Elit

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60242

Ziyaretçi
piyangodan mı çıkıyorsunuzz anlamadımki ne batıyor size :)

Melih abinin tavrı batıyordu onu da şutlamışınız sonunda tebrik ederim Elit klanları adına stratejik en büyük adımı atmışsınız. Rahmetli şimdi burda olsa "sensin abim" der kabartırdı göğsümü :D

Erhan abi klan olarak dünyaya katılmışsın diye duydum sen ve multilerin kaç klan olarak katıldınız :D

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Ha sen de nickini yaz da alem delikanlı görsün Erhan abi <3

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Bir zamanlar burada bir klan vardı nerede o şimdi

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Sensin abim sensinmiş. Hadi güle güle. Kendini bir şey sanıp 30ar multiyle girmekle klanlar oynanmıyor kulağınıza küpe olsun.

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Merak ediyorum yeni bir dünya da başlayacak mısınız ? Şayet öyleyse orada da ilk dağılcak klan diye size oynamak istiyorum :::D

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Kurulacak olursanız haber edin oraya da nasıl dağıldığınızı görmek için katılmak istiyorum :D

DeletedUser53160

Ziyaretçi
İyi asker kestin bizimkilerin sayesinde.Kaç kami patladı senin köyde?

DeletedUser47732

Ziyaretçi
O köy o gece gitseydi iyi olurdu :D

O şekilde düzensiz gelen kamiler değil 40 80 tanede olsa köy alınamazdı. gerçi düzenli gelsede minumum 7 saatlik mis mesafesinin oldugu bi köyü almak kolay değildir. Ha mancınıkla bi organize olsaydınız şayet köy 26 puan olurdu :) Neyse hepinize ilerleyen worldlerde basarılar diliyorum bence devam etmelisiniz. Sonucta her worlde elit gibi bir ekip şart.

DeletedUser53160

Ziyaretçi
O şekilde düzensiz gelen kamiler değil 40 80 tanede olsa köy alınamazdı. gerçi düzenli gelsede minumum 7 saatlik mis mesafesinin oldugu bi köyü almak kolay değildir. Ha mancınıkla bi organize olsaydınız şayet köy 26 puan olurdu :) Neyse hepinize ilerleyen worldlerde basarılar diliyorum bence devam etmelisiniz. Sonucta her worlde elit gibi bir ekip şart.

Başarılar dilediğin için sağol iyi olurdu devam etseydik,ama olmadı ne yapalım.Nasip değilmiş yine de sağol bu arada :)