Elit

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Nasil bir kale alamamaksa hepiniz bi saldirganlaştiniz bi kasildiniz :) Bu kadar kasma tiran iç bi gazoz ferahla :) Bizden daha cok kalabilirsiniz dediginiz gibi,biz keyif icin oynayan adamlariz sarmadigindada birakiriz. Karşılascagimiz ana kadar sağkalin :)

DeletedUser60333

Ziyaretçi
Nasil bir kale alamamaksa hepiniz bi saldirganlaştiniz bi kasildiniz :) Bu kadar kasma tiran iç bi gazoz ferahla :) Bizden daha cok kalabilirsiniz dediginiz gibi,biz keyif icin oynayan adamlariz sarmadigindada birakiriz. Karşılascagimiz ana kadar sağkalin :)
Peki. :)

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Melih bey aynı cümleleri kurup kurup en son kendini imha etmiş. Fazla tekrardan sonra hata vermiş anlaşılan. Yoksa oksijen almaya mı gitti ki? Herneyse haritayı biraz takip edin de Elit ten öbek öbek Rest e geçen oyuncularınıza sahip çıkın bence herşeyden önce. Hoş ilk beni kaptırdınız baştan kaybettiniz :p

Tanıtım videonuz da hoşuma gitti. Aktif ve sizi seven oyuncularınızı bu dünyada da küstürmemeniz dileklerimle, hiç sanmıyorum ama başarılar Emre :D

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Ha bu arada forumu o kadar kullanmayı bilmiyorum ki düzenle butonunu bulamadım ben de 2016da katıldım ama fake değilim :D

DeletedUser60333

Ziyaretçi
Melih bey aynı cümleleri kurup kurup en son kendini imha etmiş. Fazla tekrardan sonra hata vermiş anlaşılan. Yoksa oksijen almaya mı gitti ki? Herneyse haritayı biraz takip edin de Elit ten öbek öbek Rest e geçen oyuncularınıza sahip çıkın bence herşeyden önce. Hoş ilk beni kaptırdınız baştan kaybettiniz :p

Tanıtım videonuz da hoşuma gitti. Aktif ve sizi seven oyuncularınızı bu dünyada da küstürmemeniz dileklerimle, hiç sanmıyorum ama başarılar Emre :D

sen kimsin bilmiyorum ama gidenle işim olmaz önüme bakarım çok kırıcı konuşmayalm :)

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Sen benim kim olduğumu bilirsin de anlamazdan gelirsin Emre :D imzayı ayarladım altta çıkmadı onu halledince direk nick de yazacak ama olduramadım. Ben sana ne zaman kırıcı konuşmuşum beni yalancılıkla suçladığında bile hal hatır sordum :D

DeletedUser59599

Ziyaretçi
vıstt:D iki kanki kavga mı ediyor:)

emre iyi cocuktur benim hakkımda cok sey söylemeseydin iyiydiii.

DeletedUser60333

Ziyaretçi
piyangodan mı çıkıyorsunuzz anlamadımki ne batıyor size :)

DeletedUser

Ziyaretçi
erhanın olduğu bir ortamdan uzak durmak her zaman iyidir. emeğiyle oynayan bütün oyunculara klan ayrımı yapmaksızın başarılar.