EFENDY+GENERALS = EFEGEN

Anca bu forumda takılıyorsun işte:)
Dünyayı oynamayan adamlarda zannedecek kafa kafaya savaştılar heralde :)

oğlum biz klanları birleştirmeden önce bile
Sadece çoğunlukta olduğunuz kıtada köy aldınız la
Burası oyuncu dünyasıydı kazanan ortada
Koyamadınuz köylerinize 100k asker tabi
2 ara attınız 3. De bırakıp gittiniz
Sen en son 100 puan falan kalmıştın
Ordan başka hesaba geçtin
Oda en son silinmişti
Yeniden başlada
Dünya nasıl kapanıyor ben anlatayım sana
Sen bilmezsin şimdi:)
burası oyuncu dünyası dediğin dünyada neler yapmışsın tw stats profilini attım boşa atıp tutmaktan öteye geçme. Vuslat olarak dünya kapattığınız dünya da bile barbar toplamışsın senin kaderin barbar toplamak herhalde :D

ah raporlar olacaktı ki elimdeee... içeride 80 k birimle nasıl kestiğimi cümle aleme gösterirdim :D sen tut klanındakilerden destek iste bana saldıracaklar diye, ki bölgede 7-8 köyün varken, onlara da 80k sav koy :D sorsan oyuncuyuz derler ahahahah :D o aralar senin sayende güzel saldırı puanı kasmıstım haa.. 2 köyünde totalde 150k sav vardı :D hesap da küçük olunca iyi gelmişti o saldırı puanları.. iyi ki varsın mustafa :D :D
Harita kaydeden site var (tribalwars map) diye o haritalardan tarihlere giderek bakabilirsin. Gören de bir şey biliyorda yazıcak diyor. 7-8 köyün var diyorsun estergom hesabıyla 10 köy almıştım ne yani gidip 8 tane köyü sizin içinizden mi almışım? :D komik adamsın vesselam :D

CaMaiKA

Mızrakçı
Haha ortada aynen geriye ortada ama sen sanki dünyayı kazanmış gibi konuşuyorsun burada
Ezdik olum ezdik
Vura vura ezdik:)
Kafana vura vura
Hepinizin kafasına vura vura hemde :)

hehe klandan siz attınız aynen Curumoda böle diyordu ben klandan çıkıp hatta senin yöneticin olan Halid abide sen çıkıyırsan bende çıkıyorum diyip benle çıkması :):)
curumoda o zaman diyordu bekle köyünü ben alacam diye:):)

Haha ortada aynen geriye ortada ama sen sanki dünyayı kazanmış gibi konuşuyorsun burada
Ezdik olum ezdik
Vura vura ezdik:)
Kafana vura vura
Hepinizin kafasına vura vura hemde :)

hehe klandan siz attınız aynen Curumoda böle diyordu ben klandan çıkıp hatta senin yöneticin olan Halid abide sen çıkıyırsan bende çıkıyorum diyip benle çıkması :):)
curumoda o zaman diyordu bekle köyünü ben alacam diye:):)
:D boş yapıyorsun hala. istatistiklerini attım ne yapabilmişsin her şey ortada arşiv yalan söylemez. sen ne kadar yazsan da görünen köy kılavuz istemez :D

CaMaiKA

Mızrakçı
Ah ah keşke sende barbar yada pasif toplasaydın da kapasaydın :)
Burda konuşcana oyun kapamayı öğren:)
Senin gibi girdiğim her dünyada hüsrana uğramıyorum ben en azından:)

ayturk42

Acemi
Harita kaydeden site var (tribalwars map) diye o haritalardan tarihlere giderek bakabilirsin. Gören de bir şey biliyorda yazıcak diyor. 7-8 köyün var diyorsun estergom hesabıyla 10 köy almıştım ne yani gidip 8 tane köyü sizin içinizden mi almışım? :D komik adamsın vesselam :D

ben kesimlere bakarım abisi :D senin oyunculuğuna bakarım :D aradan kaç ay geçmiş 7-8 veya 5-6 ne farkeder? ama en az 5-6 köyün olduğu bir gerçek arattırma bana şimdi :D 2 sinde doğru düzgün sav vardı zaten , onu da dedim bizimkilere bana bırakıııın mustafa benim kimseye vermem kesimleri :D 1 köyünü almıştım sanırım hatıra niyetine olsun önemli değil baktıkça seni yad ediyorum ahahaha :D

CaMaiKA

Mızrakçı
Aynen kami manyağı yaptım sizi
Sizin çiftlik kuralı bilmeyen oyuncularınıza vura vura istatistik kastım:)

Ah ah keşke sende barbar yada pasif toplasaydın da kapasaydın :)
Burda konuşcana oyun kapamayı öğren:)
Senin gibi girdiğim her dünyada hüsrana uğramıyorum ben en azından:)
Önemli olan dünya kapatmak değil kaç sefer söyleyeceğim sizlere? Sizinle oynamış kaç kişi var size kinlenen? Dünya 1.si olan arkadaş sizin bize karşı op kalkıştığınız zaman hesabı sile aldığı gibi örnekleri mi tek tek açıklayayım? Türkçe bitik, kapasite bitik ne var sizde? Ali cengiz oyunları ile oynamaktan öteye ne zaman geçecekssiniz? :D

ben kesimlere bakarım abisi :D senin oyunculuğuna bakarım :D aradan kaç ay geçmiş 7-8 veya 5-6 ne farkeder? ama en az 5-6 köyün olduğu bir gerçek arattırma bana şimdi :D 2 sinde doğru düzgün sav vardı zaten , onu da dedim bizimkilere bana bırakıııın mustafa benim kimseye vermem kesimleri :D 1 köyünü almıştım sanırım hatıra niyetine olsun önemli değil baktıkça seni yad ediyorum ahahaha :D
O attığım haritada tarihlere bakarak istatistiklerden o gün ki kesimlerine baksana ne kesmişsin bizde görelim vaktim olsaydı ekran görüntülerini atardım. Boşa atıp tutmaktan öteye geçemiyorsun ben sayısal konuşalım objektif şeyler sunalım dedikçe sen hala kesim yaptım diyorsun :D O zaman ki yaptığınız kesimleri bir sen biliyorsun sanırım :D

Ek olarak 1,5k'lık köy de 1k askerle çık-gir yaparak koruyordum köyü sabah 5'te bir köyünüze aynı ms ye 10 tane fake atıp (fake limiti olmasaydı bu sayı 50 yapardım herhalde :D ) hepinizi dikmiştim 10 kişi 1 adamın 3 tane 1,5klık köyüne op planları yapıp almanın marifet olduğunu sizden görüyorum:D

ayturk42

Acemi
Yeni dünyalara girecek olanlara duyurulur.
Bu estergom yani mustafa, daha çocuk. Sakın ezmeyin sonra çok ağlıyor, bilseydik az vururduk, bilemedik bu kadar ağlayacağını..
Aman diyim dikkat edin dostlar, özellikle büyüğü iseniz bırakıverin oynasın gariban :D

Yeni dünyalara girecek olanlara duyurulur.
Bu estergom yani mustafa, daha çocuk. Sakın ezmeyin sonra çok ağlıyor, bilseydik az vururduk, bilemedik bu kadar ağlayacağını..
Aman diyim dikkat edin dostlar, özellikle büyüğü iseniz bırakıverin oynasın gariban :D
Yok ya w60'da sizin ilk 50'de övüne övüne sırtını sıvazladığınız adamları 2 saldırı ile hesap sile aldık sorun yok :)
Hala istatistikten, matematikten uzak hayalperest dünyada bir kaç kazanma hırsına bürünmüş adamların zaaflarından yararlanarak dünya sonuna gelmiş konuşma vasfından uzak bir güruh ile karşı karşıyayız. Artık ne yalan söyleyeceğim de kendimi aklayacağım derdinden vazgeçip kazanmak için her şeyi yaptık diyerek noktalayın bitsin :D

Yerinde sayma hiç bir konuya değer bir şey söyleyememe. Tartışmak bile istemiyorum ama cahil insan işte yazmasam bu sefer kendilerini haklı görecekler. :(

ayturk42

Acemi
Yok ya w60'da sizin ilk 50'de övüne övüne sırtını sıvazladığınız adamları 2 saldırı ile hesap sile aldık sorun yok :)
Hala istatistikten, matematikten uzak hayalperest dünyada bir kaç kazanma hırsına bürünmüş adamların zaaflarından yararlanarak dünya sonuna gelmiş konuşma vasfından uzak bir güruh ile karşı karşıyayız. Artık ne yalan söyleyeceğim de kendimi aklayacağım derdinden vazgeçip kazanmak için her şeyi yaptık diyerek noktalayın bitsin :D

60'a ben de açtım daha kademe bile basmadım oraya da saldırı çık tatmin et kendini :D

60'a ben de açtım daha kademe bile basmadım oraya da saldırı çık tatmin et kendini :D
Saz arkadaşların da klasik2 de başlangıç olarak 2 köy olunca topluluk olarak kendilerini bir şey sanıp w60 klan falan kurmaya çalışıp ekip olmaya çalıştılar (gülme efekti) dağıldılar (24 saat sürdü sanırım dağılmaları pek önemsemedim.) onların peşinden gelmemen iyi olmuş. Böyle dünyalarda 1-2 klan olmadığı için ayrıca klanların sözünde durma alışkanlıkları vs. olduğu için pek bir şey yapamazdınız. En iyisini yapmışsın.

@est ağladın mesajlar duruyor bilgin olsun :)
Senin tutunamadığın sonra geçtiğin hesabın asıl sahibi ile biz oyun oynadık severim kendisini hesabı alınca mesajları mı okudum hemen gereksiz seni :)

Sizi kaideye alıp konuşan yok bizden bense sizin yalanlarınızı yüzünüze vurmaktan çekinmem foruma bak hep generals efendi hakkında kötü yorumlar var bu dünya değil çoğu dünya da bu böyle. Hala vura vura diyorsun ben en çok ona gülüyorum ne rezil adamsınız. Adam diyorum ama darılmıyorsun umarım :)

Ek olarak rezil herif seni TUĞ klanı başlığında kanıt arıyordun adamlar kanıtları atınca kuyruğunuzu araya alıp sustunuz çok uzağa gitmeye gerek yok klasik13 forumunda hala duruyor. Rezilliğin daniskası. :)