Elit

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Sensin abim sensin..

Bu arkadaşa bizim klandan cevap veren olmasın ki kendini adam'dan saymasın he deyip geçin..

Sen kendini ne sanıyorsun hayırdır birader? Şekil şekil konuşmalar atarlar falan. Haddini bil efendi gibi oyununu oyna. Burda herkes abi kardeş. Adamlık falan mevzusu yapma akıllı ol.

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Sen kendini ne sanıyorsun hayırdır birader? Şekil şekil konuşmalar atarlar falan. Haddini bil efendi gibi oyununu oyna. Burda herkes abi kardeş. Adamlık falan mevzusu yapma akıllı ol.

Abim sen önce kendi hal ve hareketlerinize bakın yada önce şu batumudur nedir o evladı susturun derim konuşmalara bak oku biz size hiç birşey demişmiyiz sürekli sizinkiler laf söylemiş biz cevap vermişiz adam yerine koyup.. Sana tavsiyem hakim olmadığın konular hakkında yorum yapma..

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Abim sen önce kendi hal ve hareketlerinize bakın yada önce şu batumudur nedir o evladı susturun derim konuşmalara bak oku biz size hiç birşey demişmiyiz sürekli sizinkiler laf söylemiş biz cevap vermişiz adam yerine koyup.. Sana tavsiyem hakim olmadığın konular hakkında yorum yapma..

Burası forum. Zaten konuşmak için var. Herkes istediği fikri yazar. Batuda istediğini yazmakta özgürdür. Ancaaak sen terbiye sınırlarını ve haddini aşıyorsun. Kimseye veled adam değil falan diyemezsin. Forumda konuşulmasını istemiyorsan bırak forumu bakma bir daha zira buranın amacı konuşmak zaten.

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Burası forum. Zaten konuşmak için var. Herkes istediği fikri yazar. Batuda istediğini yazmakta özgürdür. Ancaaak sen terbiye sınırlarını ve haddini aşıyorsun. Kimseye veled adam değil falan diyemezsin. Forumda konuşulmasını istemiyorsan bırak forumu bakma bir daha zira buranın amacı konuşmak zaten.

Sizin başlığa gelip sizin yazdıklarınızı yazsam tepkiniz ne olur ? madem özgürlük var sizin başlığa gelip size hakaret edeyim nasılsa özgür :) Kim benle nasıl konuşursa bende ona öyle cevap veririm sen olayı hala kavrayamamışsın bence biraz dışarı çık beynine oksijen gitsin temiz hava al..
Boş adam boş muhabbetini başka başlık altında yapsın, bu başlığa ne yazarsan yaz cevabını veririm iyi niyetse iyi, kötü niyetse kötü bir şekilde şimdi boş yapma kendi başlığına git orda lafa dolan.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Sizin başlığa gelip sizin yazdıklarınızı yazsam tepkiniz ne olur ? madem özgürlük var sizin başlığa gelip size hakaret edeyim nasılsa özgür :) Kim benle nasıl konuşursa bende ona öyle cevap veririm sen olayı hala kavrayamamışsın bence biraz dışarı çık beynine oksijen gitsin temiz hava al..
Boş adam boş muhabbetini başka başlık altında yapsın, bu başlığa ne yazarsan yaz cevabını veririm iyi niyetse iyi, kötü niyetse kötü bir şekilde şimdi boş yapma kendi başlığına git orda lafa dolan.

Batuyu bu oyunda herkes tanır bilir. Beni de tanırlar. Biz hakaret etmeyiz. Hakaret etmeyen insan sırf laf söyledi diye adamlığını sorgularsan orda durman gerekir. Sana edilmiş bir hakaret var mı gösterir misin? Lafı kıvırıyorsun şu an başka bir şey değil. Hadi eyvallah.

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Bana demedim ki aslan parcası heycanlanma önce yazdıklarımı doğru oku okurken falan ellerin titremesin heycandan acaba ne yazmış diye :)

Ben tanımıyorum kimin tanıdığıda önemli değil oyunda tanınsan ne olacak tanınmasan ne olacak bu kadar önemsemeyin oyunu çıkın biraz gezin dolaşın oksijen alın sosyalleşin..

Şimdi mümkünse sen ve o adam dediğin kişiler benim klanımın başlığına yazmayın ki ben sizin klanınızın başlıklarına yazmıyım :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Die Anathor Day, postlari rapor et. Silinsin postalar bu kadar rahatsız oluyorsan.

Mesele Lord ayten denen bir adamın rest adına konuşması benimde buna burada tepkimden başladı.

Burak canımın içi sende uzatma konuyu isteyen istedigini der. İstediklerini verdin onlara şu ana kadar :)

Lord ayten hesabı genel forumda yeni açılmıs ve ilk isi rest hakkında konuşmak olmuş. Twstats inceledim zaten. Bunun icin buraya yazdim.

Yeterince reklam oldu klanınıza zaten :) Tadını çıkarın :)

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Reklama oyun da neden ihtiyacım olsun ki para kazandırıyor mu ? kazandırıyorsa bilemem tt2

Ahh oyunlar ve buna hayatlarını adayan sizler..

DeletedUser57618

Ziyaretçi
ELİTİN eski team i çok dağıldı ama yinede başarılar w11 deefsoydu

DeletedUser60677

Ziyaretçi
ELIT klanıyla bir ilişkim kalmamıştır..
Bu değmeyecek klan için kalbini kırdığım kim varsa özürdilerim..

DeletedUser47732

Ziyaretçi
İnsanlar doğru söyleyince 9 köyden kovulurmus hakkında hayırlısı olsun toplama klanda kraldan fazla kralcilar olur beraberinde sorunlar her klanin başına gelir . Özür dilemen güzel bi hareket tebrik ediyorum seni.

DeletedUser60717

Ziyaretçi
İnsanlar doğru söyleyince 9 köyden kovulurmus hakkında hayırlısı olsun toplama klanda kraldan fazla kralcilar olur beraberinde sorunlar her klanin başına gelir . Özür dilemen güzel bi hareket tebrik ediyorum seni.

Toplama diyorsunuz, icraat gösterin icraat :)
Olaylara bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Haha ne güldüm ya :)) çok komiksiniz.. Dağılmayın da yakında uğrayacağız tirancım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence cok abartiliyor diye dusunuyorum elit klaninin o bolgede dumrulla rest varken hele :)