Eibo - Shelby

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Shelby nin kendi kendine aldığı kararlar sebebi ile kurmuş olduğu pakt ı hiçe sayıp kendi çıkarları doğrultusunda izlediği diplomasi çıkarlarımıza fayda sağlamadığı icin savaş kararı alınmış durumdadır oyunda olsa söz namustur ağızdan çıkan ile uygulananlar birbiriyle hiç denk gelmemektedir Eibo klanı olarak Yannis yapıldığını düşündüğümüzü bildirmek isteriz zira su dakikadan sonra hiç bir şekilde Shelby klanı ile dip uygulanmıcaktir.. Rakip oyunculara başarılar dileriz

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Başarılar iki tarafa da gönlüm narcos dan yana ama umarım 13. Cuma ile sorry dünyayı kapatır

Luxor*

Baltacı
Nightwalker dcmizde, Eibo size saldirirsa, Ana bacı yapti binevi inandik. Arkamizdan iş cevrildi, peşkeş çektiniz eyvallah. World başindan beri savaşiniz yok, Kami desteği istendi koskoca klandan 12 kami destegi çıkabiliriz dendi? Siz günlerdir bu savasin hesabini yapiyordunuz, hazirliklar onu gosteriyor.

Buyrun bakalim, Kılıç'ın keskin olsun!
Başarilar SHELBY.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Sen kimle savaştın ki yerinde sayıp duruyorsun :) Arkadan is çevirirmeseydiniz sözümüz geçerliydi neyse bakalim kilic mi kurtarır kalkan mi Hayirlisi artık :) Ayrıca biz kimseye peskes çekmeyiz biz siz değiliz oyun alt tarafı oyunumuzu oynar gideriz oyle 1 klan 3 adama karşı savaşıyoruz demeye benzemez bu işler Atarli arkadasım benim

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Eibo kendi sonunu getiriyor gibi duruyor bakalım başarılar iki tarafa da :)

DeletedUser68407

Ziyaretçi
Nightwalker dcmizde, Eibo size saldirirsa, Ana bacı yapti binevi inandik. Arkamizdan iş cevrildi, peşkeş çektiniz eyvallah. World başindan beri savaşiniz yok, Kami desteği istendi koskoca klandan 12 kami destegi çıkabiliriz dendi? Siz günlerdir bu savasin hesabini yapiyordunuz, hazirliklar onu gosteriyor.

Buyrun bakalim, Kılıç'ın keskin olsun!
Başarilar SHELBY.

Bunu gerçekten burda yazarak milleti kendine güldürüyosun terbıyesız herif. bari bişey yaptın arkasında dur. o kadar şey saydın hadı yaptıklarımızıda say o zaman. galaxy den op yerken eıbonun sızı nasıl destekledıgını soyle. Shelby mı patlattı o kamılerı? gunun destekçisi raporunu buraya atım ıstersen.

Siz daha rahat oynayın diye ben sizin sınırınıza op yaptım hıc alakasız sınırınıza.

siz ne yaptınız gırmek ıstedıgınız paktı bozdunuz. Semih ahkam kesiyordu bu paktı kımse bozmaz falan nıye bozdu. soruyorum ? dedıgınız tek şey bılmedıgınız seyler var bılmıyorsunuz kulagımıza geldı sallamayın. varsa kanıtınız yollayın.

bu yazdıgından sonra Size savas acmakla cok dogru bı karar almışım. Az daha size W sonuna kadar guvenıcektim veya desteklıcektım. Biraz yazarken mantıklı dusun ben ne yaptım bunlar ne yaptı de.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Bunu gerçekten burda yazarak milleti kendine güldürüyosun terbıyesız herif. bari bişey yaptın arkasında dur. o kadar şey saydın hadı yaptıklarımızıda say o zaman. galaxy den op yerken eıbonun sızı nasıl destekledıgını soyle. Shelby mı patlattı o kamılerı? gunun destekçisi raporunu buraya atım ıstersen.

Siz daha rahat oynayın diye ben sizin sınırınıza op yaptım hıc alakasız sınırınıza.

siz ne yaptınız gırmek ıstedıgınız paktı bozdunuz. Semih ahkam kesiyordu bu paktı kımse bozmaz falan nıye bozdu. soruyorum ? dedıgınız tek şey bılmedıgınız seyler var bılmıyorsunuz kulagımıza geldı sallamayın. varsa kanıtınız yollayın.

bu yazdıgından sonra Size savas acmakla cok dogru bı karar almışım. Az daha size W sonuna kadar guvenıcektim veya desteklıcektım. Biraz yazarken mantıklı dusun ben ne yaptım bunlar ne yaptı de.

Valla world başından beri kaale almadığım tek klan konuşur olmuş. Tatava yapmayın çok. Arkanızda yeni barbarlar çıkmış.

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Sen kimle savaştın ki yerinde sayıp duruyorsun :) Arkadan is çevirirmeseydiniz sözümüz geçerliydi neyse bakalim kilic mi kurtarır kalkan mi Hayirlisi artık :) Ayrıca biz kimseye peskes çekmeyiz biz siz değiliz oyun alt tarafı oyunumuzu oynar gideriz oyle 1 klan 3 adama karşı savaşıyoruz demeye benzemez bu işler Atarli arkadasım benim
Yahu puanınla kesim puanın aynı hocam sen yazma bari :D

DeletedUser66155

Ziyaretçi

Bunlar hep güneş altında tarla sulamaktan. Sulanma yapıyor galiba. O DC'de bir kamyon adam vardı dediklerin hala kulaklarımda çınlıyor. Neyse gl hf

koray36*

Milis
Şimdi buraya kaypak shelby yazarım ama bana yakışmaz o çocukların seviyesine düşmem :D Kim herhangi bir ilişki kuruyorsa sonunda pişman oluyo bu saygısız insanlarla neyse hayırlısı olsun w53 te başarılar shelby

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Valla world başından beri kaale almadığım tek klan konuşur olmuş. Tatava yapmayın çok. Arkanızda yeni barbarlar çıkmış.

"Galaxy stratejisini örnek alıyoruz :D Kötü mü yapıyoruz. 42'deki gibi işte world başında Barbar topluyoruz. Sonra saldırıyoruz sağa sola millet birbirini yerken en son biz çökeriz Worldü kapatırız :)" Dicem de banane :D Barbar en sevdiğim hadi kapışın buralarda siz.

GriKurt

Milis
Sanki bir kaypaklık kokusu mu alıyorum siz ihanet ettiniz adam degilsiniz lafları kulaklarımda çınlar gibi

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Trolden kaynaklandı bunların çenesi 6 w basından ben diyim 5 sen de 6 ay barbar kasanlar burda simdi akıl hocası laf ebesi olmuşlar

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
w42 de siz arkada barbar geliştirirken trole karşı sınırı tutan kabus ekibiydi. şimdi oradaki ben dahil bir çok arkadaş burada eibo da oynamakta ve gelip senin ettiğin lafa bak.Ne patavatsız adamsınız la siz.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
w42 de siz arkada barbar geliştirirken trole karşı sınırı tutan kabus ekibiydi. şimdi oradaki ben dahil bir çok arkadaş burada eibo da oynamakta ve gelip senin ettiğin lafa bak.Ne patavatsız adamsınız la siz.
Utanma varmı acaba onda bos keseden atıyor iste boyle w kapattık nasıl kapattın acep dünya sonuna kadar barbar kasan burda ahkam kesiyor