Diplomasi Kötülüğü

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Dünyayi şöyle bir inceledim ve Gördumki :
sana yüz milyon puan versem, ADAM olurmusun!?!

Sahiden...

Olurmusun!?!

Bu yaziyi profilinde Paylaşan herkez ya Klanındaki pasif leri toplamiş Yadar Barbar köy :) Yani şimdik demek istedigim Bu yazi bir subliminal mesaj Gibi bir şey. Yani demek istedigi Sizce ne ola bilir bu arkadaşlarin Kendi Düşüncemin cevabi ise bu
Demek istedikleri siz Kasin biz diger Klana gecip zamanı gelınce sizi toplarizmi Demek istiyorlar Klandaki Güzel şiir ler laflarla yazılıp başka klanlardan o klanlara cekilen oyunculara.?

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
An itibari ile Cakma Efendi ve Pars arasinda Savaş başlamiş köy almalar vermeler var.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Valla Her halukarda Efendi Kaybetdi S.a Oldugu Klana 1 gecede Operasyon Cekiyor :) Klanın İsmi efendi Ola bilir Fakat efendiden Karakterlerden Cok Uzaktalar W59 A Bekliyorum bütun Efendiyi Hordi Meyda.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
He nasıl Kaybetdi diyeceksiniz Karakterden 1.0 Kaybetdi Savaşida Kaybederse 2.0 Kaybeder.

Deleted User - 5559415

Ziyaretçi
Diplomasi bozukluğu derken ben YILDIZ klanlarının diplomatı olarak açıklama yapma gereği duyuyorum
DÜNYA ilk baştan beri öyle bir karışık hal almıştı ki bunun sebebi de efendi klanının zekice oynamasından kaynaklıydı hakkını yiyemem bugüne kadar çok iyi geldiler
Oyuna sonradan girdiler ve yay halinde arkalarını duvara verdiler sonrası pars Alfa elit hepsiyle diplomasi yaptılar
Alfa benim kardeş klanımdır gerçek anlamda birbirimizi çok severiz
Ama efendi ile arasındaki dostluk da önemli olduğu için patlak verdi kardeş klanlar arasında diplomasi farklılığı olamazdı olmaması lazımdı biz Ayyıldız olarak elit pars efendi bütün klanlar ile nötr olduğumuzu herkes biliyordu
Efendi klanı arkada gelişirken pars klanı benim ve Alfa yüzünden gelişemiyordu zaten elit klanı dağıldığı zaman herşey daha da çok karışmıştı
elit klanını seviyodum açıkçası sağlam oyuncuları vardı bence dünya sonunu görebilirdi
Efendinin son hamlesi yargı klanını kurup parsın üstüne salması ile ortalık karıştı Gökhan(Başkan) apaçık efendinin dostu olmadığını anladı ve biz birbirimizle anlaşmamızı yaptık
Pat birşey oldu efendi klanı yönetimi değişmiş
Sonuç olarak benim pars a sözüm vardır efendi bitene kadar birlikteyiz dünya sonu gelince masaya çayları koyarız oturur konuşuruz dedim
(Çaylar pars ısmarlıcak bu arada öyle anlaştık ))

pinhani20

Mızrakçı
Arkanı sağını solunu sağlama al, tek hedefe odaklan diplomasisi bitti. Artık efendi nin sinirlerinin test edildiği yeni bir oyun başladı.

yakın zamanda efendi klanının içinden kopmalar başlar, 2 3 farklı klan kurulur.

Deleted User - 5478469

Ziyaretçi
Bu dünyadaki bütün klanlar oyun başından beri 2 ya da 3 klanla savaştı sadece efendi dışında , ama artık takke düştü kel göründü:) Yıldız ile savaşacaksak da gece 5'te SA varken misleri kamileri çıkmayacaklarını bildiğimiz için sabahtan akşama savaşırız gece bonusu girince çay içeriz hiç sıkıntı yok bizim için zevktir :)

Metin

Yasaklı
Hepinize Günaydın :) Maymun gözünü yeni mi açıyor?
PARS eski diplomatı Curumo'ya selamlar.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Savaşin Özeti. Pars Efendi Köy alma verme tum hizi ile devam ediyor Fakat efendiden Giden klandan cıkıp hesap silen oyunculari toplasanız 1 efendi Daha cıkar piyasaya Daha durun ilk günden bu kadar Zarar Kayıpla kapatilmaz 1 savaş He Savaş dedigimede bakmayin Milleti uykuda yakalayıp S.a dan direk duşmana ceken bir Klan demiyecegim Cunku Klan degil as Kadro 40 50 Kişi geri Kalanlar hep toplama Kadro Yöneticiler Pasif topluyor Toplama Kadro savaşmaya Calişiyor Bir tanede Cameikalı Bir Kardeşimiz var boş vakitlerinde K.v İzledigi için Kendi yaziyor Kendi oynuyor:)Şuanlık Efendi Klanın Cizmek istedigi görunum Bana şu Lafi anımsatiyor.Halimiz itten beter keyfimiz paşada yok

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Ben burada merlian ı tanımam ama tebrik ediyorum onurlu davranışı için.
Neden saldırıyorsun dedi.
Dedim ki köy al ver meselesi olur yönetim konuşur anlaşır anlaşamaz, ama anlaşma olan klana sabah 7 de operasyon yapmak nedir dedim.
Nasıl yani dedi şarşırdı. Soracam dedi.
O adam 1. Sıradayken bıraktı oyunu.