EFENDY+GENERALS = EFEGEN

Aga dünya kapanıyor 4 güne hala acısı olan var geçin artık şu muhabbetleri yeter bee
Konu konuyu açıyor.
Birader sen miydin bana oyundan mesaj atan. Sen Türkçü adamsın şu profildeki oyuncularla ne işin var diye. Ben bile kendi klanımdaki oyuncuların profiline bakmadım. Milletin profilini dikizleyeceğine kendi köyüne baksan belki bu hallere düşmezdin:)))
Konuyu nereden nereye getirdin işinize geldiği gibi konuşun :) Mesaj atmadım şahsen tw istatistiklerine bakıyorum biriyle mesajlaşacağım sıra merak etme:)

Buradan tüm EFEGEN ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum, bu güne kadar sınırda mücadele veren destek atan herkesin emeklerine sağlık. Özellikle Güneybatı bölgesinde bulunan ekibe saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum onlar olmasa bu oyun bu kadar zevkli olmazdı benim için.

EFENDİ ailesi ile iyi ki yollarımız kesişti de tanışmak, sohbet etmek, dedikodu yapmak kısmet oldu. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Çok fazla şey paylaşıldı, belkide oyunun en başından beri yapamadığımız şeyleri oyunun son 1.5 ayında yaptık. Burada artık o öyle oldu bu böyle yapti demek çokta önemli değil, kimse kimseyi dinlemiyor dinlese de anlamıyor zaten Okumadan yorum yapanlar bile gördüm ☺

Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim, daha eski yorumlara bakarken dünya sonunda efendi generals ı toplar, generals yönetim kadrosu haricinde kapatmaya kimseyi almaz vs vs tarzında yorumları gördüm. Kapatma listesine bakarsanız herşey gayet açık ve net bir şekilde görünüyor diye düşünüyorum ☺

Sevgiyle kalın, hakkınızı helal edin. ☺
Bu hesap bile 3 multi ile işi götürdü oyun çok değişti yahu:)

islambey

Acemi
İslambey,world başından beri yeterince senin ismin merasimle anıldı merak etme, size yakışır bir dil ancak bu kadar oluyor kusura bakmayın,sizi adam yerine koyan var mı ki sizin yazdıklarınızı okusun ? yarın senin kim olduğunu hatırlayan olur elbet ama nasıl hatırlayan olur onu bilemiyorum hadi eyvallah :)
Senin alakan hatta zerrenin açılmadığı bir yerde, hatta ve hatta şahsiyetinin bilinmediği bir yerde okumadan bile olsa birilerine laf yetiştirme çaban bile hissiyatindaki derinliği gösterir. Bizi bilen gerektiği gibi anar, bilmeyen kendi gibi. Senin nasıl andığın hiç önemli değil. Dünya canlı dolu...
Bizi adam yerine koyarsın koymazsın, önemli olan bizim adam yerine koşullarımızın bizi nerde gördüğü. Sen kimsin ki
Senin için rahat olsun bizi ucuz menfaatlerin içinde egosuna yenilen insanların nasıl andığı umrumuzda değil.

Yanlız çok dağlama kendini. Senin gibiler boyle oyun platformlarinda her zaman bununyasar.

Hadi sana da eyvallah.

Tabb34*

Acemi
Estergom

Yemezler Aslanım Git az ötede havla Bırakta Makara hoy goyumuzu Yapalım azcık Müdahil olma çocuk gibisin aynı :)

EFENDi Ağır Taştır Altında Kaldınız Bu oyun Dostlarla oynanır Dostlarla Kazanılır.

GENERALS Klanları Ailemiz olmuştur iyikide olmuşlar

Keşke Serverin Başından Beri Onlarla Dost olsa idik ama sizin Gerçek Yüzünüz Biraz Geç Meydana çıkınca Siz Sonradan Palazlanınca Belli oldu Konuştuşturma şimdi beni Rez Muahbbetlerini Bahane edip klanlar arası rez paylaşımını iptal edip olası savaşa sebebiyet verdiniz.

Ve Karşılığını aldınız şimdi Git ötede oyna.

Estergom

Yemezler Aslanım Git az ötede havla Bırakta Makara hoy goyumuzu Yapalım azcık Müdahil olma çocuk gibisin aynı :)

EFENDi Ağır Taştır Altında Kaldınız Bu oyun Dostlarla oynanır Dostlarla Kazanılır.

GENERALS Klanları Ailemiz olmuştur iyikide olmuşlar

Keşke Serverin Başından Beri Onlarla Dost olsa idik ama sizin Gerçek Yüzünüz Biraz Geç Meydana çıkınca Siz Sonradan Palazlanınca Belli oldu Konuştuşturma şimdi beni Rez Muahbbetlerini Bahane edip klanlar arası rez paylaşımını iptal edip olası savaşa sebebiyet verdiniz.

Ve Karşılığını aldınız şimdi Git ötede oyna.
Öneemli olan dünya kapatmak değil bu sürece nasıl geldiğin. Ali cengiz oyunları ile gelen zaferler ile övünen bir güruh ile karşı karşıyayız. Rez olaylayını sen bilmiyorsun veya işine gelmiyor ona göre hareket ediyorsun. Orclider adlı hesabın sıfırlanmadan önce SA varken OP'a kalktığınız günleri unutmuşsun.

İzahı olmayan şeyin mizahı olur yap bakalım goygoyunuzu :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Olcay abiyle , 57 . Dünyada oynama imkanı buldum birebir hiç sohbetim olmadı ama dosdoğru adamdı ekibimde Salim abiyi tanıdığı halde bize ihanet edenlerden haberi olmadan bakıcı atmıştı , salim abi kendisine mesaj attı ama ben söz verdim dedi ondan gelen tüm kamileri bal diye yuttuk dostuna rağmen sözünü yalamayan bir adam karakterli birisi .

Bu yüzden burada ağlama duvarı oluşturulması hiç hoşuma gitmedi .

Ne olursa olsun herkes rakibini tebrik etmesini bilecek.

Olcay abiyle , 57 . Dünyada oynama imkanı buldum birebir hiç sohbetim olmadı ama dosdoğru adamdı ekibimde Salim abiyi tanıdığı halde bize ihanet edenlerden haberi olmadan bakıcı atmıştı , salim abi kendisine mesaj attı ama ben söz verdim dedi ondan gelen tüm kamileri bal diye yuttuk dostuna rağmen sözünü yalamayan bir adam karakterli birisi .

Bu yüzden burada ağlama duvarı oluşturulması hiç hoşuma gitmedi .

Ne olursa olsun herkes rakibini tebrik etmesini bilecek.
Hakkıyla oynayan iş çevirmeyen sözünde duran herkesi kim olsa tebrik eder klasik1 argo olanına bak bir de buraya kimin ne olduğu ortada merak etme :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Ben en sevdiklerimin bile arkasından iş çevirir hatasını görürsem söylemem bir gecede vurur geçerim bu benim tarzım sana göre ben kötü bir adam olabilirim diğer tüm oyunculara göre de kötü adam olabilirim .

Bu bir oyun eğer güçlü olmak istiyorsan yaptıklarını konuşacaksın eleştiriyi önce kendine yapacaksın . Ben ne yapabildim dedin mi ?

ayturk42

Acemi
Hakkınızı helal edin muhabbetini bir köşeye bırak 3 multi hesap ile oyna günümüz Türkiye’nin özeti gibisin :)

:)))

Hele hele arkadaşa bakın...
Mustafa, abisi hani sen her şeyi çok biliyorsun ya, anlat da dinleyek hadi madem susasın yok yazmaya devam et sen, biz de arada bakar okuruz :D Ha ama biz gerçekten okuruz bak. Sizin gibi her post'ta okumaya üşendim demeyiz. Böyle böyle örnek olacaz size büyükleriniz olarak, ne yapalım, eğitim şart...

islambey

Acemi
Yahu nasıl bir hazindir bu. Yada nasıl bir can yanması!!!
Öyle yada böyle oyun saldırı savunma oyunu. Yenilmiş gitmişsin. Hala pişkinlik yapıyor, tek kişi herkese laf yetiştirmeye çalışıyor ama herkesin lafını da yiyorsun.

Yahu o kadar adamsın, tek tarafı dinleyip bir kaç tek taraflı olay biliyorsun; burda zerresini tanımadığın insanlara laf ediyorsun. Tutturmuşsun rezerv olayı yok efendim sabaha karşı op. Adam olan bir defa da derki yahu neden oldu bunlar. Hadi biz karaktersiziz. E sen karakterli olda adam sorulari sor. E o da yok. Biz bir tek klan bir tek oyuncunun arkasindan is cevirmedik! Senin cok yakininda o isleri anlayanlar vardi sen adam olup sorsaydin onlarda adam olup cevap verseydi. Ama sana ve senin gibilere yetmezdi cunku senin olayin baska. Rezev ihlalleri her iki klanda da oldu. Ama biz hic cirkeflik yapmadik. Bizim.icimizde kendi kardeşlerimize bile bizi kötüleyecek bizi bölmek için kurgulanmış işler yapıldı. Ama senin haberin olmaz. Sabaha karşı op dediğinde sen hakli oluyorsun, biz sana o bolgede dusmandan aldiginiz oyuncular diyoruz haksiz oluyoruz. O bilgede yaptiginiz yuzlerce rezerv ile bizim.uyelerimizi kilitlediniz diyoruz haksiz okuyoruz. Rezerv ortaklığını bitirirken kendi klanına sordun mu la hayırdır müttefik klanla ortak yol izlenirken neden ortaklığı bitirdik diye. Sormazsın çünkü işine gelmez. Nasılsa bilge hâkimiyetiniz var ve nasılsa sırtınızı sağlama almışsınız dünyada 3 klan kalmis biride size SA olmuş EFENDI tek kalmis.
Bu şekilde iken sinsi sinsi gülüyordunuz herşey yolunda idi. Ortak bilgelerimizde düşman kalanımızdan aldığınız hatta bizden size geçen adamlarla bizi vururken sıfırlarken de herşey güzeldi. Sesiniz sözlüğünüz çıkmıyordu.

Ne oldu şimdi...

Her dünyada böyleleri çıkar. Hazmedemez yenilmeyi çünkü egosu kazanmaya endeksli, kazanamadigimiz her kes tukakadir.

C13 bitmiştir.
Kazananı da vura vura kazanmıştır.

Herşey eşitti dünyada.

Bi dönem Efendi tek siz hepinizdiniz.
Çok biliyordunuz ya.
O zaman çok bildiğiniz şeyi yapsaydınız.

Sonra yıkamayınca Efendiyi herşey kelimelere dondu.

Neyse.

Dünya gibi bu sayfa da kapanmıştır.
Selametle.

:)))

Hele hele arkadaşa bakın...
Mustafa, abisi hani sen her şeyi çok biliyorsun ya, anlat da dinleyek hadi madem susasın yok yazmaya devam et sen, biz de arada bakar okuruz :D Ha ama biz gerçekten okuruz bak. Sizin gibi her post'ta okumaya üşendim demeyiz. Böyle böyle örnek olacaz size büyükleriniz olarak, ne yapalım, eğitim şart...

Yıldız ile anlaşma yapıldıktan sonra profillerden ismi silinen devrik başganı yani seni ciddiye almıyorum kusura bakma.

myw**

Dük
Bu saçma dünya için bu kadar uzun yazılar yazmaya ne gerek var ki. Doğru düzgün klanın olmadığı dünyada ne yaşadınız bu kadar

bicfakir

Mızrakçı
hooop ^^
Bu saçma dünya için bu kadar uzun yazılar yazmaya ne gerek var ki. Doğru düzgün klanın olmadığı dünyada ne yaşadınız bu kadar
Oynadığını hatırlamıyorum sw de, doğru düzgün klan yoktu evet, oynandı savaşlar oldu vs emek harcayan bir çok kişi varken böyle saygısız seviyesiz bir yorum yapman oldukça gereksiz. bunu cevaben yazmamı bile gereksiz buldum ama enter'lıyorum insan evladısın sonuçta