EFENDY+GENERALS = EFEGEN

Kurt Han

Acemi
Oyunun paraya döküldüğü, pro ile 5 günde hormonlu 9000 puanlı köylerin türediği, oyunculuktan çok paranın ön plana çektiği dünyalardan sonra en büyük zaferler klasik zaferlerdir. Bu yüzden EfeGen ailesini kutluyorum. Özellikle klasik 13 de yer belirlemenin olmaması, çiftlik kuralı olması, sayıca üstün olmanın bir avantajı olmadığı bir dünya oldu. Düşünün ne kadar savunmanız olursa olsun 2 çiftlikten fazla defans atamıyorsunuz. Bu da mücadele zevkini ve oyun ritmini artırdı. Oyunu kazanan kaybeden oynayan herkese teşekkürler. Komşularım PAYTAK ekibine ise saygım ve sevgim sonsuz.

myw**

Dük
hooop ^^

Oynadığını hatırlamıyorum sw de, doğru düzgün klan yoktu evet, oynandı savaşlar oldu vs emek harcayan bir çok kişi varken böyle saygısız seviyesiz bir yorum yapman oldukça gereksiz. bunu cevaben yazmamı bile gereksiz buldum ama enter'lıyorum insan evladısın sonuçta

Yazmasaydın o zaman cevap tekrar yazayım saçma sapan gereksiz bir dünyaydı bu kadar tartısılacak ne var ? Ben başka birisini cevap verir diye bekliyorumdum sazan olarak sen çıktın tebrik ederim..

PARS Estergon

Ağır Atlı
Neyse w60'da devam ediyorum başka bir hesap ismiyle. 2 Saldırı attık klanı dağıttı sizin aslanlar. Kolay gelsin :)

ayturk42

Acemi
Yıldız ile anlaşma yapıldıktan sonra profillerden ismi silinen devrik başganı yani seni ciddiye almıyorum kusura bakma.

ahahaha :D küçüğüm, ben senin gibi masa başında akşama kadar millete laf yetiştirecem diye uğraşmıyorum :D oradan ismin silinmesi en çok benim işime geldi, en azından dışarıdan senin gibi lüzumsuzlarla muhatap olmak zorunda kalmadım :D sağolsun klanlarımız yine rahat bırakmadılar ki iyi ki de bırakmadılar ama en azından profillerde olmamak bizim için daha iyidir :) yani anlayacağın abisi, onu ben istedim ;) senin gibilerle uğraşmamak ve sadece klanımla ilgilenmek için :) ama tekrar söylüyorum, bu tarz şeyleri sizin gibi egosuna esir olmuş insanlar çok da anlayamazlar, büyüyecen büyüyecen :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
ahahaha :D küçüğüm, ben senin gibi masa başında akşama kadar millete laf yetiştirecem diye uğraşmıyorum :D oradan ismin silinmesi en çok benim işime geldi, en azından dışarıdan senin gibi lüzumsuzlarla muhatap olmak zorunda kalmadım :D sağolsun klanlarımız yine rahat bırakmadılar ki iyi ki de bırakmadılar ama en azından profillerde olmamak bizim için daha iyidir :) yani anlayacağın abisi, onu ben istedim ;) senin gibilerle uğraşmamak ve sadece klanımla ilgilenmek için :) ama tekrar söylüyorum, bu tarz şeyleri sizin gibi egosuna esir olmuş insanlar çok da anlayamazlar, büyüyecen büyüyecen :)
Devrik başgan seni sayıp sövdüğünüz adamların ismi klan profillerine yazılıp seni nasıl şutladılar ama? puhahaha.

ayturk42

Acemi
Ek olarak pars çıkması ile ismin abilerden sonra profile yazılınca mesajlarına cevap vermediğim için trip attığın günler geldi aklıma :D
la bebe :) koyarım buraya mesajları görürsün ondan sonra neler oluyor :) hani diyon ya durmadan, "siz bize aniden saldırdınız bize op yaptınız canımızı yaktınız kolum başım uf oldu" diyon ya... biraz daha konuşursan sadece o mesajları buraya koymam yeterli olur, sizin alenen nasıl bir adilik ile arkadan vurduğunuzu göstermek adına.. ha bu arada merak ediyorum, seni K55'den silmenin hırsı mı bu bana :D ne demiştim hatırlıyor musun köy isimleriyle ? " FAKE YOK MUSTAFA" :D hiç fake attım mı ben sana? şu konuşmamda da fake atmıyorum, azıcık daha zorlarsan şansını mesajlarını buraya koyarım ki klanındakilerin de suratına bakacak halin kalmaz. hadi abisi hadi işine... :)

ayturk42

Acemi
Devrik başgan seni sayıp sövdüğünüz adamların ismi klan profillerine yazılıp seni nasıl şutladılar ama? puhahaha.
ayrıca haddini bil. biz kime sövmüşüz sizin gibilerden başka :) orada kimin ismi varsa, ya öncesinde ADAM gibi düşmanımdı, ya da zaten canım ciğerimdi öyle de kalmaya devam etti. olm hala bizi birbirimize falan mı düşürmeye çalışıyorsun ? :D ya bak zamanında çok kötü shop'larla bişeyler yapmaya çalıştınız her ne kadar biz bunu yemesek de, hele hele bu saatten sonra sana benim kedim bile g...yle güler :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
Kim kimin ne olduğunu biliyor şuan bile oynuyorsun. Sövmüşüz sizlerden başka diyorsun hala benim saygım var büyüklere karşı yoksa bildirirdim sana haddini :)
Ben niye sizi birbirinize düşüreyim olan oldu biten bitti ben sen gibi yıldızın kapısında yatıp sizi kalkan olarak kullanıyorlar ağbiii diye ağlamadım :D Shop yapma konusunda vuslat klanı oyuncuları bu işin piridir bizim adımızı kullanarak rant elde ettiniz sazanlar atladı normal bir dünyada olsaydı direk etiket olurdu. Forumu gezinirsen bu işleri yapanlar deşifre olup mimlenmişlerdir zaten yazık :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
la bebe :) koyarım buraya mesajları görürsün ondan sonra neler oluyor :) hani diyon ya durmadan, "siz bize aniden saldırdınız bize op yaptınız canımızı yaktınız kolum başım uf oldu" diyon ya... biraz daha konuşursan sadece o mesajları buraya koymam yeterli olur, sizin alenen nasıl bir adilik ile arkadan vurduğunuzu göstermek adına.. ha bu arada merak ediyorum, seni K55'den silmenin hırsı mı bu bana :D ne demiştim hatırlıyor musun köy isimleriyle ? " FAKE YOK MUSTAFA" :D hiç fake attım mı ben sana? şu konuşmamda da fake atmıyorum, azıcık daha zorlarsan şansını mesajlarını buraya koyarım ki klanındakilerin de suratına bakacak halin kalmaz. hadi abisi hadi işine... :)
500 askerle o kadar mis arası girdiğim köylerden mi 3 tane 1,5k lık köye 10 kişi op'a kalktığınız zamanlar mı baya gülmüştüm o günler de beni şımartmıştınız yalan yok 10 kişi bana op yapınca keyiflenmiştim :)

CaMaiKA

Mızrakçı
Estergon pabucu yarım çok dışarıya oynayalım:)
Sen git abilerin gelsin hadi:)
Seni ve abilerini nasıl ezdik ama
Çok abin vardı burda artistlik yapıyordu
En son bakıcı atdı yada hesabı bıraktı gitti:)
Taktik falan yok eze eze vura vura kafana vura vura ezdik seni.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Estergon pabucu yarım çok dışarıya oynayalım:)
Sen git abilerin gelsin hadi:)
Seni ve abilerini nasıl ezdik ama
Çok abin vardı burda artistlik yapıyordu
En son bakıcı atdı yada hesabı bıraktı gitti:)
Taktik falan yok eze eze vura vura kafana vura vura ezdik seni.
hehehehe, ağbii pars sizi kalkan olarak kullanıyor yıldız yapmayın diye ağladığın günler :)

CaMaiKA

Mızrakçı
Küçücük dünyada 3 -5 Klanlı dünyada 5 diplomat değiştiren
Dümenler tutmayınca diplomat değiştiren
Diplomat diye yazılan her kişinin 3 haftada dünyadan silinen
Pars adı altımda bir halta yaramayan
Hangi dünyada bir başarınız var sizin ya:)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Hehehehe
Çıkma klandan kal diye ağladığınız günler:):)
Çıkma klandan diyip seni bizim atmamız? Senin çıkmanı istemememiz seni biz atmamız? :D

Ek olarak bizi ezdiğini söyleyen senin istatistiklerin aşağıda. TW Stats arşivleri diye bir şey var ezdik lafını her yerde kullanma böyle tokat gibi yapıştırırlar. Efendi klanında oynayan adamın hakkını bile savunurum yeri geldiğinde merak etme. Arkada emek veren adamı misleyip aslan olmaya benzemez. O kadar sıralamada yükselen arkadaşlar w60'da 2 saldırı gelince tası tarağı toplayıp hesap sildi bu arada zevk vermedi orası.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Küçücük dünyada 3 -5 Klanlı dünyada 5 diplomat değiştiren
Dümenler tutmayınca diplomat değiştiren
Diplomat diye yazılan her kişinin 3 haftada dünyadan silinen
Pars adı altımda bir halta yaramayan
Hangi dünyada bir başarınız var sizin ya:)
Öyle deme darılıyorum senin 2 günde silindiğin dünyalar kapanmıyor be canısı girip bakabilirsin dünyalara.

ayturk42

Acemi
500 askerle o kadar mis arası girdiğim köylerden mi 3 tane 1,5k lık köye 10 kişi op'a kalktığınız zamanlar mı baya gülmüştüm o günler de beni şımartmıştınız yalan yok 10 kişi bana op yapınca keyiflenmiştim :)

ah raporlar olacaktı ki elimdeee... içeride 80 k birimle nasıl kestiğimi cümle aleme gösterirdim :D sen tut klanındakilerden destek iste bana saldıracaklar diye, ki bölgede 7-8 köyün varken, onlara da 80k sav koy :D sorsan oyuncuyuz derler ahahahah :D o aralar senin sayende güzel saldırı puanı kasmıstım haa.. 2 köyünde totalde 150k sav vardı :D hesap da küçük olunca iyi gelmişti o saldırı puanları.. iyi ki varsın mustafa :D :D

CaMaiKA

Mızrakçı
Anca bu forumda takılıyorsun işte:)
Dünyayı oynamayan adamlarda zannedecek kafa kafaya savaştılar heralde :)

oğlum biz klanları birleştirmeden önce bile
Sadece çoğunlukta olduğunuz kıtada köy aldınız la
Burası oyuncu dünyasıydı kazanan ortada
Koyamadınuz köylerinize 100k asker tabi
2 ara attınız 3. De bırakıp gittiniz
Sen en son 100 puan falan kalmıştın
Ordan başka hesaba geçtin
Oda en son silinmişti
Yeniden başlada
Dünya nasıl kapanıyor ben anlatayım sana
Sen bilmezsin şimdi:)