EFENDY+GENERALS = EFEGEN

Tebelles

Acemi
Yargı klanı efendinin alt klanıydı. Başından beri bu böyle Naim abiye sor istersen anlaşmalar efendi adına olmuş olup klan ismi farklı olsa bile efendi adına hareket edildi. Bunu herkes biliyor es geçmişsin. Santek vs. sorarsan onlarda sana açıklar tabii işlerine gelirse :D Yargıı ikinci op planımızda klan efendi oldu anlaşma istendi bunlar hakkında bilgin yoksa uzun uzun yazma gereksiz oluyor :)

Bir de böyle yazmışsın uzun uzun okumadım gözüme çarptı diye buna da cevap yazayım. İtham değil bunlar ortada olan herkesin bildiği kimsenin sesini çıkartmadığı kazanma hırsına bürünmesiyle örtbas edilmek isteniyor :) Merlian, sıralamada 1. olmasına rağmen yapılanı etik bulmayarak hesap sile alması falan diye uzar gider bir sürü örnek verilebilir. Dünya kapatmak önemli değil bir sonra ki dünyaya girmek mesele. Fark ettiysen kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz başka bir şey yok. :)

İthama gerek yok arşiv yalan söylemez. Arkadan vuran ilk kimmiş sabah saatlerinde dost bildiklerimiz nasıl kalkışma yapıp sonradan pasife düşünce yıldız kapısında yattıklarını görebilirsin. Buyur linkte atayım sana işine geldiğiniz gibi hareket etmeyin lütfen.

Dostum seni tanımıyorum ama yazdıklarımı bence yazdıklarımı uzun uzun oku, tam anlamadın galiba. Efendi olmadığımıza dair bir yazım yok. Yargıı nın kurucularındanım ben. Elit dağıldıktan sonra o bölge generale geçecekti. Tabb34 kardeşimiz Burak, Olcay ve Naim benim abilerim, reelde görüştüklerim deyince kardeşlik hukuku gereğince YARGII, EFENDİ klanına destek için kuruldu. Diplomasi bozulduğunda parstan saldırı gelmediği sürece saldırı atmayın diye msj atıldı ve ilk sizden saldırı geldi yargıya. Madem biliyordunuz savaş ilan ettiğinizde Efendiyi de karşınıza alacağınızı biliyordunuz. Efendi sizle görüşmüş demek ki arkadan vurma söz konusu değil. Ne bekliyordunuz parsın 10 klanla yargııya hücum edip k45 in elden gitmesini mi bekleyeceklerdi. Burada ağlamanın, boş boş konuşmanın gereği yok. 61 e ya da size uygun bir dünyaya bekleriz. . Aynı kıtada başlayalım. Madem sizin içinizde kalmış orada hesaplaşırız. Ne olsa yenilen pehlivan güreşe doymaz :))

islambey

Acemi
Yazan kişileri görünce okumaya bile üşendim,birde açıklama yapıyor bazı kişiler dünyayı kapatınca , 1 ay önce nerdeydi bunlar diye sorarlar adama,yazık :)
Dost yazılan yazıların tümü okuyanların Adam Olduğu düşünülerek yazıldı.
Adam olamayanların okuyamayip, okuyamadığı halde kelime yapması de enteresan tabi. Hani bir ay önceyi soruyorsun ya oyun başına yüzlercesi vardı o dediklerinden. Şimdi o yuzlercenin bir çoğu sadece kelime yapıyor.
Biz ne kadar insanca yaklaşsak da malesef bilmediğimiz dilleri kullananlar var.
Dert değil uyarız da yarın senin kim.oldugunu hatırlayamayacak insanlar, bu gün seni merasimle anmasın. Ona gore bir dil kullan.

islambey

Acemi
Yargı klanı efendinin alt klanıydı. Başından beri bu böyle Naim abiye sor istersen anlaşmalar efendi adına olmuş olup klan ismi farklı olsa bile efendi adına hareket edildi. Bunu herkes biliyor es geçmişsin. Santek vs. sorarsan onlarda sana açıklar tabii işlerine gelirse :D Yargıı ikinci op planımızda klan efendi oldu anlaşma istendi bunlar hakkında bilgin yoksa uzun uzun yazma gereksiz oluyor :)

Bir de böyle yazmışsın uzun uzun okumadım gözüme çarptı diye buna da cevap yazayım. İtham değil bunlar ortada olan herkesin bildiği kimsenin sesini çıkartmadığı kazanma hırsına bürünmesiyle örtbas edilmek isteniyor :) Merlian, sıralamada 1. olmasına rağmen yapılanı etik bulmayarak hesap sile alması falan diye uzar gider bir sürü örnek verilebilir. Dünya kapatmak önemli değil bir sonra ki dünyaya girmek mesele. Fark ettiysen kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz başka bir şey yok. :)

İthama gerek yok arşiv yalan söylemez. Arkadan vuran ilk kimmiş sabah saatlerinde dost bildiklerimiz nasıl kalkışma yapıp sonradan pasife düşünce yıldız kapısında yattıklarını görebilirsin. Buyur linkte atayım sana işine geldiğiniz gibi hareket etmeyin lütfen.

Sevgili kardesim.

Neden sadece kendi menfaatinize olan ve bu doğrultuda kendi ürettiğiniz doğruları savunuyorsunuz? Yahu bi tanenizde çıkıp abi Allah için ben doğruları öğrenmek istiyorum demiyor!!!!

Burda bunca hakaret ettiğiniz, doğrusunu bile bilmediğiniz konularda insanları ağır ithamlarla eleştirdiğiniz konular için Allah size inşallah hesabını sorar. Çünkü drek olmasa da şahsımı da aşırı rahatsız eden cümleler kuran onlarca insan var.

Ya gidin ilk diplomatınız muhammet kardesime bir sorun ilk diplomasiyi benimle nasıl görüştü!!! Ben size şunu konuştuk desem inanmayacaksınız çünkü.
Devamında Yargı klanını evet ben ELIT klanın da op yapan kardeşlerime kudurdum. Öyle olmalıydı çünkü bölge GENERALS AYYILDIZ bolgesi idi ve onlari Efendi yapmak bize uzak olan bir bolgede onlara zarar verirdi. Ancak diplomasilerini ben yapmadım. Burak(tabb34) menfaatiniz ne ise öyle yapın dedim. Sadece pars dost olduğu için parsa eklemelerini rica ettim. Devam eden süreçte YARGI ile Pars neden sorun yaşadı!?! 1 köy için. 1 tane köy. Sırf bu yüzden pars klanı gitti generals ayyıldız klanları ile saldırmazlık anlaşması yaptı bizim düşman olduğunuzu bildiği halde. Neymiş, YARGI klanları ile savasacaklarmis. 400 kişilik pars klanının 5 üyesi yargı klanına yakın gerisi uzak olduğu halde. Ama bu bir bahane yada alt yapı çalışması değildi. Size göre normal süreçti. Şimdi daha onlarca detay veririm PARS klanı ile neden diplomasi bozuldu adım adım anlatırım da uzun yazı okumayı sevmeyip hakaret eden tiplerle uğraşmak istemiyorum. Bunu bizden gizli düşman KLANIMIZIN kurucusu ile konuşanlara sormak lazım. Bunu biz birlikte dünyayı kapatacağız dediğimiz halde elit klanı dağılıp büyük parçası pars olduktan sonra değişen üslup ve tavirdaki insanlara sormak lazım. Neden aynı çizgide düşman belirleyememişiz, neden efendi düşmanlarınızla diplomasi yapmaya gitmişler sormak lazım.

Çok konuşan olur tabi biz PARS ALFA DÜŞMANLIĞINDA dizinleyiz dediğimizde PARS klanına biriniz çıkıp surda diyebildi mi EFENDI PARS ile beraber olduğu için ALFA bu dünyadan gitti. Kaldı ki biz ALFA konusunda bile son raddeye kadar yapılan onca terbiyesizliği eyvallah demistik. PARS bu kadar dürüst bir klan ya biriniz çıkıp diyemedi ALFA bu sayede yok oldu diye. Ya gerçekten üzücü kim.ne yaptı bir tek kelime konuşmadım. Surda acılan başlıklarda çocukça eğlenen koca adamları görüp hakikaten uzuldum. Hiç biri doğrunun pesinde değildi. Hepsi biz nasıl yenildik hırsında idi. Yazık gerçekten yazık.

Hiç bir pars üyesi çıkıp bu diplomasi nasıl bozuldu, bunu hazırlayan etkenler şunlar demedi. Sadece kendi savunması ve haklılığını sonuç olarak yazdı. Özel.konusmalarimizi bile parça parça kullanan kaliteli insanlar gördük. Kendi kalanındaki üyelerini taraf edinmek.icin. Çünkü Allah biliyor gerçekler ogrenilse idi bir cok pars üyesi zaten terk ederdi klanı. Isım vermeyeceğim ama pars yönetiminde efendi diplomasisi bozulduğunda pasife geçen yöneticiler neden pasif olmayı seçti bir düşünün. Acaba bildikleri gerceklerdenmi rahatsız olmuşlardı!!!
Bu süreçte rezerv ihlalleri yapılırken bizden musade isteyip şu köyü biz alalım abi dediklerinde alın tabi kardeşim ne olacak dediğimiz adamciklar, bizi kendi kardeşlerimize karşı "senin liderin al dedi aldim" diyerek müthiş bir kumpas kurabiliyorken; arka planda plancı ortaklığını bitirirken amacın ne olduğunu da hiç biriniz göremediniz tabi. Sabah 4 de saldırılar başladı diyen kaliteli insanlar, o saldırıların hangi bölgede neden yapıldığında adam olup yazabilseydi de herkes konuyu tam ogrense idi. O bölgede düşmandan alınan üyelerden bahsetseydiniz Ya, aynı bölgede limiti 3 olan rezerv ortaklığında yapılan onlarca bölge kapama rezervinden de bahsetseydiniz ya. Ama yoooook diplomasiyi efendi bozdu, sabahın 4 inde efendi saldırı yaptı olur sonucu.
Sizde haklısınız, size sorgusuz inananlar da haklı...

Allahi şahit tutuyorum dileyen inanır dileyen inanmaz umrumda değil.
Biz PARS klanının arkasından bir tek kelime hesap bir tek kelime gizli görüşme bir tek kelime plan yapmadık. ALLAH SAHITTIR. Klanda pars diplomasisi bitti saldırıları çıkın demedik. Denilmedi. Yada diplomasi bozulacak orduları misleri hazırlayın denilmedi. Öyle olsa idi onlarca üyemizi sıkıntı ya bırakacak bir durumda olmazdık. Marlian hanimefendiyi savunan arkadaş, sen ne biliyosun da burda alakasız kafana göre ithamların oluyor? Kadın oyunun basından sonuna kadar onca verilen desteğe rağmen erosundan kendi başına oynayan insandı. Önce Alfa ile düşman olursanız gideriz dediler, Alfa düşman oldu gittiler geldiler. Sonra aynı ekip ki bazılarını tenzih ederim Pars düşmanlığında bir kelime dahi etmeden artık korku ne ise bilemiyorum köylerinde desteklerimiz varken klanı terk ettiler. Yahu o desteklerde pars saldırılarından korunmak.icin onlar istemişti. Şimdi burda malzeme ettiniz bu isimleri.

Peki Efendi ile düşman olduğunuzda tek tek size geçen aslını satan zavallı efendi üyelerinden neden hiç bahsetmediniz. Yahu bizim besleyip buyurduğunuz adamları çektiniz klana sonra içimizde bizi vurdular ama size göre adam isi yaptınız.

Herkes kendine göre bi cevao verecek tabi. Hiç bişey bilmese de sırf tarafını savunmak adına konuşacak.

Haksiz ve konuları tam bilmeden konuşanlara da şunu söyleyeyim, yok yere hakaret edip kişiliklerine saldırdıydınız insanların hakkı Ahirette boynunuzda olsun. Hesabını Allah'a verirsiniz.

Haydi selamet.e

Dostum seni tanımıyorum ama yazdıklarımı bence yazdıklarımı uzun uzun oku, tam anlamadın galiba. Efendi olmadığımıza dair bir yazım yok. Yargıı nın kurucularındanım ben. Elit dağıldıktan sonra o bölge generale geçecekti. Tabb34 kardeşimiz Burak, Olcay ve Naim benim abilerim, reelde görüştüklerim deyince kardeşlik hukuku gereğince YARGII, EFENDİ klanına destek için kuruldu. Diplomasi bozulduğunda parstan saldırı gelmediği sürece saldırı atmayın diye msj atıldı ve ilk sizden saldırı geldi yargıya. Madem biliyordunuz savaş ilan ettiğinizde Efendiyi de karşınıza alacağınızı biliyordunuz. Efendi sizle görüşmüş demek ki arkadan vurma söz konusu değil. Ne bekliyordunuz parsın 10 klanla yargııya hücum edip k45 in elden gitmesini mi bekleyeceklerdi. Burada ağlamanın, boş boş konuşmanın gereği yok. 61 e ya da size uygun bir dünyaya bekleriz. . Aynı kıtada başlayalım. Madem sizin içinizde kalmış orada hesaplaşırız. Ne olsa yenilen pehlivan güreşe doymaz :))
yargıı ile ittifak efendi abilerin hatrı aracılıgıyla diplomasi yapılmıştı. Link atmıştım yukarıya bak bakalım ilk saldırılar kimden gelmiş. Biraz inceleyin şu TW Stats'ı sonra yazarsınız :) 61'e de geliriz 60'a da sıkıntı yok. 60'da sizin klan uyelerinin kurdugu klanı izle de neler oluyor gör kaç gün dayanacaklar. Sıralamada üst seviyeler de olan arkadaşlar belli etti orada kendini 61'e girersen orada sana da izah ederim.

Her klandan casusum var demekle oyun oynanmıyor malesef. Pars'a karşı saldırınız yok ise TW Stats incelemenizi öneririm. İlk kimden SA iken saldırılar gelmiş görürsünüz. Boş laf yazmanın anlamı yok. Herkesin söylediği doğru olmuyor. Arşivlere açık hep açık kalacak sağ olsun klanlar arşiv sistemi objektif girip bakarsınız sonra yazarsınız. :)

islambey

Acemi
Her klandan casusum var demekle oyun oynanmıyor malesef. Pars'a karşı saldırınız yok ise TW Stats incelemenizi öneririm. İlk kimden SA iken saldırılar gelmiş görürsünüz. Boş laf yazmanın anlamı yok. Herkesin söylediği doğru olmuyor. Arşivlere açık hep açık kalacak sağ olsun klanlar arşiv sistemi objektif girip bakarsınız sonra yazarsınız. :)
Ilk kimden saldırı gelmiş, bunu önemsiyorsun Adaletli insan.

Neden hiç o bölgedeki yüzlerce haksız rezervden bahsetmiyorsun? Neden hiç o bölgede klana aldığınız efendi düşmani oyunculardan bahsetmiyorsun? Neden hiç o bölgede bizim üyelerimizin aldığı köyler de çalışma adı altında elinden alınan köylerden bahsetmiyorsun?

Şimdi stats diyorsun da neden o diplomasi neden nasıl ne şekilde bozuldu ondan bahsetmiyorsun!?!

O saldırdı ilk demek işi kotarıyor sana gore. Ama akilli bir adam neden ilk bu adamlar saldırdı diye sorar ve cevap arar.

Sıkıntı yok.
Sende tarzını ortaya koyuyorsun hakkindir.

Tebelles

Acemi
yargıı ile ittifak efendi abilerin hatrı aracılıgıyla diplomasi yapılmıştı. Link atmıştım yukarıya bak bakalım ilk saldırılar kimden gelmiş. Biraz inceleyin şu TW Stats'ı sonra yazarsınız :) 61'e de geliriz 60'a da sıkıntı yok. 60'da sizin klan uyelerinin kurdugu klanı izle de neler oluyor gör kaç gün dayanacaklar. Sıralamada üst seviyeler de olan arkadaşlar belli etti orada kendini 61'e girersen orada sana da izah ederim.
Dostum diplomasinin bozulmaması için size saldıran oyuncu klandan atıldı. Diplomatınız kankoksun tesekkur etmesine rağmen sabah baktık diplomasi bozulmuş. Kastettiğim ondan sonra sizden saldırı gelmeden biz saldırmadık. Bana tw statsı göstermene gerek yok. Bu arada W60 da pro kasıyoruz . Her şeye atlıyorsun :)))

Ilk kimden saldırı gelmiş, bunu önemsiyorsun Adaletli insan.

Neden hiç o bölgedeki yüzlerce haksız rezervden bahsetmiyorsun? Neden hiç o bölgede klana aldığınız efendi düşmani oyunculardan bahsetmiyorsun? Neden hiç o bölgede bizim üyelerimizin aldığı köyler de çalışma adı altında elinden alınan köylerden bahsetmiyorsun?

Şimdi stats diyorsun da neden o diplomasi neden nasıl ne şekilde bozuldu ondan bahsetmiyorsun!?!

O saldırdı ilk demek işi kotarıyor sana gore. Ama akilli bir adam neden ilk bu adamlar saldırdı diye sorar ve cevap arar.

Sıkıntı yok.
Sende tarzını ortaya koyuyorsun hakkindir.
Abi böyle diyince gerçekten inanıyor musun? rezerv konusunda bıktığın için ilgilenemediğini bunun içinde ortak olarak mütabakat yapalım dediğimiz de ise böyle devam etsin bakarsın gibisinden konuştuğun zamanları çabuk unutmuşsun. Sonrasında işlerim var diyerek klanlara bakamadığını söyleyip duruyordun her klanda casusum var diyip övüne övüne söylüyordun bizim klandan attığımız adamı klanın başına geçirdin ondan sonrası zaten herkesin bildiği gibi :)

Dostum diplomasinin bozulmaması için size saldıran oyuncu klandan atıldı. Diplomatınız kankoksun tesekkur etmesine rağmen sabah baktık diplomasi bozulmuş. Kastettiğim ondan sonra sizden saldırı gelmeden biz saldırmadık. Bana tw statsı göstermene gerek yok. Bu arada W60 da pro kasıyoruz . Her şeye atlıyorsun :)))
Menfaat için bir araya gelenler topluluğu diyebiliriz herkes farklı klanda w60 o halde :) istatistiksel olarak yüksekte olan adamların kurduğu klan vasat bir kaç opa da dağılır her saldırdıkça klandan ayrılıyorlar.

Atılan oyuncu mu? Klandan ağza alınmayacak küfürler eden adamı mı klandan attınız, diplomasiyi ihlal edeni mi yoksa biz kapatma listesini ayarlıyoruz diğerlerini misleyin gitsin diyen adamı mı? Bir anda mı bozuldu sence sabah bize OP planı düzenlediler senin de mi haberin yok yahu? bu nasıl klan op yapılıyor kimsenin haberi yok. islambey'e yazıyorsun cevap vermiyor city yazıyorsun cevap verilmiyor. Sonrasın da kalkışmayı bastırıp yıldızı ayartana kadar herkes mesaj yazma peşine düşüyordu, old good days :)

TW Stats bak diyorum bak çünkü sabahın köründe boş köyler mislendi bunlar yapılırken iki klanda S.A. idi pars köyleri casus atıp kontrol edildi. Bunlar yapılırken biz diğer klanla savaş halindeydik. Bizim karşı atağa geçmemiz yöneticilerin mesajları okuyup cevap vermemesi üzerine gerçekleşti.

Sabah baktık diplomasi bozuldu cümlesi de acayip komikmiş he :) Durrduk yere oluyor her şey zaten. :)

Tebelles

Acemi
Menfaat için bir araya gelenler topluluğu diyebiliriz herkes farklı klanda w60 o halde :) istatistiksel olarak yüksekte olan adamların kurduğu klan vasat bir kaç opa da dağılır her saldırdıkça klandan ayrılıyorlar.

Atılan oyuncu mu? Klandan ağza alınmayacak küfürler eden adamı mı klandan attınız, diplomasiyi ihlal edeni mi yoksa biz kapatma listesini ayarlıyoruz diğerlerini misleyin gitsin diyen adamı mı? Bir anda mı bozuldu sence sabah bize OP planı düzenlediler senin de mi haberin yok yahu? bu nasıl klan op yapılıyor kimsenin haberi yok. islambey'e yazıyorsun cevap vermiyor city yazıyorsun cevap verilmiyor. Sonrasın da kalkışmayı bastırıp yıldızı ayartana kadar herkes mesaj yazma peşine düşüyordu, old good days :)

TW Stats bak diyorum bak çünkü sabahın köründe boş köyler mislendi bunlar yapılırken iki klanda S.A. idi pars köyleri casus atıp kontrol edildi. Bunlar yapılırken biz diğer klanla savaş halindeydik. Bizim karşı atağa geçmemiz yöneticilerin mesajları okuyup cevap vermemesi üzerine gerçekleşti.

Sabah baktık diplomasi bozuldu cümlesi de acayip komikmiş he :) Durrduk yere oluyor her şey zaten. :)
Dostum ben yargı ile Parsın diplomasisinin bozulduğu süreci anlatıyorum. Sen neler anlıyorsun. Biz Efendi klanını menfaat için değil arkadaşlık ve kardeşlik için seçtik. K45 de 8-9 kişi ile Yargııyı kurduk. Efendi bize uzaktı çoğu kişi haritaya göre General ya da Alfayı tercih ederdi. Edenlerde oldu ama biz zoru seçtik. Bu dünyada yeterince savaş olmadı ayrı bir konu. Sen beni ve ekibimi tanımadan konuşuyorsun. Biz globalde Türk'ün adı duyulsun diye 6 yıl oynayıp sıfırdan 1. dünyayı kazananlardanız. Tribalwars da 7 Türk oyuncuyla 100 kişiyle savaşan kişileriz. BRO ekibi Kudret ekibine sor. Çoğu zaman kaybettik ama Khan klanından vazgeçmedik. Bir gün kısmet olursa güzelce savaşırız. Bunlar çok önemli değil. Efendi klanını seçtik pişman da değiliz. Kaybetseydik bile geçerliydi bu. Şimdi size tebrik etmek düşer.

Dostum ben yargı ile Parsın diplomasisinin bozulduğu süreci anlatıyorum. Sen neler anlıyorsun. Biz Efendi klanını menfaat için değil arkadaşlık ve kardeşlik için seçtik. K45 de 8-9 kişi ile Yargııyı kurduk. Efendi bize uzaktı çoğu kişi haritaya göre General ya da Alfayı tercih ederdi. Edenlerde oldu ama biz zoru seçtik. Bu dünyada yeterince savaş olmadı ayrı bir konu. Sen beni ve ekibimi tanımadan konuşuyorsun. Biz globalde Türk'ün adı duyulsun diye 6 yıl oynayıp sıfırdan 1. dünyayı kazananlardanız. Tribalwars da 7 Türk oyuncuyla 100 kişiyle savaşan kişileriz. BRO ekibi Kudret ekibine sor. Çoğu zaman kaybettik ama Khan klanından vazgeçmedik. Bir gün kısmet olursa güzelce savaşırız. Bunlar çok önemli değil. Efendi klanını seçtik pişman da değiliz. Kaybetseydik bile geçerliydi bu. Şimdi size tebrik etmek düşer.
Dostum ben de sana diyorum ki yargııyı siz kurmadınız efendinin alt klanı olarak ortaya çıktınız diplomaside efendi sizin adınıza konuştu vs. bilmiyorsun boşuna uğraşma tabb34'ye danış sen en iyisi. Şimdi de efendiden ayrı bir ekip olarak değerlendir bizi mi demek istiyorsunuz anlamadım. Globalde yaptığınız için tebrik ederim. Bu arada Çanakkale Muharebelerinde düşman hattında komutanlık eden adamların isimlerini köylerine isim olarak yazan kişi ile aynı klanda bulunmak sizi üzmüştür.

saydan09

Mızrakçı
Dost yazılan yazıların tümü okuyanların Adam Olduğu düşünülerek yazıldı.
Adam olamayanların okuyamayip, okuyamadığı halde kelime yapması de enteresan tabi. Hani bir ay önceyi soruyorsun ya oyun başına yüzlercesi vardı o dediklerinden. Şimdi o yuzlercenin bir çoğu sadece kelime yapıyor.
Biz ne kadar insanca yaklaşsak da malesef bilmediğimiz dilleri kullananlar var.
Dert değil uyarız da yarın senin kim.oldugunu hatırlayamayacak insanlar, bu gün seni merasimle anmasın. Ona gore bir dil kullan.
İslambey,world başından beri yeterince senin ismin merasimle anıldı merak etme, size yakışır bir dil ancak bu kadar oluyor kusura bakmayın,sizi adam yerine koyan var mı ki sizin yazdıklarınızı okusun ? yarın senin kim olduğunu hatırlayan olur elbet ama nasıl hatırlayan olur onu bilemiyorum hadi eyvallah :)

ayturk42

Acemi
Tüm dostlardan ricam, çoluk çocuğu dikkate alıp cevap vermeyiniz.
Biz geldiğimiz gibi gidecez.
Diyorlar ya 1 ay önce neredeydiniz diye, "size vuruyorduk" dersiniz.
Boş laflara herkesin karnı tok. Sizin gibi gelip çene mi yapacaktık pehhh :)
Çok konuşmayın da, herkes adam gibi yenildiniz zannetsin...
Biz de burada kendi aramızda galibiyetimizi kutlayan bir TAKIM olarak eğlenelim.
Zorlamayın, gerçekten çoluk çocukla uğraşmak istemiyoruz, biz böyle çok iyiyiz :)

cimcime

Mızrakçı
Buradan tüm EFEGEN ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum, bu güne kadar sınırda mücadele veren destek atan herkesin emeklerine sağlık. Özellikle Güneybatı bölgesinde bulunan ekibe saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum onlar olmasa bu oyun bu kadar zevkli olmazdı benim için.

EFENDİ ailesi ile iyi ki yollarımız kesişti de tanışmak, sohbet etmek, dedikodu yapmak kısmet oldu. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Çok fazla şey paylaşıldı, belkide oyunun en başından beri yapamadığımız şeyleri oyunun son 1.5 ayında yaptık. Burada artık o öyle oldu bu böyle yapti demek çokta önemli değil, kimse kimseyi dinlemiyor dinlese de anlamıyor zaten Okumadan yorum yapanlar bile gördüm ☺

Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim, daha eski yorumlara bakarken dünya sonunda efendi generals ı toplar, generals yönetim kadrosu haricinde kapatmaya kimseyi almaz vs vs tarzında yorumları gördüm. Kapatma listesine bakarsanız herşey gayet açık ve net bir şekilde görünüyor diye düşünüyorum ☺

Sevgiyle kalın, hakkınızı helal edin. ☺

Kurt Han

Acemi
Dostum ben de sana diyorum ki yargııyı siz kurmadınız efendinin alt klanı olarak ortaya çıktınız diplomaside efendi sizin adınıza konuştu vs. bilmiyorsun boşuna uğraşma tabb34'ye danış sen en iyisi. Şimdi de efendiden ayrı bir ekip olarak değerlendir bizi mi demek istiyorsunuz anlamadım. Globalde yaptığınız için tebrik ederim. Bu arada Çanakkale Muharebelerinde düşman hattında komutanlık eden adamların isimlerini köylerine isim olarak yazan kişi ile aynı klanda bulunmak sizi üzmüştür.
Birader sen miydin bana oyundan mesaj atan. Sen Türkçü adamsın şu profildeki oyuncularla ne işin var diye. Ben bile kendi klanımdaki oyuncuların profiline bakmadım. Milletin profilini dikizleyeceğine kendi köyüne baksan belki bu hallere düşmezdin:)))