Eibo - Shelby

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

FABRİAN00

Mızrakçı
Erol neden telaş yapıyorsun ki konuşma tarzından belli elinin ayağının tutuştuğu.

Ka-ça-maz-sın! Senin bu son server'ın. Bizim olduğumuz hiçbir yerde sana oyun yok bu saatten sonra.

Şimdi derin bir nefes al,rahatla,arkana yaslan ve minik barbarlarını toplamaya devam et.

GELİYORUZ :)

DeletedUser68767

Ziyaretçi
nese güzel geceydi ben eğlendim sürprizlerim bitti sanma sakın devamı gelicek aşama aşama :D

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Erol neden telaş yapıyorsun ki konuşma tarzından belli elinin ayağının tutuştuğu.

Ka-ça-maz-sın! Senin bu son server'ın. Bizim olduğumuz hiçbir yerde sana oyun yok bu saatten sonra.

Şimdi derin bir nefes al,rahatla,arkana yaslan ve minik barbarlarını toplamaya devam et.

GELİYORUZ :)
Nolur izin verde oynayayım
Sanki ekmeğimi veriyon

Bu arada senin bana garezin ne nerde bindim senin üstüne ıkınıp duruyon

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Telaş vs de yok son derece sakinim siz her hamleniz bosa çıkışında karşımızda bi dönek ekip entegre edin bitti oda kalmadı üyelerimize yazın size katılmaları için savaşmayın oynaşınben herseye ragmen burdayım son koyume yada son köyünüze kadae

myw**

Dük
Ben normalde klanlsr forumda konusmam dahi attığım mesaj sayısı ortada ama utanmadan sıkılmadan burda gerile gerile konu açanları cumle yazanları gördükçe hem canım sıkılıyor hem eğleniyorum. Hatret dune kadar bizi kolla diyen klan. Again yendigimiz bir klan oynayacağız diyenlere sans verip klana aldığımız

Herseye gıkını çıkarmayan (bugünü planlayan) fırsat kollayan insanlar Tuhaf.

Tek ortak noktaları bizle düşman olmaları

Mesela şuan biz olmasak velev ki silinsek silsek ilk birbirini yicek insanlar. Kendileri de farkındalar. Suan bile ayrim var mesela bize yakin sinsilerin koylerine gore arkada olmalrina ragmen hatred daha fazla def yigmis.

Ekstra olarak galaksi bunlari kullanıyor velev ki yokuz takip edenler edecekler bu cumleme sahit olsunlar. Galaksi bunları harcar .

Ben narkoz + galaksinin 60 dan fazla klanla başlayıp rahat rahat ilerleyip diğer klanlara tepeden bakması o zamanki profillerine diplomasi yok masterd kart yazanlar şuan sorry dahil yada bizi bölüp icimizdekilerin yumuşak karnını kaşıma cihetine gitmeleri bile cizgilerinin olmadığının kanıtı .

Hani diplomasi yoktu

Eibo olarak biz ne diyoruz en basindan beri dunya daha zevkli bi hala gelsin. 60 klanlik bir blokla muttefik sa veya isine gelir sekilde oynayacagimiza karsi tarafta oynayalim ki 100 e yakin alt klanin olduğu suan bile kendi oyuncularını toplayarak ilerleyen w kapatan savas vermeden biren bi dunya olmasın istiyoruz

Galaksi sayıca zayıf olsaydı ondan taraf olmayi da bilirdik narkozla da sorunum yok. Dirilisle de amacımız dunyanim daha zevkli hale gelmesi .

Galaksinin amaci neydi kimseyle diplomasi yaomadan narkozla w yi kapamak.

Demekki başarılı olmuşuz ki bize karşı ayarttiklarina kitalar oteden destek atıyorlar

Ne mutlu bize ne mutlu hakkiyla orasi burasi oynamadan oynayan klan fark etmeksizin bütün oyunculara

Yok dünya başında 2 klanın toplamı 157 falandı eksik söylemişsin. Rahat gelişmekten bahsediyorsun narcosun kıtasında dünya başında 20 klanlık kapak klanı 4 5 klanlık dost klanı artı ufak tefek klanlar ile savaşıldı. Açıkçası kıtadan çıkamama ihtimalimiz vardı , vura vura topladık . Sen kimsin necisin bilmemde anladığım eibodansın.Örneğin siz o kıtadan çıkamazdınız. Dünya başı ne kadar savaştınız ? Kaç klan yıktınız Hakim olmadığınız insanları klan klan bünyenize alıp toplama klana bürünürseniz olacağı budur herhangi bir anlaşmazlıkta çıkıp vururlar yada başkalarıyla iş yaparlar.
Eibodan daha rahat gelişen klan var mı ? Barbar alarak rahat rahat geliştiniz , şurda 10 gündür savaşıyorsunuz . Galaksi korkunuzdan dolayı kuzey batıda oyun mu oynadınız , 2 aydır farm oynuyorsunuz .Galaksinin hesaba katmadığı olay da buydu bundan dolayıda sıkıntılar yaşadı. Bu dünyanın en az savaşan klanı olarak forumda verdiğiniz savaşı oyunda vermediniz ne yazık ki gerçek bu.

AvB.

Hafif Atlı
O da bir işe yaramadı ki @myw* onca farm yap oyun başından beri gram ordum patladı derdin olmasın yaya yaya geliş ama git senin dediğin gibi Galaxy korkusundan "etik değerler" bahanesine sığınıp 60 saate operasyon yap. Hemde ağzının içinde senin gelişimini tıkayan klanlar varken. Bir tek kendileri düşünebiliyor bir tek kendileri plan yapabiliyor. Hala en büyük yalanı görmezden geliyorlar. Sanıyorlar ki diriliş bunlara siper olabilecek, Galaksi silinecek Narcos duramayacak en sonunda diriliş hepsine dünya kapattıracak. Adamlar kendilerine hakim olamamışlar hala iki laftan birisi Galaksi. Gözünüzü açın artık.

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Telaş vs de yok son derece sakinim siz her hamleniz bosa çıkışında karşımızda bi dönek ekip entegre edin bitti oda kalmadı üyelerimize yazın size katılmaları için savaşmayın oynaşınben herseye ragmen burdayım son koyume yada son köyünüze kadae

kimse seni sevmiyi:D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
kral katili dün gece rüyama girdi ...ve bunları bana söyledi... AYAGINIZI DENK ALIN!!!

diriliş galaksiden KLAN cekecek
crom arma silecek
narcos hesap sil yapacak
galaksi croma müttefiklik teklif edecek cromda kabul etmeyecek
presman crom klanına gececek
myw klandan cıkıp narcosun vuracak
merlian cromun truvasımışş

rüyamda konuştu da konuştu ..ama atalarımızın dedigi gibi rüyalar tersine cıkar :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Havalar serin. Sen yorgansız yatma . Kral katili değil de bizim oğuz girerse rüyana . Etkisinden tek başına çıkamazsın ;)
kel oguz clasik oynadık her gün arardı ...clasik bitti oguz bitti hic unutmam

c10 pusula yöneticisi :) ennimovcke
kalk destek lazım ...köy al sunu yap bunu yap sonra bir gün bizim klanı topluyorlar..
sınır degildim sınır olmusum oguz ne yapacagız ?
kanka cok yogunum vizeler başladı ..
vizeler bitmedi herhalde 2 ay oldu
oguz ne oldu ?? nerdesin sildim ben
iyi etmişssin kanka 50 girelim ...

DeletedUser66962

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu eıoboyu nezamn sıleceksınız Merakla beklıorum erol gıbı adamlardan bıkdık artım sılın gıtsın şunları ha gayret

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Ahahah heryerden gidip özür dilemeye başlamışlar destek vs almak için işte bizim yaptığımız hamle herkese adalet getirdi yanlışlarınız için böyle özür dilemeye mecbur kalırsınız ben istediğime ulaştım :D

mR.yücel

Kılıç Ustası
kel oguz clasik oynadık her gün arardı ...clasik bitti oguz bitti hic unutmam

c10 pusula yöneticisi :) ennimovcke
kalk destek lazım ...köy al sunu yap bunu yap sonra bir gün bizim klanı topluyorlar..
sınır degildim sınır olmusum oguz ne yapacagız ?
kanka cok yogunum vizeler başladı ..
vizeler bitmedi herhalde 2 ay oldu
oguz ne oldu ?? nerdesin sildim ben
iyi etmişssin kanka 50 girelim ...

kel olan değil onun 2 beden büyüğü var ya bide onu diyorum :D

DeletedUser66962

Ziyaretçi
Gerçekden saçmaladılar arkadaşlar bende hesab sıl yapacam bu gıdışde boyle erol gıbıler oldugu surece oynanamaz oyun :(

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Yok dünya başında 2 klanın toplamı 157 falandı eksik söylemişsin. Rahat gelişmekten bahsediyorsun narcosun kıtasında dünya başında 20 klanlık kapak klanı 4 5 klanlık dost klanı artı ufak tefek klanlar ile savaşıldı. Açıkçası kıtadan çıkamama ihtimalimiz vardı , vura vura topladık . Sen kimsin necisin bilmemde anladığım eibodansın.Örneğin siz o kıtadan çıkamazdınız. Dünya başı ne kadar savaştınız ? Kaç klan yıktınız Hakim olmadığınız insanları klan klan bünyenize alıp toplama klana bürünürseniz olacağı budur herhangi bir anlaşmazlıkta çıkıp vururlar yada başkalarıyla iş yaparlar.
Eibodan daha rahat gelişen klan var mı ? Barbar alarak rahat rahat geliştiniz , şurda 10 gündür savaşıyorsunuz . Galaksi korkunuzdan dolayı kuzey batıda oyun mu oynadınız , 2 aydır farm oynuyorsunuz .Galaksinin hesaba katmadığı olay da buydu bundan dolayıda sıkıntılar yaşadı. Bu dünyanın en az savaşan klanı olarak forumda verdiğiniz savaşı oyunda vermediniz ne yazık ki gerçek bu.

Kanki kimi topladın sen vura vura ya bakıyorum bakıyorum sende bir icraat göremiyorum vura vura narcos toplamışsın sen az ahkam kesin la barbar toplamamızı söylüyorsunuz durmadan agzınızda bakıyorum bakıyorum siz napmışsınız diye burda bu kadar ahkam kesen kimsede bir cacık göremiyorum anca konuşuyorsun başka birşey yok ses var görüntü gerçekten alamıyoruz burda ahkam kesme boşuna sen 2 aydır farm oynamadında ne oynadın acaba bakın işinize agız birligi yapmışsınız aynı zihniyet olarak yalancının şahidi şıracı misali ortada geziyorsunuz oyununuza bakın hadi