriyorum :) istatistik isine hic girme açıkcası rezil olursunuz beyler :)

Sensin abim sensin..

Bu arkadaşa bizim klandan cevap veren olmasın ki kendini adam'dan saymasın he deyip geçin..

DeletedUser47732

Ziyaretçi
Gereksız tartısmalar. Düşman değil birbirimizi rakip olarak görmekte fayda var eglencelı bır kapısma olucaktır oyundan tad almaya bakalım Forumda savastıgınız kadar oyunda savasmıyorsunuz :)

DeletedUser55960

Ziyaretçi
elit bence abartıyor. rest orayı gözü kapalı kapatır.