Diplomasi Kötülüğü

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
K54 De PARS Katliam Yapiyor Kita 54 Temizlendikden Sonra bu K54 Deki adamlar Kita 44 e girince ne olacak Merak ediyorum :)

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Herkezin bildigi gibi YARGI Klanındaki Desteklerin Cogu Hatta butun Savaş bölgelerine Destekler Ordan kayıyor O Bölgeyede düşman Girerse Efendi ne yapacak acaba :)

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Durum Cok ciddi Efendi Yeni bir plan yapmalı Ama nasıl yapacak :D bu İlk ve son Savaşlari gibi olacak bu sw de Ya kazanacaklar Cok zor gibi duruyor Şuan yada kaybedecekler cok seri bir şekılde kaybediyorlar zaten :D

bicfakir

Mızrakçı
Emek hırsızlığı her klanda var. Oyun bambaşka şekillere evrilmiş durumda her hesapta bir insan evladı varmış gibi değil saygı yok, muhabbetler arkadaşlıklar hiç umurunda değil klanların yönetimlerin. Bunların yanında, oyun savaş oyunuyken saçma sapan pembe dizi alengirleri peşindeler çok absürd gerçekten o kadar kişi de peşlerinde bu klanların. Salgın döneminde keyifli vakit geçirmek için geldim oyundan hepten tiksinerek çıktım.

A p s i m o

Baltacı
Hooop ben sana saydırmam seni tenzih ederek söylüyorum herşeyi :D adamla tartışıyor diye adamı klandan atıp toplatıyorlar . Dipnot olarak ekleyeyim :Tartıştığı da gece bonusuna kami atan biri.bunun adına da terbiyesizlik diyorlar. Bana ana avrat çocuğuma kadar küfür edeni savunurken terbiyesizlikten dem vurmuyorlar üstelik birde savunuyorlar. Senle ünal'ın orda olması üzdü gerisi pekte önemli değildi.

Kami atayım mı sana :D @bicfakir

PARS Estergon

Ağır Atlı
Adamla tartışıyor diye adamı klandan atıp toplatıyorlar . Dipnot olarak ekleyeyim :Tartıştığı da gece bonusuna kami atan biri.bunun adına da terbiyesizlik diyorlar. Bana ana avrat çocuğuma kadar küfür edeni savunurken terbiyesizlikten dem vurmuyorlar üstelik birde savunuyorlar.
Yok, efendi yapınca bir şey olmaz fakat başkası yaparsa bıunun adı ahlaksızlık olur.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Ben size en başta demişdim efendı Klanı yönetimi Klandaki pasif oyunculari toplarken Toplama kadro savaşmaya calişiyor Bu dunyada Kimse kalmayıncada o savaşan katroyu Bir bahanelerle klandan atıp toplayacaklar :) tabi savaşdan daha sagcıkmadilar cıkdıklari zaman yapacaklari bu Ben en başta demişdim Benimle dalga gecenler oldu forumda ama bana bir gün hak verecekler iş iş den gecdigi zaman olmaz işallah :D

erwl

Okçu
Ben size en başta demişdim efendı Klanı yönetimi Klandaki pasif oyunculari toplarken Toplama kadro savaşmaya calişiyor Bu dunyada Kimse kalmayıncada o savaşan katroyu Bir bahanelerle klandan atıp toplayacaklar :) tabi savaşdan daha sagcıkmadilar cıkdıklari zaman yapacaklari bu Ben en başta demişdim Benimle dalga gecenler oldu forumda ama bana bir gün hak verecekler iş iş den gecdigi zaman olmaz işallah :D

Harita analizi yok mu başkan, eskiden daha sık takılırdın buralarda özledik

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Harita Analizi İstiyorsan EFENDİ Klanina 1 Analız Yapayım göruyorumki k 54 Deki köyleri konple salıp k44 den köy topluyor oyunculari Bir söz var
K54 Den Kacarsak K44 De bizi ne yaparlarlan Diye:DPala.jpg

bicfakir

Mızrakçı
Hooop ben sana saydırmam seni tenzih ederek söylüyorum herşeyi :D adamla tartışıyor diye adamı klandan atıp toplatıyorlar . Dipnot olarak ekleyeyim :Tartıştığı da gece bonusuna kami atan biri.bunun adına da terbiyesizlik diyorlar. Bana ana avrat çocuğuma kadar küfür edeni savunurken terbiyesizlikten dem vurmuyorlar üstelik birde savunuyorlar. Senle ünal'ın orda olması üzdü gerisi pekte önemli değildi.

Kami atayım mı sana :D @bicfakir
üzerime alınmamıştım aga :D sadece bölgemdeki yıldız üyelerinden görmediğim pis iş kalmadı desem yalan olur süpriz yaparlar yine muhtemelen. klanlar yalan olmuş komple tek yıldız değil hepsinde bu sw de bi garip hareketler vardı. canın sıkıldıysa senin de at bi tane bea :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Bu dünya Artik bitmiş polemik kavga yapmiyorum artik Bü dünya bütün ac gözlu köy sevdalısı Diger dünyada ederi 5 kuruş olmayan oyuncularin bir araya toplandigi dünya Sanirim 59 Normal dünyada hic bir başarisi olmayan oyuncularin bu dünyada bir araya gelerek 1 şeyler yapmalari garip dünyanin Cıvısı cıkmiş diyecegim ama civiside yokdu başından beri.

A p s i m o

Baltacı
Bu dünya Artik bitmiş polemik kavga yapmiyorum artik Bü dünya bütün ac gözlu köy sevdalısı Diger dünyada ederi 5 kuruş olmayan oyuncularin bir araya toplandigi dünya Sanirim 59 Normal dünyada hic bir başarisi olmayan oyuncularin bu dünyada bir araya gelerek 1 şeyler yapmalari garip dünyanin Cıvısı cıkmiş diyecegim ama civiside yokdu başından beri.

efendidekilere giydiriyorsun anladık da aradan bize demi sallıyorsun ? napıyorsun :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Efendi yine bildiğiniz gibi. Şaşırdık mı? hayır. Kendi köylerini desteklet işin bitince klandan at. "Ağababalarınızı" klandan adamları toplatarak şişirin kendinizi toplamak istediğiniz kişilerden destekletin :) Kullanın bakalım daha ne kadar kullanabileceksiniz. Sizin basamak olarak kullandıklarınız emek veriyor yazık.

f6746e465bff3e17f2640117ea936da4.jpg

bicfakir

Mızrakçı
Örnek verdiğin hesabı az inceleseydin keşke verdiği emekler kesim puanına hiç yansımamış gibi duruyor. Bu hesap da bu arada parsta veya başka bir klandaydı bir konuşması vardı bir de yanlış hatırlamıyorsam silinene kadar sizin düşmanınızım gibisinden, niye alındığını anlamamıştım geç bir ihraç olmuş

PARS Estergon

Ağır Atlı
Örnek verdiğin hesabı az inceleseydin keşke verdiği emekler kesim puanına hiç yansımamış gibi duruyor. Bu hesap da bu arada parsta veya başka bir klandaydı bir konuşması vardı bir de yanlış hatırlamıyorsam silinene kadar sizin düşmanınızım gibisinden, niye alındığını anlamamıştım geç bir ihraç olmuş
Yanlışa yanlış demeyi bilmiyorsunuz. Bu iki kişiyle mi sınırlı sadece bilmiyormuş gibi yazma lütfen. :)