Eibo - Shelby

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Sen niye delik dondan çıkar gibi her lafın arkasından çıkıyorsun gevşek kardeşim benim nedir bu gevşeklik para mi ödüyorlar sana forumda konus diye nedir senin bu sıkıntın neyi kanıtlama peşindesin sen söylede bilelim hiç yorulmayalım gormezden gelelim seni he yavrucum

Parayla yapılacak iş mi bu ya, senin tarafından cevaba layık görülmenin verdiği haz olmasa post başına para verseler yine girmem bu foruma..

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Merhaba dostum ben o bahsettiğin forum ebelerinden birisiyim.

Köyler yalan, ordular yalan, savaşlar yalan ama bu foruma yazan eller gerçektir. Köylerin, orduların değil buraya yazdıkların senin karakterini belli eder. Kurduğun cümlelerin aşırı tutarsız.

''Narcos olmasa, Galaxy bir hiç'' bu yargının gerekçesi ise Narcos, Galaxy yerine savaşıyormuş? İlla forumda haklı çıkmak için, tartışmaya devam edebilmek için yalan yanlış uyduruk cümleler yazıp kendi karakterini zedelemene hiç gerek yok.

Narcos : 59.908.944 toplam saldırgan kesim puanı

Galaxy : 57.374.560 toplam saldırgan kesim puanı

Narcos, Galaxy yerine savaşıyorsa Galaxy kimi kesmiş bu kadar?

ha bu arada Eibo :20.450.481 saldırgan kesim puanı

senin de söylediğin gibi '' onlar laf yapar diğer arkadaşlar icraat ''

30 klansin utanmadan toplam mi alıyorsun lale 3 klanin toplamı o yazdığın kesim 3 klan al galaxy den 3 klanda bizden al bakayım totalde kim ne kesmiş ben soylim dünya basından beri savaşan galaxy 33-34 m yaklaşık ilk 3 deki klanin toplamı 1 haftadır savaşan Eibo 36-37 m toplami ulan çok bos adamsiniz ya utanmadan yazıyorsun bide

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Bu listeye bak bak ağla dünya basından savaşsak ne olurdu sen hesap et

Eklentiler

• E6865495-D425-4A49-802B-18CFA2F1835D.png
    E6865495-D425-4A49-802B-18CFA2F1835D.png
    52,7 KB · Görüntüleme: 24

DeletedUser66170

Ziyaretçi
:D:D Savunma,saldırı için sürekli oyuncular klan değiştiriyo ondan olamaz mı Qr@L ?

K A R M A

Baltacı
30 klansin utanmadan toplam mi alıyorsun lale 3 klanin toplamı o yazdığın kesim 3 klan al galaxy den 3 klanda bizden al bakayım totalde kim ne kesmiş ben soylim dünya basından beri savaşan galaxy 33-34 m yaklaşık ilk 3 deki klanin toplamı 1 haftadır savaşan Eibo 36-37 m toplami ulan çok bos adamsiniz ya utanmadan yazıyorsun bide

Ben sana dostum diye hitap ettim sen ise lale? Seni de saygı gösterilmeyecekler listesine ekliyorum. Ben Galaxy oyuncusu değilim sadece konuyu okuyordum yazdıkların yanlış olduğunu farkettim ve doğrularını ifade ettim. Şimdi haklı çıkmak için yine yalan yanlış şeyler yazmışsın tekrar düzelteyim artık senin için bir şey ifade etmiyor tekrar lale diyerek cevap vereceksin çünkü ama biliyorum içinde haksız olduğunu kabulleniyorsun :) Gelelim söylediklerine 30 Klan demişsin. Galaxy 30 klan değil 16 klan, Eibo 3 klan değil 4 klan, sayıları sürekli lehine çevirmen de sürekli haklı çıkmaya çalışmanın göstergesi olsa gerek. Demişsin ki galaxy fazla klan olduğu için eibo dan tabi fazla kesim puanı olur demişsin ve galaxy den 3 klanın kesim puanını eibo ile kıyasla demişsin ama eibo 4 klan o yüzden 4 galaxy klanının saldırgan kesim puanını alıyorum.

İlk 4 galaxy klanı saldırgan kesim puanı: 26.000.000
4 eibo klanı saldırgan kesim puanı: 21.000.000

İşte bak söylediklerinle gerçekler yine tutarsız :) Daha fazla cevap vermeyeceğim sana hakaretler savur yalan yanlış iddialarını say dök buraya hadi bakalım :)

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Ben sana dostum diye hitap ettim sen ise lale? Seni de saygı gösterilmeyecekler listesine ekliyorum. Ben Galaxy oyuncusu değilim sadece konuyu okuyordum yazdıkların yanlış olduğunu farkettim ve doğrularını ifade ettim. Şimdi haklı çıkmak için yine yalan yanlış şeyler yazmışsın tekrar düzelteyim artık senin için bir şey ifade etmiyor tekrar lale diyerek cevap vereceksin çünkü ama biliyorum içinde haksız olduğunu kabulleniyorsun :) Gelelim söylediklerine 30 Klan demişsin. Galaxy 30 klan değil 16 klan, Eibo 3 klan değil 4 klan, sayıları sürekli lehine çevirmen de sürekli haklı çıkmaya çalışmanın göstergesi olsa gerek. Demişsin ki galaxy fazla klan olduğu için eibo dan tabi fazla kesim puanı olur demişsin ve galaxy den 3 klanın kesim puanını eibo ile kıyasla demişsin ama eibo 4 klan o yüzden 4 galaxy klanının saldırgan kesim puanını alıyorum.

İşte bak söylediklerinle gerçekler yine tutarsız :) Daha fazla cevap vermeyeceğim sana hakaretler savur yalan yanlış iddialarını say dök buraya hadi bakalım :)

Hadi akedemi olarak kurulan klanıda say bakalım dedigin gibi olsun 4 klan say :D kardeşim dır dır dır konusuyorsunuz farm oynuyor eibo diye 1 haftadır savaşıyor diye falan filan... Görüyorum ki w başından beri savaşan klan diye adlandırdıgnız yerlere göklere sıgdıramadıgnız klan pekde mükemmel degil dedigim gibi 1 haftadır savaşıyoruz 5-10 gün sonra tekrar bakarız kesim puanlarına :) senin hangi klanda oldugunda hiç umrumda degil yazdıgın yazıya cevap verdim örneginin üzerine konuştum yakında galaxy klanı 3-5 klana düşer savaşıyoruz diyorda bakıyorum anca kendi kendilerini topluyorlar o kesim puanıda belki ordan geliyordur :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Sadece 1 haftadır savaştıklarını kabul etti :D 4232142134213351421 sayfa daha anlatırsak anlayacak asılın klavyelere asdsadsadas :D

@.stup4 lale diyolar asdadsafad

FABRİAN00

Mızrakçı
Xrois'i hala ciddiye alıp cevap verenleri görebilmek gözlerimi yaşarttı :)

Kan koklamaya geliyorlarmış mış mış... :)

Neyse işin şakası bi yana siz EİBO sunuz bi kendinize gelin lütfen savaştan zevk almaya çalışıyoruz ama zevksiz geçmeye başladı. Toparlanın bir an önce ve kan koklamaya gelin lütfen yoksa sarmıyor böyle tek taraflı kafanıza kafanıza vurmak :)

mR.yücel

Kılıç Ustası

Dostum boşuna uğraşıyorsun ya . Anlamaz . Eğitilmez bunlar :D

DeletedUser68767

Ziyaretçi
2 gün önce istatistik atıyordu şimdi ordan cortlayınca yaşıma laf etmeye başladı lale adam olmadıktan. Sonra benden büyük olsan ne yazar:D

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Bu listeye bak bak ağla dünya basından savaşsak ne olurdu sen hesap et

Sen bu savaş olarak iddaa ettiğin yerin neresindesin şu foruma bakınca kral katili diye birisi vardı onun yerine mi geçmek istiyorsun amacın ne ki senin
EBİO bir ailedir dediler yaprak dökümü misali oldunuz :rolleyes: