Eibo - Shelby

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Hocam yaşınızın benden epey büyük olduğunu düşünerek saygı sınırımı aşmadan yazacağım. Mesajda bana bulaşan bir şey yok aslında ama bir oyunda yapılan davranıştan veya forumda oyun hakkında yazılan bir mesajdan nasıl insanların sosyal hayatlarında silik başarısız tipler olduğu kanısına varabiliyorsunuz anlayamıyorum :) Sizler 30-40 yaşlarında sosyal başarılı insanlarsınız ama sizinle savaşan, forumda trash talk yapan herkes 20 yaşında velet ve sosyal hayatlarında silik, başarısız insanlar mı? Ne güzel sınıflandırabiliyorsunuz insanları böyle. 19 Yaşındayım bir kardeşim var 11 yaşında sizden daha saygılı olduğuna eminim. İyi forumlar
Metni tam okursan anlarsın kardeşim o cumlelerin tariz olduğunu

Fabl yapıyorum say.
Benim düşüncelerim değil savaşı kaybettiktem sonra

Dun birbirine ana avrat sövenlerin bugum birlikte bize karşı birlesenlerin ve etik sekilde değilde hayince savas baslatanlarin kuracakları cumleler

Vogue

Baltacı
Zirrr zirrr zirrr ulan ne zirlattiniz beni adamlar adam tum dunyalardaki playerler sizi ders almali ornek almalı

20 yaşındaki veletlerin en son söyleyeceği şey : siz kazandiniz ama sosyal hayatta silik basarisiz tiplersiniz benim lise de kimye notim 45 universitede okuyanlar da dc + vs biliyonuz mubiz sosyal basaeili insanlariz

Puan yaniltir asker bayiltir dalimi kiranin agacini gotume niye soktun Erol

Burda efeleniyosunuz ya numaram herseyim var zirlatin bekliyorum
Dc+ ne ya :D:D:D:D

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Ben normalde klanlsr forumda konusmam dahi attığım mesaj sayısı ortada ama utanmadan sıkılmadan burda gerile gerile konu açanları cumle yazanları gördükçe hem canım sıkılıyor hem eğleniyorum. Hatret dune kadar bizi kolla diyen klan. Again yendigimiz bir klan oynayacağız diyenlere sans verip klana aldığımız

Herseye gıkını çıkarmayan (bugünü planlayan) fırsat kollayan insanlar Tuhaf.

Tek ortak noktaları bizle düşman olmaları

Mesela şuan biz olmasak velev ki silinsek silsek ilk birbirini yicek insanlar. Kendileri de farkındalar. Suan bile ayrim var mesela bize yakin sinsilerin koylerine gore arkada olmalrina ragmen hatred daha fazla def yigmis.

Ekstra olarak galaksi bunlari kullanıyor velev ki yokuz takip edenler edecekler bu cumleme sahit olsunlar. Galaksi bunları harcar .

Ben narkoz + galaksinin 60 dan fazla klanla başlayıp rahat rahat ilerleyip diğer klanlara tepeden bakması o zamanki profillerine diplomasi yok masterd kart yazanlar şuan sorry dahil yada bizi bölüp icimizdekilerin yumuşak karnını kaşıma cihetine gitmeleri bile cizgilerinin olmadığının kanıtı .

Hani diplomasi yoktu

Eibo olarak biz ne diyoruz en basindan beri dunya daha zevkli bi hala gelsin. 60 klanlik bir blokla muttefik sa veya isine gelir sekilde oynayacagimiza karsi tarafta oynayalim ki 100 e yakin alt klanin olduğu suan bile kendi oyuncularını toplayarak ilerleyen w kapatan savas vermeden biren bi dunya olmasın istiyoruz

Galaksi sayıca zayıf olsaydı ondan taraf olmayi da bilirdik narkozla da sorunum yok. Dirilisle de amacımız dunyanim daha zevkli hale gelmesi .

Galaksinin amaci neydi kimseyle diplomasi yaomadan narkozla w yi kapamak.

Demekki başarılı olmuşuz ki bize karşı ayarttiklarina kitalar oteden destek atıyorlar

Ne mutlu bize ne mutlu hakkiyla orasi burasi oynamadan oynayan klan fark etmeksizin bütün oyunculara

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Erol kudurma bizi biri ayarlamadı kendi topuğuna sıktığını kabul et be yavrum egonla yazıyordun ya sağa sola emir verip bizim arkadaşlarımızı topluyordun ya şimdi böyle olunca insan bu kadar ağlamaz bari ayrıca yalamalarından birini tercümanın yap senin Türkçe sıkıntılı biraz sanırım:D

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Aksine herkesle konuştuk biz shelby olmasa başka klan olucaktı zaten sen tahmin edersin ;)

DeletedUser60843

Ziyaretçi
H-B-O 665.311 85 133 0.6 4.391.733 11.752.500

sizin hatretten bagımsız 0.6 olan ortalamanız ve sızde dunyanın en cok defını kırmıs olmamız herseyın ızehatidir.

ben sizin arkadaşlarınızı özellikle toplayım diye bir hamle yapmadım suan yapsam yaptım demek ıcın en uygun zaman.
tamer02den bahsedıyorsan yazısmaları var sızde sen onun adına ozur dılerken o posta koyuyordu aklı sıra normal değil mi toplamam hangı klan olsa toplamazdı ?.

AYRICA MADEM O KADAR DOSTLARINIZI TOPLAMAMIZDAN RAHATSIZ OLDUNUZ BİZ SİZLE SAVASIRKEN ARKADAŞLARINIZI GERİDE BIRAKIP BIZLE BERABER NİYE TOPLADINIZ :)
İÇİMİZDE PISTINIZ KALDINIZ SİZ 5 KLANDINIZ BAK BI AVUC INSANI BUNYEMIZE ALMISIZ HATA ETMISIZ PEKI SIZ DELİKANLIYDINIZ DA SIZIN KÖYLER DUSMESIN DIYE NEDEN BIZE SIGINDINIZ ? SİLİP GİTSEYDINIZ YA MADEM

DeletedUser68767

Ziyaretçi
maxresdefault.jpg

mR.yücel

Kılıç Ustası
Erol neyin kafasını yaşıyorsun sen ? Senin ne haddine Galaxy klanina sallamak . Dost bildiğin klanlar arkandan plan yapıyor . Sağda solda millete vaat veriyor Erol u toplatcam diye . Kendi klanim dediğin ekipler , klan içinde egoist hareketlerinden dolayı seni vuruyor . Sorumlusu Galaxy mi ?
Forumda yazdığın mesajı beğenmedi diye oyuncu atılır mı ? Adam senin neyine duracak . Haklı bıkmış senden çıkmış klandan bende desteklerim . Şapkayı al önüne düşün . Hep dış mihraklarin oyunu diye bakma . Şu egonu kenara bırak sonra gel buraya

Luciferr

Dük
Ben normalde klanlsr forumda konusmam dahi attığım mesaj sayısı ortada ama utanmadan sıkılmadan burda gerile gerile konu açanları cumle yazanları gördükçe hem canım sıkılıyor hem eğleniyorum. Hatret dune kadar bizi kolla diyen klan. Again yendigimiz bir klan oynayacağız diyenlere sans verip klana aldığımız

Herseye gıkını çıkarmayan (bugünü planlayan) fırsat kollayan insanlar Tuhaf.

Tek ortak noktaları bizle düşman olmaları

Mesela şuan biz olmasak velev ki silinsek silsek ilk birbirini yicek insanlar. Kendileri de farkındalar. Suan bile ayrim var mesela bize yakin sinsilerin koylerine gore arkada olmalrina ragmen hatred daha fazla def yigmis.

Ekstra olarak galaksi bunlari kullanıyor velev ki yokuz takip edenler edecekler bu cumleme sahit olsunlar. Galaksi bunları harcar .

Ben narkoz + galaksinin 60 dan fazla klanla başlayıp rahat rahat ilerleyip diğer klanlara tepeden bakması o zamanki profillerine diplomasi yok masterd kart yazanlar şuan sorry dahil yada bizi bölüp icimizdekilerin yumuşak karnını kaşıma cihetine gitmeleri bile cizgilerinin olmadığının kanıtı .

Hani diplomasi yoktu

Eibo olarak biz ne diyoruz en basindan beri dunya daha zevkli bi hala gelsin. 60 klanlik bir blokla muttefik sa veya isine gelir sekilde oynayacagimiza karsi tarafta oynayalim ki 100 e yakin alt klanin olduğu suan bile kendi oyuncularını toplayarak ilerleyen w kapatan savas vermeden biren bi dunya olmasın istiyoruz

Galaksi sayıca zayıf olsaydı ondan taraf olmayi da bilirdik narkozla da sorunum yok. Dirilisle de amacımız dunyanim daha zevkli hale gelmesi .

Galaksinin amaci neydi kimseyle diplomasi yaomadan narkozla w yi kapamak.

Demekki başarılı olmuşuz ki bize karşı ayarttiklarina kitalar oteden destek atıyorlar

Ne mutlu bize ne mutlu hakkiyla orasi burasi oynamadan oynayan klan fark etmeksizin bütün oyunculara

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Ya hacı oralara kalana kadaaaar
daha yakında 42 de 35 dakikada bir taraf değiştiriyordu. Bana karşı da değil devrim başkanlara karşı yani. O adama bunu yapan öz babasını satar.

mR.yücel

Kılıç Ustası
Ya hacı oralara kalana kadaaaar
daha yakında 42 de 35 dakikada bir taraf değiştiriyordu. Bana karşı da değil devrim başkanlara karşı yani. O adama bunu yapan öz babasını satar.

Farkindaysan geçmişi hiç açmadım . Oda acamiyor çünkü biliyor orda yasanan olayları yediği naneleri . Yoksa atlardi ben sizin için kalkan oldum diye

DeletedUser60843

Ziyaretçi
ne kırıcam :) başarılar sizede dirilişi satanlara da ben son köye kadar burdayım.